Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ova tema je totalni OFF u odnosu na ovaj forum,
Nedopustivo mnogo spam poruka. Nadam se da se zatvaranjem ove teme zavrsava i tolerancija moderatora .
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Gde je otišao Mijić?

Sasvim dobar prelazni rok. Ono što me posebno raduje je dovođenje Kamare i SAvića. Zimus je gomila forumaša kukala kako Raća odlazi na leto, Kleo na zimu, Fejsa sledećeg leta i Tomić tu usput, i više nećemo imati koga da prodamo i propašćemo. E pa evo dvojice od kojih se može očekivati kinta u budućnosti..

Nadam se da će Galešić doći u januaru, taman da odmeni Tomića..
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Pa svi su pomalo, što ne bih i ja sad kad je već kraj? :D

Neki su i "mahali" nepostojećim slikama :buhaha

ovaj topic u anale :ziveli

*xaxaxaxa pa dobro to stoji sto da ne za kraj :D,ali ko zna sta Djura moze da uradi za ovih 4 sata... Sve je jos otvoreno do 12 :D
*Sto se tice topika pa takav je bio i prelazni rok koji skoro pa vrh odradjen...
:ziveli
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.500
Reaction score
1.234
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sve najbolje Aci i Banetu. Aca je od ove cetvorke losiji od Stojketa i Zivka, a bolji od Radise. Medjutim, potrazio je novi klub i to je to.

Bane je sjajan igrac po mom misljenju. Ali, prenatrpani smo sa igracimo na njegovoj poziciji, pa nema mjesta za njega. Srecno Bane!!!
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Da se oprostim i ja od ove teme...
Bice mi zao sto se zatvara posto sam stavrno uzivao u nabrajanju raznih imena i bombi ovde.
Prelazni rok je po meni odradjen vrlo dobro. Nadam se da ce sad ovi igraci da pruze jos vise u svetom dresu.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ja nikad nisam personifikovao svu kob Artmedie kroz Boyu, to se moglo svakome desiti, tako da.. Dobrodosao Pero! Kamara mi je vec gotivan skroz, em sto smo ga gledali u onom dvomechu, em sto se odmah vidi da je pravi sportista, skroman sa nekom dobrocudnom facom :D , a na terenu kida! Bice on super pojacanje!
Stojkovicu takodje dobrodoslica, dobar golman i bezobrazno hrabar :)
Ostale sam vec komentarisao... Jos samo Sale da poslozi sve to..
I jedno pojacanje nam visi u vazduhu: da sa Doktorom bude kao nekad sto je bilo!
Puno srece Banetu i Radosavljevicu!

Dezuranje na forumu do u kasne sate iscekivajuci najavljivane bombe: NEPROCENJIVO! :D
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ovaj prelazni rok je zasigurno najludji u zadnjih par godina ako ne i deceniju unazad. Jesmo mnogo lupalipo tastaturi i kucali gluposti , neki su i lozili mase al scve u svemu bilo je zanimljivo. Mislim da je odradjen dobro i korektno po Partizan nisu velike pare potrosene a dovedeni su sigurno adekvatni igraci.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Dobar prelazni rok, lepa pojacanja su dovedena, svima mnogo srece u nastavku sezone. Ajmo crno-beli!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Nadam se samo da će ovih par sati do kraja prelaznog roka proteći u miru :D da bih ja ostatak svog života provela u zdravlju:buhaha, jer ne pamtim da je skoro neki protekao sa ovakvim 'bombama', dolascima neočekivanih ali i neodlascima očekivanih :D Kako god, drago mi je što na kraju balade ispade da i nije protekao lošije od očekivanog. Zbog nekih mi je žao što su otišli, zbog nekih još žalije što su došli, ali, dobro, videćemo vrlo brzo kako smo ga odradili. Momcima koji su došli - dobrodošli, a onima koji su otišli - neka ih zdravlje posluži i neka budu još bolji nego što su bili...
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
sad čekajte da gazda objavi da stiže bomba u 23:59 :D
šalim se.. solidan prelazni rok.. moglo je i bolje s obzirom na najave ali upoređivajući ga sa prethodnim godinama nije loš
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Pjer Boja (16.1.1984. – 182cm, 69kg) jel mouce da ima samo 69kg??????
Dobro nam dosli
 
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
215
Reaction score
0
Локација
Nag's head
Најлуђи прелазни рок у историји ФК-а!
Кад се све узме у обзир, барем ћемо имати алтернативу на...практично 70% позиција.
Пуно среће момцима у новим клубовима, а ми да наставимо да решетамо на сва три фронта.
ПУНО ПОЉЕ ДА СЕ КОЉЕ! :D
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
debeli ronaldo odustao, klupski restoran mu ne prija... jbg.:D

Dobro uradjen Prelazni rok, Iliev, Medo, Lola pa i Stojkovic su veoma dobra pojacanja.

Ova uprava ipak nije toliko mutava kao sto su svi misleli :wink:

Jedva cekam temu: "Prelazni rok, zima 2010" :s
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Дефинитивно да је ово прелазни рок по мери многих. Мислим искрено да би било много много више задовољних да се трансфер Мрђе реализовао и да смо се позади појачали са неким ко може одмах да ускочи и да буде ослонац и стуб одбране... Овако има још да се ради, али надам се да ће на крају све испасти како треба! А мислим да уз Салета Станојевића можемо далеко да догурамо. Овде сем људи који су одмах ''бачени у ватру'' има ''материјала'' који ће доћи до сјаја док прође неко време. Ипак се мисли мало унапред!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Dodaj tu i Kizita slobodno ,videces kada se oporavi ... :wink:
Jedno pitanje za upucene ,da li je moguce da Boya i Kizito dobiju nase drzevljanstvo posto su dugo igrali u Srbiji ? I da li bi se u tom slucaju racunali kao stranci ?
Hvala. Srecno Boyi i Medi ,za koga me je iskreno potresla ona prica koju sam procitao sa klupskog sajta ...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Opraštam se sa žalom u srcu od najuzbudljivijeg prelaznog roka od kada pratim Partizan. Sapunicu zvanu Mrđa nikada neću zaboraviti...:D
Dobrodošlica Boya-i i Camara-i! Nadam se da će pokazati koliko vrijede u Partizanu.
Idemo na četvrtu uzastopnu titulu, nadam se i duploj kruni i prezimljavanju u evropi. Sretno svima! Napred Partizan!

Edit: @Matic
I mene je potresla ona priča, i za malo da nisam suzu pustio, koliko mi je žao momka, ne mogu opisati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top