Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

wladinho

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
20
Reaction score
0
Локација
Beograd

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne znam sta da kazem, mislim da je svaki komentar nedovoljno dobar da opise ovo sto su Dule i igraci veceras uradili...Meni su dve glavne fascinacije sa ove utakmice...Prvo, Slavko Vranes, ostavio je ovog njihovog igraca sa brojem 14 (necu da mu pominjem ime, da ne bih bio banovan) na 7 poena...Drugo, Kapiten Pera...Kakav je to covek, on isto igra i u Domzalama i u Atini protiv prvaka Evrope. Respektuje samo sebe i Partizan, nikoga vise. I na kraju, neverovatno razlicit osecaj kod mene, dva nasa bivsa igraca, igraju protiv nas, jednog volim isto kao kada je bio u Partizanu, a ovog drugog sa brojem 14 ...(stajem ovde da ne bude ban)
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
:respect:respectDULE I 12 RATNIKA HVALA VI ZA CELOG ZIVOTA jer drugo neznam vise sta da pisem

Istaga o pobedama crno belih iz Beograda je pocela posle pobede u Atini:
Na žalost, moram konstatovati da je ova utakmica kupljena i da je ovo najveći udarac za instituciju kakva je ULEB. U foajeu hotela "Ispod palme na obali mora" u Atini su sinoć viđeni Saša Danilović i Zeljko Obradovic, koji su u društvu belog maga Todorića i trenera Vujoševića ispijali shljivovicu i neobavezno ćaskali. U jednom trenutku, Todorić je Daniloviću dodao platnenu torbu punu rakije, vina, cvarci, svinetinje i jagnetinje, sva četvorica su počela da se osvrću oko sebe, a obradovic je krenuo prema timskoj svlacionicu . Nedugo zatim, za njim je krenuo i predsednik Partizana. Na Partizanovu žalost, u trenucima primopredaje, u WC-u se zatekao delegat utakmice ......:pickaciganska...... (prethodne večeri su pojeli govna da u nekom smesnom kupu pobedili shampiona tagikistana, pa se u WC-u zadržao nešto duže) i čuo ceo razgovor dvojice velikih prijatelja. To je i prijavio centrali ULEB, koja od jutros analizira sve Partizanove pobede u ovogodišnjem izdanju Evrolige. Između ostalih ispitivani su Predrag Mijatović i Saša Đorđević (zbog poraza Reala i Armanija u Beogradu), a osumnjičeni za nameštanje meča Partizan-Efes Pilsen su Miloš Vujanić i Predrag Drobnjak. Od istrage su amnestirani igrači i trener Panioniosa, jer je to bila jedina čista pobeda crno-belih (kao što sam i najavio pred početak sezone). Postoje indicije da su u nameštanje ovog meča uključeni jaki međunarodni faktori, kao što su Aleksej Miler i Žarko Zečević, a za ostale utakmice se sumnjiči Tole Karadžić.
malo sam koregirao tekst da pripomognem :D logicni mije ovako jer oni trojca sto ni su igrali im vrede 10 miliona nekoliko nasih KK budjeta
 
Последња измена:

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ustinite me da se probudim! :) Ovo je bajka, koja traje li traje (pu pu pu, neka potraje jos dugo, dugo :D)... Bez Marica, pobediti prvaka Evrope, na njegovom terenu, mislim, svaki komentar je suvisan. Ja jos ne mogu da verujem, u transu sam...

Protiv Barse, ima da se trese pola Beograda, ocekujem veliki spektakl!


BRAVO, SAMPIONI!!! :respect:respect:respect

Bajke se zavrsavaju sa ... zvijeli su srecno do kraja zivota ....

Duletova bajka ... Ostao je debeo i srecan do kraja zivota :)
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Mokar sam od znoja,kao da sam igrao ovu utakmicu.
Nemam reci za ove momke i Duleta,i ceo strucni stab...
SVAKA VAM CAST LJUDINE!!!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.251
@Tribiani:

Nema je više, ukinute vize:buhaha Spremajte ljudi pare, vadite nove pasoše, idemooo...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ух, каква утакмица...
Свака част момцима на огромном успеху, требало је срушити првака Европе на његовом терену... Свака част... Следећа је Барса...:D
Хвала ти, хвала ти, црно - бела љубави...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
pozdrav svima! najzad se i ja pridruzujem forumu

Za ovo veceras ne postoje reci samo se treba pokloniti...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Sta reci! PAO je nasa redovna musterija. General nas odvodi iza granice realnog svaki put.

Onakva mirnoca u odbrani, ono forsiranje zone kad oni sutiraju za tri 66%, a mi se pitamo o cemu se radi!? A Veliki mag ih kuva na laganoj vatri celu utakmicu.

Neprocenjivo.

Sto rece kolega Genius - KK Partizan osmisljava zivot!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Uffff jebote pa jos ce onaj Stevanovic(plavi) i biti u pravu kad rece pre neki dan da je to isto kao kad Dule se vrati iz Amerike pa sa pola snage jebe celu Evropu......Svaka cast,bilo sta dalje kazati je suvisno
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Svaka cast celoj ekipi.Ludnicaaa sta da kazem,ja sam u soku,jos uvek neverujem.......
Od sutra peticija i skupljanje potpisa da se duletu gradi statua u centru grada,sta drugo da se kaze...
 

forestman

Početnik
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
48
Reaction score
0
Ludilo se nastavlja. Drugi put ove sezone sam ostao bez reci....
 

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Za Duleta i KK Partizan ne postoje granice ... Jednostavno savršeno !!!
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Ja ljudi obično ne pijem, ali ovo večeras mora da se proslavi! Aj nek neko potvrdi kad dolaze šampioni sutra.

S kim igramo u četvrtfinalu? :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Sta reci! PAO je nasa redovna musterija. General nas odvodi iza granice realnog svaki put.

Onakva mirnoca u odbrani, ono forsiranje zone kad oni sutiraju za tri 66%, a mi se pitamo o cemu se radi!? A Veliki mag ih kuva na laganoj vatri celu utakmicu.

Neprocenjivo.

Sto rece kolega Genius - KK Partizan osmisljava zivot!

Ti i moja devojka mi dodjete brdo para veceras jer mi niste dali da uplatim na 2 :) :) :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top