Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Magnifico@
možda je baš zato i rat, bore se ko će opstati tamo. Jebiga, ja za svaku kažem da je najvažnija, ali ova sutra...ako se sutra dobije biće super.
 

Dr.Hofmann

Guest
Iskren da budem pribojavao sam se odluke, bez obzira što su svi ali apsolutno svi argumenti nanašoj strani, jer znate kako kažu " kadija te tuži ,kadija ti sudi".
Hvala bogu ovaj put valjda nisu mogli jer bi bilo previše.
Što se tiče katalonskih govana sad su se još više obrukali i ja bih se samo nadovezao na crno-belog, je-ne-a KATALONSKA GOVNA MOŽETE SAMO DA NAM GA DUVATE , ALI SAMO AKO VAM MI TO DOZVOLIMO!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, šta ste uradili od foruma, bivši urednik upotrebljava ružne reči, diskutuje se o palatalizacijama, sibilarizacijama, vi niste normalni, gazde mi :D

Presudili su kako smo i očekivali, sad samo da se ostvari anagram od Je-ne-a i svi srećni.

Ma užas bre prijatelju...Ja se upregao da najslikovitije moguće objasnim "fotku" ako mi se ostvari "anagram" (3-0, 1-2, 1-2, 1-2), uključio maštu na "max", a razni "Tršići" udarili po mojoj gramatici! :D Ali ćuti, nisu mi zamerili što sam tamo napisao "mali vagončić" (umesto samo "vagončić"), izgleda da su bežali sa časova kad se učio pleonazam (ako se u međuvremenu i ovaj izraz nije promenio...:))

Ali znaš šta što se tiče "anagrama"? Ako i ne bude sutra 3-0, 1-2, 1-2, 1-2 neka za dve nedelje bude 4-0, 2-2, 1-3, 1-3 i opet imamo žurku u 5. kolu! :) Treba onda guzatog Amera vređati, izvređati...a trebalo bi i 1. mesto overavati tada, zar ne? :)

То је било у самоодбрани, спречавање бруталне крађе, то није прекршај. :D

Tačno. Sem toga, sudije su na izlasku gađane zato što je "Pionir" ZNAO da ta situacija uopšte nije bila za gledanje tv-snimka! Ja sam čuo neke kako viču "Niste ni smeli da gledate tv-snimak, sram vas bilo!"...i to u momentu dok im je ruka sa upaljačem u njoj tek kretala na izbačaj :D :)
 

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
Izgleda da je Gronžan stalan posetilac ovog foruma pa je morao da odbije žalbu cigana:D. Stvarno mi je drago zbog ove odluke i sad znam zašto je Dule bio miran posle svega i rekao da će pravda da pobedi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.446
Reaction score
38.208
@Je-Ne-A:

Nije da se hvalim, ali rekoh ti ja juče da je EL ozbiljna organizacija. Sve bre rade ljudi po propisu:D Još da se tvoj anagram obistini pa :ziveli

Šalu na stranu, pao nam je kamen sa srca. Pobedili smo ih ipak tri puta: prvi put regularno, drugi posle 15 minuta gledanja španskih serija na TV-u u Pioniru i treći put na komisiji.

MNOGO SMO JAKI!!!
 

Dr.Hofmann

Guest
Čekajte ljudi, mi smo sad 3 puta pobedili katalonska govna,a igrali samo jednu utakmicu, prvo smo ih pobedili na parketu 67-66, posle toga nakon desetominutnog većenja smo ih drugi put pobedili, a sad i treći put nakon "arbitražne komisije", mislim da bi od evrolige bilo fer da nam priznaju bar 2 od te 3 pobede heheheheh!!!

taman okačih post kad vidim Seraleks isto razmišlj kao i ja i to u isto vreme heheheh
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Jeb'o vas bog umesto kosarke udjem na forum i citam o gramatici :buhaha
 

Dr.Hofmann

Guest
Sad očekujem jedno javno spuštanje katalonskih g...od strane Duleta profesora doktora, tipa : "Jedino ovakva odluka se i mogla očekivati sve drugo bi bila velika sramota za evroligu i evropsku košarku", pa oni nek se zamisle onda , ne sumnjam da će Dule u svom stilu da se obrati " sedmoj sili".
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Извињавам се дамама, али јаче је од мене...:D

Дувајте нам, шљаму каталонски!

Aco,pa ti si zaboravio da ce se sad zaliti i cigani.Mozda posalju i Gurovica u Barseloni.
Gepekovanje i slicne stvari...
PS Ja bi im dao pobedu,toliko su mi postali jadni i bedni.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Što se tiče utakmice, mislim da nemamo šanse tamo. Što neko reče na JF forumu - mi tamo gubimo, to je grobarski i to je rešeno. Imam osećaj da će nas i sudije pokrasti najstrašnije. Ja lično navijam da Barselona odvali PAO u obe i direktno ih eliminiše, mi dobijemo Marusi kući više nego oni nas tamo i idemo dalje. Ali čisto sumnjam da će se i ovo desiti. Poznajući nas, rešavaćemo sve protiv vazelosa kući. Jer, mi smo Grobari, suđeno nam je da rano osedimo uz naš klub i tako će biti. NAPRED PARTIZAN!

Ovaj moj gramatički korektor po imenu Dule je prilično u pravu kad se poziva na ovakvu tradiciju...mislim, to da mi uvek mora da osedimo dok ne dođemo do nekog uspeha, da uvek nekako na guzove neke bitne stvari pravimo, mada...to kod nas nekako ipak pre važi za ulazak u TOP 16 nego posle...Ja se svim srcem nadam da sutra neće biti "Bajera", "Orleana" i sličnih jer Marusi ipak nije isto što i ovi nabrojani "indijanci"...Ući ćemo žestoko u utakmicu od samog starta, u punoj koncentraciji, tu dileme nema...Ne znam za sudije, videćemo, ali je "onaj odozgo" nekako, čini mi se, ove sezone na našoj strani...U to me je definitivno uverio način na koji je ona lopta Mikela izašla iz obruča...a već je do pola bila ušla i rotirala je još više ka unutra...totalno je "ludo" kako je ta lopta izašla...A bilo je i pre katalonskih govana nekih momenata u ovoj sezoni kad nas je "onaj odozgo" baš pažljivo "pogledao" i "pomilovao"...Hemofarm (pa još x2!) je samo jedan od takvih primera...Znači eto im i sudije ako će "onaj odozgo" opet da bude crno-beli!
 

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
Pregrmesmo i ovu farsu sa zalbom,sada je na redu Marusi i nadam se odlucujuca pobeda.
Bice veoma tesko ali Dule nije dobio na poklon titulu najboljeg trenera evrolige nego po apsolutnoj zasluzi i to ce dokazat novom sjajnom taktikom zaustavljanja njihovih sutera koji su najveca opasnost.
Elem,da ne duzim pred nama je nedeljni zadatak-TIMOVE KOJIMA JE NEBO GRANICA PRIZEMLJITI BEZ EMOCIJA
p.s . izvinjavam se KOlektorima ovog sajta zbog radi eventualnih gramatickih gresaka
NAPRED GROBARI:pfc:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.446
Reaction score
38.208
Čitao sam negde izjavu koju je dao Vesely, kako su još mislima na prošloj utakmici EL i mogu samo da kažem :clap za ULEB. Ovo će nam biti dodatna injekcija energije, motiv do neba...

Voleo bih da sutra mogu da budem dole, sa našim lavovima, ali jbg. Zato poruka za sve Grobare koji budu eventualno te sreće: Ne štedite grla, ne štedite dlanove! Makar vas bila šačica, urlajte pa šta bude. :napred Partizan
 

Dr.Hofmann

Guest
Mogu ako hoće i upravi vodovoda, nek se žale kome hoće , ako žele da i dalje srozavaju svoje ime !!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
jao sto ih ne dobijemo u poslednjem kolu sa jednim poenom razlike trojkom uz zvuk sirene...srce bi mi bilo puno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top