Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Slaviša Jokanović

Статус
Затворена за писање одговора.

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Jokanović: Nisam diletant

E moj Jokane...skupo nas kosta tvoje skolovanje...
 

zaka

Guest
I meni se cini da on nije za Evropu,al jednostavno ja njega obozavam, tako da nista vise ne mogu reci!!
 

uros

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
212
Reaction score
1
Jokan i dalje ima moju punu podrsku


I kad dodje dan taj tuzni dan kad izgubi nas PARTIZAN i kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci i tada cu PARTIZANE znaj da te volim ja!!!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Само сам чекао ко ће да крене...
Мислим да му је једина грешка што је прерано кренуо са прескакањем средине...
Зато немојте почињати поново са пљувањем, нема потребе за тим...
Јокан ће још дуго времена бити тренер Партизана...и наравно има моју пуну подршку...
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Kakav smo ti mi narod pa to nemozes da poverujes!
U koga smo se do juce kleli sada ga svi psuju. Zaboravljate da sada jedino sto Partizanu treba je podrska! Igramo EVROPU narode, da, to sto sada sledi se takodje zove EVROPA. Zar je Jokan kriv sto se kiprani valjaju i smetaju nasim igracima??? Postavio je skroz ok taktiku. Nije mogao nista zato sto su se ovi parkirali ispred gola. Nemam pojma dali su se danas najeli pasulja u nekom beogradskom restoranu pa su toliko odtrcali onih kontri i poslali toliko upotrebljivih ubacivanja na nasu polovinu.
Zar je Jokan kriv sto nemamo jos jednog Doktora, Mambu i Klea pa da ih stavimo u prvih 11? Udvajaju nam igrace cim predjemo polovinu. Jedina krivica nasih igraca je sto se nisu malo brze oslobadjali lopte.
To je to od mene na temu Jokana i ove utakmice.

Ajmo crno-beli oooo
:napred Partizan
 

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
Ajde nek mi neko od vas koji jos uvek podržavate Jokana kaže bar dva razloga za to.
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
ma nije on nesretnik kriv,sto mora stavljati one kljakave igrace kao sto su knezevic i petrovic...nikad u partizanu nisu igrali losiji igraci,bar loptu da znaju sutnit!?
strasno koliko sam se nazivcirao,samo zbog njih dvoice.
da bas ni jedan pas nisu dobro napravili.
odbrana...kroz nju bi i ja mogao proci,a tako rano odustati od napada sitnim vezom,pa bunariti...uf sta reci. to nije partizan!
to su mogli probati na poluvremenu...pa ako ne ide...odustati...

ali Jokan je imao ideju...to se videlo,samo nije imao s kim to provesti u delo.
kao sto je vec receno,nije on kriv sto nemamo jos po jednog moa,diaru...
ovi nasi su svi prespori,trcati jos i mogu...al isamo kad imaju loptu,a u takvim situacijama,kao da im je zao gurniti ju dalje. a onda dodje 5 kiprana...pa se hebi.
mogu samo pohvaliti doktora,jer je u ovako teskom trenutku ostao uz nas,i odigrao savim korektno a i ljajica,koji se trudio ma koliko ga neki pljuvali,da je prodana dusa...da cuva noge....
svi ostali,savim jedna bljeda partija,koju ce oni vrlo brzo zaboraviti...dok cemo mi,navijaci...to zauvek nositi na srcu.
ispali od ekipe sa cipra...
 
Последња измена:

bogdankg

Banned
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
31
Reaction score
0
@tesla.ki

naravno da ce da bude jos trener
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Ovo me podseca na Duletove pocetke u evropi..Sve smo gubili,rano ispadali,a sad smo medju najboljih 8!!Ja sam 100% siguran da ce tako biti i sa Jokanom!!A vi koji ga sad pljujete ce te se kleti u njega za par sezona...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Podržavam ga jer:

- nije on mogao da postigne gol
- nije on mogao da trči na terenu
- nije on mogao da centrira
- nije on omašio loptu kao zadnji igrač pa umalo da Kiprani postignu gol
- nije on gnjavio loptu do bola

Podržavam ga:

zato što je Grobarčina
zato što je šmeker
zato što NJEGOVO VREME TEK DOLAZI
 

bogdankg

Banned
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
31
Reaction score
0
@alcz

lepo si rekao

@webgazda

tako je

ali gavrancicu koliko sam video lopta mu je poskocila
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
Prosjecna igra Partizana, nista specijalno nismo vidjeli veceras... Jebi ga...
 

TheGreatOne

Banned
Учлањен(а)
04.11.2006
Порука
53
Reaction score
0
Ne kritikujem ja Jokana tolko zbog rezultata kolko zbog igre u Evropi protiv ekipa koje nisu totalni raspad sistema...Jedino sto je pozitivno su prvih 30 minuta protiv Fenera i to je to. Posle toga smo odigrali jos 5-6 utakmica u Evropi i ni u jednoj nismo dobro odigrali (amatere ne racunam). Svaki poraz je bio sasvim zasluzen i svaku utakmicu na sredini terena prosto nismo imali sta da trazimo. Ne znam sta da kazem posle odluke TRENERA da se panici na 25 minuta pre kraja...da se bunari na Vasingtona, da napadaci igraju ledjima golu, da se ne naredi igracima da se oslobadjaju lopte...Opet, danas nismo slucajno ispali, jednostavno nismo zasluzili dalje! Jokana je tesko ne voleti zbog raznih izjava itd, ali Partizan trazi prvo rezultate pa onda sve ostalo.
 

uros

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
212
Reaction score
1
Podržavam ga jer:

- nije on mogao da postigne gol
- nije on mogao da trči na terenu
- nije on mogao da centrira
- nije on omašio loptu kao zadnji igrač pa umalo da Kiprani postignu gol
- nije on gnjavio loptu do bola

Podržavam ga:

zato što je Grobarčina
zato što je šmeker
zato što NJEGOVO VREME TEK DOLAZI



:respect svaka čast
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Потписујем овај Газдин пост...
Све је речено... Кога интересује зашто га бранимо нека прочита...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Necu da pljujem Jokanovica, oduvek sam ga podrzavao, to i radim i dalje... samo ne u tolikoj meri, malo me je razocarao... I prosle sezone u evropskim, i sada, kada se "tlo pod nogama klima" mi padamo... Ne mogu da ja ucim Jokanovica kako da postavlja taktiku, ali ovu koju je veceras postavio, ne svidja mi se... (nisu u pitanju igraci, nego koncept igre, igrali smo sporo i strpljivo bas kako je rekao, a kako da igramo strpljivo kad mi jurimo rezultat...)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top