Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
nisam ja odusevljen dolaskom boje(mogli smo i bolje) ali jedna stvar je tu meni najbitnija,a to je da boju nisam doveo ja ili neko od vas,vec boja dolazi zato sto je stanojevic procenio i ocenio da ce nam biti od koristi i tu se svaka prica oko boje zavrsava...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
-Vrh tribine kontroliše navijače
-Vrh tribine je podržao Đurića
-Đurić je doveo Stojkovića
-Đurić će narediti da se ne sme skandirati protiv Stojkovića
-Vrh tribine će to narediti ostalima

Gazda,ovako kao si napisao deluje prilicno lose.Falilo je samo da napises:
-Djuru kontrolise Bjekovic
-Bjekovic se javlja Zecu...
Sve isto ko 2003,a?

Strasno mi je zao sto ce nam "pojacanje" ipak biti Boja.Ako nam je taj baksuzan igrac jedina opcija,izgleda da mi nemamo coveka koji je zaduzen za pronalazanje novih igraca.Sta radi onaj Nadj po cele dane,od N.godinu pa nadalje meni stvarno nije jasno.A kad vec nista ne radi,sto se ne skloni negde po strani...
Pa ne moza Djura sve sam,jbg. :)
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
A kako Stanojevic nije na pocetku prelaznog roka procenio da mu je bas Boya potreban da napadnemo LS ( on je i na pocetku nudjen Partizanu ) ? Nego je procenio da mu treba bas u grupi LS ? :confused


Insajderi ima li kakvih novina ? Jel mozemo ocekivati neke novine veceras , da dzabe nebi sedeli ovde ? :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Svaka vam dela. Odem na pišanje, vratim se, a vi već napucali dve stranice :D

A Đurić može da naredi nekome nešto sa Tribine? Mislim da će biti paklen "doček" Stojkovića na debiju...u negativnom smislu... živi bili pa videli

Do derbija će se sve to srediti i smiriti.

Газда, ја сам рекао да је он мени мало бољи од Радише и да као такав је могао да буде заобиђен јер смо могли да доведемо неког око кога не би било клања. Е кад сам ја то рекао скочило је њих пар који су ми нагласили да је он играч Партизана и да не треба да се буним . Значи не ко је је какав голман него да је играч Партизана. И није било речи о поенима уопште.:D

Imaš pravo da se buniš. Imaš pravo i da misliš da nije dobar golman, ali pljuvanje nije dozvoljeno. Mada, ti ga nisi ni pljuvao. Što se poena tiče, nema frke, ako hoćeš mogu da ti pošaljem nekoliko :D

Мислим да је грешка ово са Банетом, требало га је дати негдје на позајмицу. Дјечко има квалитет, следеће сезоне ћемо бити без Раће, Лоле, ко зна у каквој форми ће бити Фејса, и мислим да ћемо бити у проблему са задњим везним!

A ti misliš da ova naša uprava ima plan na duže staze. Zar nisi video koliko vremena im je trebalo da pređu sa "podmlađivanje tima" na "stari i iskusni".

Insajderi ima li kakvih novina ? Jel mozemo ocekivati neke novine veceras , da dzabe nebi sedeli ovde ?

Pa sada .... U Beogradu je trenutno 23:00h. Možda očekujete da Krespo, ili Mutu dođu nekim noćnim letom da bi izbegli novinare i insajdere! Deco, svi na spavanje. Lepo pajkite a ujutro će vam Gazda podeliti lepe vesti!
 

stojke

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
53
Reaction score
0
E necu da idem da spavam i nisam ja mali:)))))))
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
ja upravo čitam reakcije ljudi na mondu i smijem se kako dobrih komentara ima.. uglavnom 99 posto ljudi je protiv boye.. znači zadnje pojačanje nam je boya.. sjajno.. moramo ga sad izvrjeđat dok još nije postao igrač partizana jer poslije neće bit dozvoljeno, jel tako gazda :D
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Steta za Baneta Jovanovica... Solidan igrac, ali stvarno imamo dosta igraca u sredini. Bane se jos uvek i trudio i pokazivao nesto, sto se bas ne bi moglo reci za Boguna... a vidim da ni Radosavljevica nema nigde, tako da je izgleda on izvisio sa dolaskom Stojkovica.

Ako jos stigne i spic sutra, a imaju plan za zimu i Fejsa se lepo oporavi, mislim da se moze reci da su uz Baneta, Vasingtona i Kamberovica, karijeru u Partizanu zavrsili i Radosavljevic, a uskoro i Bogunovic i Mijic.

Sve u svemu, lep posao u ovom prelaznom roku. Kako je pocelo, zavrsilo se skroz neocekivano i dobro. Ni veci klubovi ne mogu da drze po 30 igraca u prvom timu, pa ne bi trebali ni mi siromasi. A drago mi je sto izgleda vec pocinju da sklapaju kostur tima za sledecu sezonu...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Pa gde da mu bude lako...čovek jeste pokazao velika muda ovim potezom, ali sigurno mu nije lako...ono zbog čega ja najstrašnije pizdim je mogućnost da ga navijači Partizana sjebu sto puta više nego gejlije :banghead:banghead:banghead...

Хајде да пробам да оставим неки коментар а да не буде оно класично "а ел нам долази Муту?" :D као на последњих Х страница...

Далеко од тога да позивам на било какав бојкот новог нам голмана, али о том његовом прихватању од стране навијача Партизана требали су да мисле они који су га ангажовали. Јер, знају у каквом времену живимо, каква је његова фудбалска прошлост, какав је ризик овај трансфер. Ово није Клео приликом чијег смо преласка сви били одушевљени, скоро 100%.

Што се тиче Стојковића, остаћу максимално уздржан и рекао сам шта мислим о њему, јер чињеница је да је он сада голман Партизана, а Партизан је изнад свих.

Што се тиче Банета Јовановића, разочаран сам овим потезом клуба! Није му пружена шанса у континуитету а мислим да је могао веома да нам користи. Желим му све најбоље у наставку каријере (осим ако пређе у махалу :D).
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
To reci gazda...kod mene Rostilijada,a ja cekam pojacanja na forumu...valjda se to zove ljubav:D
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Rece W.G. jos pre par dana da ce nam "pojacanje" biti Boja.Samo niko nije procitao izgleda.Meni je jos tad pao mrak na oci,ali sam se eto nadao da ce Djuric da odresi kesu.Jok,opet uzima igrace za dzaba,nada se da cemo u 2-gi krug,uzecemo onih 10 mil EUR i opet cemo biti na "pozitivnoj nuli".Oni siti,ovce na broju.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Boja - jos jedno u nizu " besplatnih " pojacanja. Kontam da mora odjeknuti sutra neka atomka :). Mene bi najvise obradovala vest da Moreira ostaje 100% , ta cinjenica bi bila vrednija nego svi transferi koje je uprava "odradila" ovog prelaznog roka.
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Nam šanse da se to desi.

-Vrh tribine kontroliše navijače
-Vrh tribine je podržao Đurića
-Đurić je doveo Stojkovića
-Đurić će narediti da se ne sme skandirati protiv Stojkovića
-Vrh tribine će to narediti ostalima

Može da budu neka pojedinačna skandiranja, ali to će ovi odozgo brzo ugušiti.
Ja sam ovo napisao pre dva dana, ali dok to Web Gazda ne napiše, ne računa se, ipak je on Web Gazda.:D
Demokratija ne postoji u mnogim sferama života. Posebno ne na navijačkoj tribini, i hvala Bogu da je tako.
Ukoliko bude nekog negativnog skandiranja, smiriće se rečima, a ako ne, sigurno će se smiriti sredstvima fizičke prinude. Ne može neko tek tako da se pojavi na Jugu i da misli kako može da zviždi kome poželi. Mnogi ljudi nemaju kompletnu i široku sliku u glavi, što kao posledicu neinformisanosti, što kao posledicu nemogućnosti shvatanja situacije. Ali umesto tada da se primire, oni počnu da "galame", ne bi li se čulo njihovo mišljenje. E, pa poštovana Gospodo, i draga braćo Grobari, u takvoj situaciji na Jugu mišljenje tog tipa košta..
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Žao je i meni Baneta, ali realno, Raća, Smiljanić, Kamara, Moreira (po novoj postavci), Brašanac kog treba forsirati, i još Davidov.. nema tu mnogo mesta za njega, a na zimu ide Raća ali vraća se Fejsa..

Što se Boje tiče, pita me malopre drugar "Kad se vraća Kizito? Pre bih njega stavio u napad" :) Ako Stanojević kaže da je Boja napadač, verujem..
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Jovanovicu zaista sve najbolje u nastavku karijere !
Ocigledno je da ce se Stanojevic sledece sezone oslanjati na Fejsu ,Kamaru i Brasanca (koga je cak u Belgiji podigao sa klpue kada se Davidov povredio )....
Covek jednostavn0o zeli brzu ,agilnu igru ,a pozicija DMF je mozda kljucna za usmeravanje igre.... oni su ti koji guraju i prenose loptu od stopera do sredine terena ,Medo je bas takav tip igraca,agilan,mali ,solidan tehnicar ,Fejsa je razbijac bice oni najbolji tandem DMF u poslednjih ko zna koliko godina.... Brasanac se sprema za buducnost,a Moreira (ako se na njega racuna) moze lepo to da pokrije ,tak oda je Jovanovic u ovom trenutku zaista bio prekobrojan pogotovo sto su tu jos i Petrovic i Smiljanic...
Zelim mu sve najlepse u karijeri jer je uvek igrao cvrsto i posteno .
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
mislim da sam ja više golova zabio u svom klubu u jednoj sezoni(igram štopera) nego ovaj u karijeri! toliko o boyi :D
a što se tiče ove neke bombe koja slijedi sutra kao.. sumnjam da će biti neki "vrhunski" napadač kakav bi trebao da bude.. ako bude neko poznato ime bit će neki igrač od 40i kusur godina :) no nadam se da griješim.. vidjet ćemo šta su nam naša uprava i gazda spremili za sutra :D
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Mene je iznenadila odluka da se raskine ugovor sa B.Jovanovicem.Mislim da je to vise zbog Race jer Saletu ne trebaju dva visoka igraca u prvih 11.E sad se postavlja pitanje sta ako Raca zbog kartona ili ne daj Boze povrede ne moge da igra.Iskreno nebi me iznenadilo da zavrsi kod cigana,pa da predstave to kao bombu.Mislim da dolazi jos samo Boja ,a ovo ostalo sto se spominje je klasicna paljevina.


Дај Боже да све буде у реду и Фејса се враћа сигурно за пролећни део првенства (и осмину финала Лш) - колико ја знам, он је висок 186цм. Поред Петровића, на задњем везном имамо још Смиљанића и Камару, а требало би имати у виду да Станојевић жели да се у првих 11 нађе места и за Илића и за Мореиру. Па кад би онда Бранислав Јовановић дочекао шансу? Ипак, и ја сам изненађен да је са њим раскинут уговор - дечко има потенцијала, боље би било да су га позајмили некоме на годину дана.
Када би завршио код цигана, мислим да би ЈЕ-НЕ-А био крив за то - колико је само пута за Банета написао да је типичан ''цигански'' играч. Онда би и дефинитивно било јасно да Лукић и компанија прате форум... Није ваљда луд да оде код њих...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top