Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

  • Hvala brate!!! Ma znam, dešavalo mi se to veæ nekoliko puta :D I to baš onda kad je najpotrebnije :D pozdrav!
    срећан рођендан Гитариста, и пази,кад се опијеш оће жице да пуцају :D :ziveli
    Pozdrav brate!
    Treba mi jedan info. Ja sam iz Slovenije, i sad za koji dan treba da vozim svekrvu za Baèki Sokolac. Pa bi te pitao gde mi je najbolje da idem . Tu preko Osjeka pa onda dalje?Kakav je put? Ja posle produžavam za Novi Sad, pa onda na Tuluz.

    hvala
    Izdrži još malo izlazi novi menadžer, ovako kad izaðe novi biæe ti isti kao stari sa peèevima.
    E brate...ma video sam trans, kako ne...do jaja konaèno da se lepo uklopi u jug...onaj su nam uvek prekrivali jer je dosta širok, može se reæ da je jedan od najlepših na jugu!!! Primetio sam to, da nisu hteli da snimaju jug èesto zbog parole, ali pesma nije mogla da se prekrije....ja sam Srbin i krivo mi je zbog Radovana i krivo mi je zbog jebene lopovske države, ali krivo mi je zbog toga što mešamo jebenu politiku sa Partizanom...to je uvek išlo zajedno, ali neæe nas Radovan,Šešelj i dr vratit u Evropu ako nas izbace...tako je kako je...inaèe...nosili smo se dosta sa Lyonom ali jaèi su jebiga,...
    Ðesi bre simiæu ša ima ha? Bilo nam je ludo na Lionu provod samo takav jeste da je kiša pljuštala non stop ali smo se dobro zajebavali jesi video transparent bio je okaèen na jugu našao sam na Partizanovom sajtu jednu sliku gde se vidi pola transparenta slika gde su igraèi na onom postolju pa u levom uglèu i našao sam još dve slike na izaberi partizan tamo gde se pali baklja videæeš naš trans mamu im jebem nisu hteli da snimaju Jug zbog parole !!video sam Hrzu na atletskoj stauzi on je sve slikao moraæu od njega da tražim
    sabane sta glumis moderatora tamo heheh "mozes i ban da dobijes" hehe
    ajmo na dunav al kod nas u naselje da vidis sta je lepota dunava a ne tamo kod tebe camci i kerovi hihh :D pozz
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top