Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
665.jpg

Hamo, hamo, vid' mu glave! :buhaha

Dobro je, i to prodje. Ostaje malo prazan utisak posle silnog obećavanja bombe ali kad se pogleda realno: koliko nesposobnu upravu imamo, ovo je odličan prelazni rok. Nisam ni očekivao da oni mogu da nagovore Mutua da dođe kod nas. To je nešto malo Đura pobrkao kao sa Radišom na beku :D

Dobro, malo ja i njih razumem. Te pare što su "dobijene" za ulazak u LŠ se isplaćuju tek na kraju sezone što znači da ih sad nema, već bi morali da se podignu krediti pa da se taj novac koristi. Sad, kredit sa sobom nosi kamatu a i naši su verovatno u tolikim govnima (ja čvrsto verujem u ovo) da kredit više tako lako ne mogu ni podići a da nema neke robovlasničke kamate i uslova koji su nešto tipa: "stavite lepo ovu omču oko vrata, tako". Obzirom na sve to i na činjenicu da nemamo skaute, sportskog direktora (ne zamajavajte me sa koordinatorom) i da nam Bik i dalje sedi u fotelji ovo je stvarno dobro ispalo.

Samo bih voleo da se ova priča oko Nastasića promeni. Nema smisla prodavati toliko talentovanog klinca. Ako, kao što reče Je-Ne-A, daju za njega 10 miliona, onda ga poslati sa sve zlatnom mašnicom i s muzikom da ga ispratimo.

Toliko od mene.

Dok ne sevne bomba večeras :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Zna li neko zasto je Kamara potpisao "samo" na 3 godine?

To ni meni nije jasno svarno!
Ako ga vec trazilo par klubova koji igraju bitnu ulogu u danasnjem evropskom fudbalu a mi ipak i pored toga uspeli da im ga "otmemo" zasto onda sve to nije dobilo na tezini time sto bi da potpisali na 4 godine a zasto ne i na 5?! Mlad je igrac, ima veliki potencijal, mocicemo verovatno da na njegovoj prodaji zaradimo nekih 3,4 mil minimum, a to je mnogo lakse ako on ima sto duzi i sto jaci ugovor. Plus taj jaci i duzi ugovor znaci da i ako bude nekih ponuda za njega u buducnosti ne moramo da ga damo na prvu, nego da odlozimo prodaju do narednog roka i podignemo cenu, a da se ne bojimo da li ce mu isteci ugovor i da li ce otici za dz.

To je meni jedina zamerka da kazem za ovaj prelazni rok upravi, ako uopste i moze da se svrsta u zamerke. Ostalo je sve manje vise proslo ok. Sastavljen je jedan respektabilan tim koji ce nadam se smoci snage da skupi bar tri remija u ls i ja cu biti prezadovoljan ako u tome i uspe!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
@rebellion
Opet neka lozana? Mislim da nije uredu to :D
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Да и ја "бачим" коментар док тема још постоји!:D
Мислим да ће се 90 посто форума слижити да се цио прелазни рок може окарактерисат "како сам се надала добро сам се удала".Било је стварно лудо што и број коментара показује.
Мислим да је највећи добитак овог рока што је Сале успио да се избори са овим алама из управе.При томе су му значајну можда и кључну подршку као "саборци" дали КРЛЕ и САЛЕ ИЛИЋ.Почели смо можда и мало дивљачки да подмлађујемо тим.Знало се да се тако не може,јер би тако уништили и младе играче и клуб и тренера.Да смо хтјели да уништимо те младе играче,требало је да их нагло пустимо да се "чупају" са прекаљеним фудбалерима што су прошли сито и решето.ХВАЛА БОГУ па смо на припремама имали доста солидне (да не кажем јаке противнике) који су и надлежнима отворили очи.Е ту су значајни били капитен и "капитен" који су додатно управи "појаснили" неке ствари.Од тада је почео да личи на нешто овај прелазни рок.Направили смо доста добар спој између већ постојећих играча(клео,крле,мо,маре,војо,раћа,томић,давидов,"22" итд. на крају знате их врло добро) са искусним повратницима (ивица,стевановић,стојковић,овај последњи као повратник у српски фудбал наравно :) ) али и оним млађим али не и неискусним (лола).Такође на припреме смо повели доста омладинаца који су "осјетили" први тим.Неки од њих су остављени међу првотимце,да се полако спремају да постану "нова кичма" Партизана,други су отишли у телеоптик да још мало очврсну.Е тако се већ ради стратешко подмлађивање што смо имали прилику да видимо у КК.Управа каже да је план да се задрже и да ће за три године они бити стандардни првотимци,што апсолутно подржавам,мада неке информације (читај настасић) су крајње песимистичне.О прелазном року ћемо судит у децембру и јуну,мада већ сад можемо рећ да имамо доминантну екипу у Србији,а у Европи смо растерећени па би ту могло јасно да се види од чега је ко саткан.Што неко написа,свиђа ми се и што последњих дана нисмо "силовали",него смо оставили да сале у децембру допуњава тим на миру и по свом укусу(бар се надам да ће бит тако)...
Поред тога што се Сале Станојевић изборио за свој статус,аутоматски велики добитак је и што је управа мало спустила лопту,схватила да стручне ствари мора да ради струка!Фудбал фудбалерима,канцеларије управи!

Оно што ме више оптерећује је и како ћемо искористит шансу коју нам пружа лш.Дал ћемо се добро организоват,како је то предсједник најавио,и успјет да "измуземо" тих 12 милиона?И да ли ћемо тих 12 милиона потрошит или уложит?
Од тога ће умногоме зависит и будући прелазни рокови....
АЛ О ТОМ,ПОТОМ.
На крају је добро испало,надам се да захваљујући Салету Станојевићу убудуће,баш као до у баскету,нећемо имат разлога да напишемо ни 10 посто овога што смо овај прелазни рок написали.мени на добро мирише,ал сачекајмо....

Извињавам се за дужи пост и дјелимично скретање с теме:ziveli
 
Последња измена:

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Eo da napišem i moj poslednji post u ovaj temi jer je prelazni rok za nas gotov. Srećan sam kako smo odradili ovaj prelazni rok, najviše zbog toga što smo zadrćali pr igrača, ali i nravno, što smo doveli odlična pojačanja. Po meni Iliev se najbolje pokazao, takav igrač nam je jako potreban, igrač koji i u napadu zna da stane na loptu.

Kamari i Boji želim sve najbolje u Partizanu, da pokažu da ih nismo slučajno angažovali. Sad imamo Saleta pa imam neki osećaj da ćemo dobiti i novog Boju. I da, neka najbolji i najspremniji uvek igrao, makar i Krle bio na klupi. Nadam se da kapirate šta sam hteo da kažem.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Nadam se samo da ce Stanoje ipak davati kakvu takvu minutazu Radisi...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Jos manje od 6 sata do kraja prelaznog roka, bomba ide ka Humskoj ulici cekamo je!!!!!!!!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Zavrsi se i ovo ludilo ,treba arhivirati ovu temu ,mislim da je sve premaseno ,krenulo je sa najavom da cemo imati kompletiran tim za nedelju dana ,a zavrsilo se sa dovodjenjem Boye u 5 do 12 koji je pritom celog prelaznog roka bio slobodan .. :buhaha
Goran Galesic i famozni golub ostaju dilema koja je pratila ceo prelazni rok ,na kraju je i ona otklonjena ,a da li je pijani golub promasio adresu ili su alapljivi Slovenci namirisali lovu videcemo .(jedno znam ne bi im Djura dao,pa da mu je poslednje :buhaha )
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
"како сам се надала добро сам се удала"

Znaci kako smo se nadali (Crespo, Mrdja, Mutu) dobro smo se udali (Boya)? :D

Evo dok tema nije zatvorena da pozelim dobrodoslicu Kamari i Boji, i da se proslave u ligi sampiona :s

Jos manje od 6 sata do kraja prelaznog roka, bomba ide ka Humskoj ulici cekamo je!!!!!!!!

Evo ide Crespo, samo krenuo covek peske..
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
zao mi je Baneta Jovanovica koji se nasao na pravom mestu u pogresno vreme, s obzirom da je doveden jos i Kamara, a ostao je Raca iako se tome niko nije nadao...umesto da one bude prva opcija na poziciji zadnjeg veznog, na kraju je trebao da se preseli na tribine... po mom misljenju bio je sasvim dobar fudbaler i na svakoj utakmici je dobro odradio posao za koji je zaduzen, Jovanovic ima odlicnu konstituciju i koordinaciju na terenu, a i tehnika mu je sasvim solidna! verujem da ce uspeti da napravi dobru karijeru..
Kamari zelim da bude jos bolji i da ostavi trag u Partizanu, recimo, barem kao sto je to ucinio Zuka
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
I ne sme se zaboraviti na kraju i jedan muzički hit koji je iznedrila ova tema:

Ne bi je jebo ja, jebo je Jeboa!

:buhaha

mislim da krediti idu dovli ali on ipak sam neka se javi za ovaj masterpiece :ziveli
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Evo javljam se :D

Stvarno kad se prelista, kakve smo gluposti pisali, ovo je najstrašnije. Obavezno sačuvati temu za mladje naraštaje što dolaze. I da obavezno zaključajte temu da ne bi neko napisao neki normalan post, da nam ne pokvari ovoliku količinu gluposti :D

Inače jedva čekam da vidim Boju ponovo u crno belom dresu, nadam se već u subotu
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja kao jedan od žešćih kritičara uprave na ovom forumu moram reći da sam na kraju zadovoljan prelaznim rokom, s obzirom šta sam očekivao pre njegovog početka i šta sam gledao na njegovom početku. Prelazni rok i cela klupska strategija u njemu je okrenuta (spašena) u Austriji. Hvala jedan Sale, hvala drugi Sale i hvala Krle!

Ono što upada u oči je jako puno promena u igračkom kadru u odnosu na kadar koji je završio sezonu 2009/10. Ta činjenica je ipak ublažena sa 2 druge činjenice:

1. Stigli neki igrači kojima je bilo (ili će biti) potrebno manje vremena za privikavanje na Partizan nego što je to inače normalno, zbog toga što im naša sredina nije strana.

2. Brojne novajlije su stigle ipak "u fazama", a ne "odjednom na gomilu" što je kod ovolikog broja novih igrača pre prednost nego mana.

Ipak, izdvojio bih i 3 "minusa" prelaznog roka (makar za mene), tri slučaja svaki različit od preostala dva: Galešić, R. Ilić i Mrđa.

No dobro. Šta je bilo, bilo je. Na kraju sam više zadovoljan nego što nisam.

PS
Molio bih samo one koji nisu upućeni u priču oko Krespa da ga ne pominju sada, pogotovo ne u zajebanciji. Ne radite to jer vam se smeju svi oni koji znaju za detalje te priče. Nađete li se slučajno u društvu nekog ko ovu priču zna, možete ispasti i glupi u društvu.
 
Последња измена:

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Dobro, malo ja i njih razumem. Te pare što su "dobijene" za ulazak u LŠ se isplaćuju tek na kraju sezone što znači da ih sad nema, već bi morali da se podignu krediti pa da se taj novac koristi.

Novac stiže odmah, odnosno, jedan dan posle utakmice. Dakle, 7 100 000 evra je bilo na računa posle utakmice sa Anderlehtom. Postoji i deo novca koji se dobija po završetku Lige šampiona, ali to nema veze sa ovih 7 100 000.
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Mislim da nisi u pravu. Sve pare, i 7.1 mil za ulazak, i ostatak (TV prava itd.) se dobijaju na kraju sezone...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Novac stiže odmah, odnosno, jedan dan posle utakmice. Dakle, 7 100 000 evra je bilo na računa posle utakmice sa Anderlehtom. Postoji i deo novca koji se dobija po završetku Lige šampiona, ali to nema veze sa ovih 7 100 000.

Čoloviću, ne pričaj gluposti molim te.
I ne veruj predsedniku baš svaku reč koju izgovori u mikrofon. :D
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Добродошлица Камари и Боји!

Што се тиче овог прелазног рока могу рећи да сам задовољан урађеним, а још више најављеним за зиму.
Увек сам се питао, вероватно као и већина вас, зашто никада наши не доводе играче из јачих лига, а који тренутно нису у првом плану у својим екипама, на позајмице. То је сада у овом року учињено, и то је по мени добар потез.

До следећег прелазног рока, и нових играча, уживајмо у победама нашег тима. :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top