Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Jel se zna koje smo sve igrace prijavili za Ligu sampiona ?

Golmani:

Stojković
Ilić
Živković

Odbrana:

Lazevski
Kizito
Krstajić
Jovanović
Savić
Stanković
Nastasić
Stevanović
Miljković

Sredina:

Petrović
Smiljanić
Kamara
Tomić
Moreira
Ilić
Davidov
Brašanac
Babović

Napad:

Kleo
Boja
Iliev
Šćepović
Bogunović
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Nek me neko ispravi ako gresim ali zar nije dozvoljeno 25 igraca maksimum. Ovde je 26 igraca. Makar je to ogranicenje u fm-u. :D
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Da, ima ih 26, a piše da ih je toliko i licencirano. I meni je na fm 25 :D , ali možda su neki igrači na B listi ili tako nešto, u LE smo imali 5-6 takvih ako se ne varam.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
A jel primetio neko od vas majstora FM-a, da se klinci do 19 ili 21 god ne prijavljuju? :D

Oni su samolicencirani, ne moraš da ih prijaviš
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Aaaa :D

Pa jesam jednom ubacio nekog klinca iz U19 na desnog beka....ali nisam razmišljao o tome :D

Brašanac, Nastasić, i Šćepović, jel' tako?
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
FM magistra vitae est! :wink:

Tim nam je stvarno mocan. :clap Posebno sredina. Mislim da mozemo bez problema da se nosimo sa srednjim evropskim timovima (tipa Braga, Aston Villa i sl). A za ove malo jace ce valjda ponekad da nas usere sreca. I eto nama 3.mesta i zimovanja u Jevropi.
 

rosario

Guest
Dali sam ja staromodan ali nevolim (izrazito je u Italiji Kasano&co) kad igraci uzimaju za mene odvratne brojeve kao sad nasi Stojkovic 88,
Ilijev 77
Smiljanic 99
ili jos prije pametni Simon Vukcevic 1.
Ja sam za klasicno po redu koliko prijavljenih igraca toliko brojeva od golmana broj jedan do zadnjeg igraca.Kako vi gledate na ovo???Nije nesto bitno ali nevolim skrnavit strau tradiciju 1-25.
Slazem se sa Gazdinim prethodnim postom oko nasih rivala u grupi.Mislim da mozemo igrat sa Bragom i Sahtjorom.Ako Arsenal nebude imao svoj dan a mi dobijemo posebno nadahnuce mozda napravimo iznenadjenje, bod bi bio kao "kuca".Kako god dase zavrsi jabi bio presrecan kadbi se docepali treceg mjesta.Necu se "ljutit" ako budu drugi kao sto necu nista zamjerit ako budu cetvrti u grupi.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Mislim da igrač mora biti neko vreme u tvojoj školi. Mislim da ne možeš tek kupljenog igrača od 18 godina stavljati na B listu. Nebitno.

Vidim da se ovde vec prica o mogucim negativnim reakcijama na lose rezultate u LS. Svako ko se bude tako ponasao je tipicni degenerik jer samo tako mozes opisati coveka koji ne shvata da imamo puno slabiju ekipu od sve tri ekipe u nasoj grupi. realno, nas tim, igracki gledano, nije jos na nivou lige sampiona ali takodje nam se cesto desavalao da igramo protiv ekipa koje su slabije od nas ali nas dobiju. e to je kad se ekipa postavi kako treba i jos ako prekoputa imas tim koji nije bas najbolje ustiman, zurka moze da pocne! tipican primer za to je KKP. Isto ocekujem i od FKP ali ako i ne uspeju necu im nista zameriti sve dok vidim da su ostavili srce na terenu a to, uz stanojevica, ne sumnjam da ce se desiti...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da, ima ih 26, a piše da ih je toliko i licencirano. I meni je na fm 25 :D , ali možda su neki igrači na B listi ili tako nešto, u LE smo imali 5-6 takvih ako se ne varam.

A jel primetio neko od vas majstora FM-a, da se klinci do 19 ili 21 god ne prijavljuju? :D

Oni su samolicencirani, ne moraš da ih prijaviš

Miljkovic, Savic svi ispod 21 godine mogu bez licenciranja

Hajde da ne bude polusitina i poluinformacija:

Na tzv. "B listu" možeš da prijaviš neograničeni broj igrača (koji ne "crpe" kvotu od 25 igrača) koji moraju da ispunjavaju sledeća OBA kriterijuma:

1. Da su rođeni 01.01.1989. ili kasnije

2. Da su od svog 15. rođendana pa do momenta dostavljanja spiska UEFA proveli minimum 2 UZASTOPNE godine kao registrovani igrač kluba

Postoji i jedna "pododredba" za igrače koji imaju 16 godina, a koja kaže da oni moraju biti u dve prethodne (poslednje) godine registrovan član kluba i tek tad mogu biti stavljeni na "B listu" (uz naravno poseban lekarski pregled koji im je potreban da bi uopšte bili registrovani u klubu kao seniorski igrači).

Znači ne može neki klinac automatski da se stavi na "B- listu". Savić recimo ne može ni pod razno (zbog 2. kriterijuma). Ni Nastasić ne može...Na "B -listi" su samo Brašanac i Živković....ali to znači da opet imamo još jedno slobodno mesto za "A listu"...Sad sve znate, kao "matori"...
 
Последња измена:

Zagor

Guest
Тако ми Арсеналовог дреса у којем је играо последњу сезону на Хајберију, ја сам 100% сигуран да они три бода из Хумске изнети неће! :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Mogli bi ovi iz uprave da naprave neke majice za LS...da se naoruzamo pred ova tri domacinstva...trebalo bi da se sprema nesto :)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dali sam ja staromodan ali nevolim (izrazito je u Italiji Kasano&co) kad igraci uzimaju za mene odvratne brojeve kao sad nasi Stojkovic 88,
Ilijev 77
Smiljanic 99
ili jos prije pametni Simon Vukcevic 1.
Ja sam za klasicno po redu koliko prijavljenih igraca toliko brojeva od golmana broj jedan do zadnjeg igraca.Kako vi gledate na ovo???Nije nesto bitno ali nevolim skrnavit strau tradiciju 1-25.
Ja nisam toliko mator da bi ziveo u vremenu kada su brojke bile od 1-16(koliko znam sa ovoliki broj dresova je mogao raspolaga svaki tim), a startnu postavu od 1-11, i svako je znao po broju dresa na koju poziciju igra(1-golman, 2-desni bek, 3-levi bek...), ali slazem se da su brojke odvratne poput 88, 77, 99 itd. Bas su mi upali u oko Holandjani u finalu SP, kad su u startnu postavu bli igraci sa brojevima od 1-11, i bas bi voleo da opet se vrati ta tradicija, ali tesko. Sad da imas broj 23 si najveca faca u timu, a ranije broj 10 je bio svetinja(leva polutka ili danas plejmejker, poluspic).:roll:
Sto se nasih igraca tice, imamo tim za respekt, verujem dovoljan da obezbedi proljece u Evropi, ili u najmanju ruku da nas ne posramote u Evropi.
:napred Partizan
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Meni je nekako "devetka" uvek nekako bila zvezda tima :D Mada sam isuvise mlad, al mi je pricao cale to za brojeve. Sad jebiga menjaju se stvari, svaki igrac ima neki broj koji voli. Kad sam imao desetak godina uvek sam hteo da mi kupe dres s brojem 22, zna se zbog koga :wink:

Recimo vuckevic je voleo da uvek bude Br. 1 u timu :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top