Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Шта ли је Салету значил ово да можемо свашта од њега да очекујемо ако ствари крену лоше по нас против Арсенала? Да ли је мислио на неку играчку ротацију, ншто невероватно да направи са изменама или је опет ставио пред себе неки ултиматум као против Пјуника?
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Pa dobro, za bocnu tribinu je 400 sasvim ok, ako se dobro secam slaninari su ranije umeli bas da zacepe cenu za nasu tribinu. U svakom slucaju to sto je za njihovu tribinu 100 dingera karta je samo nacin da ih dovuku malo vise jer kad igraju protiv nas ili cigana to im je kao gostovanje, 80% stadiona su im grobari/cigani. A firmasi tripuju da je ns njihov :buhaha
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
@grobar032-ako mislis na ono 'dao bih otkaz da smo ispali od Pjunika'..mozda se povuce ako bude neka petarda,i skroz defanzivna formacija,mada tesko..kad bi to uradio,da sam iz kluba,pao bi' mu pred kolena i molio ga da ostane..
E sad za ovu sliku- smanjimo malu posecenost!Dobijas u skoli svaki dan dvojke..i roditelji ti kazu-smanji sa tim dvojkama...to ne znaci da dobijes jedinicu,nego da zapnes sa ucenjem,da dobijes peticu..znaci-da sa 6 000 po utakmici podignemo bar na 10 000..mozemo to,a jedini nacin su neke akcije!Samo sto mi grobari nemamo nikakve akcije,'klub je dovoljno ucinio da nas dovuce na stadione'..nije sramota truditi se za nesto..A sve ovo je nastalo kao reakcija da je 'Na stadionu Partizana na 3 utakmice bilo oko 9 000'..To znaci da je na utakmicama prosecno bilo oko 3000!?ne bi' bas rekao da je tako..ja mislim da je na te 3 utakmice bilo barem 20ak hiljada..oko 6 500 po mecu,gore-dole..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebote kako možete bre...ovo je topik posvećen ligi, danas igramo jako bitnu utakmicu protiv sve samo ne slabog i naivnog protivnika, ne zna se da li nam je bitniji rezultat, atmosfera pred utorak, ili to da hvala Bogu svi zdravi završe utakmicu a vi se USRASTE od polemisanja o Moreiri koji se danas neće ni skidati za utakmicu! Užas.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Stvarno, vreme da se vratimo temi, a to je Vecerašnja tekma protiv subotičana. Moreira je igrač koji nije u protokolu i trenutno je situacija takva kakva je, moje lično mišljenje neko je da moreira nije u pravu i da nije fer pre svega prema Saletu koji je više puta napomenuo koliko je on bitan za tim. kraj priče.


Očekujem večeras dobru utakmicu, a nadam se i solidnu posetu od 10k ljudi(a ne 7341 kako će nam spiker objaviti tamo iza poluvremena). Krle verovatno ne igra jer ga čuvaju, ne znam sad dal kizito startuje ili lazevski. Takodje mislim da bi trebalo pustiti Šćepovića malo da igra, gol bi mu mnogo značio za sampouzdanje posle onih promašaja.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Nadam se da ce igrati Sale i Kleo,inace bice mucenja ...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што се вечерашње утакмице тиче очекујем да нам пруже ок отпро, али исто тако очекујем да ако ми будемо играли како треба и како знамо, неће бити проблема. Очекујем победу од 1-0, 2-0... Мислим да ће играчима бити мотивација то што је Сале рекао, да је ова утакмица за играче квалификациона за Арсенал. Па свако ко добије шансу требало би максимално да је искористи!
После меча у Доњецку, искрено једва чекам да поново видим Стефана Савића у тиму... Мислим да ће он из утакмице у утакмицу стасавати и постајати све бољи и бољи. Он има штофа да буде класа играча!
Само храбро и паметно вечерас! Гробари с тобом све до победе!
@stojkov_11 Мо је већ дуже време у Б тиму, био је и стрелац против Чукаричког :wink:
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Вечерас само без повреда, лагано и до нове победе.....

Што се тиче Мореире:

Он је више задужио играма и понашањем од већине првотимаца, али пошто постоје двоструки аршини о "непрофесионализму" у нашем клубу хајка се дигла на Мореиру.

Двоструки аршини су кад:

- Један наш играч прошле сезоне прво попије буре расола па иде на тренинг, притом игра целу сезону у првом тиму и небива кажњен за непрофесионализам

- Други наш играч долази увече пијан у земунело, да преспава, а за укућане је наводно у карантину, такође стандардан играч и небива кажњен...

- Два наша играча потуку на припремама и то не на тренингу, него у слободно време а буду смешно кажњени

То је оно што знам из проверених извор, имена наравно нежелим да исписујем (играча)

Мореира о овом сукобу ћути, е то је једна од његових одлика ПРОФЕЗИОНАЛИЗМА, шта мислите колико би цигански медији хтели да чују нешто у вези овог од Мореире, зашто и шта се дешава са његовим статусом, али неће то чути од њега, бар не док је у Партизану....
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kakve veze ima Moreira sa utakmicom protiv Spartaka ?
Moreira veceras nece igrati, nema razloga da sada raspravljamo o njemu, vec o ovim igracima koji pokusavaju da nam prirede novu radost i donesu jos tri boda.
Nisam siguran da ce biti lako danas, Arsenal je nesto o cemu se razmislja, koliko god hteli da bude suprotno. Ja licno, bio bih prezadovoljan sa 1:0.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
A ja mislio da je ovo tema JELEN SUPER LIGA:banghead.

Biće zajebato večeras em što mi za 4 dana igramo jako bitnu utakmicu em što ovi stvarno nisu loši, a na sve to ne treba zaboraviti da nas u sledećem kolu dočekuje uvek neprijateljski nastrojena Vojvodina. Znači pobeda se postavlja kao imperativ. U ovih 10 dana mnog toga može da se razreši, a mi smo u stvarno zajebanom rasporedu. I zato vidimo se večeras na JNA!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Хајде стварно да се сад посветимо утакмици, о Мореири смо већ написали доста тога...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ako u sledeća dva kola dobijemo, osvajamo titulu. Pobeda u sledeća dva kola sa utakmicom LŠ u sredini bi bila dokaz ozbiljnosti..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Premestio sam preko 70 poruka o Moreiri u temu FK Partizan. Tamo nastavite diskusije ako želite!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Uopšte ne očekujem večeras laganu utakmicu,voleo bih da bude laka da se što manje trošimo za utorak ali mislim da će Spartak biti žilav protivnik. Ne sumnjam da ćemo zahvaljujući Stanoju koji ne dozvoljava ni promil opuštanja ući krajnje koncetrisani u meč i da ćemo zaista ozbiljno shvatiti Spartak.

Što se tiče posete,bilo bi prelepo da ispratimo igrače na Arsenal sa 10000 ljudi,ali ne očekujem više od 5 hiljada. Nadam se da debelo grešim...
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
E jedva cekam utakmicu veceras ne znam zasto ali vise je iscekujem nego Arsenal....Pun Jug veceras i zurka 90min... ajmo da napunimo boraniju da nam skoci samopouzdanje za sredu...Idemo u ovoj borbi nema predaje ...ova titula mora biti nasa!!!!
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
veceras samo da igraju Kleo i Iliev,i od 50min ako je 0-0 da udje Pjer Boja,i mi nemamo brige..bar se nadam..najteza utakmica ove sezone je-gostovanje Sevojnu..tu ako izvucemo 3 boda,onda stvarno!cini mi se da su zilav protivnik..ali prvo Spartak..bice to tvrda utakmica,mozda ce da bude 1+ za nas..mada,nikad se ne zna..cini mi se da su sada malo ofanzivniji,pa ce da nam bude tesko..U neku ruku je dobro sto su ofanzivni,a u neku nije..videli smo svi kad nas je Hajduk stisnuo,mi smo se potpuno pogubili..jos 5h..nadam se dobroj poseti..ima li negde prenos,posto sam sprecen da dodjem :(
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
@SouthCrew
tv prenosa nema,ali mozes da slusas radio prenos,na partizanovom sajtu:)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Партизан : Спартак Златибор вода 24. септембар 2010, 19:00 Главни судија: Јованетић Бошко
Помоћни судија 1: Давидовић Петар
Помоћни судија 2: Којић Горан
Четврти судија: Вукадиновић Миленко
Посматрач: Чолић Душан
Делегат: Лукић Часлав


Данас све ври од циганије ....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top