Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
pazite braco grobari ustao u 20 od 3 (spavo 4 sata samo) reko da se pripremim posto utakmica pocinje 3 po Australijskom vremenu taj dan radim, sta se desava internet u k...., od dragosti da gledam idem kod mojih roditelja 5 minuta voznje u ludo doba noci pa cu na njihovom kompu da pratim utakimcu ah ono tuga i tragedija ko da je
podplaceno (7.5 miliona eura) nemojte da igrate dobicete istu sumu novca iako udjetu u tu j..... ligu Samipiona ili kao da nam je Mafija sa kipra zaprijetila

nikakave volje , odbrana cista nula , koda smo mi igralii bunker (tj od TRSKE ili Sase) ko je ustvri bio napadac, izvodjenje kornera koda skidaju orase sa drveta

toliko izvinjavam se ali sam morao da kazem sta mislim
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
tema se razvija fantastično, lazareve kletve, jokanove izjave...
šta ćete za sedam dana, opet će biti priče o srcima na terenima, nevernim tomama koje rovare protiv jokana i upravi koja je mudro odlučila da na lš jurne bez desnog beka?


Kao da je vazno, samo da mi napravimo ludnicu u sredu pa nek i ispadnemo ko ga jebe............. nece nam biti ni prvi ni poslednji put. Da su vazne samo pobede navij`o bi za Barsu il` Mancester.

A zamislite situaciju sreda vece sudija svira kraj Partizan nema rezultat za prolaz dalje igraci padaju na teren, zapad zvizdi a sa juga ori bravo bravo Partizane bravo bravo ............ NEPROCENJIVO

P.S. Mada je bolji scenario .....sudija svira kraj Partizan ima rezultat za prolaz dalje :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zato sto imaju Duleta Vujosevica koji ih uvek psiholoski spremi nebitno dal je u pitanju real ili svislajons.."

Sve je to tačno, ali seti se Duleta pre pet godina. Osvajao je domaće titule a u Evropi redovno pušio čak i od slabijih klubova. Zvuči li ti poznato ... slično se dešava sa fudbalskim trenerom.


Ipak mi da sacekamo i revans pa onda sa komentarima imam predosecaj da ce od kiprana na nasem stadionu leteti perje.

Najpametniji komentar večeras!!!

Svaka cast za odg, samo sto jos ne znamo da li ce se Cukaricki takmiciti ove sezone u Superligi, ali mozemo protiv, recimo, Metalca:D

I jedno pitanje za WebGazdu, posto vidim da toliko branis Jokana: da li je mozda Tumba, dok je bio nas trener, kriv sto smo dobijali one petarde, ili igraci koji su tada bili na terenu? Posto vidim da dosta krivis igrace, pa eto cisto da pitam...

Ništa vi ne kapirate. Svakako da i Jokan snosi deo krivice. Samo budala može da kaže da on nije NIŠTA kriv, ali isto tako samo budala može da kaže da je Jokan JEDINI I GLAVNI krivac.

Od prve utakmice i poraza protiv musavih stavili ste ga na stub srama (iako nije kriv za poraz) i dok je veka i vekova samo ćete ga dizati više i niže na tom stubu, ali ga nećete skinuti. Može on i da pomogne Partizanu da se plasira u Ligu šampiona, pa možda i u drugi krug, ali posle prvog većeg kiksa opet će početi lavina bljuvotina.

Ovo je karbon kopija bljuvotina i pljuvača koje su pisali po raznim forumima kad je Dule Vujošević gubio u Evroligi a Partizan imao skor od 2-10. Upravo ti koji sada veličaju Duleta će ga sutra pljuvati ako se Partizan ove sezone ne plasira u Top 16.

Jedno je kritikovati, ali pojedinci žive za taj dan kad mogu neometano da pljuju, a to je prvi put kad Partizan izgubi. Naravno, Jokan im je glavna meta!

Biće interesantno čitati njihove komentare sledeće nedelje, ako Partizan odvali Kiprane u Beogradu, a ja iskreno verujem da će ih pošteno naprašiti, jer oni bolje ne mogu a mi gore.
 

Goran31

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2007
Порука
49
Reaction score
0
Локација
Beograd , Dorcol
Prolili smo mleko...

mi bi trebali da razmisljamo o tome kako cemo ceo mec da grmimo, motiva imamo na pretek...

Mnogo mi je tesko pao ovaj poraz kao i svima vama,
ne mogu ni da zaspim...
Jedva cekam 5. avgust, siguran sam da cemo biti ponosni na navijanje a pored dobrog navijanja bice i dobrog rezultata.

Kao sto je Dule jednom rekao, ko u sredu ne bude uz Partizan to je kao da nije uz svog najrodjenijeg kada mu je napotrebniji.

Po meni :

Cela ekipa je igrala bojazljivo i bez srca.
Petrovic nam je usporavao napade, previse dodira.
Bekovi (Obrad i Stevanovic) slabo ubacivanje iz drugog plana , tj nije ni bilo podrske.
Nije bilo podrske coveku sa loptom, celokupna nezainteresovanost ekipe za napad.
Kleo i Dijara nisu dobijali lopte niti imali podrsku,
ponekada su se vracali po loptu ali bez veceg znacaja. Kleo stvarno nista vise od ovoga nije mogao da uradi.

Tomic nesiguran, Brana je pokusavao nesto ali su ga dobro izucili i uvek po 2 igraca na njemu kao i na ostalim igracima... jer se nisu brzo oslobadjali lopte.
Fejsa je bio osvezenje, bolji od Race u ovom mecu ali nista konkretno, u pocetku je igrao na levom krilu ?!
Knezevic je za razliku od Stevanovica nije isao do kofe.
Bogun imao par dobrih driblinga ali nista znacajno.
Sredina nije postojala, bolje da smo igrali na duge lopte na Vasingtona na kraju...


Sve u svemu, MOZEMO !
Pakao na JNA i gol u pocetku meca otvara vrata!!!
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Vidim da je Jokanovic mnogima podigao moral izjavama posle utakmice.

Meni u toj izjavi nesto smeta. Za razliku od njega ne mislim da su najveci problem greske kod primljenih golova. Kiks se desi i ides dalje.
KAKO TI BRE NE SMETA STO NE SMES DA NAPADNES APOEL A HOCES U LS.
Mozda su u pravu i oni koji kritikuju igrace, a brane Jokana ali ljudi trener prenosi igracima ideju, odnos prema protivniku, energiju. Ako on ceka da se nesto desi samo od sebe i igraci ce. A nece se desiti jer da bi dao gol moras da ih napadnes, a sramota je da ih ne napadnes ako si bolji tim i veci klub. Pa oni su nas vise postovali nego mi sami sebe.
U revansu Grobari mogu da pomognu, ali ljudi vi morate na terenu da pokazete da ste bolji igraci i trener i da imate svest o tome da je PARTIZAN MNOGO VECI KLUB OD APOELA I DA NE SMETE DA GA BRUKATE. Kao sinoc.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Grobari mi možemo!Moramo da verujemo!Kao ona čuvena parola Men Jua pred tekme u LŠ.BELIEVE!To je to.Dolazim u sredU ,makar peške i bez karte,i ima da grmimo.VOLIM PARTIZAN!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa jesmo li počeli sa DVA napadača!!! Da li vam to signalizira da ćemo igrati ofanzivno ili defanzivno. E sada što to neko na terenu nije ispoštovao...
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
"До сада смо били заједно у победама и слављима, видећемо како ћемо се снаћи у обрнутој ситуацији. У Београд ће се показати ко је ко и ко је прави", закључио је Славиша Јокановић.
ко ми следећи нешто каже против Јокана у лице,наје/аћу му се свега по списку!
Он је нови ДВ!
НУСКНВП
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
Jedno je kritikovati, ali pojedinci žive za taj dan kad mogu neometano da pljuju, a to je prvi put kad Partizan izgubi. Naravno, Jokan im je glavna meta!

mislim da sam ovu istu pricu slusao i prosle sezone,nakon takodje katastrofalnog izdanja u kupu uefa!!!ne znam sta sve treba da se desi,da bi neki od vas videli da gospodin jokanovic nije taletnovan za trenerski posao,da se blago izrazim!!!njegovi potezi i postavka igre zasigurno nisu predmet ucenja,na bilo kojoj trenerskoj skoli!to nigde nije mogao da nauci!to je cisto njegov izum!covek koji je u stanju da par minuta pred kraj,pri nepovoljlnom rezultatu od 0-1,ubaci jos jednog odbranbenog fudbalera(koji je sticajem 'nepovoljnih' okolnosti jedan od krivaca za drugi primljeni pogodak) jednostavno nije dovoljno kvalitetan za taj posao!pa takav potez je kriminalan!taj covek nije za partizan!i ako se sada ne plasiramo u LS,neko za to mora debelo da plati!sve po zasluzi!
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
ко ми следећи нешто каже против Јокана у лице,наје/аћу му се свега по списку!
Он је нови ДВ!
НУСКНВП

Uz svo dužno poštovanje prema Jokanoviću, a i tebi kao učesniku foruma sa stažom, Jokan će morati još mnogo mnogo mlijeka da popije da bi mogao da se pomene u istoj rečenici sa Duletom. Da se razumijemo, dobro je počeo, ali Dule vlada već deceniju i ima ogromne uspjehe u Evropi... Jokan tek treba da pokaže da je kadar da spremi ekipu za velike utakmice i da drži kontinuitet. Srijeda mu je sjajna šansa za početak jedne lijepe serije...

Moju podršku će imati sa tribine, dok god mi glasne žice budu trajale (a i posle toga :wink: ), njegovo je "samo" da zajedno s momcima pregazi ove napaljene penzose! :D:
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Jebote sta ti je psihologija mase, 2 poruke "autoriteta" i odma promenjen kurs rasprave za 180 stepeni:wink:. Pratim partizan skoro 30 godina, ali ovakvu grupu PICKETINA koja nosi partizanov dres nisam video ili se ne secam.:confused
 
Последња измена од уредника:

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Uz svo dužno poštovanje prema Jokanoviću, a i tebi kao učesniku foruma sa stažom, Jokan će morati još mnogo mnogo mlijeka da popije da bi mogao da se pomene u istoj rečenici sa Duletom. Da se razumijemo, dobro je počeo, ali Dule vlada već deceniju i ima ogromne uspjehe u Evropi... Jokan tek treba da pokaže da je kadar da spremi ekipu za velike utakmice i da drži kontinuitet. Srijeda mu je sjajna šansa za početak jedne lijepe serije...

Moju podršku će imati sa tribine, dok god mi glasne žice budu trajale (a i posle toga :wink: ), njegovo je "samo" da zajedno s momcima pregazi ove napaljene penzose! :D:
добро је почео,на то сам мислио :wink:
далеко је он још од ДВ-а,ал је бар кренуо да као Дуле очитава лекције ганима,и узима титуле
доће и та Јевропа :D

Jebote sta ti je psihologija mase, 2 poruke "autoriteta" i odma promenjen kurs rasprave za 180 stepeni:wink:. Pratim partizan skoro 30 godina, ali ovakvu grupu PICKETINA koja nosi partizanov dres nisam video ili se ne secam.:confused
чему сад вређање?
Исте те п.... су претходне 2 год узеле 2 дупле круне,у претходних 7 мечева са ганима,3 пута су победиле,3 икса и један пораз...чему веђање момака?
ок,одиграли смо катастрофа ноћас,али п... сигурно нису!
 

Ilija the King

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
89
Reaction score
6
Локација
jug
Jbg, desilo se sta se desilo - postoji revans

Jedino sto mi je mnoogo krivo je to da nam je onaj skrbavi Mirosavljevic dao gol, onaj isti Mirosavljevic koji je protiv Rangersa na prazan gol bez golmana udario loptu glavom u stranu :banghead

Jokan je po meni mnogo manje kriv (jedino mu zameram sto nije ubacio Fejsu umesto Petrovica a ne umesto Tomica) nego igraci koji su kao kule od karata: cim jedan padne - padnu svi

Bilo kako bilo, 5. avgusta svi na JNA i vetar u ledja Partizanu!!! Bilo je i mnogo gorih situacija (pomeram polaganje za voznju da bih doso u Humsku)
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Kad neko 2 godine nema muda u gacama da IGRA FUDBAL s prosecnim ekipama iz Evrope, on je onda picka, ej bre ne ucis skolu, nemas druge obaveze, daju ti sto soma na godinu, plate ti hilton gde god da mrdnes carterom koji je opet platio klub, tebi brate ostaje samo da treniras i spremas se za ono najvaznije, za jebenu utakmicu od 90min i da POGINES za klub koji ti je omogucio da zivis ko car od sutiranja lopte, ali ne brate sto da se mucis i tih sat i po....

Uporedi odnos prema klubu kosarkasa i fudbalera, i uslove u kojima rade!!!!!!
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Jebase mi najmilije sa danasnjim porazom i igrom, ali sta da im covjek radi...podrska do kraja, u inat svima karacemo Kiprane i ima hram da se trese. Pa poslije da psujemo i ocjenjujemo, ovo je samo prvo poluvrijeme.
 

zile vern

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2008
Порука
94
Reaction score
0
Локација
sabac,crno beli grad
onaj ko kaze da imamo tim i igru za ligu sampiona taj stvarno ne vidi dobro!!!!!!!!
posle vecerasnje priredbe se vidi da nismo konkurentni za evropu,sve i da naprasimo ove mamlaze sa kipra,sto ce biti tesko ali ne i nemoguce,vidi se iz aviona da smo tanki i miljama daleko od redovnih ucesnika lige sampiona,stekamo se,na ulazemo,ne reskiramo. .
pobedicemo mi u revansu,nije to poenta,uzecemo opet titulu,bar smo u domacim okvirima odmakli ostalima-bar se nadam da je tako,ali bicemo topovska hrana za ozbiljne evropske ekipe!! ne moze se tako u LS,moras da ulazes da bi ti se vratilo,moras da das da bi ti se dalo . . .he who dears wins. . .jel?
a mi nismo reskirali,trebali smo,pa za nas male je promenjen sistem takmicenja,nama se pruzila prilika da se malo igramo sa velikima a mi ko p....
u sredu cemo svi biti na iskusenju,navijaci,jokan,igraci,mora se ostaviti srce na terenu pa sta bude . . .
valjda ce ovi iz uprave shvatiti jednom kako se igra LS . . .
 

South_boy

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Svuda
Ma u sredu svi u Hram da se ruse zidovi od navijanja..Bice potpuni haos koji samo Grobari prave...setite se prosle godine Armani Dzinsa u Pioniru, nista nije gotovo !
 

NukeR

Guest
2043002.gif


Ja mislim da ce se utakmica sledece srede prepricavati decenijama...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ja sam gledao samo prvo poluvreme, jer je nestala struja i nisam mogao da odgledam drugo. Tako da mogu samo da kometarisem nasu igru u prvom poluvremenu. Nismo poceli mnogo lose, ali nisam zadovoljan kako smo poceli. Trebali smo mi da napravimo presing, a ne da ih pustamo. To je stvar trenera, ali ovo je moje misljenje. I ne mogu da shvatim bilo koji igrac da primi loptu na sredini terena odmah oko njega se stvore jos 3 protivnicka, i onda nas igrac ne preda loptu. Morali smo da igramo brze, sigurnije... Diara je igrao malo iza Klea, neka formacija kao 4-4-1-1, dok se Diara vracao i nekoliko puta u odbranu. Za mene je to nelogino, jer ako vec imamo brzog igraca za kontre, zasto se on vraca 30m od svog gola. Ne svidja mi se sto nismo igrali nasu klasicnu taktiku, sa zadnjim veznim i jednim ofanzivnim veznjakom iza spiceva, 4-1-2-1-2. Moreira je bio povucenije nego obicno, sto je po meni uticalo dosta na igru u prvom poluvremenu. Lose smo odigrali, a kako sam procitao, cuo, i drugo poluvreme nismo blistali. Mozemo da pricamo o utakmici dokle ocemo, ali to je bilo... Sad moramo da pokazemo koliko vredimo i da ih srusimo u Hramu fudbala! Sta Grobari rade kada ne ide? Pevaju jos jace sve do POBEDE!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top