Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Ja i dalje verujem u Stanojevica i u momke, ali on mora ozbiljno da poprica sa svima. Nista jos nije izgubljeno... Neka se trznu malo protiv ovih indijanaca sledeceg vikenda a ne da igramo kao picke i dokle vise sa dva zadnja vezna? :(

Do smrti uz PARTIZAN!!!! :)
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
ajmo malo da se uozbiljimo......puna podrska za SS i igrace ,mi trebamo sa celom ekipom da izdrzimo ovaj pritisak i na kraju da slavimo

ja i dalje verujem
 

Dr.Hofmann

Guest
Nemamo mi sredinu terena to se oseti i vidi iz utakmice u utakmicu, na to se još dodaju pojedinci iz napada koji odigraju katastrofalno i neznaju da iskoriste i ono malo lopti što dobiju.
Kao što rekoh da ako bude publike ko protiv OFK-e da će biti puna kapa, kojih bre crnih 20 000, taman tih 12000 je bilo.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Прије тачно годину дана, на истом овом месту, војводина нас је такође згазила у полуфиналу купа, али ту је био крај наше агоније и почели смо да мељемо све до краја првенства и згазили смо све и постали ШАМПИОНИ!!! Тако ће бити и ове године!!!

ЗАПАМТИТЕ ОВО!!!

ali je i dosao novi trener odmah zatim!sto se nadam da ce se desiti i sada.
Stanojevicu molim te odlazi,unistavas 3 godine rada svojim neznanjem!
Tomic pocinje na klupi,pa ga zatim ubacuje,a izbacuje Tejga koji i ako ne daje golove u zadnje vreme je bolji napadac od svih ostalih zajedno.zatim i Adiju,a ubacuje Ilieva koji samo smeta,lik jednostavno ne zna.samo smara i trosi lopte.Scepovic :pop ...primamo golove ko petoligasi,zadnja 3 golova primamo na isti nacin!
madjari nas unistavaju,na pragu smo da izgubimo oba trofeja,a bili su vise nego sigurni.ne trebaju nama cigani,mi sami sebe unistavamo.ovo danas je ponizenje.

stanoje odlazi,uprava napolje!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
sve je u nasim rukama? da li je casa do pola prazna ili do pola puna? istom tom logikom kojom tvrdite da je i dalje sve u nasim rukama je sve i u rukama ciganije. zato, tu floskulu izbacite, glupo je ogradjivati se necime toliko plitkim, najobicniji izgovor, bezanje od stvarnosti... glupost!
Ako umeš da računaš titula je i dalje u našim rukama jer npr. da u derbiju bude nerešeno Partizan je i dalje prvi zbog boljeg međusobnog skora. Zato ne glumi tu nekog filizofa.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.362
Reaction score
1.933
Локација
Gde god ti da igras...
Posto vidim da na forumu ima 150 Grobara i 350 gostiju.
Porucio bi svim gostima koji su dosli da se nasladjuju POPUSITE NAM GROBARSKI KU*AC i SAD I SLEDECE SUBOTE!!!!!
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Mozda je i ovako bolje , da trener i igraci ne lazu vise sami seba . Svi vide da u drugom delu prvenstva nista ne valja a po njima sve je OK.
A zinimljivo je i to da im je danasnje drugo poluvreme verovatno najbolje u drugom delu sezone , ali kako to ide provuces se i pobedis i kada ne zasluzis a onda ti se sve vrati za onu srecu koja te je pogledala ranije i izgubis kada si bolji (realno su bili bolji od Vojvodine) .
Ja nikada necu prezaliti onu titulu koju smo poklonili ciganima u sezoni 99/00 , svi zajedno moramo da se borimo da se to ne dogodi i u ovoj sezoni.
Probudite se ,igrajte fudbal,zajebite te ciganjske metode kenjanja po novinama . Kriza u igri je ogromna i vreme je da se probudite dok jos nije kasno.Sve je u nasim rukama.
Igraci i trener od mene imaju podrsku da prebrode ovu krizu igre i da slavimo duplu krunu (danas sam imao opravdan izostanak sa utakmice).

I ovo moram da kazem Boya sigurno nije gori igrac od Tejga.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
367
Reaction score
2.457
Локација
Pozega
sve je u nasim rukama? da li je casa do pola prazna ili do pola puna? istom tom logikom kojom tvrdite da je i dalje sve u nasim rukama je sve i u rukama ciganije. zato, tu floskulu izbacite, glupo je ogradjivati se necime toliko plitkim, najobicniji izgovor, bezanje od stvarnosti... glupost!
Pa gledaj to ovako,remi u derbiju i sve pobede do kraja i mi smo prvaci.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
MI SE PITAMO! A to je najbitnije. A da li je dovoljno za titulu videcemo.
Nismo igrali dobro, ali momci su dali sve od sebe. Ne mogu nista da im zamerim. Jedina greska je vadjenje Adije, ali ne zameram Saletu, jer je Ilijev u proslim utakmicama znao da bude dosta konkretniji u odnosu na Adiju.
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Hvala nasim fudbalerima...
I mi cemo na kraju svi da idjemo stvarno u istoriju... ali onu crnu...

Cestitke Stanojevica, igracima posebno Scepovicu na prikazanoj igri posebno u prvom delu meca...a upravi predlazem da u letnjem prelaznom roku dovedu: Djanija Curcica, Cirica i Savu Milosevica kako bi nasa igra bila jos brza i tecnija...


Aloooo ljudi... jesmo mi normalni?
U 3 poslednje tekme sa "ciganarijom 2" smo osvojili 0 boda (od toga su 2 tekme bili na JNA :banghead Od +5 za nekolko kola doveli smo se do sah mat pozicije.. igramo ocajno i manite se prica da je kriv sudija, da je bio ofsajd, da su se ovi valjali po terenu i drugih raznih gluposti.. Da vas ja nesto pitam??

Da smo se mi valjali protiv Brage, Sahtjora i Arsenala sta bi uradili???????

I moze da nas bude 200.000 na stadionu ako fudbaleri igraju kako u prvom delu danas, pisi sve propalo...

Ponekad igra srce, igra volja, zelja.. a nasi momci danas... :banghead
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Alo bre, zajebite sad kenjanje i pljuvanje. Sta hocete, da navalite jos veci pritisak na ekipu? Da im otezate? Svi moramo da budemo svjesni, da ako u narednih 7 dana budemo pravi, mi cemo uzeti titulu! Posle toga radite sta vam je volja, ali do tada maksimalna podrska!

Sve na kurac, Partizan je sampion!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Ako umeš da računaš titula je i dalje u našim rukama jer npr. da u derbiju bude nerešeno Partizan je i dalje prvi zbog boljeg međusobnog skora. Zato ne glumi tu nekog filizofa.

filozofiranje je to tvoje sta bi bilo kad bi bilo. jos mi samo reci da cemo posle svega da se cupamo na nereseno u derbiju. cak i da to probamo tek onda smo se zajebali...
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
zatim i Adiju,a ubacuje Ilieva koji samo smeta,lik jednostavno ne zna.samo smara i trosi lopte.
:buhaha I tako kažeš za Ilieva? :buhaha Znači moj televizor je pokvaren i prikazivao mi je da smo po ulasku Ilieva bili mnogo opasniji po gol i da smo u tom periodu imali najviše šuteva na gol. Moraću da kupim drugi televizor, nema mi druge.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Када је кренула еуфорија након оних голова Тејга, када је кренула прича како су Тејго, и Адија праве замене за Клеа и Мореиру, ја сам написао да треба сачекати са оценама и проценама. На жалост, био сам у праву.

Када се клуб квалификује у ЛШ, када се узму респектабилне паре за наше услове, када се убедљиво узме јесења титула, а онда се, из чиста мира, без и једног разлога, продају два најбоља играча, па се доведу два непроверена играча на позајмицу и када се, нако свега тога, игра овако, када доведете титулу у питање, само је један кривац, управа са председником на челу.

Одиграли смо јадно и бедно прво полувреме. У другом много боља игра, али када се не искористе добре шансе и када се прими гол након кикса најпоузданијег човека одбране, добије се ово што смо добили.

Играчи Војводине, праве пичкетине. Опструкција, ваљања по терену, провокације...

Прошлонедељна халабука на суђење у Суботици је имала ефекта, очигледни прекршаји нам нису свирани. Није судија директно утицао на резултат, али нас је јебао на ситно. Колико су се играчи ваљали по терену, морао је продужити утакмицу минимум 5-6 минута. Додуше, како смо играли, могло је и до сутра, гол не би смо дали.

Елем, сами смо криви за пораз.

И данас је било очигледно да Станојевић лута са тимом. По мени, Тејго и Адија више немају места у првом тиму.

Није још све готово. Игра нашег тима у другом полувремену, када смо играли без Тејга и Адије, није била лоша, била је много боља него у неколико предходних утакмица. И даље је све у нашим рукама.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Zbog jebenog posla ne odoh na utakmicu,u pm! :banghead

Šta reći posle ovoga...Napadali smo,napadali smo,ali sve to je delovalo stihijski,bez ideje,kao da ni sam SS nije znao šta hoće...pa te izmene,izbaciti Adiju?Ali dobro,neću sad da filozofiram,SS zna najbolje.Neko je spomenuo Dr. MoA...ja cu da dodam još Clea. Suština svega ovoga što nam se događa je njihov odlazak-ODLAZAK U POLUSEZONI!Samo lud čovek ili čovek koji nema pojma o fudbalu može tako da se kocka.Tako da,ne uspemo li uzeti titulu neću kriviti Saleta,igrače...Oni imaju moje bezuslovno poverenje i podršku!Jedan,jedini krivac za takav scenario će biti samo,ponavljam,samo Đura!

Neka reč u ekipi.Znam,nije dozvoljeno vređanje igrača i neću da vredjam,ali pokušaću da iznesem neko svoje mišljenje o par igrača,jednostavno moram.Milion puta do sad je rečeno da mi nemamo bekove.Večeras je to valjda svima postalo jasno.Donekle,Lazevski i može da bude druga opcija,ali naš desni bek-pratim fudbal od rodjenja,ali da jedan profesionalni klub,koji cilja da pokaže nešto više u Evropi ima ovakvog beka,jednostavno ne ide!Slaviću dan kad on ode.
Činjenica je da nam treba potpuni remont ekipe.Krstajiću hvala na svemu,ali na kraju sezone penzija.Krivac je za gol koji smo primili.Koliko sam nekad imao poverenje u njega,sad je potpuno suprotno...strepim kad mu neko doda loptu.
Ima tu još što-šta da se menja,ali valjda su pametni i vide sami šta im je najbitnije i verujem da će na kraju sezone da se trude da isprave ono što su zasrali.

Sale i momci imaju moju podršku,verujem u njih i biću uz njih sve do cilja! Nemojte braćo da očajavate...Sad se vodi najteža bitka i trebamo da smo uz njih i kad je teško.VERUJTE!!!
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Igra kilava i spora. Realan rezultat je bio 1-1, Al jebiga ove slanine je opet usralo da nas dobiju. naravno ciganisanje i izležavanje nije izostalo.

Jedan period igre, do gola, smo sasvim fino odigrali. baš smo ih saterali u 16 i bio sam ubedjen da dajemo gol. Mi čak smo sad bolje odigrali neg protiv spartaka, al jebiga nismo ovaj put uvalili gol. Svi znamo ko nam fali, svi znamo ko je kriv za to što nam fali.

Što se mene tiče, stanoju puna podrška. ko misli da menja trenera nije normalan. Mi smo 50% slabiji bez klea i doktora i to se sad vidi.
Tejgo je potpuno pogubljen, adija djene djene, nešto pokušava. očigledno je bolji na krilu. Moramo da pregrmimo sezonu kako znamo i umemo.

IDEMO DALJE BRE. NEMA PREDAJE :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top