Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
U vezi video-prenosa preko sajta: Ili će PODHITNO to da dovedu u red, da prenos ide kako treba, ili će ga još hitnije ukinuti i to skroz!

Ovo gore nije moja želja nego to kako razmišljaju u klubu na tu temu. Fala kurcu da su počeli tako da razmišljaju. Prenos kao protiv Rada (a i mali milion puta pre toga) je totalna antireklama i za klub, i za web tv, i za sve živo što ima veze sa Partizanom. To ničemu ne vodi.


Slazem se brate i hvala ti sto si me napomenuo da im posaljem poruku da mi produze moju clanarinu za onoliko koliko sam platio. Uzasno je jadno da kad zivis u inostranstvu, i kad je tako velika vremenska zona ustanes se u 6:00 ujutro obicno u subotu ili nedelju da gledas utakmicu, (znajuci da se obicno petkom i suobtom vece popije koja i ostane duze), i onda skontas da prekida i da ne mozes da je odgledas ono sto bi se reklo ko covjek. Ja sam razbio jednom telefon od nervoze i tresnuo ga od zid. Pogotovo sad pred zimu sve utakmice ce biti sve ranije, oko 13:00, i to je tacno kod mene 6:00ujutro, ali kad prekida, sjecka sere... arghhhh....


ps. Evo sad sam bio na sajtu i jednostavno ne pise ni kome ni gde treba da se buni.... DA li neko ima email addressu?
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
U vezi video-prenosa preko sajta: Ili će PODHITNO to da dovedu u red, da prenos ide kako treba, ili će ga još hitnije ukinuti i to skroz!

Ovo gore nije moja želja nego to kako razmišljaju u klubu na tu temu. Fala kurcu da su počeli tako da razmišljaju. Prenos kao protiv Rada (a i mali milion puta pre toga) je totalna antireklama i za klub, i za web tv, i za sve živo što ima veze sa Partizanom. To ničemu ne vodi.

Sada ćemo da vidimo da li smo ozbiljan klub i taj webTV dići na nivo koji zaslužuje klub koji igra Ligu šampiona, ili ćemo pokazati da smo seoski klub i ukinuti prenos.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Gazda, jedno vrijeme je sve radilo kako treba, nije mi jasno kad nesto radi kako tako sa jednom kamerom, sta uvijek isprobavaju i rade, i sto je to potrebno? Ono protiv Rada je stvarno bilo katastrofa.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znam... prvo poluvreme kako-tako a drugo, nikako!

Rešenje je veoma jednostavno, samo što će koštati, a to ovi iz Politbiroa sigurno neće hteti da plate, iako će im se to vremenom sve vratiti desetostruko.

Kao što sam već rekao, ovom akcijom će mi pokazati koliko su ozbiljan klub. Tačnije, koliko su oni ozbiljni i spremni da vode klub u 21. veku. Gospodo 19 vek i mračna vremena su odavno za nama.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Treba Borac da se pokrade i da se ugazi jer imaju ubedljivo najseljackiju publiku u Srbiji ,secam se da su par puta vredjali Mambu onim majmunskim uzvicima ,a ladno su svom igracu Tamvanjera(valjda) izasla grupica seljaka u onim rasistickim kapama i vredjala ,svog igraca ! Vrh primitivizma i umobolnosti ,tako da voleo bih da ih svi pokradu i da se ona livada pored Morave iskoristi za neki lukac ili paradajz jer ni za sta drugo i nije ....Toliko od mene o Borcu i cacku.
Ja mislim da treba da se konacno prestane pricati o toj utakmici i da se prestane sa uvredama na racun Cacana. To je jedan od klubova koji su u poslednjih nekoliko sezona najvise namucili Cigane, i klubova sa kojim mi jako lepo prolazimo.
Ljudi iz tog dela Srbije dosta cene tradiciju i nacionalne vrednosti-to je njihovo pravo i nije vrh ni primitivizma ni umobolnosti. Ako vec pises o tom transparentu, tamo je pisalo "Majk idi odavde, ovde te niko ne voli", sto je poruka ljudi koji imaju odredjeno podezrenje prema crncima, i predstavlja politicki stav. Ok, takvi ljudi po ustavu Srbije nemaju pravo na poruke te vrste, ali su oni spremni da plate zakonsku cenu koju nosi takav stav zarad svojih politickih ubedjenja. Jeste im sudjeno, ali su oni ostvarili cilj- U Borcu dugo nije bilo muslimana i crnaca i oni su bili jako ponosni na to. Jednom reci, njihova stvar, ali zbog toga nisu primitivci. Da li su onda i navijaci Atletik Bilbaoa primitivci?
LJudi se drze parole "svoj na svome"
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Аха, а оне године кад је Диа искључен а цео запад кренео да га пљује и вређа . У Чачку и Ивањици су убедљиво најгори .То је срамота за Србију, не за њих.
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
hram.jpg

SVI U HRAM ! ! ! sramota za grobare iz Beograda koji ne dolaze na utakmice !
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sad vec pocinjemo da pricamo o politici, to je pitanje stava, ideje...Za nekoga u Srbiji je npr. evropska unija cilj, a za nekoga (recimo za mene) sramota...
Cacak, Ivanjica, Lucani, Pozega, male, hermeticki zatvorene sredine, tu se zna tacno ko je ko...Tesko tu prolaze ideje o multikulturalnosti, toleranciji itd...Ljude zanima koliko mogu da se prodaju maline, sljive, jabuke, kajsije. da li moze da im se asfaltira neki put itd...A kada vide crnca, to shvate kao zabavu, poput mecke u cirkusu ili tako nesto...
Pa kada na to dodas komplekse malih provincijskih sredina i antagonizam ka Beogradu, dobijes to ponasanje o kome govoris...To je jednostavno tako...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
I to ih opravdava?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pa hocu da kazem da to ponasanje nije nesto sto je upereno samo protiv Partizana, to je nesto sto je vise socijalno ili politicko pitanje, nesto van sporta. Ok, Cacani su takvi kakvi su, ali sustina je da tamo mnogo gore prolaze Cigani nego mi i to je super...Ok, dodje Partizan, malo nas oni popljuju, ali mi najcesce uzmemo tri boda i zaboravimo na njih a oni cekaju godinu dana na novi takav hepening u njihovom gradu i misle o nama...A onda im dodju i Cigani "mecki na rupu" i najcesce najebu...
 

rosario

Guest
Citat.krcman
"imaju odredjeno podozrenje prema crncima, i prestavlja politicki stav." hahahaha
To nije politicki nego "dule" RASISTICKI stav.
Prodavali bi maline,trnjine EU` ,htjeli bi "jevreje" ali je mrze (kako rece i ti).
Sigurno nije vecina cacana kao ova manja grupica ne primitivaca nego divljaka iz 14.vijeka.A naravno da isti takvi postoje i u Bilbau,Londonu,Mancesteru,Vasingtonu.Svugdje ima manijaka (kao i oni zadnji u Briselu sto umalo ne ubise Grobara.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ljudi iz tog dela Srbije dosta cene tradiciju i nacionalne vrednosti-to je njihovo pravo i nije vrh ni primitivizma ni umobolnosti. Ako vec pises o tom transparentu, tamo je pisalo "Majk idi odavde, ovde te niko ne voli", sto je poruka ljudi koji imaju odredjeno podezrenje prema crncima, i predstavlja politicki stav. Ok, takvi ljudi po ustavu Srbije nemaju pravo na poruke te vrste, ali su oni spremni da plate zakonsku cenu koju nosi takav stav zarad svojih politickih ubedjenja. Jeste im sudjeno, ali su oni ostvarili cilj- U Borcu dugo nije bilo muslimana i crnaca i oni su bili jako ponosni na to. Jednom reci, njihova stvar, ali zbog toga nisu primitivci. Da li su onda i navijaci Atletik Bilbaoa primitivci?
LJudi se drze parole "svoj na svome"

Шта се овде неће прочитати...то није политички став него умоболно схватање и расизам групе олоша и нерадника. Поносни на то што нису имали играче друге вере или боје коже? Посерем им се у уста и на тај понос.

Нису примитивци? Јок, нису...чуј, расисти у Чачку. Црнца су видели само у филмовима Едија Марфија, али ето, знају да црнци нису добри за њихову средину.

Какви људи, то је најобичнија багра нерадничка која фура некакве сумануте идеје које никада нису имале везе ни са српском традицијом нити са фудбалом. Поредити расизам са концептом Билбаоа је смешно.

Ништа против Чачка као средине, већ само против олоша и шљама.

Хајде да престанемо да причамо о томе и вратимо се Суперлиги.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
"smanjimo malu posećenost"? WTF????

Ok, ovaj baner...čak i ovakav...bar nešto...ali ako je ovo sve što možemo marketinški...ne kažem da treba da kenjamo na fazon komšija...ali malo više truda oko animacije...igrači i stručni štab je, bar se meni čini, učinio sve što je u njihovoj moći da nas primora da dođemo...realno, moćniji tim nismo imali već duže vremena...što ne znači da smo imali loše...nego da je ovaj moćan i naspram prethodnih dobrih.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Шта се овде неће прочитати...то није политички став него умоболно схватање и расизам групе олоша и нерадника. Поносни на то што нису имали играче друге вере или боје коже? Посерем им се у уста и на тај понос.

Нису примитивци? Јок, нису...чуј, расисти у Чачку. Црнца су видели само у филмовима Едија Марфија, али ето, знају да црнци нису добри за њихову средину.

Какви људи, то је најобичнија багра нерадничка која фура некакве сумануте идеје које никада нису имале везе ни са српском традицијом нити са фудбалом. Поредити расизам са концептом Билбаоа је смешно.

Ништа против Чачка као средине, већ само против олоша и шљама.

Хајде да престанемо да причамо о томе и вратимо се Суперлиги.
Sa ovim recima, sloziti se moram :D

Ko ce igrati protiv Spartaka?
Mogao bi malo Savica da forsira, a iskreni se nadam da ce cuvati Mladju za Arsenal.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Играју Савић и Станковић овог пута.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ne čudim se jer mislim da je posećenost velika a ne mala....i ja smatram da može biti bolja....ali "smanjiti malu posećenost" meni zvuči kao...recimo sa 8 hiljada na 6.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Milosh 024

Ne znam da li si pročitao tekst na koji je ova reakcija...bilo je na u92 i sportalu tekst o posećenosti naših utakmica...i to sramno, a pri tome namerno, predstavljena...
Konkretno mislim da su stavili da je na naše tri utakmice došlo nešto više od 9 hiljada, a tačna poseta je oko 14-15 hiljada...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ono što bi svi (ili ajde, većina) voleli da vidimo je Moreira umesto Tomića. Ne, ne umesto Smiljanića. Tomića.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top