Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Direktor Olimpije: Ovo je bila stočna pijaca





jagodnik-goran.jpg
Košarkaši Olimpije bili su vidno razočarani posle poraza od Partizana u finalu NLB lige. Jedan od najboljih igrača domaćina u meču bio je Goran Jagodnik koji je izjavio da ne može da veruje da Partizan ima ovoliko sreće već godinama. I direktor Olimpije je izneo svoje mišljenje posle meča:
Kako mogu da budem razocaram, pa bili smo na "stocnoj pijaci", a ne na kosarkaskoj utakmici
bio je kratak Janez Rajgelj.
Bivši igrač Hemofarma, Jagodnik doživeo je još jedan poraz od Partizana, meč je završio sa 12 poena, sedam skokova i četiri ukradene lopte.
Odlucio je skok u napadu i na kraju jedan ili dva skoka koja smo trebali uzeti i rezultat bi bio drugačiji,
Izjavio je Jagodnik, a potom i dodao:
Pri takozvanim mrtvim loptama Partizan je bio bolji. Sreća prati Partizan vec ne znam koliko godina, prošle sezone sam sa Hemofarmom igrao protiv njih i na takav nacin su vise puta pobedili. Imaju kvalitet da znaju igrati teške utakmice. Izvanredno rade na terenu kao i van njega
zaključio je Jagodnik.

:buhaha:buhaha crni Jagodnik
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Zdovc sere. Ko ga jebe, on je nevazan. Mi smo sada najvazniji, mi smo SAMPIONI! Svaka cast igracima, Vladi i naravno Grobarima. Voleo bi da dodju na JNA pred derbi, da ih Grobari pozdrave!
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Предраг Даниловић напустио финале

21 апр, 2011
Председник Партизана Предраг Даниловић по доласку у дворану срдачно се поздравио са градоначелником Љубљане Зораном Јанковићем. Сео је у други ред столица, постављених одмах уз терен, поред Млађана Шилобада.

Међутим, крајем прве деонице, први човек црно-белих, вероватно због превелике нервозе, напустио је дворану. Није имао живаца да уживо прати веома драматичан одлучујући меч
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Zdovc čim je video da nema Pukla,puklo mu u glavi.:buhaha

Ljudi,kakva smo mi familija u basketu.To zajedništvo je pola uspeha.
Bitno je da smo od početka kontrolisali utakmicu,i da se Hrvati nisu prepali Zdovca:buhaha

Posebne pohvale crnom delu ekipe.Igrali su sa 100%.Skapirali su gde su i s kim su,toliko emocija.:respect
Vlado majstore svaka čast.:clap

Ko peva u svlačionici Pera Božić ciganima stera? Moj tip je Raško:D
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Sve cestitke momcima na odlicne dvije utakmice, a Vladi Jovanovicu veliki naklon, fenomenalno je vodio ove 2 utakmice, samo tako nek nastavi.
(Ili da cesce dovodimo Duleta da gleda iz prvog reda :)
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pobeda , peti prsten , potezi na utakmici ma pravi smo Shampioni.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Jbg drzali su se nerealno visokim sutem za 3 poena celu utakmicu i moralo je da stane pre ili kasnije. Ako me secanje sluzi u jednom trenutku su imali 9 od 15 sto je neverovatno. I pored toga mi nismo ispustali vodstvo nikako :D Svaka cast svim momcima a za ovu utakmicu najvise mozemo da zahvalimo trojici crnih grobara :D Gist nas onim tricama na pocetku drzao u igri , Jawai bio odlican na obe strane terena (scena gde trci on prvi kontru je neprocenjiva :D ) a i Jerellsu koji je imao i muda i znanje da nas odrzi u vodstvu :D Bilo bi neporocenjivo imati njih trojicu i sledece godine jer su ova zadnja dvojica tek u skorije vreme pocela da se adaptiraju na Partizan i evropsku kosarku generalno...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
SVE CESTITKE SVIMA...IGRACIMA,VLADI,UPRAVI,GROBARIMA...

D O M I N I R A J !!!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Iako igra varira cijele sezone .. iako ne mozemo da ubodemo slobodno bacanje ... pa i trojku ... veceras se sve fenomenalno poklopilo ...

Fudbaleri bi trebali da pogledaju ovu utakmicu .. da vide kako se bori za sveti dres ... u trecoj cetvrtini kad je doslo do koskanja znao sam da cemo da dobijemo jer nasi kosarkasi ne znaju da se povuku .. znaju samo jos jace da uzvrate


MOMCI HVALA VAM NA SVEMU!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.562
Локација
vaginamandibularia
Čestitke za Vladu, Kurtisa, Katića, Gista, Džavaija, Kecmana, Lučića, Peru kapitena, Jana, Milosavljevića, kao i sve ostale momke koji su se ugradili u naš peti uzastopni šampionski prsten. Ovom prilikom bih se zahvalio i upravi i navijačima bez čije energije ne bi bilo ni 10% ovakvih uspeha kakve već celu deceniju nižemo, svaka čast momcima koji su danas bodrili naš tim uživo, hvala i onima koji su pokidali živce po kafićima i kućama gledajući neizvestan polufinalni i finalni meč, hvala svima koji su verovali u ovaj tim i posle loših rezultata s početka sezone, promena u timu i promenjive forme, hvala i onima koji su uz skepsu pratili ovaj sastav Partizana, nadam se da su naučili lekciju da je Partizan sistem, da radom žanjemo trofeje, i da promena ponekog šrafa ne dovodi do kolapsa crno-bele mašinerije. Bravo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top