Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Па ево, да ти објасним. Уопште не ликујем над судбином цигана, ако ти то тако сматраш после читања мог поста, прочитај поново, све док не схватиш. Сасвим је на месту поређење јер исти нам је ривал. Њима прошле године а нама ове. Цигани јесу прошле сезоне били распад од тима, па чак и као такви успели су да им дају 3 гола.

Долазимо до поенте - није Апоел толико квалитетан, нити нас је надиграо, већ смо ми сами себе победили. Онакве поклоне наше одбране и онако млитаву игру Партизана би искористио и ФК Трудбеник а камоли првак Кипра.
Ma nisam hteo da kažem da likuješ tvojom izjavom i u potpunosti mi je bilo jasno da to nije namera. Moja ideja je bila da kažem da treba da nas boli k... za komšinicu i da uopšte ne treba da ih spominjemo... Priznajem da je delom i moja krivica
(mislim da je to potenciranje komšinicinih rezultata krajnje nepotrebno jer baš me briga za njih, dobro po nekada volim malo da likujem ali u ovom trenutku...).
jer ovaj poslednji deo sa licemerjem nije bio potreban ali je ubačen onako kao mala šala.
Suština celog posta je bila da smo podcenili protivnika i da sam imao osećaj da ga i dalje podcenjujemo, a mislim da to naš jučerašnji protivnik ni počemu nije zaslužio, a i dalje stojim iza reči da je Jokan dobrim delom odgovoran za jučerašnji poraz, odnosno za odnos igrača prema protivnik.
Evo tek sada sam pročitao današnje komentare i mogu da kažem da se stvar sada po meni razvija u pravom pravcu jer činjenica je da mi možemo mnogo bolje i da samo treba da nas zanima naša igra, a Apoel je svakako protivnik za respekt.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Морам да се и ја дотакнем теме намештања...
ова екипа има неколико доказаних ГРОБАРА. међу којима су највећи Раћа и Кнежевић...па зар ви мислите,да било ко,ма макар и сам Томић,Толе,зека или не знам која пи*ка материна приђе Раћи и каже продај текму...па Раћа би му се наје*ао мајке као нико никад,људи који вам је ку*ац...нема говора да смо наместили
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Koje crno namestanje... Razmislite logicno, koliko to oni nas treba da plate da bi nam bilo isplatljivije od ulaska u LS. Pa ako uprava ili igraci misle da zarade to jedino mogu ulaskom u LS jer niko nema para da kupi utakmicu za 4 miliona evra.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Neki izgleda ne mogu da se pomire sa porazom Partizana, pa ili unapred smišljaju alibi za poraz tako što lupe neki kladioničarski trip ili posle poraza krenu u pljuvačinu, a da pre toga nisu otpratili pošteno ni dve utakmice. Izgubili smo i nema tu filozofije. Pobede i porazi su sastavni deo sporta. Ko to ne shvata neka ne navija samo za jedan tim. Neka navija za više njih, pa će valjda jedan od njih uvek pobeđivati.
 

Ignore

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2007
Порука
115
Reaction score
2
Локација
JNA
Hocu li se probuditi? Ne verujem.. I dalje mislim da sanjam i da cu se probuditi pred utakmicu.. Katastrofa..
U sredu ce se po meni igrati najvaznija utakmica ove sezone iako je ista tek pocela..
Medjutim kao i svakom pobedom tako i svakim porazom Partizan volim sve vise i granicu beskonacnosti pomeram na nezamisliv nivo..
UVEK CU TE VOLETI!

Edit: Ako svako od nas treba da poziva na utakmicu onda stvarno ne znam.. Mislim da ce posle ove utakmice a pre sledece svaki Grobar osetiti mobilisanim. Ako nesto znamo znamo kako da sledimo krv u zilama protivniku..
 
Последња измена:

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
OK,
Malo sam pretjerao prvi post nakon utakmice jer mi nije jasno bilo kako smo odigrali. SInoc sam opet odgledao snimak koji je bio u 3:50am na RTS2. Znaci, nije sve tako crno, gledao sam utakmicu po drugi put i po drugi put pljuvao po televizoru i nervirao se u nekim stvarima, ali treba rezimirati ono sto se dogodilo sinoc na terenu a ne pljuvati po Jokanovicu. Imao je i on gresaka, ali nije samo on kriv, i treba da se saceka revans.

Moji utisci nakon ponovno odgledane tekme su sledeci:
- Stevanovic je dobar desni bek, samo je usplasen totalno. VIdi se da ima kvaliteta ali da se boji mrdnuti guzicom. Treba da dodje jokanovic d amu pukne par samara pred utakmicu da mu se jaja opuste i da trci, leti i da prodire po desnoj strani, a ako to ne moze, ovakvom igrom ne zasluzuje da bued u prvom timu.
- Ilic i Tomic su totalno podbacili juce. Znaci malo se nesto kao Tomic trudio, ali Ilic je bio nikad sporiji. Da li je toliko moglo vrijeme da utice na to da ilic nije vise onaj hitri momak ili ne, ne znam, juce nije zasluzio da igra. BOlje bi bilo da je igrao Bogunovic od pocetka pa da je njega Ilic zamjenio oko 70-tog minuta da pojaca srednji red.
- Pljuvali ste dosta protiv Petrovica malog. Ne vidim razlog. Jeste decko napravio par katastrofalnih gresaka u Drugom poluvremenu, ali niko nece da kaze da mu je svaki pas u prvom, i vecina u drugom pasova bili 100% tacni, da je dijara kao sto nije sposoban, morao je i gol dati iz takvog jednog pasa.
- Da li je jokan kriv sto svaki, ali bas svaki korner partizana je prelecao kazneni prostor i odlazio u aut?
- Da li je Jokan kriv sto se Diara ceska po jajcima i masi ako ne 3, bar 2 sto postotne sanse???
- Da li je iko od vas zapazio da juce nismo imali jednog Djordjevica da bi bio debakl totalni???
- Fjesa totalno korektno odirao, dobro sjekao lopte, predavao, odlicna igra.

Na kraju zakljucak... Trebalo je sve biti obratno. Mi smo igrali napadacki, a Apoel je igrao onako kako smo mi ustvari trebali igrati, da se koncentrisemo na sredini terena i da pravimo prostor za klea i dijaru. Takticki nas jesu nadmudrili, ali mislim da su Kurac od tima, i samo se nadam da ce mo im u prvih 20 minuta dati gol u beogradu, oni su spremni za petardu to GARANTUJEM. Nadam se samo da se nece braniti... a ako kojim slucajem dodjemo do 2:0 na poluvremenu, oni su gotovi, onda dati treci gol, a oni su suplji kad budu morali da krenu naprijed, nabushicemo ih totlano, pazite sta vam kazem. Ono sto su pokazali je borbenost, ali je ono njihov MAXIMUM, a nasi su pokazali srednju i losiju partiju, i bili smo BOLJI (prvo poluvreme). Znaci... dati maksimum, pun stadion i PETARDA :) ZIVI BILI PA VIDJELI...

NAPRED PARTIZAN
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
O daj boze da bude spreman,jer kad njega vidim u timu osecam sigurnost za nas gol a jos kakve lopte salje to je za :respect. Znaci on i Djordjevic i to je to.... Njego ljudi kad krece prodaja karata:D, posto punimo hram do poslednjeg mesta pa me zanima na vreme da se obezbedim?? I koliko ce kostati otprilike?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Sledeci koji kaze da smo prodali pored ovoliko Grobara u timu sto kaze Zix ide na odmor. Muka mi je od teorija zavere i gluposti vise .
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Послије преспаване ноћи ја и даље мислим да је оно катастрофа од игре. Сигуран сам, био и синоћ, да ми идемо даље свеједно можемо ове да одувамо са 4, 5 комада. Ја бих само да напоменем да је ово невиђена брука и рушење угледа клуба.
И да, Газда (видио сам да си ме цитирао у посту гдје си за нас који мислимо да Јокан није тренер за Партизан назвао будалама и да смо извирили из рупе) ако ниси примјетио ја сам увијек критиковао Јокана, када је имао добре потезе ја сам му честитао али и даље мислим да није тренер за Партизан, иако уђемо у ЛШ то ћу мислити јер су резултати увијек лошији него што би могли и требали бити. А то што ме вријеђаш је само твоје огледало, и зашто ти мислиш да си већи навијач од мене и да више волиш Партизан него ја, ваљда зато што имаш право да нам дијелиш поене на форуму!!!
 

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
Страшно сам се сморио када сам чуо да је Партизан пукао против оних Кипрана са 2-0...Ја сам искрено очекивао да се Партизан ове године докопа ЛШ.
Наравно, није све завршено. Пуно среће у реваншу! Да не игра и Поли Темишвар истог дана дошао бих на утакмицу, тако нажалост не могу!
Ајде па сперите ту срамоту и дајте им петарду у Београду!:napred Partizan
 

Aleksandar87

Početnik
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
6
Reaction score
5
Локација
Partizan u srcu
Nije jos nista gotovo... imamo jos paklenih 90 min a ako se dokopamo produzetaka... ja idem prvi put u zivotu na stadion do sada nisam imao prilika sticajem nekih okolnosti koje su se izdesavale u mom teskom zivotu.. razvod roditelja.. itd.. nebih sad o tome dolazim na stadion ostavicu grlo i dusu moju... od igraca ocekujem od prvog minuta do poslednjeg sudijinog zvizduka da ostave srce na terenu... da dokazemo klipanima ko smo... da dokazemo da vredimo i da nam je mesto u ligi sampiona...uvek sam bio uz crno bele i kad je islo i kad je bilo najteze... 2003 sam napustio nazalost svoju zemlju dosao u tudjinu taman tad u avgustu.... tada kada je nas Partizan prvi put usao u ls... sa ponosom sam svima pricao nasu grupu... sa ponosom sam svakog dana nosio partizanov dres... i to cinim i danas... zauvek cu da te volim... crno bela ljubavi
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nesto najsmesnije na ovom forumu,a samo potvrdjuje da smo Srbi jeste da posle pobede,npr.Ril,svi hvale Jokana cak se javljaju standardni ,,antiJokanovci,,i kazu nesto tipa:,,priznajem nije mi se svidjao,bio mi je los ....itd,ali sada je dobar,mnogo bolji itd.,,da bi vec posle poraza krenui isti ti koji kao za trenutak promenise misljenje ponovo po starom:buhaha,kod nas izgleda samo trener moze biti neko ko sve pobedjuje,bez poraza.

Ove mucenike gazimo,javlja mi se 7 0.:D
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
neznam koliko je od vas na forumu bilo 84god na QPR....
ali kad se setim onog polaska sa teraziske cesme i onog krsta na celu kolone gde je bilo ispisano ;
datum tekme godina a u sredini krsta QPR!!!!!!!!!!!!!!!! i pesma do stadioiona!!!!:respect pun stadion pesma cele utakmice i na kraju pobeda od 4-0......
nezaboravno !!!! tako treba biti i u sredu..........:napred Partizan
grobari do smrti:BB
 

kele

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2007
Порука
19
Reaction score
11
Ne ostavljam cesto postove na forumu, ali sad je muka! Ne želim po nikom da pljujem svi znamo kakav je kalibar naših igrača kao i trenera. Nisu oni iznenada zaboravili igrati fudbal, nego jednostavno takav dan! (NADAM SE). Nego glavni razlog zbog kojeg pisem jeste samo pitanje za ostalu braću GROBARE: Zapita li se neko da je i ove sezone kao i proslih nasa fizicka kondicija ( kao i ostalom svih Srpskih klubova) ravna 0. Znam da je još pripremna faza, ali da naši igrači samo što ne povraćaju pored aut linije, to nisam očekivao.
Ne mogu da verujem da nas pretrči gerentološko društvo sa Kipra!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Послије преспаване ноћи ја и даље мислим да је оно катастрофа од игре. Сигуран сам, био и синоћ, да ми идемо даље свеједно можемо ове да одувамо са 4, 5 комада. Ја бих само да напоменем да је ово невиђена брука и рушење угледа клуба.
И да, Газда (видио сам да си ме цитирао у посту гдје си за нас који мислимо да Јокан није тренер за Партизан назвао будалама и да смо извирили из рупе) ако ниси примјетио ја сам увијек критиковао Јокана, када је имао добре потезе ја сам му честитао али и даље мислим да није тренер за Партизан, иако уђемо у ЛШ то ћу мислити јер су резултати увијек лошији него што би могли и требали бити. А то што ме вријеђаш је само твоје огледало, и зашто ти мислиш да си већи навијач од мене и да више волиш Партизан него ја, ваљда зато што имаш право да нам дијелиш поене на форуму!!!

Post je upućen ponajviše osobama koje se jave samo kad izgubimo da bi kritikovali da ne kažem i pljuvali, mada ima i onih drugih koji su redovni ali samo čekaju kiks da bi opleli po Jokanu. Jeste da je i tvoja poruka i mnogih drugih citirana, ali to je urađeno u globalu. Onog dana kad budem imao nešto lično protiv tebe budi siguran da ćeš znati.

Drugo, da, i dalje mislim da samo budale mogu da kažu da je Jokar jedini i glavni krivac, isto kao što sam rekao da samo budala može da kaže da Jokan uopšte nije kriv. SVI su podjednako krivi za poraz.

Već sledeću sredu očekujem komentare, "Kleo je Bog", "Jokane majstore", i tome slično i to ponajviše od osoba koje su ih juče ispljuvali.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Dobro gazda moras da razumes da su svi frustrirani ne samo zbog sinocnog poraza nego i zbog same cinjenice da su nas Jadni kiprani nadigrali u svakom pogledu. Samim tim i takvi postovi pljuvajna i guranje krivice na ovog ili onog.
Jos nista nije gotovo imamo jos 90 min u Beogradu, opste je poznato da Kiprani lose igraju u gostima da ce vremeski uslovi biti mnogo prijatniji za igru i td da ne nabradajm.
Cuvajte sve te nabije emocije jos 6 dana pa na se Jug-a derite i pevajte dok ne ostanete bez glasnih zica to je jedno sto mozete da ucinite a to ce biti vise nego dovoljno da prodjemo dalje.
Grobari stobom sve do pobede!
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ја и сада могу да кажем да је Клео бог и да је Јокан мајстор (али недовољно за европу), много је играча који посједују фантастичан квалитет, треба само неко да га каналише.
ОК ја нисам рекао да је он једини кривац али јесте један од највећих. Ја сам увијек напомињао, и када смо побјеђивали, да то није игра која одговара потенцијалу екипе, то и даље тврдим јер мислим да несвојствено нашем поднебљу имамо екипу која у себи има европску вриједност!

Нећу више да осуђујем никога, овим се завршава моје коментарисање овог двомеча до краја друге утакмице а можда ни тада. Сигуран сам да идемо даље на суви појединачни квалитет!
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Već sledeću sredu očekujem komentare, "Kleo je Bog", "Jokane majstore", i tome slično i to ponajviše od osoba koje su ih juče ispljuvali.

Ovdje griješiš, već se jasno pokazalo da se pojedini javljaju samo kada se napravi kiks. Zato pojedinih i nije bilo više od nekoliko mjeseci... U srijedu kad oderemo ove, neće se javljati...


Miki PFC је написао(ла):
Stadion se mora napuniti kao sto se spomenulo nebrojano puta a i treba da se uradi neka extra koreografija da vide igraci da smo uz njih i u teskim trenucima a ne samo u pobedama.

Izvini, ali mislim da nam koreografija ništa ne treba. Rezultat toge je, najčešće, vađenje mobilnih telefona, slikanje i snimanje, a onda narednih 15 minuta utakmice prepričavanje kakva je bila koreografija i ko je "uhvatio" bolju sliku ili snimak. Na stadionu treba da se od starta čuje navijanje, dlanovi i pjesma ali i mnogo veće uključivanje publike u utakmicu (više zvižduka, aplauza i pritiska nego pjesme).

Jbg, možda sam ja staromodan (oće to sa godinama :D), ali dlanovi i glas dobijaju utakmice, koreografije se prave radi scenskog efekta i lične promocije... Ne kažem da ih treba izbaciti, ali često znaju da proizvedu kontraefekat.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top