Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
malopre zaboravi da napomenem 2 stvari :

ZVER :respect:clap:respect

GROBARI :respect:respect:respect
 

Jambo

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
25
Reaction score
0
Svaka cast momcima! :napred Partizan
Bas mi je drago zbog Vlade Jovanovica.Dobro rece neko gore,da je srece pa da RTS uzme Edina sledece godine.Najbolji kosarkaski komentator na ovim prostorima."PARTIZAN-pandan Boston seltiksima u regiji" :D
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ja ne znam kako mi odigrasmo ovako dobro!
Bravo Vlade Jovanovicu, osparavao sam te, nervirao sam se cele sezone, ali svaka ti cast, i izvini!

Isti slucaj,pokidao mi je tonu zivaca,ali iako nisam njegov fan,ljudski je priznati da je Vlada veceras sjajno vodio utakmicu,jer igrati na gostujucem terenu,protiv jakog i napaljenog protivnika i voditi cijelo vrijeme,ne popustati ni sekund u odbrani,odrzavati konstantnu razliku,ne paniciti kada se protivnik priblizi,to mogu samo veliki timovi ,a trener ima ogromnu ulogu u tome.Cestitke Vladi.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Као прво да се захвалим телекому и монду на савршеном интернет преносу арене спорт. :clap
Тијанић у РТС нек се гоне у пичку материну, сва срећа па не плаћам тв претплату.

Судије нису подлегле притиску, невероватно...
Един полако али сигурно постаје заштитно лице кк Партизан.
Гробари су заузели Стожице! Пуно ми је срце кад видим онолику енергију!




Браво Владо, браво црно-бели!
Пети прстен!





PS
I love this game
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Kurta je objasnio neke stvari , alal mu vera! Usao je covek u formu i navikao se na evropsku kosarku...E sad ,nadam se da nasi imaju mozga i da ce ga zadrzati i naredne sezone,kad smo ga vec toliko cekali :)

Gist je kralj i njega bih voleo da gledam iduce sezone u nasem voljenom klubu

Dzavai danas skroz simpatican,trudio se bas :)

Rasko Katic - VELIKI RESPECT :respect

Kecman smekerski...

Peru kapitena treba penzionisati i zaposliti kao dizaca pehara :D

Lucic sasvim solidno

Milisav se malo okurazio i pokazao zube ,uprkos slaboj efikasnosti :clap

Veseli se totalno podredio ekipi :D:

Cestitke i momcima koji danas nisu dobili priliku,ima vremena i za vas :ziveli

Vlada na nivou! Iznenadio me je,sve je drzao pod kontrolom...Svaka cast majstore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pfc:

Grobari fanasticni!!!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.444
Локација
tamo daleko...
Dominacija se nastavlja!

Tole sredio.Sve na kurac Partizan je Sampion!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Ja jos ne mogu da dodjem sebo...bravo crno-beli...hvala vam...

ŠAMPIONI!
:šal:šal:šal:šal
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
poceo sam da gledam tek pred kraj prve cetvrtine,ali sam odmah bio uveren da ovo dobijamo,i potpuno sam opusteno gledao do kraja. naprosto svi klubovi na ovim prostorima imaju ogroman zent od nas,a mi imamo jednu stvar koju oni ne mogu nadomestiti ni mnogo boljim igracima - pobednicki mentalitet!
jos jednom da se zahvalim i grobarima,nisam ocekivao da budu organizovani i u onolikom broju,koliko sam video bila je tu i 40+ ekipa na celu sa Ch. sjajno vece,jos jednom da cestitam igracima,vladi i navijacima!
i obavezno u subotu dovesti kosarkase na stadion da ih pozdravimo,a ne bi bilo lose i da malo popricaju sa fudbalerima i prenesu im malo pobednicke energije ;)
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Toооооооо брeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Размножавај титуле.........................

ух како сам срећан........још да фудбалери одраде обдукцију у суботу....

malopre zaboravi da napomenem 2 stvari :

ZVER :respect:clap

GROBARI :respect


Ипак су ти извори били добри што се тиче звијерке:wink:

ал јбг пуцао му туки за европску кошарку....на крају испаде да је то добро за нас, ко би иначе онако убадо она бацања :)

Што се Гробара тиче ја искрено нисам очекивао да ће ико из Србије поћи, а камо ли да ће бити организованог навијања.....

али СВАКА ЧАСТ:respect

Ne trebate biti nuklearni fizičar pa da ovo zaključite :D

:buhaha

сјајно.....

стварно ако неко у јавном сервису има и једну једину сиву ћелију треало би да доведе Едина да ради преносе....какво кошаркашко и опште образовање:respect

човјек је иначе прошао све млађе селекције кк босна, а и завршио је факултет политичких наука одсјек новинарство....прототип какав педигре спортски новинар треба да има...а не ка ови што никад лопту нису шутнули у животу......
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Na Sosu pocinje zona pres,valjda ce biti nesto..


edit:auuuuuuuuuuuuu koji kadrovi iz Ljubljane,istopih se :D
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
view_photo.php

view_photo.php

view_photo.php

view_photo.php

view_photo.php
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
ČESTITKE SVIMA koji su učestvovali u osvajanju još jednog trofeja! :clap

EDIN SA ARENE: Partizan osvaja toliko trofeja u zadnje vrijeme da vjerovatno imaju i problema sa skladištenjem! :buhaha

:napred Partizan
 

milvol1989

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
305
Reaction score
0
Локација
Borèa
Presrećan sam, srce mi je puno! Hvala kraljevima prsetnova na ovome večeras i na svemu onom što čine za nas svih ovih godina. Kakva dominacija, strašna dominacija!

Još jednom, hvala veliko svima, od uprave i svih zaposlenih u instituciji br.1 zvanoj KK Partizan, preko Vladea pa do svakog igrača ponaosob. Hvala vam do neba! I naravno, da ne zaboravim Grobare, bez kojih ne bi imali ovo što imamo danas.

Sve u svemu, još jedno divno veče za pamćenje.
 

dule91

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Pancevo
Grobari sad sam dobio informaciju da se igraci vracaju avionom odma... sto znaci da ce za par sati biti na aerodromu!!! Treba prirediti docek! jel neko od vas razmislja da ide da doceka sampione?
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Prosli smo Zagreb ove godine Ljubljana , ko da nam uzme NLB titulu u narednih 5 godina ... NIKO !!!!
Edin je CAR ! a ovaj drugi koliko se trudio da nas izmalerise i nista NE VREDI KOLE !
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
"Gospodari prstenova" nastavljaju dominaciju! Svaka cast igracima i strucnom stabu, ali i fantasticnim Grobarima :D:
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Вечерас нас је К.К.Партизан по ко зна који пут учинио поноснима.Имам утисак да сам после ове победе порастао за најмање 2 сантиметра.Хвала им до неба,свима у клубу,Влади Јовановићу,Играчима,Дулету,Този,Даниловићу......Ово је таква доминација коју тешко да ће ико икада поновити.На све то се надовезао и Един који нас маестрално прати све ове године,наравно и Тегелтија.
Што се тиче Гробара у стожицама,немам речи.Али,најбољи клуб и најбољи навијачи па то је ваљда тако логично.

Дуле Вујошевић:"Ми имамо право на своје снове".
Има један тим,цео сам живот с њим....
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Grobari sad sam dobio informaciju da se igraci vracaju avionom odma... sto znaci da ce za par sati biti na aerodromu!!! Treba prirediti docek! jel neko od vas razmislja da ide da doceka sampione?

imas pogresan info ocigledno :wink: nasi krecu tek oko 1-1:30 autobusom,i nece doci pre 8 ujutru ...trenutno su na putu za hotel ( u busu je ludnica :respect),pa idu na veceru a tek posle toga se krece busom za Bg ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top