Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

kikisp

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2007
Порука
95
Reaction score
0
Локација
u diznilendu
ne znam kako vi al ja sam bio iznenadjujuce miran posle utakmice sa obzirom na rezultat bas zbog revansa..
 
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
7
Reaction score
0
Локација
Teslic
Iskreno mislim da cemo ici dalje i netreba se smarati po tom pitanju
i jos nesto da pitam
ovaj novi sistem me jebe totalno
da li mi idemo u ligu uefa ako sad ispadnemo
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
АлаМуња и туљоа

Људи, са ове две поруке сте ми подигли морал као да ми бранимо 2-0 а не да јуримо!!!

Тако је бре!!!

Знам само једно - зидови храма има да се јебено тресу бре !!!!


Neka svi ovo procitaju i poslusaju pesmu. Povratka nema , mozemo ici samo napred !!!

s5zdvk.jpg



http://www.youtube.com/watch?v=gmdMVKdpu1M
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
Treba da shvatimo ko smo i sta smo.

Mi smo Partizan - oko toga ne smijemo praviti kompromise!!!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
GROBARI TESLIC

Какво бре испадање? О чему ти то? :)


идемо у 4. коло ЛЕ ако неким чудом испаднемо
 

dikefalosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.04.2008
Порука
123
Reaction score
0
Локација
Kraljevo
Ал јебено невероватно колико ме овај Јокановић изнервира, значи повраћа ми се од њега у једном тренутку, а онда да тако неку изјаву и не могу да га не готивим и обожавам, не могу а да га не подржим у тим својим намерама! Јер стално сам некако убеђен да човек зна шта прича и да је сигуран у себе.

Не знам, боље и нек је неки вештачки надувани оптимизам него да се скењавамо, па јурили смо и Њукасл па га стигли.
 
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
7
Reaction score
0
Локација
Teslic
ma samo pitam
kada bi ispali bi li imali prilke da idemo u evropu
al ja sam ubedjen da idemo dalje citaj malo :D
 

TheReaper

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
100
Reaction score
0
Tako je bre samo optimizam!!!!! Ima da se izgube kad zagrmimo!!!! ILI JESMO ILI NISMO GROBARI
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Нема потребе да нас Јокан позива,ко је ко на муци,заједништво,ово оно...Гробари своје место знају задњих 40сетак година.

А шта би били Гробари да нема плача здравог разума,ви би само да урличете и да се дерете... напаљеници једни :D
 
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
7
Reaction score
0
Локација
Teslic
a imamo mnogo prednosti nad apoelom
GROBARI
oni su 10 put losiji na strani
mi smo 5 put bolji na JNA
i ono sto je najvaznije
imamo srce
 

zaka

Guest
auuu 2 sata nisam bio na forumu i kad procitah ovu 49 stranicu totalno sam drugi covek!!!
pogotovo su me uzdigla ona velika slova!!

E zbog ovoga se voli Partizan!!!
:napredPartizan
 

STORMTROOPER

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2007
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Srpsko Sarajevo
Joj kako sam samo razočaran onakvim igrama. Šta se koji moj njima desilo pa su ličili na raspuštenu bandu? Apsolutno ništa, ali baš ništa nisam vidio. Ali najgore od svega što oni nisu nikakva ekipa (mislim na Apoel). Kako uvijek mi od nekih taraba popušimo meni nikada neće ići u glavu. Mene najviše plaši naša poznata boljka. Napravit ćemo milijardu šansi, potući ih do nogu, ali opet ispasti. Ova dva komada nam se nisu smjela nikako desiti. Ne mogu da se ne nadam (kakav bih navijac Partizana bio kada se ne bih nadao) ali mislim da moje nade nemaju osnova ama baš nikakvog. Nevjerovatno sam ljut. Pa imaju li hljeba u sebi bem ti život.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ал јебено невероватно колико ме овај Јокановић изнервира, значи повраћа ми се од њега у једном тренутку, а онда да тако неку изјаву и не могу да га не готивим и обожавам, не могу а да га не подржим у тим својим намерама! Јер стално сам некако убеђен да човек зна шта прича и да је сигуран у себе.
Isto.Dok je trajala utakmica psovao sam ga,i kad procitam ovako nesto opet ga zgotivim.:D
Ovo je bila repriza prvog poluvremena Partizan -Armani.Sledi drugo...Za druge ne znam ali ja dolazim.
Knjazevac veceras:Utakmica se zavrsila,ja smoren totalno a u centru grada prolaze dva grobara skuterom i zapalili baklju i pevaju "Ima jedan tim"...posle toga kao u inat svi u grobarskim majcama...neprocenjivo.:clap
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ovo sto je Jokan rekao je sustina. Ali je mnogo bitno da to igraci shvate isto kao mi, za nas se ne brinem bice sve na najvisem mogucem nivou kao uvek. Ali, sto se tice igraca...Nema vise dacemo 200 posto pa ako bude.....NE, nego skupljajte muda i 8 : 0 breee!!!!!! :D
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Некако након оних великих слова и оволиког оптимизма али наравно и због ПФЦ морам доћ' у сриједу у БГ из хрв:D Тако да сви из Србије а нарочито из БГД среда 5.8. сви у ХРАМ!!!!!
П.С. морате схватити да су се играћи само са нама и АПОЕЛОМ шалили:D Па зар стварно мислите да ћемо испасти од АПОЕЛА:wink::ziveli:pfc::BB
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
bice mnogo tesko u revansu jer ako na vreme nedamo golove igrace ce hvatati sve veca nervoza a to nevalja.
Oni ce stati u bunker a to se tesko probija,ali ja najvise nade polazem u Washingtona jer ce uz njega stalno biti bar 2 igraca sto ostavlja prostor za Diaru i Clea.

U SREDU SVI U HUMSKU
 

DejanS

Početnik
Учлањен(а)
01.02.2007
Порука
4
Reaction score
0
И ја сам много бесан као и ви, и не могу да сватим зашто тек треба да нам увале неки гол па да почнемо да трчимо, тек после други да се пробудимо али било је касно. Кад један прими лопту он мора брже да дода, сви да се откривају за да може да дода до слободног и то је фудбал. А не као вечерас нешто као чувамо резултат без никакве игре. Веома смо спори, мора то брже одма од самог почека као да губимо, то зависи од тренера и од психологији наших играча. Ја мислим да имамо квалитетан тим, и да ово може да се надокнади, идемо и поновило се QPR. Увек са Партизаном и у добром и лошем. Такви смо ми Гробари и Напред Партизан!!!
 

Prekazi

Banned
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
12
Reaction score
0
tema se razvija fantastično, lazareve kletve, jokanove izjave...
šta ćete za sedam dana, opet će biti priče o srcima na terenima, nevernim tomama koje rovare protiv jokana i upravi koja je mudro odlučila da na lš jurne bez desnog beka?
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
после овако лоше одигране утакмцие нема шта да се каже,одиграли смо катастрофа лоше,поједини као да нису за овај тим,нећу да их именујем сви су видели...
јбг,шта да се ради,подценили смо кипране,који су за класу бољи него Рил,али сам УВЕРЕН И 100 % убеђен да пролазимо даље!
за 7(6) дана ће да Апоел осети праву снагу ПАРНОГ ВАЉКА,видећемо чија мајка црну вуну преде!
наравно,ниједан тим,чак ни неки аматерски,НЕ МОЖЕ да одигра две утакмице заредом овако лоше,нити један тим може а као Апоел одигра овако добро.
нема шта да се прича,надиграли су нас у сваком сегменту,нама ништа није ишло од ноге и ето,десило се,и ша да се ради...сетите се само пар утакмица из наше историје(гл пример Селтик),кад нас сви отпишу ми смо најјачи!
идемо у плеј-оф!
НУСКНВП
п.с.извињавам се на великим словима
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top