Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Da, to ce biti najveci uspeh...Poput furije samleti u finalu mutu mentola i njegovu grupu gradjana. To ce zaista biti dokaz da je Vlada JEDAN JEDINI, PRAVI i NAJBOLjI trener za Partizan za narednih 40 godina...

Извини буразеру, а шта би ти?! Да освоји евро лигу одмах прве сезоне?!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
On se izgleda osetio pogođenim i prozvanim sa postom MVP-a gore na vrhu ove strane...:D
Nije bre Dule mislio na tebe, opušteno skroz! :)
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Bilo je dosta ljudi koji su mislili da će Partizan ove sezone pasti i nestati, pa to razočaranje pokušavaju da upakuju u to: 'može da se igra bolje'.

Дуле опет прави пиздарије и прозива људе...




Пљувачи можете комотно да се преселите на фудбалски део форума.
Тамо имате Зеку, Бјеку, Ђуру па пљујте до миле воље, оставите нас да уживамо. :wink:
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Potpuno mirne glave.
Čestitke našem KK Partizan na fantastičnom uspehu.
Svi igrači su pokazali ogromnu želju i borbenost,kao i smirenost u ključnim trenucima.
Našem treneru Vladi posebne čestitke.
Partizan je delovao moćno i sigurno u svakom momentu finala.I ja baš kao i Dule nijednog trenutka nisam sumnjao u pobedu.Ta vera se osećala i u svakom Grobaru na tribini u Stožicama.
Ta vera je naša najveća snaga.
Još jednom bravo crno-beli.
Idemo dalje do srpske titule,da zaokružimo deceniju.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...I da zamalo da zaboravim. Pozdravi i pohvale za pogranicnu policiju u Batrovcima ako citaju ovo :)
Mali off za Batrovce:

"Gastosi" navalili noćas u neviđenim "količinama" ka Srbiji. Sve mi je bilo jasno još od Zagreba naovamo. Usred noći voziš od Zagreba ka Srbiji i koliko god brzo da voziš - crveni se ispred od brojnih vozila na putu i njihovog osvetljenja pozadi na autima...Strašno i nestvarno, s obzirom na doba dana. Na granici sam bio oko 5.30h ujutro i već tad je bio haos. Onaj koji se mogao očekivati usled frekvencije vozilla, ali i "specijaliteta" naših ljudi da haos svojim idiotlucima dupliraju! Ladno umesto da se postroje vozila i da se poštuju trake - ladno prave po 2 ili čak 3 trake od jedne jedine! I naravno, onda kad krene "slivanje" i stvaranje "čepova" na 100-tinak metara od granice, onda tih 100 metara pređeš kao da prelaziš 10.000 metara! Popizdeo sam...Mogu zamisliti šta je bilo oko 7-8 ujutro...

Sreća pa izgleda "Batrovci su crno-beli grad, crno-beli grad, crno-beli graaaaaad"! :)
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ja se slazem da treba svakoga ko i spomene ime Vlade Jovanovica izbaciti sa foruma.Mislim sta reci.Svako nek pise sta hoce ,ima ljudi koji ce da procene sta je dozvoljeno a sta nije.Covek ima pravo na svoje misljenje.Ja prvi nisam odusevljenjem Vladom ali jedino merilo su rezultati i nema price.Uzeo je sve sto je trebalo i postavio sebi za sledecu sezonu standarde.
Evo javio se i Wilfan,neka ga opet dovedu u Beograd i lepo ga ugoste.
http://www.smedia.rs/sport/vest/454...lb-Vilfan-Ko-je-pustio-Grobare-u-Stozice.html
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Влада Јовановић гост код Тегија у 23ч.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@dusan80
E to ti je mentalitet slovenaca,tj. jodlera ,a i hrvata u dobroj mjeri.Jedno ce pricati nasim novinarima,sasvim drugo njihovim,jedno ce pricati pred utakmicu,nesto potpuno suprotno posle nje.Hrvate i slovence vezuje osjecanje kompleksa i inferiornosti u odnosu na Srbe,koji najbolje izlaze na videlo u za njih stresnim situacijama posle brojnih i bolnih poraza u raznim sportovima.Vilfan je to jos jednom pokazao,iako je imao cast da igra za velicinu kakva je KK PARTIZAN.Ja u stvari ne znam zasto sam napisao ovaj post i posvetio 5 minuta zivota gubitnicima,i to losim gubitnicima,koji ce uvjek naci nacin da umire bol tako sto ce pljuvati pobjednike.A zna se ko je pobjednik .
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Da li neko mozda zna neki link gde bih mogao preko neta da pogledam SOS veceras kada bude gostovao najbolji trener u regionu?
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
nek pozove neko vladu i da mu kaze da dovede sjutra kosarkase ispod juga ...
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Neverovatno kako svi imaju iste izgovore sudije,publika,sudije...ja ne znam, počeće da se udružuju i na Jadranu protiv nas.Možda i tu neke strane sudije...malo im je što se igra kod njihove kuće...ko vas bre jebe kad ste gubitnici.

Prošle godine te sudija nije smeo da pusti igru dok su igrači slavili na terenu...

Takav smo im kompleks uvukli da i kad budu bili bolji od nas, teško će moći do pobede...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Zdovc podneo ostavku!

VJ skinuo mrak :D

Ovo samo potvrdjuje koliki su imali pritisak da osvoje ovaj trofej,sto nas uspeh cini jos vecim :clap

jos jednom cestitke svima :clap
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
А јао... па шта то би са Јуром... :D
Јуче је говорио да се после пораза окреће домаћем првенству и борби за титулу.
Партизанов систем му је ипак дошао главе. :)
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Gde mi prođemo tu ne ostaje ništa...

Da li je ovo tačan podatak, da smo od 6:30 do 1:00 do kraja dali samo 1 poen?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Тачно... Само један поен смо дали у том интервалу, Џаваи из слободног бацања!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top