Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Bio sam na 'ladjenju, o'ladio se pa da prokomentarisem ovo...

Definitivno smo bolja ekipa od APOEL-a. To nismo pokazali jer smo tamo otisli da "igramo bunker bez spiceva". Bilo je i dobrih stvari... Fejsa je odigrao dobro kada je usao, kao i Srdja. Moreiri treba na centru igrac koji ce da ga razume i s kojim moze da se igra fudbal. Nazalost mi to juce nismo imali. Vidim mnogo komentara na racun Necine i Branine igre... A sta ste ocekivali? Pa nije Jovanovic lud. Video je covek da je tu kljuc zaustavljanja nasih napada, kao i zatvaranje Moreire. Nazalost nas sef strucnog staba je zabranio bekovima da predju poprecnu crtu na centru. Brana ne moze kroz dva coveka. Kroz zid mozda, al' kroz dva njihova igraca nikako. Tek uvodjenjem Fejse Obrad je dobio slobodu da krene i u prvom napadu smo uzeli korner (Boze sacuvaj i sakoloni, tri korne i nijednom nismo pogodili 16-erac). Sve u svemu spora igra, bez ideje. U revansu moze samo bolje... bar se nadam.

I da, moram da primetim jos nesto. Sef strucnog staba u 85.' kod rezultata 1:0 menja beka za beka. Postavljamo polako neke nove standarde fudbalske igre...

I jos nesto. Ne znam da li se o tome pisalo, nisam citao sve... APOEL je istim rezultatom dobio Bate Borisova kuci a na strani uspeo da izgubi 3:0. Uz pun stadion, igru bez greske i izgaranje za svaku loptu mozemo dalje...
 

NINKE

Guest
Necu te pljuvati samo cu ti skrenuti paznju na to da smo u te dve utakmice sa artmediom promasili boga i oca i uz sve to i penal za prolaz tako da je smesno reci da nismo bili tada jaci od njih. Bili smo mnogo jaci ali nismo uspeli.
Treba imati i malo srece,ne samo kvalitet
Prvo seti se da je ta Artmedija izbacila Seltik i da je bila treca u grupi u LS ;)
A drugo ja isto kazem da smo bili jaci, al to su nijanse, a ti ga opet pretera pa kazes da smo bilio mnogo jaci. Nije ta ekipa bila naivna uopste.
Kao sto nije ni ovaj Apoel.
Al ajde da iskuliramo i da se nadamo cudu u sredu pa sta bude. :-S
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
neznam koliko je od vas na forumu bilo 84god na QPR....
ali kad se setim onog polaska sa teraziske cesme i onog krsta na celu kolone gde je bilo ispisano ;
datum tekme godina a u sredini krsta QPR!!!!!!!!!!!!!!!! i pesma do stadioiona!!!!:respect pun stadion pesma cele utakmice i na kraju pobeda od 4-0......
nezaboravno !!!! tako treba biti i u sredu..........:napred Partizan
grobari do smrti:BB

Ja sam bio na QPR. Pa tada smo prvu utakmicu izgubili 6:2, a sad se svi raskukali zbog 2:0. Ajmo ljudi svi na stadion, da se priča ponovi. Imamo tim, imamo Jokana kome je sad možda i najteže. Ajde svi da im pomognemo i pokažemo još jednom toj usranoj evropi ko su Grobari i ko je Partizan:BB:partizan_fan:
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Da se oglasim i ja.Mi ne da mozemo dalje,mi moramo dalje.Ubedjen sam da ako u prvih 20-tak minuta damo gol da cemo proci,apoel je matora i spora ekipa,a mi jednostavno nismo imali dan,videlo se da je vreme tesko i da igraci jedva disu.U hramu fudbala mora da bude druga prica.Drugi njihov gol me je dotukao.Srki Knezevic koga volim kao igraca i velikog grobara je jednostavno nizak i zato i nije uspeo kao centarhalf(jednostavno receno fali mu 10 cm).Nadskoci ga covek za celu glavu,a Bozovic nemi posmatrac kod gola iz peterca.To vise ne sme da nam se desi.Svi u hram da pruzimo podrsku igracima,pa ne ulazi se lako medju 32 najbolja tima u Evropi.Puna podrska Jokanu od mene.Imamo odlican tim i iz ove teske situacije moramo da se izvucemo jos jaci.
 

meksikanac76

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2008
Порука
9
Reaction score
0
Ajde neka vide pa nek udare jake cene karata kad smo vec resili da napunimo stadion, mora se nesto i zaraditi da bi preziveli. A i moraju se voditi prijatelji kluba na gostovanja
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Partizan kao Titanik

V. TOMKOVIĆ, 30.07.2009 19:37:20 Ocena: 5.00 (Glasova: 4)
vote_on.gif
Komentara: 0
sp-dijara.jpg
Dijara na utakmici protiv Apoela

KAO otvorena knjiga, kao bukvar, išetao je Partizan pred mudriji Apoel i potonuo kao Titanik. Iako je igrao daleko od mora. Suštinu sloma crno-belih u Nikoziji (2:0) jasno su definisali i pojedini razočarani članovi kluba na povratku, uglavnom konstatujući za svoj račun: “pročitali su nas”.
Sve ono gde je srpski prvak najjači, Kiprani su kao od šale neutralisali: niti je do izražaja došla kreacija Moreire, koji je uvek imao na leđima bar dvojicu igrača, niti je brzina Dijare pobeđivala domaće, niti su po bokovima igrači Partizana napravili ijednu smislenu akciju. Nije bilo ritma, ni hitrine, pokretljivosti celog tima, što se očekivalo da će biti jak adut našeg šampiona. “Parni valjak” je bio kao izduvan balon, nemoćan da uradi išta na GSP stadionu i jedino je bilo neizvesno da li će moći do kraja da izgura makar 0:0. I nije uspeo.
Krenulo se iz Beograda sa dozom potcenjivanja prema rivalu, na teren se istrčalo i sa malo straha. Ni Apoel se nije predstavio kao “aždaja”, ali ono što se piše i što se pamti je 2:0 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. “Minus” sa kakvim se Partizan odavno nije susreo pred revanš na svom stadionu je sledeće srede. Muk posle utakmice, skamenjena lica i zaključak jednog od klupskih funkcionera, progunđan u bradu, za svoju dušu - “spušteni smo na zemlju”!
I sve to što nije valjalo, a maltene sve nije valjalo, da bi se prošlo dalje mora u Beogradu da bude - perfektno. Da li je Partizan, u sedam dana prošetavši od sjaja protiv Rila do očaja protiv Apoela, sposoban za takav preporod, za novi uspon? Slaviša Jokanović veruje da jeste. Ali će i strateg crno-belih morati da iz šešira izvuče nekog novog “keca”, jer ove adute, iako su najjači koje je Partizan u datom momentu imao na Kipru, Apoel je pročitao kao neuspeli blef. I nije netačna tvrdnja da je rezultat iz Nikozije isto tako: Jovanović - Jokanović 2:0.
- Ostaje nam da pokušamo svim silama da izbrišemo rezultat sa Kipra i prođemo dalje. Ko ne veruje u to, bolje da ne izlazi na teren ili na stadion tog dana. Ja ću svakako doći, jer verujem da mi to možemo - poručuje Jokanović.
- Sreda veče će pokazati da li smo ozbiljna ekipa, ili smo samo za neke naše terene. U Nikoziji smo pokazali jedno lice koje nećemo sigurno pokazati u Beogradu. To je poziv i za moje igrače i sve nas, to je “dan D”.
Kada analizira utakmicu, Jokanoviću nema šta da se zameri.
Sve što su videli drugi, priznaje i on. - Partizanu ništa na Kipru nije polazilo za nogom, skor na semaforu samo je igra s terena preslikana u brojkama. Ostaje samo da lebdi pitanje i dalje bez odgovora: šta se, onda, dogodilo crno-belima?
- Znali smo tim Apoela od prvog do poslednjeg igrača, nikakvog iznenađenja nije bilo, ali se desilo to da nismo imali kontrolu igre, da nas pas nije slušao, da nismo imali svežine i našli smo se u dve situacije iz kojih smo primili golove kao nižerazredni klubovi. Dosta naših igrača nije pružilo ono što smo očekivali, u kreaciji igre se sve svelo na Moreiru, Dijaru i Petrovića. Imali smo problema i po bokovima i da donesemo loptu do napadača, svaki pas je bio ili predug ili prekratak, naš svaki potez je išao tamo gde niko ne stoji... APOEL je dao dva slična gola i došao do rezultata koji je realan za ovu utakmicu.
Eventualni neuspeh, eliminacija, potresla bi Partizan po temeljima. Nisu krili u prethodna dva meseca čelnici kluba da je plasman u Ligu šampiona zacrtan kao imperativ, kako na sportskom, tako i na finansijskom planu. A, na Kipru se sve to opasno zaljuljalo. Da li se zaljuljala i fotelja Slaviši Jokanoviću? Trener Partizana ne želi o tome da razmišlja.
- Rekao sam “tri miliona” puta da je ta tema stvar kluba, a ne moja. Ja se bavim fudbalom, igračima, a ovo drugo je problematika čelnika Partizana - naglasio je Slaviša Jokanović.
Do “dana D” u Humskoj 1 još je samo šest dana. Partizan odavno nije bio u poziciji da pred svojim navijačima juri toliki minus!

NEMA IGRE BEZ MOREIRE
VELIKI problem Partizana u poslednje dve sezone je nedostatak odgovora na igru kada je neutralisan Almami Moreira. Čak i u našem prvenstvu kada Portugalac ne igra, zbog kartona ili povrede, crno-beli muku muče da dođu do mreže rivala, a u Evropi kada je omaleni vezista striktno “markiran”, Partizan potpuno ostaje bez rešenja. Ni pre dve večeri na Kipru smanjen manevarski prostor Moreiri i višak protivničkih igrača na njegovim leđima nisu uspevali da iskoriste Tomić i Ilić, suviše spora igra crno-belih je dozvoljavala rivalu da se uvek postavi na vreme i zaustavi svaki pokušaj napada Partizana.

ĐORĐEVIĆ: OČAJNO
NE spušta glavu dole, ne priznaje da je Partizan na rubu eliminacije, ali nije mogao Nenad Đorđević da sakrije na licu teško razočaranje zbog rezultata i igre na Kipru.
- Ne pamtim kada smo pružili najslabiju partiju, i to kada je bilo najmanje potrebno. Počev od mene, pa nadalje, nismo bili na nivou, nismo funkcionisali kao ekipa. Ovo se završilo 2:0, vremena za tugovanje i plakanje nema, nego da probamo u Beogradu, pred našim navijačima, da pobedimo i prođemo dalje - rekao je Đorđević.
Sa utiskom mnogih, da je Partizan potcenio Apoel, prepotentno krenuo put Kipra, kapiten crno-belih se ne slaže.

Novosti
 

bogdankg

Banned
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
31
Reaction score
0
ja sam siguran u pobedu kao i kad smo igrali protiv panatinaikosa prosle godine kad smo usli u top8
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Krenuli mediji da seru,sta sve nece napisati,cuj Titanik,pa taj brod je potonuo za vek vekova,a Partizan ce nastaviti i posle ovoga,svi imaju pravo na los dan,a da vidim Titanik na jna,sta li ce onda napisati mamicu im cigansku.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Политика"

„Црно-бели” немају избора...


„Оптимизам заснивамо, пре свега, на томе што играмо пред нашим навијачима, а они су наша велика снага и мотивација”, истиче спортски директор Партизана Иван Томић после пораза у Никозији (2:0). – Само Дијара се смеје после пораза!


Mirosavljevic-daje-gol.jpg


Стрелац првог гола: Ненад Миросављевић



Није све тако црно, мада се чини да је, бар по приказаној игри у Никозији и пораза од 2:0, све мање разлога за задовољство. Поједини играчи Партизана су по „добром српском обичају” препотентно ушли у важан меч, потцењујући противника. Намеће се питање да ли је то Иван Јовановић, тренер Апоела, за кога српска спортска јавност готово и да није чула пре овог меча, надиграо и надвисио свог колегу Славишу Јокановића, или је Партизан имао само лош дан...
Чини се, било је свега помало. Фаворит је разочарао, али пред „црно-белима” је поправни испит у Београду.
Прексиноћ је у Ларнаки влажност ваздуха износила чак 84 процента, а у Никозији само 34. Дакле, услови за игру не могу бити алиби зашто је наш првак играо испод нивоа својих могућности. Партизан се после ефектних победа над Рилом, одмах на првом значајнијем искушењу у Европи суочио са прилично великим проблемом. Апоел је на свом терену искористио слабост и немоћ рекли бисмо, у Партизановој одбрани, и сигурно да ће са много више оптимизма, него што је мало ко очекивао доћи на реванш. Дакле, већ на почетку нове евросезоне, Партизану је остала само једна опција, а то је да пред својим навијачима надвиси самог себе и буде бар за две класе бољи у односу на први меч. Разлога за оптимизам и има и нема.
Спортски директор Иван Томић није крио забринутост и љутњу:
– Лоше смо одиграли, и у знатној мери отежали посао. Сада нам предстоји велика одговорност, дубља анализа уколико желимо да идуће среде наметнемо наш ритам и забележимо победу.
Грешке у Европи се скупо плаћају, а Партизан је по ко зна који пут поновио исте грешке. Одбрана је овог пута пала на испиту. Међутим, директор Томић не жели да се бави појединачном одговорношћу:
– Примили смо голове готово на исти начин. Остаје нам да хладне главе чекамо реванш и да на нашем терену одиграмо далеко агресивније и да ми будемо та екипа која ће од старта наметнути свој стил игре. Многе ствари нису функционисале на терену, иако морам да признам, да ни Апоел није имао пуну доминацију, али је за разлику од нас искористио сваку нашу грешку.
На чему ће Партизан заснивати оптимизам пред друго полувреме у Београду?
– Оптимизам гајимо, пре свега, зато што играмо пред нашим навијачима, а они су наша велика снага и мотивација. Верујем да ће играчи у ту утакмицу ући без калкулација и да ћемо од старта остварити ритам који нам одговара. Тачно је да нам је недостајао Крстајић, јер је он наш најдоминантнији фудбалер у скок-игри (Партизан је примио два гола главом), а верујем да је то био само лош дан и да се више никада неће поновити.
Атмосфера у „црно-белом” табору после пораза била је тмурна, играчи су били видно нерасположени, а једино се Сенегалац Дијара често смешкао. Али, уколико Партизан не буде прошао даље неће му бити до смеха, јер је потпуно подбацио у Никозији, па уколико настави с таквим приступом игри, тренеру Јокановићу не преостаје ништа друго, него да га пошаље на „хлађење” у Телеоптик.
– Време нам није било наклоњено, одиграли смо заиста слабо, али и даље сам оптимиста. Није нам ишло, имали смо лош дан, али верујем да ћемо у реваншу бити много свежији и бољи. Апоел нас није изненадио, знали смо да су добра екипа, али морамо да подигнемо главу горе – сматра млади Немања Томић.
Кипрани су своју шансу тражили у скок игри, али су углавном нападали по левој страни, где се с искусним Караламбидисом борио млади Стевановић.
– Сматрам да сам га у 90 одсто напада зауставио – каже млади бек „црно-белих”. – Поразом смо сигурно отежали себи живот, и да не будем песимиста, пред нама је још једна утакмица, доћи ће они у Београд и очекујем нашу победу. Изгубили смо битку, али не и рат, и уз помоћ навијача верујемо у тријумф.
Међутим, статистика није на страни „црно-белих” бар када су резултати од 2:0 у Европи. Готово никада до сада када је Партизан губио утакмице овим резултатом, није ишао даље, али традиција је ту да би се срушила...


Драган Тодоровић
[објављено: 31/07/2009]
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Kadri jesmo da pobedimo i da damo dva gola mozda i tri ali da li cemo sacuvati svoj gol to ce biti problem. Ja verujem u ovu ekipu.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
jel sutra zreb za eventualnog protivnika u plej ofu ?
nadam se da ce ipak PARTIZAN igrati tamo
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Žreb je sledećeg petka,7. avgusta ,po završetku 3. kola.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
meni se cini da svake sezone kuburimo sa kondicijom ... igraci jesu lose igrali ... to me ne iznenadjuje ... naviko sam da pucamo u evropi ... je zanimljivo sto nikad ne mogu da izdrze preko 70. minuta .... u zadnjih 20 min sa kipranima nismo mogli da istrcimo kontru ... pa sve da nije bilo njihove odbrane pitam se kako bi stigli do gola mozda bi srcka negog strefila kod sesnaesterca

sto fino ne plate nekog dobro kondicionog koji ce da ih nauci da trce .... tipa prof . koprivica ... nek kosta kolko kosta! al trcanje je u fudbalu najbitnije ... jebes taktiku i frizuru
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
citat
`Već sledeću sredu očekujem komentare, "Kleo je Bog", "Jokane majstore", i tome slično i to ponajviše od osoba koje su ih juče ispljuvali.`

Gazda, nikoga nisam pljuvao pa se ne osecam prozvanim. To sto mislim o Jokanu iznesem i to bez vredjanja.
Dakle, i posle sinocne blamaze kluba za koji navijamo ja mislim da imamo dosta solidnih igraca i da po meni jedan od najboljih jeste Cleo.
To nema veze sa cinjenicom da na terenu nismo delovali kao ozbiljan tim, a za to su krivi svi, pa naravno i igraci.
Ali ako pricamo o Jokanovicu pa ja kazem da nema hrabrosti da zaigra napadacki protiv malo cvrsce ekipe to nije pljuvanje i vredjanje vec sagledavanje nase igre u Evropi pod Jokanom. Ovo kazem jer dva ili tri spica ne znace napadacki fudbal nego mentalitet tima i zelja da ubacis loptu u gol, narocito kada imas igrace za takvu igru. Na zalost nasa igra je bila ogledalo taktike `valjda necemo da ga primimo`. I tako na svakoj ozbiljnijoj evropskoj utakmici.
Ja iskreno verujem da mozemo da ih izbacimo ako ih stisnemo od pocetka i ne cekamo da se nesto desi samo od sebe. A onda sledece gostovanje, u kom bilo uefa takmicenju opet nerviranje.

Dakle, Gazda, nije bas svaka kritika pljuvanje i vredjanje i ne znaci da svaki kriticar Jokanovica likuje posle naseg poraza, Mozda se samo mnogo iznervirao kao i oni koji hvale Jokanovu taktiku. I tako se radujemo pobedama i nerviramo se zbog poraza i trazimo krivce i zasluzne, ja eto 38 godina. Ubedjen sam da to znaju i urednici foruma pa ne primenjuju mere represije.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kao što vidiš poene nikome nisam dao ...

Onog dana kada se svi složimo, slobodno mogu da zatvorim forum.

Drugo, igrali smo sa dva špica i jednim zadnjim veznim. Ako to nije napadačka varijanta onda ne znam šta je. E sada što su igrači odigrali loše ide njima da dušu. Sto puta sam rekao i ponoviću, U EVROPI ISKLJUČIVO SA DVA ZADNJA VEZNA... pogotovo protiv jačih klubova.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Prethodnih dana svaka moja kritika na forumu je bila ispracena komentarima kako pisem budalastine, kako sam novi na forumu pa ne znam (ne znam dovoljno o partizanu ili fudbalu zbog toga?), kako sam bezobrazan itd..
Sad samo par stvari sto sam i ranije pisao..
Kako da se ocekuje prolaz kad se u prelaznom roku ulozi duplo manje nego svih proslih sezona, a secate se kako smo prolazili u Evropi ranije??
Kako da odigramo protiv APOEL-a dobro, kad smo pre toga u toku priprema najjacu proveru imali protiv amaterskih klubova i nejakog Rabotnickog?
A to da je jedan kiparski klub fizicki spremniji od nas me jako iznenadilo, a i pocetnicke greske nasih veoma iskusnih odbrambenih igraca...
Ja obozavam Partizan, i svim srcem cu ga bodriti sledece nedelje, ali moramo biti realni, i uvideti neke greske. Nisu ljudi iz uprave ili trener sveci pa da im se besprekorno veruje, svaka greska treba biti placena!
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Ja pokusavam da objasnim da igra sa dva vezna nije obavezno defanzivna, a sa dva napadaca ofanzivna. Bitno je sta im se kaze dokle da idu bekovi, sta se radi ako zatvore Moreiru, gde je linija odbrane, koliko visoko igramo presing, da li je cilj dati ili ne primiti gol.

Pa kada gledamo utakmicu i dobijemo odgovore onda zakljucimo sta im je receno u svlacionici i sta je postavljeno kao cilj.

Naravno bitna je i defanziva, ali kada mozemo i trebamo da napadnemo zasto to ne radimo sa vise igraca, zasto to sve lici na `pa zar bas moramo`.

Tesko da ces ti ikada zatvoriti forum, bar ja ne ocekujem da se svi slozimo... ikada.:ziveli
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ја(а верујем и многи овде) у среду не долазим на стадион због њих,већ искључиво због својих другара са којима стојим на Југу(јер су ОНИ ПАРТИЗАН),само због њих,да певам са њима и да се зајебавам.Колико цене дрес и Партизановце(дакле све оне којима је срце црно-бело) поготово оне који су вечерас били тамо,богу иза ногу, показали су вечерас(што рече МС,у једном моменту смо видели петарду у ваздуху).

Dosta puta su ovi igraci meni donijeli radost. Kad je Moreira dao gol ciganima u 95. ja sam se radovao, kad smo razguzili cigane na njihov praznik ja sam se radovao, kad smo uzeli titulu i kup ja sam se radovao (doduse u malo cudnim uslovima :D), kad smo razvalili Ril ja sam se radovao, kad sam gledao snimke iz svlacionice gdje svi igraci pjevaju ogromnu vecinu nasih pjesama ja sam se radovao, kad smo pjevali sa njima u 2 glasa `Volim ga` radovao sam se, kad je Neca Tomic obukao majicu nase grupe ja sam se radovao, kad je Mladen Bozovic uzeo tu istu majicu prije proslave titule i obukao je i slikao se u njoj ja sam se radovao... I oni su Partizan i ja u srijedu dolazim i zbog njih i ja sam siguran da oni svi vole Partizan.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Samo pozitivno,treneri nismo,psiholozi nismo,ali navijaci jesmo!Zato opustite se pred revans,skupite snagu i onda Kiprani nece znati gde je levo,oni ce se pogubiti u prepunom hramu u haoticnoj atmosferi.Meni je briga ako udjemo u ls kako cemo sa mnogo jacima?
Ali da mi prodjemo ove pa cemo posle da vidimo gde smo,svi imaju pravo na los dan tako i fudbaleri.
 

zaka

Guest
ako dodjem doci cu zbog igraca,navijaca,uprave i svega sto cini Partizan!
volim i ovu upravu,jer kad se setim kad je Dr Mo potpisao novi ugovor dizao sam ih u zvezde, i tim potezom su me kupili makar na neko vreme!
i zbog igraca- jer nam oni doneshe 2 duple krune,sto jos niko nije uradio,oni pobedishe cergu na JNA,sto druge generacije nisu mogle! a oni ce uz nasu pomoc ako Bog da pobediti i ovaj prokleti apoel! tako da....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top