Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Valjda ce sada u klubu iskoristiti najave da ce arsenalovi navijaci kupovati u butiku i ako nista drugo ono bar ga lepo napuniti proizvodima i zaraditi...nadam se da nisu valjda toliki slepci da ne iskoriste ovo...mada mi smo sampioni, ne bi me cudilo da od npr jednih majica imamo po 2pakovanja od svih velicina i to plane za cas i posle nema vise...valjda ce ipak biti pametniji i uzeti pare englezima

ps: Coa- :buhaha
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebote ako ništa drugo, valjda ovi naši gledaju TV...napravite bre majice, šalove, zastavice i ostalo posvećene baš bukvalno utakmici Partizan - Arsenal, 28.09.2010. u Beogradu!

Evropski klubovi godinama, da ne kažem decenijama, prave te navijačke rekvizite posvećene baš određenim velikim utakmicama koje igraju tog i tog dana...

1.000 Engleza x kinta za majicu = ...
1.000 Engleza x kinta za šal = ...
1.000 Engleza x kinta za zastavu (zastavicu) = ...
1.000 Engleza x kinta za kapu = ...
1.000 Ebgleza x kinta za "kurac-palac" (upaljač, privezak...) = ...

Pa neka po Englezu uzmemo samo 50 evra, pa to je opet 50.000 evra sunce ti poljubim...
 

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Čitam po forumima kako su se Arsenalovi navijači raskukali što moraju mnogo da putuju, i što imaju teške ligaške utakmice nakon utakmica u LŠ. Ma nigdje ni najave nekog poštovanja bilo kojeg od protivnika iz grupe. Neki čak govore da ćemo mi da vrijeđamo njihove igrače na rasnoj osnovi (jer mi smo takvi, rasisti, zaostali, zaboga). Eh da mi je da im uvalimo dva-tri komada na JNA, pa neka poslije i izgubimo, samo da im pokažemo da u fudbalu treba odigrati utakmicu, pa onda slaviti pobjedu!

Ma joj, samo da nama inat proradi, pa neka kukaju da im je put bio predugačak!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.271
Reaction score
34.078
Локација
vaginamandibularia
Koga boli kurac za njih? Nadajmo se samo da će takav zatucan odnos da imaju i igrači na terenu.. Onda je sve moguće
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ti Englezi su uvek bili prepotentni a od svog komarca uvek su pravili magarca.

Kako oni seru i duvaju stvari to je strasno.Pridruzujem se nadanjima da ce doci prepotentno u Beograd.

Retardi cekamo vas!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
ma oni od Modrica napravili Zidana...strasno bi mi drago bilo da njih dobijemo, znaci ne mogu da vam opisem koliko bi mi bilo drago da ih spustimo na zemlju....da ih pocepamo...ma ja sam rekao, oni koji su nas unapred otpisivali i racunali lako ce biti sa Partizanom nisu se dobro proveli...dace Bog da opet bude tako...pa onda za koju godinu da prodamo Klea u man.City za 25miliona :)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Čitam po forumima kako su se Arsenalovi navijači raskukali što moraju mnogo da putuju, i što imaju teške ligaške utakmice nakon utakmica u LŠ. Ma nigdje ni najave nekog poštovanja bilo kojeg od protivnika iz grupe. Neki čak govore da ćemo mi da vrijeđamo njihove igrače na rasnoj osnovi (jer mi smo takvi, rasisti, zaostali, zaboga). Eh da mi je da im uvalimo dva-tri komada na JNA, pa neka poslije i izgubimo, samo da im pokažemo da u fudbalu treba odigrati utakmicu, pa onda slaviti pobjedu!

Ma joj, samo da nama inat proradi, pa neka kukaju da im je put bio predugačak!
Nista cudno, oduvek su bili takvi, ostace oni takvi zauvek. Misle da su kurac i po, misle oni da su bogovi, a mi "ostali" niza rasa, potcenjivali su nas oduvek i uvek su gubili(osim Lids, 2 puta). Tako je bilo, tako ce uvek biti!:)
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
najbolji primer vam je engleska reprezentacija. oduvek su mislili da su neko i nesto, lagano se prosetaju kroz kvalifikacije, a onda dodje prvenstvo gde uvek izduvaju za medalju. mozda to i ne moze da se poredi, jer u klubovima igraju fudbalske zvezde iz svih zemalja ovoga sveta, ali ta crta duvanja, kurcenja, prepotentnosti se uvek videla kod njih, pogotovo kada igraju van ostrva.... njihovi navijaci se ponasaju kao kreteni kad odu negde na stranu, omalovazavaju sve i svakog, a onda obavezno dodje neko pa ih spusti na zemlju...

onda, naravno, njihovi mediji obruse drvlje i kamenje na njih, pa se dozovu pameti, ali i to je kratkog veka...

nadam se da fudbaleri Arsenala razmisljaju na slican nacin kao i njihovi navijaci, jer bi nam to u velikoj meri olaksalo posao u toj utakmici. nasi fudbaleri ce u svaku ruku biti naspanovani do maksimuma, pa bi gostovanje u BG-u moglo da bude jedno od losih iskustava za njih...

svidja mi se Stanojeviceva filozofija, koji ce onako gospodski, da im prepusti ulogu favorita, da misli da su nam male sanse i za remi, a kamoli pobedu...a u svlacionici pred utakmicu ce da motivise fudbalere do krajnjih granica! e to je, recept za dobar ishod u tom mecu...
mada, ne treba zaboraviti, da pre toga imamo gostovanje Sahtjoru! taj duel niko ne pominje, valjalo bi sada o njima razmisljati, a sa Englezima cemo lako... oni nam vise leze :D
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Bilo bi lijepo da Arsenal u prvom kolu lagano dobije Bragu, pa da ih mi u drugom kolu spustimo na zemlju. Ozbiljan sam. Mislim da smo sposobni da iznenadimo arsenala, naravno na nasem stadionu, kad zagrmi. Tada niko nije nepobjediv, a pogotovo ne arsenal.
A sto se tice prodaje ovih suvenira englezima, lijepo bi bilo da se naprave oni salovi, na kojima ce da pise arsenal i Partizan, pola-pola. Mislim da bi to fino proslo kod njih :)
Trebalo bi da se neko sjeti.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Nema šanse da iznenadimo i Šahtjor i Arsenal. Ako ostvarimo dobar rezultat u Donjecku, teško da će Arsenal da nas potceni koliko se nadamo..
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
najbolji primer vam je engleska reprezentacija. oduvek su mislili da su neko i nesto, lagano se prosetaju kroz kvalifikacije, a onda dodje prvenstvo gde uvek izduvaju za medalju. mozda to i ne moze da se poredi, jer u klubovima igraju fudbalske zvezde iz svih zemalja ovoga sveta, ali ta crta duvanja, kurcenja, prepotentnosti se uvek videla kod njih, pogotovo kada igraju van ostrva.... njihovi navijaci se ponasaju kao kreteni kad odu negde na stranu, omalovazavaju sve i svakog, a onda obavezno dodje neko pa ih spusti na zemlju...

onda, naravno, njihovi mediji obruse drvlje i kamenje na njih, pa se dozovu pameti, ali i to je kratkog veka...

nadam se da fudbaleri Arsenala razmisljaju na slican nacin kao i njihovi navijaci, jer bi nam to u velikoj meri olaksalo posao u toj utakmici. nasi fudbaleri ce u svaku ruku biti naspanovani do maksimuma, pa bi gostovanje u BG-u moglo da bude jedno od losih iskustava za njih...

svidja mi se Stanojeviceva filozofija, koji ce onako gospodski, da im prepusti ulogu favorita, da misli da su nam male sanse i za remi, a kamoli pobedu...a u svlacionici pred utakmicu ce da motivise fudbalere do krajnjih granica! e to je, recept za dobar ishod u tom mecu...
mada, ne treba zaboraviti, da pre toga imamo gostovanje Sahtjoru! taj duel niko ne pominje, valjalo bi sada o njima razmisljati, a sa Englezima cemo lako... oni nam vise leze :D

Izvinjavam se za mali off...

Englezi su za sebe mislili oduvek da su neko i nesto? Pa i da jesu takvi, apsolutno maju pravo na to s obzirom da predstavljaju zemlju u kojoj je fudbal i izmisljen i u kojoj je postao najvaznija sporedna stvar na svetu. Zemlju koja ima najjacu ligu na svetu i ciji se fudbal najvise gleda. Ne secam se da su nekad Englezi bili nakurceni i prepotentni vise od juznoamerickih reprezentacija naprimer(cak smo mi na poslednjem SP bili 10x vise nalozeni). Ne razumem o kakvoj prepotentnosti van Ostrva govoris. Glupost je da su Englezi nekad nekog omalovazavali, da si malo bolje informisan, samo malo bolje, znao bi kako su docekivani engleski navijaci van Engleske-na noz. Vise su puta kukavicki napadnuti od strane Svaba, Holandjana i Italijana od bilo koga na svetu. A morali su da se brane. Sto se poslednjih godina tice na EP 2000.g. su pokazali da ako ih niko ne dira, nece praviti nikakvu galamu. Tako je i do danas.

A ono sto bi nasi manekeni mogli da nauce od Engleza je da se reprezentacija mora postovati, da se peva himna kada je intoniraju, da se gine u dresu nacionalnog tima. A rezultati ce doci.

A sto se LS tice, moramo ozbiljno da prostudiramo protivnike. Verujem da ce Sale to i uraditi, najavio je. Svaku slabost protivnika uociti i upoznati igrace sa njom. Sale hoce nadmetanje u LS, to je lepo, ali mi realno nemamo snage da ceo mec pariramo ovakvim ekipama. Zato se buduci protivnici moraju detaljno skenirati.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Kad jednom vidim prvenstvo na kom Englezi neće bez ikakvog povoda biti proglašeni favoritima, onda ću da verujem da nisu umišljeni.

Naš problem je što je Arsenal skoro pa samo formalno engleski..
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
@medjutim

Arsenal uopste ne igra na engleski nacin, u pravu si. Oni igraju potpuno drugaciji fudbal, vole da se nadigravaju sa protivnicima uz malo kontakta. Tako da sam ubedjen da sa njima mozemo da igramo ravnopravno. A i, koliko vidim, nisu nesto posebno dobri kada igraju van Emirejtsa.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Sa Arsenalom se moze igrati a to je pokazao i Blackburn proslu utakmicu. Znaci zatvoriti Tea Volkota i tvrda igra udri po nogama i pola posla je odradjeno. Njihova odbrana je poprilicno slaba a i mi imamo brzih igraca pa mozemo da se trkamo.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
Izvinjavam se za mali off...

Englezi su za sebe mislili oduvek da su neko i nesto? Pa i da jesu takvi, apsolutno maju pravo na to s obzirom da predstavljaju zemlju u kojoj je fudbal i izmisljen i u kojoj je postao najvaznija sporedna stvar na svetu. Zemlju koja ima najjacu ligu na svetu i ciji se fudbal najvise gleda. Ne secam se da su nekad Englezi bili nakurceni i prepotentni vise od juznoamerickih reprezentacija naprimer(cak smo mi na poslednjem SP bili 10x vise nalozeni). Ne razumem o kakvoj prepotentnosti van Ostrva govoris. Glupost je da su Englezi nekad nekog omalovazavali, da si malo bolje informisan, samo malo bolje, znao bi kako su docekivani engleski navijaci van Engleske-na noz. Vise su puta kukavicki napadnuti od strane Svaba, Holandjana i Italijana od bilo koga na svetu. A morali su da se brane. Sto se poslednjih godina tice na EP 2000.g. su pokazali da ako ih niko ne dira, nece praviti nikakvu galamu. Tako je i do danas.

A ono sto bi nasi manekeni mogli da nauce od Engleza je da se reprezentacija mora postovati, da se peva himna kada je intoniraju, da se gine u dresu nacionalnog tima. A rezultati ce doci.

A sto se LS tice, moramo ozbiljno da prostudiramo protivnike. Verujem da ce Sale to i uraditi, najavio je. Svaku slabost protivnika uociti i upoznati igrace sa njom. Sale hoce nadmetanje u LS, to je lepo, ali mi realno nemamo snage da ceo mec pariramo ovakvim ekipama. Zato se buduci protivnici moraju detaljno skenirati.
e jbg sad vec preuvelicavas... da, ti isti Englezi su najprepotentniji sto se tice ove igre, bas zato sto slove za "kolevku fudbala"
pred svako prvenstvo oni sebi dizu cenu, govore kako ce uzeti trofej, a redovno ga izduvaju i to zestoko...
a sto se tice docekivanja Engleskih navijaca na noz, veruj mi da su oni imali mnogo vise ekscesa. ne samo kad su domacini, vec veoma cesto znaju i da zaseru nesto kad su gosti, a skoro redovno oni sve izazovu...
i da istina je da sve redom omalovazavaju iz gore navedenih razloga
e sad, druga je stvar to sto Arsenal dobrim delom odudara od engleskog stila igre. jedino kazem da bi bilo dobro da malo polete pre gostovanja u Hramu
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Čitam po forumima kako su se Arsenalovi navijači raskukali što moraju mnogo da putuju, i što imaju teške ligaške utakmice nakon utakmica u LŠ. Ma nigdje ni najave nekog poštovanja bilo kojeg od protivnika iz grupe. Neki čak govore da ćemo mi da vrijeđamo njihove igrače na rasnoj osnovi (jer mi smo takvi, rasisti, zaostali, zaboga). Eh da mi je da im uvalimo dva-tri komada na JNA, pa neka poslije i izgubimo, samo da im pokažemo da u fudbalu treba odigrati utakmicu, pa onda slaviti pobjedu!

Ma joj, samo da nama inat proradi, pa neka kukaju da im je put bio predugačak!

Šteta što i mi imamo crnce inače bih sad, u inat, otišao na utakmicu sa čokotom banana ako ih već to vređa i ako smo mi već takvi :buhaha

ljudi, imam fenomenalan osećaj za te smradove. mislim da ćemo ih razbiti ko dete zvečku. nekako uvek timovi kad dođu kod nas treba im celo jedno poluvreme da se priberu i počnu da igraju a nekima ne bude dovoljno ni dva :buhaha
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
e jbg sad vec preuvelicavas... da, ti isti Englezi su najprepotentniji sto se tice ove igre, bas zato sto slove za "kolevku fudbala"
pred svako prvenstvo oni sebi dizu cenu, govore kako ce uzeti trofej, a redovno ga izduvaju i to zestoko...
a sto se tice docekivanja Engleskih navijaca na noz, veruj mi da su oni imali mnogo vise ekscesa. ne samo kad su domacini, vec veoma cesto znaju i da zaseru nesto kad su gosti, a skoro redovno oni sve izazovu...
i da istina je da sve redom omalovazavaju iz gore navedenih razloga
e sad, druga je stvar to sto Arsenal dobrim delom odudara od engleskog stila igre. jedino kazem da bi bilo dobro da malo polete pre gostovanja u Hramu

Naravno da bi bilo dobro da polete jer, kako poslovica kaze, ko visoko leti nisko pada. :D Samo se nadam da ce nasi igraci igrati svoju igru, da nece dozvoliti njima da zauzmu stav.
 

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Dobro Igor reče, imamo Šahtjor i ta je utakmica vrlo važna. Ako igramo dobro, bez obzira na krajnji rezultat, mnogo će to značiti za samopouzdanje. Mislim da kvalitet imamo, i to onaj skriveni, onaj koji Arsenalovi navijači i ne slute, samo nam treba samopouzdanja i odlučnosti. Volio bih da pokušamo u svakoj utakmici nametnuti svoj stil igre, pa neka pucaju i petarde ako treba. Što je najbolje, mislim da je Stanoje dorastao zadatku. Prije mjesec ili dva je izjavio nešto u fazonu: "Ako ništa drugo, biće neke trke na terenu i nećete gledati beskrvni Partizan." E to je ono što se traži, neka ne bude ni jedan bod, ali na kraju da ipak budemo ponosni na naše momke i da kažemo: "Dali su sve od sebe".

Ja čvrsto vjerujem da možemo u prve dvije utakmice "otkinuti" bar po bod i tada bi se mnogo stvari promijenilo.

P.S. Ma šta oni mislili o nama, mi nemamo ništa protiv crnaca. Čak smatramo da bi svako trebao imati barem po jednog. :D
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.167
Englezi prepotentni zato sto se ubrajaju za jedne od favorita na SP, a mi nismo prepotentni sto smo ocekivali ''bar cetvrtfinale''?

Arsenal je na jednoj temi prepotentan jer nas ne dozivljava kao ozbiljnog protivnika (nas koji smo sami sebi davali 30-ak % sansi protiv anderlehta), a na drugoj temi mi vec imamo skor 25 0 0 , dobicemo Hajduk 6:0 sa sedmim timom itd...Ko je tu prepotentan?


Ljudi, nemoj se zajebavamo!
Mi smo za Arsenal ono sto su Hajduk i kompanija za nas.
Treba igrati hrabro i pametno pa sta bude, uostalom (kad smo vec kod tog poredjenja) i Hajduk nas po nekad iznenadi pa sto ne bismo i mi Engleze :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top