Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Mislim da ovom pricom oko Mutua spustaju cenu Boji! :buhahaOvo je definitivno jedan od najludjih prelaznih rokova!
Marko Jovanovic u Galati?! Moguce, ali ne u ovom prelaznom roku. :D Sto se Baneta tice zao mi je sto nije dobio sansu da pokaze sta zna, a Galata bi mu bas legla...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Meni samo nije jasno ako stvarno dolazi Boya sta su cekali poslednji dan prelaznog roka kao da je on neko mudo.
 

Akey

Početnik
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
118
Reaction score
1
pa ako ne iskrsne neka bolja opcija onda on... tako ja kontam
 

Grujo

Početnik
Учлањен(а)
07.10.2008
Порука
1
Reaction score
0
Zasto bi neko uopste morao da preporuci Samjuela Jebou??? Valjda svi mi koji iole pratimo Evro kupove znamo o kome se radi!
 

djolee

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
26
Reaction score
0
prošle godine 18 utakmica - 0 golova.. :puke
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
30. avgust 2010. | 19:50 | Izvor: B92 | AK
Boja u utorak potpisuje za Partizan
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Jeste Boja (Je Boja)

Pa Pero dobro nam dosao (ne mogu da ga smislim ali ajd sada igrac je Partizana)

Dolazi da sedi na klupi umesto Boguna svima je jasno, ako Tomic odrzi promil onakve forme Boja nema sanse
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Evo ja sad da napišem da sam danas u prostorijama kluba video Toresa, već bi se našlo vas 20 koji biste i to prokomentarisali. Malo se ohladite, ova tema već odavno ne liči ni na šta...

LOCK na nekoliko sati...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pošto sam admin "Lock" mi ne smeta. Hvala kolegi što je zatvorio temu pa sam stigao da sve pročitam :D

Novi "desni bek" je Pjer Boja :? a sada i da vam odgovorim na komentare.

Ilijev je dosad dao i namestio više golova nego što je 2/3 foruma očekivalo za ovoliki period.

Možda se i ispostavi da jeste napadač, ali treba nam još jedan, makar za trećeg..

Mene je pozitivno iznenadio. Bolje sada izgleda nego prošli put u PFC. Još samo kada bi pazio na ofsajde :roll:

Pa gde da mu bude lako...čovek jeste pokazao velika muda ovim potezom, ali sigurno mu nije lako...ono zbog čega ja najstrašnije pizdim je mogućnost da ga navijači Partizana sjebu sto puta više nego gejlije :banghead

Nam šanse da se to desi.

-Vrh tribine kontroliše navijače
-Vrh tribine je podržao Đurića
-Đurić je doveo Stojkovića
-Đurić će narediti da se ne sme skandirati protiv Stojkovića
-Vrh tribine će to narediti ostalima

Može da budu neka pojedinačna skandiranja, ali to će ovi odozgo brzo ugušiti.

Да су довели неког ко не прима бабароге и бабадеде приде па ајде. Али је дошао голман који брани за Србију и нигде више.

A kako brani za Srbiju. Meni se čini, mada možda i grašim, da brani odlično. Sećam se samo jednog kiksa, ono protiv Francuske, a gde su bili defanzivci da to počiste?

Jel da drumo-on je u pravu.Pa onda idite i krenite od Duleta Vujosevica da terate moral,grobarstvo,princip..........A da izvinjavam se on je samo godinu dana sedeo na klupi verovatno neke druge crvene zvezde i nekih drugih gejlija.....Kakve bre glupoti citam ovde.....Ako ne volis cigane onda se drzi principa,pljuj i iseri se po svima koji su navijali za zvezdu ili makar minut proveli kod njih,a ne da trazis podobne cigane i nepodobne....Izvinjavam se za skretanje sa teme ali vise nema smisla sa drzanjem morala.

Burazeru, ne vredi to njima pričati. Zaboravi to ko je gde igrao... pitanje je šta nama radi bivši vođa delija na šipci??? On je verovatno prešao u Grobare iz "moralnih razloga".

Moral je odavno nestao u Srbiji i svetu. Sada vlada samo sujeta i lični interes.

kazem ti imao je par kikseva ali u globalu mnogo vise ekstra utakmica od tih losijih

na stranu to sto je Stojkovic cigan , ukoliko kazes da je Radisa bolji golman od ovoga onda se usudjujem da kazem da se ne razumes u fudbal

http://www.youtube.com/watch?v=VSLYkWJ0QUA

Bufon - najbolji golman sveta
sta sad imas da kazes ? bolje cuti

Upravo tako. Kada bi pričali o kiksevima najboljih svetskih golmana, mogli bi da napišemo deset stranica. Niko nije prefektan. Kiks se može desiti svakome, ali kada se desi 8 puta na 5 utakmica, kao Radiši, jebiga to je ipak malo mnogo.

Deki, od Radise je bolji i onaj bik sa mudima, sto ne znaci da je Stojkovic bolji od bika , mada mozda ima veca muda. Jel sme ovde da se kaze uopste da je Stojkovic los golman? Ako sme za Radisu valjda sme i za ovog.

Pa eto rekao si da je loš golman. Nisam primetio da ti je neko skočio za vrat ili da si dobio poene. Imaš pravo na svoje mišljenje.

Još 24 sata i ova zabava se završava, a do tada možda i padne neka atomska!

BTW: tema je opet otvorena, ali ne kakite previše :D
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
A Đurić može da naredi nekome nešto sa Tribine? Mislim da će biti paklen "doček" Stojkovića na debiju...u negativnom smislu... živi bili pa videli
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Sta je sa Markom Jovanovicem?Jel odlazi u Galatu?Vidim da se spominje i Branisalv sad koji je od njih dvojice?Pogubljeni ovi turci.
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Значи и даље можемо да се надамо тој атомској? :D
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
znači ipak na kraju boya.. joj ne majko moja bolje da su mene potpisali da igram za pfc.. bar bi se više trudio.. još najbolje boya oduševljen pa normalno da je oduševljen kad se vraća u klub koji je najveći od svih u kojima je igrao praktički..

ne vj da će doći neka atomska.. bilo bi lijepo, ali čisto sumnjam.. jedino ako je atomska boya.. onda ima šanse
 

555

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
194
Reaction score
7
Локација
Beograd (Sremcica)
Sad sam procitao u novostima da je Branisalv Jovanovic otisao iz Partizana. Izvinjavam se ako mi je promaklo da je neko vec pisao o tome. Zanima me gde je otisao i kad je zvanicno napustio Partizan?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
gospodo admini, pre par sati b92 objavi da boja potpisuje u utorak, a ovde soba zakljucana. znaci, nigde mesta gde bih mogao da naidjem neki demant.

a sad vidim da stize:?. neka mu(nam) je sa srecom.

sta je tu je, treba ga podrzati...uostalom, kao i sve druge koji obuku najdrazi dres.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Газда, ја сам рекао да је он мени мало бољи од Радише и да као такав је могао да буде заобиђен јер смо могли да доведемо неког око кога не би било клања. Е кад сам ја то рекао скочило је њих пар који су ми нагласили да је он играч Партизана и да не треба да се буним . Значи не ко је је какав голман него да је играч Партизана. И није било речи о поенима уопште.:D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Kamara u Beogradu

U Humsku, na potpisivanje ugovora, iz Sijera Leonea stiže i Muhamed Kamara, koji je za vikend odigrao oproštajnu utakmicu za finskog šampiona Helsinki

DVA poslednja dana letnjeg prelaznog roka doneće, verovatno, još dvojicu novih igrača u Partizan. Jednom će u utorak biti upriličena promocija, kada iz Helsinkija stiže Mohamed Kamara, koji će po stavki ugovora u naredne tri sezone da nosi crno-beli dres.

Igre u dvomeču protiv crno-belih naterale su čelnike kluba da se zainteresuju i na kraju kupe Kamaru ili Meda, kako je nadimak momku koji je poreklom iz Sijera Leonea.

On je za vikend odigrao oproštajnu utakmicu za finskog šampiona Helsinki, a u utorak će najpre u Beogradu proći lekarske preglede, a potom biti zvanično predstavljen medijima.

ZBOG DOLASKA KAMARE ODE JOVANOVIĆ

Dok će u Humskoj 1 da bude promocija Mohameda Kamare, Partizan se rastao sa Branislavom Jovanovićem koji nije uspeo da se nametne kod trenera Stanojevića, koji smatra da mu pored Petrovića nije potreban još jedan visoki zadnji vezni. Jovanović je dobio ispisnicu i mogućnost da promeni sredinu.

novosti.online

Ne sviđa mi se ovo za Baneta, ali realno nema sada mesta u Partizanu. Velika šteta za njega.

Dobrodošlica Boji i Medi, a Banetu sve najbolje u karijeri
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top