Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Djuric vs Sava

Статус
Затворена за писање одговора.

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не разумем због чега је већина разочарана, ово је потпуно очекивано и сви смо то знали.

Позивамо се на нашу анкету!

Будимо реални, да је анкета имала, поред ова два кандидата, још једну опцију "неко трећи", која опција би добила највише гласова? Одговор сви знамо. Овде се није гласало "за" него "против". Јасно је, да је било ко био противкандидат Ђурићу тај би победио у нашој анкети, не због својих квалитета него само да се отера Ђурић.

Видећемо шта ће бити, са Ђурићем нема неизвесности, почиње новогодишња распродаја.
thumbdown.gif
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
I tako nama predsednik postade video bim... surova realnost. Tumbo hvala ti do neba za ovaj glas! Jedini si pokazao da si COVEK! Osecam se s tim glasom gao da je Savo pobedio! Ostale nase takozvane legende neka je sramota pocevsi od Alberta Nadja kome je izgleda ipak zinulo dupe za jbnu funkciju! Podrzati krojaca a ne fudbalskog druga mislim da nije ni za kakav komentar! Ogorcen sam! Ponovo stara garnitura sa Ratomirom Babicem, Ratkom Ruzicem i drugima.
Savo, hvala ti na svemu, iscrpnom radu i veri u pobedu ali ipak je ovo zemlja kriminala a ne postenih ljudi... s te strane mislim da si se jedino prevario...

Neces Djuricu dugo, NECES!

Ovaj je bre sve prepisao od Save??? Samo sto ne da pare sto je normalno!

Kaze Savi otvorena vrata??? Pa ja bih mu takav samar zalepio da ne bi smeo napolje da izadje od sramote! Jel se to meni cini ili mornar nas hoce pare od Save?!

Ovo je sramota jedna velika! Savo legendo, nastavi da se boris kao i do sada jer jedino borba donosi uspeh! Uz tebe je velika vecina navijaca i pristalica crno-belih!

Zbogom titulo... a verujem i zbogom i publiko sa stadiona... i ono malo sto ih je bilo...

Jos jednom, SRAMOTA!
 
Последња измена:

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Zasto kazna?
Zasto poeni?
Covek je rekao istinu!
Nije pljuvao grobarski pokret vec ljude koji su ga osramotili.....


Svaka cast Tumbakovicu , jer ispade covek!
Za "Video bim" su glasale marionete.
Казну сам предложио за јуца-мореиру јер је пљувао наше вође...



koji si ti lik...bolje 300 ljudi nego puna tribina!?
hoces reca da ostali ne navijaju???
da ostali ne vole partizan???
zalosno je sto tako i oni glavni na tribini razmisljaju...i jebe im se sto iducih 5 godina nece ni jedan klinac od 10-15 godina na jug....sto ce cigana biti sve vise(a taman nam je dobro krenilo zbog kosarke)
па шта, нико неможе да ме убеди да кад нас је ту 500 не навијамо боље него кад нас је 5000 па кад оних осталих 4500 или касне, или брзају, или певају неке своје песме...


ja znam za sebe da nijednu utakmicu fk-a vise necu odgledati...
свака част! :clap

Toliko o tome i o vernim Grobarima! :puke
управо тако брате :banghead
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Kad se jos doda opsta hajka na navijace od strane komunista iz vlasti,pa komunisti ovde,pada mi mrak na oci ,muka mi je vise od svega.
Хајку на навијаче воде Савине партијске колеге Шутановац, Ђилас, Радујко из Телекома, балерина и још неки...
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
E kakva sramota ,ne znam rec koju da upotrebim.Svi smo mislili da ce navijaci biti uzdrzani na glasanju.Nadjite primer gde navijaci glasaju za novog predsednika i upravu.I sta sad glasali su za njegov program?Nemoj da se foliramo stali su isti kos zajedno sa Zekom,Bjekom i Babicem............93 posto je bilo za Savu,a oni daju glas Djuricu,najpostenije je bilo da budu uzdrzani.Meni je sve jasno zasto su digli ruku za DJurica i nemoj da se pravimo ludi.Trebale su nam godine da se obnovi grobarska tribina posle podela bojkota,lopova i sada useru jebenim glasanjem.MENE JUG POSLE 18 GODINA VISE NECE VIDETI.Prelazim na istok.A sta reci za ostale lopove,lazne legende,poslusnike....Sram vas bilo jebela vas guzica vasa.Ali treba da znaju nece se dugo zadrzati na tom mestu,DO KONACNE POBEDE I SLOBODNOG PARTIZANA.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ljudi, ne budite naivni- Djuric je Toletov covek. A sto se tice izbora-ocekivan rezultat. Nastavlja se sve po starom... ovakvim prljavim igrama teramo ljude od kluba, od stadiona, ma interesovanje za FK nestaje. Uzdrzanih je bilo, da li iz straha, da li iz zelje... da sam i ja bio tamo, isto bih ucinio.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja uopšte nisam iznenađen. Nije ovo prvi put da su smutili u Partizanu. Sve je bilo jasno kada su izabrali skupštinu "po meri".

"Danas bi Savo možda i bio izabran za predsednika Partizana". Babić se potom brzo ispravio: "A možda će biti izabran..."

Čovek se malo sjebao, ali na kraju ispravio.

Prestavnici Grobara su me neprijatno iznenadili. Mogu oni da glasaju kako hoće, ali činjenica je da je većina navijača (simpatizeri, Partizanovci, Grobari.... nebitno) je za Miloševića. Da su bar bili uzdržani, to bih razumeo, ali da glasaju za Đurića. Meni je sada sve jasno i od danas ti ljudi ne prestavljaju mene!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mislim da bi 95% ljudi koji su glasali za Savu ponovili glas i da je bila treca opcija!Mozda bi se samo Djuricev procenat smanjio!Oni koji nisu bili ni za jednu opciju nisu ni glasali,valjda...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Djuroljupci ili ne svako ima pravo na misljenje!
Samo bez vredjanja slobodno diskutujte....
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Toliko o tome i o vernim Grobarima! :puke
Slazem se da prisutnost na stadionu ne sme doci u pitanje. Nema tih 5 grobara koji me mogu naterati da ne gledam svoj voljeni klub. Ali mogu me lepo skloniti na zapad ili istok (sto su vec i uradili )
Moja poruka je sledeca :
Partizan moramo svi bodriti , ali ne moramo svi sa iste tribine .
 
Последња измена:

zaka

Guest
e nek nam je laka zemlja....
U zivotu se vishe nisam razocarao nego sad !!
Ljubisa Tumbakovicu svaki ti cast !!!

SAVO sada si jos veci u mojim ocima !!! :respect
Diara,Moreira,Ljajo,Fejsa,Raco hvala Vam na svim utakmicama sto se posteno i muski odigrali,srecno !!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
LJUBISA TUMBAKOVIC :respect:respect:respect:respect:respect
Jedini covek koji ima muda i glasa protiv uprave :clap a ovi ostali nemaju muda plaseci se da nece dobiti neku funkciju u klubu :banghead

Uskoro ce na jugu poceti skandiranje UPOMOC SAVO vadi nas iz govana.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Човек који се није удостојио ни да комуницира са скупштином, већ се "обратио" преко видео бима! :puke Толико о томе колико поштује скупштину, пошто ју је већ скројио по својој мери. Према извештају МИП радија, од 57 присутних, 34 дало глас Ђурићу, 2 за Саву а остали уздржани! Заплашени? Ма `ајте молим вас...

Генерално немам проблем са тим ко ће да буде председник, ако се часно изабере. Али овај стаљинизам ће кројачу врло брзо доћи положаја, жалосно је само што Партизан губи драгоцено време...

Човек који не уме да сложи једну реченицу (немојте опет да говорите како се ругамо његовом здравственом проблему - једноставно је истина да не уме да сложи једну реченицу) ће представљати Партизан.

Благо нама...
Svaka čast na postu :clap
Nemam šta više da dodam,sem zeko dobrodošao nazad...
kupio si novo odelo
pozdrav i za džombu,babića ,nemanju đorđevića i društvance iz lože....
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Најмањи је проблем ко је председник, ако је изабран на фер начин. Увек један добија а један губи. Проблем је начин на који се дошло до председника - манипулацијама, муљањем, скривањем од јавности. Ова скупштина је показала да су код нас и даље у пуној снази и процвату комунизам, јагњеће бригаде и друштвено-спортски радници.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Slazem se da prisutnost na stadionu ne sme doci u pitanje. Nema tih 5 grobara koji me mogu naterati da gledam svoj voljeni klub. Ali mogu me lepo skloniti na zapad ili istok (sto su vec i uradili )
Moja poruka je sledeca :
Partizan moramo svi bodriti , ali ne moramo svi sa iste tribine .

I ja se sa tobom slazem. Dolazak ne sme da se dovodi u pitanje jer je Partizan iznad svih nas, i mene i vodja i uprave ii Djure i Save! A sa koje tribine se bodri klub je nebitna stvar.:ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top