Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Slaviša Jokanović

Статус
Затворена за писање одговора.

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Poredjenja sa Vujosevicem nisu umjesna. Ne treba zaboraviti da je Vujosevic prije ove ere vec imao final four sa Partizanom. Da je on 2003 zamalo usao u TOP 16. I da je prije toga dodatno trenirao neke klubove. A kosarka i fudbal su razliciti sportovi. Cisto da ne bude ono sto je babi milo to joj se i snilo.

Djukic takodje nije nista pokazao u Evropi. Nakantao je Zrinjskog, koji je po kvalitetu slican Rilu. On nije imao sanse da se pokaze sa ravnopravnim ekipama.

Na Olimpijadi i kao trener Srbije je pokazao koliko je kvalitetan. Jako malo.
Djukic nije bolji trener od Jokana i ostavio je 6 bodova prednosti.
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
@PFC 4ever

Secas li se kako je Djukic pljuvan kad je otisao?Djukic koji je stalno govorio:"ja volim zvezdu"...Mozda on nije los trener,ali nikako nije za Partizan!A za Mateusa ne verujem da mozemo da ga dovedemo,a i ako bi ga doveli on bi bio tu 1-2 godine,nama treba trener za duzi period...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Imao je moju podrsku sve ovo vreme i nadao sam se da izrasta u velikog trenera. Tu i tamo sam ga malko iskritikovao kad je gresio ali sam cesto govorio da verujem u njega.
Pogresio sam,
nije za trenera, nije za Partizan u svakom slucaju, mozda za par godina kad se iskali u nekom manjem klubu.

Zasto to kazem?
Igraci su u ovom momentu dali svoj maksimum, trcali borili se, trudili se.
Bili su par puta blizu da daju taj 2. gol ali ni to nije garant da bi se na kraju svi radovali. Bili su daleko od toga da prodju dalje.

Kada imas kvalitetne igrace i kvalitetne rezerve i imas 90' vremena da das taj jos 1. gol, i ne mozes da napravis pritisak i predjes posteno u napad i to na svom terenu pred punim stadionom, onda je iskljucivi krivac za to trener.
Kada pocetkom drugog poluvremena gde juris rezultat pokazujes i vices igracima da "smanje malo" umesto da im vices da pojacaju, onda si ti kriv za neuspeh.
Kada uvedes visokog napadaca umesto veznog igraca u igru a posle se cudis sto su ti igraci krenuli na "bunarenje" umesto da "igraju fudbal" (Jokanova izjava na kraju utakmice) onda si ti kriv za neuspeh.
Pritom si celu utakmicu odnosno obe dozvolio da pored takvih igraca koje imamo protivnik bude sigurniji na lopti u veznom redu jer ti trazis da se "ne zuri".
Kada ti taktika ne postoji posle prvog ozbiljnijeg napada protivnika i kada se iz aviona vidi da izmedju linija tima ima veliki prostor, onda si ti kriv.
Kada losim izborom igraca dovedes sebe da ti treba zamena bar njih 5 u poluvremenu a ti stavljas igraca koji ti nije igrao uopste u zadnje vreme i spustio si mu formu (Vasington nije dobijao sansu odavno),onda si ti kriv.
Kada ti tim koji ima Moreiru koji moze svaku loptu da zadrzi i preda, igra tako sporo u veznom redu i vraca loptu konstantno ka odbrani (tako je terajuci na gresku) onda si ti kriv.

To sto su nasi igraci igrali se zove "alibi igra" gde se od igraca trazi iskljucivo da ne rizikuju i smire situaciju i ne zure a onda nam treba bar citav minut da predjemo na polovinu protivnika jer nasi vezni igraci nista ne rade da ne bi rizikovali i vrlo cesto vracaju loptu odbrani cak i u situacijama kad imaju drugog veznog slobodnog i igramo iskljucivo poziciono sto je lako za markiranje.
Kada se konacno dogodi da neki vezni igrac dobije loptu okrenut golu onda nema nikoga ni desno ni levo niti nasi napadaci se mrdnu malo ne bi li dobili tu loptu u prostor.

Zato jer se igra na "siguricu", zato jer trener trazi od igraca da ne rizikuju i igraci se onda ponasaju po principu "muko moja predji na drugoga".

Kakav trener takva i ekipa, to je uvek bilo u fudbalu a nazalost nas Jokan je po mentalitetu neko ko ceka a ne napada.

Sa slabijom ekipom smo igrali ligu sampiona ali tada je trener bio borac, imao je mentalitet pobednika nesto kao veliki majstor Moreira i naterao ih je da igraju hrabro.

Jokan ih je naterao da igraju kukavicki :cry:
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Mnogi ce se nasmijati ovome, ali ja sam ubjedjen da je Tumbakovic idealno rjesenje. Pored naucne faantastike koja se zove Radomir Antic.

Mislim da Tumba do zime nije realan.

@ Zemunelo dobra analiza.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Secam se za Djukica... i ja ne verujem da ce on da dodje bas zbog toga sto je bilo...
A Mateusa mozda bi i mogli da dovedemo ako bi ispunili sve njegove uslove... E sad on trazi izgleda nesto malo vise nego sto nasa uprava moze da mu pruzi... A kad bi mu pruzili sve uslove koje trazi, ostao bi' duze, zasto ne bi... I ako nam treba trener za duzi period, a treba nam, ne mora taj trener da bude onaj ko ce da "uci svoj posao" u Partizanu... nego treba nam nesto "zdravo za gotovo".
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ne razumem neke zasto licitiraju sa imenima...Jokanovic ostaje trener i glupo bi bilo da preko noci lete glave!
 

Prekazi

Banned
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
12
Reaction score
0
naravno da jokanovic ostaje trener. mislis da neko gaji iluzije da ce on da podnese ostavku? pa on je 'potrebniji srpskom fudbalu' nego srpski fudbal njemu.
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
kada hoces najboljeg trenera i igrace ti navijaj za real madrid..
svi igraci, kao i slavisa, su realnost naseg fudbala i vremena..
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Podržavam ga jer:

- nije on mogao da postigne gol
- nije on mogao da trči na terenu
- nije on mogao da centrira
- nije on omašio loptu kao zadnji igrač pa umalo da Kiprani postignu gol
- nije on gnjavio loptu do bola

Podržavam ga:

zato što je Grobarčina
zato što je šmeker
zato što NJEGOVO VREME TEK DOLAZI

1. Mozda je mogao da ga postigne Brana a ne B. Jovanovic.
2. Mogao je bar da stoji za vreme utakmice a ne da sedi u kucici kao...
3. Ok, saglasan sam.
4. Jel Gavrancic kriv? Jel se onako vraca lopta zadnjem igracu? Po onakvom terenu? Nije Petrovic kriv sto mu vraca onako nego onaj ko ga je stavio da igra.
5. Da, nije on... ali su gnjavili oni koje je on selektirao (Petrovic, Ljajic, Tomic,...)

----------------------------------

1. I ja sam Grobarcina.
2. I ja sam smeker.
3. I moje vreme tek dolazi.

Bonus: Jel Mateus Grobarcina?
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ma najlakse je da sad Jokanu odleti glava...pa to je uvek najlakse!!!

I sta onda???
Dovescemo nekog trenera koji ce napraviti cudo???

Nama za deset dana krece liga, ma kakva da je, a za dve nedelje je cetvrto kolo za ligu evrope!
Treba sad pruziti podrsku i igracima i treneru!!!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Mnogi ce se nasmijati ovome, ali ja sam ubjedjen da je Tumbakovic idealno rjesenje. Pored naucne faantastike koja se zove Radomir Antic.

Mislim da Tumba do zime nije realan.

Bravo potpuno se slazem, tumba bi od ovakvog tima napravio masinu koja delje 90' i ne da protivniku da dise.
Nikada on nije imao ovakve igrace i timu pa zato i jeste prolazio kako je prolazio (u evropi) ali sada bi to bila druga prica
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Licitira se sa imenim jer je neko postavio pitanje, a koga bi mi umjesto JOkana? Pa eto da odgovorimo.

To ne znaci da mu leti glava, sto se mene tice ja ga ne bih dirao bar do zime, kada bi se sagledali njegovi rezultati u jesenjem dijelu sezone i na osnovu toga odlucilo da li ga treba mijenjati ili ne. Kao i na osnovu toga koje eventualne alternative bi imali na raspolaganju. Jer ne bih ja Jokana mijenjao za nekog diletanta.

Mateus nikad nece ostati dugorocno u Partizanu, jer on sebe zeli isprobati u Bundesligi. Mateus para ima, on zeli profesionalnu satisfakciju u njemackom fudbalu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
:respect

A da je možda svoju ideju (ako je uopšte imao) prilagodio igračima koje ima?

Ljudi prvak Srbije je izgubio od prvaka Kipra. Ovo je možda naša najveća blamaža u Evropi

Imaš veoma kratko pamćenje!

:buhaha:buhaha
Mislim da su ova tri poslednja razloga dovoljna da neko bude trener Partizana

Ne, ali je i te kako poželjno!

Kako ne mozemo boljeg?
Realno, Djukic je trenercina za Jokana... Djukic je uigrao onu ekipu, ostavio +7 ili +14 ne secam se kako je bilo kad je Djukic smenjen (znamo ko ga je smenio, isti onaj ko ga je oterao iz reprezentacije), onda je dosao Jokanovic... i tad smo uzeli titulu, uz malo srece, i kup... imali smo tim za nasu ligu dovoljan da se uzme dupla kruna i sledece sezone... Ali samo za nasu ligu smo bili dobri, jer to nismo pokazali u evropskim utakmicama...edit:

Jeste, sve to stoji... samo ovo 3. me malo zabrinjava... pitanje je KAD CE TO NJEGOVO VREME DA DODJE, vec je 2 sezone nas trener i nije nas uveo u Ligu sampiona, i jel mu treba jos toliko? Mi smo Partizan, i mi ako ocemo da napravimo ozbiljan i zapazen rezultat, ne trebamo da cekamo da dodje necije vreme... Idemo na sigurno, idemo na pobede, na rezultate, na podvige!
...

Koja je Đukić trenerčina pokazao je sa reprezentacijom.

OPOMENA! Sledeća osoba koja od danas pa do pamtiveka pomene Đukića dobija ban na mesec dana!

A da li si se upitao da li imamo igrače za "evropske utakmice"?


Ovo treće u crvenom je toliko smešno da zaista ne bi trebao da komantarišem. Koliko smo trenera imali, pa nas nijedan nije uveo. Nikad se nije toliko pljuvalo, ali za Jokana nema te granice!

... reč je o jednom od najslabijih trenera partizana otkad ja pratim utakmice kluba (a to je više nego što neki učesnici foruma imaju godina). vreme je da ode, umesto što objašnjava kako je on potrebniji srpskom fudbalu nego kukavni srpski fudbal njemu.

Možda baš zato što imaš toliko godina tvoje pamćenje je izlapelo. Dovoljno je setiti se samo naših trenera iz ove decenije. Sve sami svetski stručnjaci i svi su osvoliji po dve duple krune zaredom, i SVI su nas odveli u Ligu šampiona. Samo Jokan nije.

Alo, u kojoj bajci ti živiš!
 

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
Zemunelo

Možda i najbolji komentar koji sam pročitao na ovom forumu

Ma boli nas k.... bitno je da je šmeker
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Realno, nije Jokan kriv. Definitivno na Kipru nije bio loš dan, jer se večeras jassno vidjelo da mi nemamo igrače za evropu. no, daj da ih bar podrzimo za ligu evrope, ipak su to 2 plus 6 utakmica.
Talični Tom
moj utisak o navijanju je isti.
Suze mi idu, ali ljubav prema klubu nije manja. Podrzimo Jokana, liga evrope je pred nosem. To je naš maksimumi izborimo se za to. I Diaru prodati, a Petrović na hladjenje
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Колико се ја сећам ја такав пост нисам написао...не знам кога смо јачег могли да добијемо на жребу...али реално је било кога год да добијемо да треба да прођемо...

Originalnu poruku postavio tesla.ki

Што се тиче Апоела, добили смо шта смо тражили...
Јачи је од Рила, али у тој мери да не сме да нам прави проблем...и верујем да неће...

Мислим да је суштина иста...
Реално квалитетнији смо од Апоела и то доста... Требали смо да их прођемо без већих проблема...то сам мислио онда, а мислим и сад...
Партизан је био фаворит у свим светским кладионицама, али ето...

Не знам зашто сви ви који критикујете видите Јокана за кривца... Као што је Газда написао, јел требао он да уђе на терен да да гол?
Испали смо зато што су ови створили предност у првој утакмици и на искуство успели да га сачувају у Бг-у...
 

Prekazi

Banned
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
12
Reaction score
0
Imaš veoma kratko pamćenje!

Možda baš zato što imaš toliko godina tvoje pamćenje je izlapelo. Dovoljno je setiti se samo naših trenera iz ove decenije. Sve sami svetski stručnjaci i svi su osvoliji po dve duple krune zaredom, i SVI su nas odveli u Ligu šampiona. Samo Jokan nije.

Alo, u kojoj bajci ti živiš!

pretpostavljam da je vređanje deo 'specijalnih ovlašćenja' koje imaju administratori foruma.
rekao sam 'jedan od najslabijih' a ne i najslabiji
. imali smo još loših trenera, ali niko od njih nije ostao toliko dugo da nas jaši i priča priče o tome kako je igrao u čelziju.
da podsetim, jokanović je došao nakon ukupno NULA dana na mestu trenera bilo kog kluba u bilo kom rangu takmičenja.
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top