Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Sta reci a ne zaplakati.... Tolko emocija, toliko savrshenih veceri. Toliko srece i ponosa....
HVALA VAM!!!!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Nije mesto ali da ti odgovorim.
Rasic ima jos godinu dana kod nas,sem ako neko ne plati obestecenje za njega ili ako ga pustimo. Mislim da je steta sto Mitrovic ne dobija vise mesta pored "ovakvog" Rasica.
http://www.adriaticbasket.info/w2/club.php?id=22
Ovde imas vazenje ugovora igraca
Dalje, Markovic je ciganstura i nema sanse da dodje kod nas.

A da se vratimo temi a to je El, mislim da bi bilo super kada bi konacno nasli sponzora ili kada bi drzava odvojila neki novac,makar kada bi smanjili nase troskove(placanje hala itd).
Zadrzavanjem dobrih pojedinaca i dovodjenje novih na mesta gde Dule misli da nam fale kvalitetniji igraci bilo bi dovoljno za ponavljanje ovogodisnjeg uspeha. Tako nesto je najbolje radila Sijena u proteklih 3-4 godine(mada bez vecih uspeha od onoga sto Dule radi bez tolikog budzeta sa Partizanom).

rasic kad je dosao potpisao je ugovor na 2+1 godinu, tako da on moze da ode i bez obestecenja, ako jedna strana ne zali da produzi ugovor!!!
sledece da li je markovic ciganstura ne ulazim, samo sam rekao da mi se svidja kako decko igra i da bi voleo da ga vidim kod nas!!!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
majke mi sam se najezio posle ovog klipa sa doceka i odjednom i kada ne budes prvi ti!!!
CRNO BELI BRAVO BRAVO!!!!!!
ZAMALO DA PLACEM :)
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Svaka cast igrachima i strucnom stabu i navijacima na jos jednu fantasticnu sezonu.....:) DOgodine u TORINO....
 

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
Sa dočeka košarkaša Miša radi sklekove.
http://www.youtube.com/watch?v=gldHoyeqkSA
Poruka za one što ne vole ▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

jebacevasmisatumbasrw4e.jpg
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Завршила се и ова евролигашка сезона.

Хвала играчима, Дулету, руководству клуба и Гробарима за незаборавне тренутке на европској сцени. Падали су пребогати великани европске кошарке од најсиромашнијег, али највећег међу њима. Црно бели браво, браво.

Ипак, због познате ситуације са картама и неодласка врха трибине у Париз пала је сенка на целу ову причу. Не желим да врачам, али сам убеђен да би Партизан играо финале, а ни титула не би била недостижна да је ситуација са картама била онаква каква је требала да буде.

Направљена је грешка која се не сме поновити. Надам се да ће челници клуба и врх трибине испољити добру вољу, да ће се ова криза превазићи јер то је једини пут за боље сутра поноса нашег СД-а. Заједничким снагама, евротитула је много ближа.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top