Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

velkisimo

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
20
Reaction score
0
Sve je bilo OK sa ovim predstavljanjem sem ovog uzdaha na 8:36 kad je trebao da se slika sa šalom :banghead

PRAVDA ZA RADIŠU! :D

A jesi video kako je pogledao u desno kad je ulazio sram ga bilo? Daj covece odmori malo molim te. Trazis dlaku u jajetu...

Sta je tu je, gotovo je. Stojkovicu sretno u sledecih godinu dana, da pokaze da je vredio rizika. Sad samo da se zavrsi i to prica sa postenim napadacem (ako je napadac uopste u pitanju, a valjalo bi da jeste) pa da prestanemo da lupetamo po ovoj temi ko maksim po diviziji.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ja ne znam za druge, ali po meni se na licu Stojkovica vidi da mu trenutno uopste nije lako. Svestan je on pritiska i KOLIKO moze da mu bude tesko ako napravi samo jednu gresku. Najbolje za sve je da se on ponasa upravo kako to radi sada znaci odmereno i profesionalno. Mislim da bi bilo jako jako lose da mu neko iz Partizana (ukljucujuci i navijace) sad zagorcava zivot...Da se on skoncentrise, da dokaze (na treninzima?) da je bolji od Radise pa nek onda stane na gol sa koliko je moguce hladnom glavom.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ne dolazak Mutua ne bi bio toliko crn :confused, koliko bi bilo crno da ne dovedemo vise nikoga na poziciji napadaca :banghead. Iskreno se nadam da nasi imaju jos nekog "keca u rukavu"! :D

Управо тако. Колико могу да прочитам између редова у изјави Ђурића јуче за В. Новости, ако не доведемо Мутуа онда сигурно долази Боја. Слажем се да би Боја могао да буде користан за овај Партизан, али волео бих да ми неко објасни ко ће давати голове ако Клео не буде на терену, а таквих ситуација ће сигурно бити. Стварно немам ништа против да дође Боја, али нама треба НАПАДАЧ. Сложили смо се да Боја то није, тако да ми није јасно како је могуће да нам он буде алтернатива уколико пропадне опција са Мутуом (што ће се очигледно и догодити).
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Управо тако. Колико могу да прочитам између редова у изјави Ђурића јуче за В. Новости, ако не доведемо Мутуа онда сигурно долази Боја. Слажем се да би Боја могао да буде користан за овај Партизан, али волео бих да ми неко објасни ко ће давати голове ако Клео не буде на терену, а таквих ситуација ће сигурно бити. Стварно немам ништа против да дође Боја, али нама треба НАПАДАЧ. Сложили смо се да Боја то није, тако да ми није јасно како је могуће да нам он буде алтернатива уколико пропадне опција са Мутуом (што ће се очигледно и догодити).

pu pu daleko bilo,ja iskreno uopste nisam za boju
 

Akey

Početnik
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
118
Reaction score
1
prosle godine smo imali Dijaru i Clea u napadu,zajedno su dali 30 golova..to su bila dva napadaca koji su konstantno davali golove... fali nam jedan da dodje na mesto Dijare.. Ok tu je Iliev al on nije bas taj klasican napadac koji daje mnogo golova mada videcemo...
 

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...
Jebiga, Diara se zajebo.. Sad bi igrao lš, skočila bi mu cena, otišao bi u nemačku ili španiju...

Da,u pravu si, ali nama je ocigledno svanulo posle njegovog odlaska. Smatram da je konkurencija u napadu sa Kleom bila jaka,ali od kad je otisao, u napadu se zna: sve lopte na Klea! A svi znamo kako je ta formula uspesna-Kleo :respect

Ali ne kazem da nisu bili dobar tandem. U rupi 2:1 sve govori. Ali drugo je nasa liga,a drugo Evropa... A i Dijara je imao dosta prilika tokom boravka u Partizanu da se pokaze da sam moze da igra u Evropi,kao sto je pokazao Kleo.

Ali nam je potreban jos jedan napadac,to se slazem!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ilijev je dosad dao i namestio više golova nego što je 2/3 foruma očekivalo za ovoliki period.

Možda se i ispostavi da jeste napadač, ali treba nam još jedan, makar za trećeg..
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Kako je Djura krenuo,dovesce nam Pantelica na pozajmicu...daleko bilo.:)

Istina je da nam fali jos jedan napadac,mada mene licno najvise brine situacija sa Doktorom.Tanki smo i na sredini terena,videli ste protiv Anderlehta kada je Sasa morao da napusti teren..izgubili smo totalno sredinu terena..:(
Imacemo mnogo utakmica,doce i do umaranja igraca,ne daj Boze povreda...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Vremena je sve manje i manje, ali i insajderskih prica isto tako, sto znaci da se sprema "bomba"...:D Bar se nadam, jer zaista ne bih voleo da se prelazni rok zavrsi na ovome (uz eventualni dolazak Boye)!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Podrska Stojkovicu ,vidi se da mu nije lako ali nadam se da je psihicki jak da izdrzi sve.Od mene ima podrsku i dovolnjo mi je da vidim transparent juce u rupi gde ga oni vec smatraju nasim.Vidi se da ih boli i to bas bas....I da ne zaboravim za razliku od Smrdje decko je pokazao da ima m..a i da ga boli ona stvar sta cigani misle.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja ne znam za druge, ali po meni se na licu Stojkovica vidi da mu trenutno uopste nije lako. Svestan je on pritiska i KOLIKO moze da mu bude tesko ako napravi samo jednu gresku. Najbolje za sve je da se on ponasa upravo kako to radi sada znaci odmereno i profesionalno. Mislim da bi bilo jako jako lose da mu neko iz Partizana (ukljucujuci i navijace) sad zagorcava zivot...Da se on skoncentrise, da dokaze (na treninzima?) da je bolji od Radise pa nek onda stane na gol sa koliko je moguce hladnom glavom.

Pa gde da mu bude lako...čovek jeste pokazao velika muda ovim potezom, ali sigurno mu nije lako...ono zbog čega ja najstrašnije pizdim je mogućnost da ga navijači Partizana sjebu sto puta više nego gejlije :banghead:banghead:banghead...

On će iskulirati gejlije, to nije problem, oni su skroz nebitni...oni su gola govna koja nastupaju sada kao da je čovek branio 15 godina (a ne JEDNU JEDINU celu sezonu) kod njih, deluju isfrustrirano i ucveljeno kao mlada koja je ostavljena pred venčanje...a pritom oni uopšte nisu bili u igri za njega niti su znali gde se on sada nalazi uopšte...i onda kad je došao kod nas, onda su ga se setili...pička im materina odvratna, bolesna i iskompleksirana...

Ja, majke mi mile, samo još jednom apelujem na zdrav razum kod naših navijača. Došao nam je golman koji će nam pomoći i doneti mnogo radosti i zadovoljstva samo ako ga mi sami ne sprečavamo da se na miru priprema za svoj posao i da ga obavlja na terenu najbolje što zna i ume.

Milka smo tako podržali od starta i Milko nam je vratio na najbolji mogući način. Pucala mu je ona stvar za narikanja gejlija kad je video kakvu podršku ima od nas. Tako će i Stojković da nam vrati ako smo pametni i ako nam je uspeh Partizana važniji od svega.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
bodigroga, teodosic, pandev... a i gomila drugih nikada nisu nastupali za partizan ili zvezdu, ali su opet grobari/cigani veci od nekih koji su nastupali vise godina. ovde se uopste ne radi o tome.

ovaj ovek nije vredan igracki kvarenja atmosfere koja je konacno stabilizovana.

on nije pokazao muda, vec je pokazao picku. kao i svaka druga kurva sa ulice.

banujte na par dana slobodno, ionako sam planirao da se povucem neko vreme jer retko ko pametan sta i pise.

jebi se stojkovicu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.979
Pa gde da mu bude lako...čovek jeste pokazao velika muda ovim potezom, ali sigurno mu nije lako...ono zbog čega ja najstrašnije pizdim je mogućnost da ga navijači Partizana sjebu sto puta više nego gejlije :banghead:banghead:banghead...

On će iskulirati gejlije, to nije problem, oni su skroz nebitni...oni su gola govna koja nastupaju sada kao da je čovek branio 15 godina (a ne JEDNU JEDINU celu sezonu) kod njih, deluju isfrustrirano i ucveljeno kao mlada koja je ostavljena pred venčanje...a pritom oni uopšte nisu bili u igri za njega niti su znali gde se on sada nalazi uopšte...i onda kad je došao kod nas, onda su ga se setili...pička im materina odvratna, bolesna i iskompleksirana...

Ja, majke mi mile, samo još jednom apelujem na zdrav razum kod naših navijača. Došao nam je golman koji će nam pomoći i doneti mnogo radosti i zadovoljstva samo ako ga mi sami ne sprečavamo da se na miru priprema za svoj posao i da ga obavlja na terenu najbolje što zna i ume.

Milka smo tako podržali od starta i Milko nam je vratio na najbolji mogući način. Pucala mu je ona stvar za narikanja gejlija kad je video kakvu podršku ima od nas. Tako će i Stojković da nam vrati ako smo pametni i ako nam je uspeh Partizana važniji od svega.


Brate,apsolutno si upravu!I ja apelujem na sve grobare da se urazume,i prihvate cinjenicu da je on BIVSI zvezdin golman,i nista vise od toga ,sto se te negativne strane tice!Dobili smo najboljeg golmana u zemlji,decku nije lako,ali ima muda,i dosao je kod nas !Nemojte da ga mi sjebemo..:pfc:
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
И бик има муда, вероватно и боље брани од циге. Муда немају везе са овим.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
bodigroga, teodosic, pandev... a i gomila drugih nikada nisu nastupali za partizan ili zvezdu, ali su opet grobari/cigani veci od nekih koji su nastupali vise godina. ovde se uopste ne radi o tome.

ovaj ovek nije vredan igracki kvarenja atmosfere koja je konacno stabilizovana.

on nije pokazao muda, vec je pokazao picku. kao i svaka druga kurva sa ulice.

banujte na par dana slobodno, ionako sam planirao da se povucem neko vreme jer retko ko pametan sta i pise.

jebi se stojkovicu.

Naravno da jeste vredan, ako je alternativa novi ljubimac Juga:D - Radisa.

Zanimljivo, kako nam nisu ogavne stvari koje su se recimo desavale u basketu, gde je nas klub koristeci klauzule i raspad u ciganmali dovodio igrace odande, a za one sa duzim pamcenjem samo cu reci Aca Gilic, vece cigansture i odvratnije pojave nije bilo na ovim prostorima, pa se ne secam da se pravila neka frka oko njegovog dolaska.

Mnogi ovde palamude, kako nam ciganmala odavno nije konkurencija, a ovakvim stavom po ovom pitanju im samo bespotrebno dajemo na znacaju.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
bodigroga, teodosic, pandev... a i gomila drugih nikada nisu nastupali za partizan ili zvezdu, ali su opet grobari/cigani veci od nekih koji su nastupali vise godina. ovde se uopste ne radi o tome.

ovaj ovek nije vredan igracki kvarenja atmosfere koja je konacno stabilizovana.

on nije pokazao muda, vec je pokazao picku. kao i svaka druga kurva sa ulice.

banujte na par dana slobodno, ionako sam planirao da se povucem neko vreme jer retko ko pametan sta i pise.

jebi se stojkovicu.

a kad ti bude branio zicere protiv Arsenala ima da se radujes ...

ja ti ne bi dao ban za ove reci na par dana nego na par meseci


Stop pljuvanju NASIH igraca !
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Deki, овај сигурно неће да ти брани зицере против Арсенала. Да је добар бранио би тамо где му плаћају и још увек би нас пљувао. ПФЦД је апсолутно у праву свиђало се то вама или не.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.979
Bitno je da mi volimo radisu,a sto prima babaroge,to nije bitno...eeee...do juce ste mu jebali sve zivo...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Да су довели неког ко не прима бабароге и бабадеде приде па ајде. Али је дошао голман који брани за Србију и нигде више.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top