Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Hanche

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
49
Reaction score
0
sad odjednom nije mnogo 100e za godisnju,a? tako i treba, kukali ste da ocete u Arenu zbog finansija, eto i sad su zbog finansija podigli cenu karata (po mom misljenju vredi toliko) sta se bunite odmah... cenim isto tako da, ce za PAO biti nesto manje (recimo 2000), a za Marusi nece biti vise od 1000din...

sto se tice utakmice, mislim da imamo sanse, mada ja to uvek mislim (Dule i momci su mi potpuno poremetili osecaj za realnost kad je KK Partizan u pitanju) :D dosta zavisi od Vranesa i Robertsa slazem se, al mislim da ce danas opet Rasic da bude glavni, on nekako uvek 'poludi' u vaznim utakmicama :) i od Kecmana ocekujem mnogo danas, kao i od Pere (da napokon vrati svoj sut za 3, u poslednjim utakmicama ga nesto nece)... i Veseli bi mogao da se aktivira malo vise, vreme je :) Bo standardan da bude i to je to :)
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
287
Reaction score
646
jeste skupo ali bolje da je 2500 da klub zaradi nego da daju 1000 pa tapkarosi uzmu i prodaju duplo skuplje i oni zarade. jbga ima i nekih drugih nacina da se udje u halu pa se potrudite ...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Sad je mnogo, kad preko ulaznice za ovakav spektakl pomazete klubu ??? Pa svi ocete nesto da pomognete, a kad mozete na najbolji moguci nacin da pomognete, onda vam je mnogo!
 

partizan111

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
71
Reaction score
0
Локација
JNA
pa sa ovom cenom nece doci pravi navijace vec sminkeri i pozeri, samo oni imaju te pare da izdvoje :p
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pa, sada ne razumem... Da li je komplet 2500, ako je tako nije puno, ili je za Barsu 2500, a ako je tako, pa onda je malo previse...

Nije previše. Razmišljaj kao recimo da baš ti lično vodiš finansije KK.

U prodaji će biti koliko ulaznica? Maksimum 1000, jel tako?

Pa zašto bi onda cena ulaznica bila 500 ili 1000 dinara a ne 2500 dinara?
I za jednu i za drugu cenu ima da bude makljaža za karte, jel tako?
Biće 50:1 ili 100:1 za potražnju, u odnosu na ponudu. Jel tako?

Ja bih za Barsu stavio cenu 5000 dinara! I opet bi se prodalo svih 1000 karata!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Svi bi da pomognu klubu a niko nece da tutne pare. Da izadjes u petak i subotu SIGURNO ces potrositi tih 25 - 50evra. Neko potrosi 40evra ja potrosim 200-300evra dok dodjem do BG. Nemoj izlaziti dva vikenda i eto parica, em nisi umoran i mamuran ceo vikend em uradis nesto korisno.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Тај рад. За 5 евра имаш пренос на ливе...Ту се види предност сезонске и све њене бенифиције.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Gledajuci stanje u drzavi to je puno....al da gledas spektakl 2500 je nista!!!
Pocnete malo stedeti i skupi se to....pa vecina potrosi taj iznos za jedan izlazak u neku diskoteku!!
 

Hiyavata

Početnik
Учлањен(а)
21.12.2007
Порука
74
Reaction score
0
Локација
nbgd
da dodje Barsa u fudbalu, na JNA bi karta bila 5k, i tu bi se opravdavale cene 100%, sto u sustini je nista za takav spektakl, a ovamo isto tako za basket, gde ce doci kosarkaske velesile (Barsa, Pao) je mnogo, moz misliti!!?

Pa meni bi fk upravi bilo zao da dam i kovanicu od 5 dinara koja mi ispadne iz dzepa dok vozim a kamoli nesto vise, dok KK zasluzuje pomoc, pa bila ona od pravih i redovnih navijaca ili pozera, toliko!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Јел се зна званично колико ће карата бити пуштено у продају? Претпостављам да је хиљаду, али ако неко има званични инфо нека окачи. Чисто да знам колико сати раније да дођем на благајну :).
 

Dr.Hofmann

Guest
E pa svi oni koji se bune na visoku cenu karte , moj predlog za njih je da se aktiviraju i uključe u neku od navijačkih grupa nek budu redovni na utakmicama, pa će onda doći i do sezonske karte uz povoljniju cenu.

A ako žele da dođu da pogledaju samo poneku tekmu kao što će biti recimo ova 3 spektakla onda moraju biti svesni da na brojku od 1000 karata nemogu da očekuju cenu od 500 dinara!!
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
@Nuker e Jbg. brate zivi se tesko svugdje nema se...ovo sam malo previse ishitreno napisao...Ja ipak dodjem dva,tri meca godisnje pa mi je lakse da skupim pare...a ako ides cesce onda je vec dosta teze...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Значи да се увек више исплати сезонска а да куповина карата ,посебно за утакмице као што су ове три, служи за пуњење касе и колико толико враћање дугова.
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Puno srece nasima u Atini veceras!
Nadam se da ce se prikazati u pravom svetlu i kao mnogo puta do sada kada smo igrali protiv PAO!
Neka sto skuplje prodaju svoju kozu i ovako su ih kao i svake godine svi otpisali pa nemaju sta da izgube.
Siguran sam da uz odlicnu partiju pojedinaca, ukoliko se ukaze sansa da dodju do pobede,Dule ce je zgrabiti.


...TI SI PONOS ZEMLJE MOJE, TI SI PONOS SRBIJE...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top