Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dizač trofeja

dizactrofeja.jpg
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Jes da su nam pokidali zivce protiv Podgoricana,ali kad se vidi krajnji rezultat-vredelo je.Svaka cast za osvojenu titulu,svaka cast i Grobarima koji su unele malo dinamike u onom uzasno dosadnom gradu(bez uvrede Slovenci).NUSKNVP
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Шта рећи овако хладне главе осим - све честитке целом КК Партизан а посебно играчима и стручном штабу! Нарочито ми је драго због претерано оспораваног Владе Јовановића. Човек није случајно ту где јесте, а ако га је Дуле препоручио, то ваљда нешто значи. Показао је када је најтеже да јесте човек за клупу Партизана.

Увек сам говорио да су кошарка и фудбал неупоредиви спортови. Ипак, ФК Партизан би бар у једној ствари морао да се угледа на КК Партизан - систем у раду, поверење тренерима и ослонац на квалитетне а не на "заслужне".

Још једном, хвала вам што сте нас и синоћ учинили поносним и што сте нас по ко зна који пут натерали да осетимо магију припадања Партизану! :respect
:napred Partizan
 

Dr.Hofmann

Guest
I sad nek neko kaže da Pero ne uzima steroide, kao nabildovao se samo dizanjem trofeja hehehhehehe........
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
#Dr.Hofmann

Stvarno se nagruvao za sve pare, vidi mu biceps!!

Godine dizanja trofeja su u pitanju.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Cestitke za trofej, Vlada je postao trener, sinoc je diplomiraoi otklonio sve sumnje...

Ne secam se da sam mirnije i sa uzivanjem gledao neku Partizanovu utakmicu od one sinoc, jednostavno to nije vise onaj tim sa pocetka sezone, sada su u prvi plan iskocili timska igra i ogromna borba, ovo je sada potpuno drugacija dimenzija, to smo mi.


Momci bravo, Vlado bravo, nastavi niz. Borba i dominacija!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Kao prvo...sce cestitke IGRACIMA, strucnom stabu i navijacima. CESTITAM. I puno vam hvala za sve!
Nije bilo lako ali zato je slatko :D

Jos jednom hvala i cestitam!

A sad malo da podelim muku...jebem ti kapitalizam i posao i sve kad ne mozes da odes na utakmicu zbog tog jebenog posla...
Bio sam u stozicama kad smo izgubili a vodili celu tekmu i sada mi se plan sjebe zbog posla...bem ti srecu.

Cestitke grupi navijaca koja je danas u fenomenalnom broju (naklon svima koji su dosli iz Srbije i drugih zemalja) podrzala nas voljeni tim!
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
zmajcekima qrac dali,jebacemo i makabi.
Ima tamo kod njih jedan decko(drug od jagodnika) koji je pobegao ove sezone,ali sledece opet u krilo,hopa-cupa.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Svaka cast igracima ,treneru i navijacima koji su juce sjajno vodili klub do pobede.Igru necu da komentarisem jer se pamte trofeji.Vlada neka nastavi sa trofejima i malo vise hrabrosti da ubaci mladje igrace u super ligi.Da ne zaboravim da spomenem C...a ,covek objasnio neke stvari kako se vodi navijanje.Pustiti coveka da odradi sutrasnji derbi i pokaze deci kako vodja nosi tribinu i tim do pobede.Sto se tice vodjenja navijanja covek je broj 1.
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Najvise mi je drago zbog Vlade,strasno je da posle Duleta i svih onih uspeha dodjes na takvu poziciju a da si toliko zelen tj da nemas iskustva vodjenja tima samostalno kao prvi trener. I jos ti ljudi koji najvise treba da pomognu,navijaci koji vole klub i dolaze redovno,jednostavno odluce da ne veruju u sistem,Duleta,Sasu i Tosu,njihove procene i iskustvo i krenu da te saplicu,pljuckaju,stalno nesto kenjaju po forumima,hali,netu,okolo za tebe,traze ostavku u sred sezone...
Ponavljam opet,kako ne mislim na neke za koje bih rekao da su dobronamerni(talicni,david itd),nego za one sve prepametne ali ujedino i isfrustrirane likove kojih nazalost ima svuda okolo...
Ne mislim ni da treba ici u euforiju sada i dizati tim i njega u nebesa,sasvim je prirodno da neko ko je pocetnik pravi greske u tom istom pocetku,ali najvise me nerviralo sto neki(koji ne znaju da predju ni iz partera na tribine) nemogu da prepoznaju da smo mi uvek davali sansu mladim igracima i trenerima pa smo ih zato i stvorili toliko puno.
Da li je bilo bolje dovesti nekog polovnog ili istrosenog trenera ili stvoriti nekog iz samog sistema koji ce najbolje sprovesti isti...
Zato sam puno puta i pominjao rec Avangarda,ali ocigledno da neki ne znaju sta ona znaci ili se ne uklapaju u ovu pricu oko KK Partizana a opet prate isti.....
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Samo zelim da se zahvalim igracima i strucnom stabu i zelim da jos dugo dugo dominiraju.
Takodje sam nekako ove dvije utakmice ispratio tako mirno kao da sam znao da ce da osvoje, na -9 u polufinalu izlazim iz kuce i idme da se sisam svi se nerviraju oko mene ja sam rekao lagano ljudi dobijamo, a sinoc na takodje potpuno smiren mada nije sinoc niko ni imao razloga za brigu...:D
Uglavnom su potvrdili da su pravi sampioni da ce cudo da se desi da ne osvojimo i nasu ligu.
Bravo bravo PARTIZANE bravo o0o0o0o !
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Izgleda da su kritike Je-Ne-A Mondu urodile plodom :D

Stvarno odlican tekst.:clap

Ovim moze da se stavi pecat na NLB ligu.
Vala baš...Ako su ovaj tekst sami napisali, a nisu ga "ukrali" i kopirali :)D), počeću da im skandiram jbt...u fazonu "Mondooooo aleeee, Mondoooo oooooo..."
...
Podrška Grobara i više nego dobra, moram da priznam da onako nešto nisam očekivao, pogotovo ne posle prvog meča.
Ja sam očekivao posle utorka...Onako s lica mesta, stvarno sam očekivao. Bio sam privilegovan naravno na licu mesta, jer sam tad u utorak direktno "snimao" i slušao šta i kako pričaju ljudi koji su u utorak bodrili ekipu u hali. Bilo ih je i u utorak, nije da ih nije bilo, nego su bili raštrkani svuda po hali...U utorak su ljudi posle utakmice naglas pričali "jebote, hajde sad u četvrtak da ih zgromimo i na tribinama, sad ću da zovem ortaka, burazera, kad smo ovaj utorak ovako preživeli, sad ćemo da im jebemo kevu..."
Posle me u četvrtak prepodne malo ražalostilo kad sam čuo da karte koje je klub odvojio i sačuvao za navijače iz Beograda (i cele Srbije) neće biti sve "potrošene", da neće doći svi koji su trebali, ali...ipak je bilo dobro...Naravno, mnogo je važno bilo da se napravio "kop" iza naše klupe, pa makar na silu. :D
Шта рећи овако хладне главе осим - све честитке целом КК Партизан а посебно играчима и стручном штабу! Нарочито ми је драго због претерано оспораваног Владе Јовановића. Човек није случајно ту где јесте, а ако га је Дуле препоручио, то ваљда нешто значи. Показао је када је најтеже да јесте човек за клупу Партизана.

Увек сам говорио да су кошарка и фудбал неупоредиви спортови. Ипак, ФК Партизан би бар у једној ствари морао да се угледа на КК Партизан - систем у раду, поверење тренерима и ослонац на квалитетне а не на "заслужне".

Још једном, хвала вам што сте нас и синоћ учинили поносним и што сте нас по ко зна који пут натерали да осетимо магију припадања Партизану! :respect
:napred Partizan
Opet si sve lepo napisao, alal ti racku! :respect
Ljudi iz KK su pokazali puno puta svih ovih godina šta znaju i umeju što se struke tiče. Ono što ja hoću da naglasim (pošto imam tu sreću da mnoge od njih poznajem i malo više) je da su svi i sjajni ljudi - ljudi na zemlji, kulturni, jednostavno normalni...a opet su jako, jako emotivni prema klubu u kojem rade....bez obzira da li je u pitanju predsednik, direktor, trener, doktor , maser ili ekonom...To je ta pripadnost klubu i posvećenost njemu. Mi ovde nemamo "samo" suvi profesionalizam, koliko god da je on bitan u današnjem vrhunskom sportu. Stvarno možemo i moramo biti ponosni na naš KK Partizan.

Ovo boldovano: SUŠTINA!!! :clap
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nadam se da nas gomila namerno cuti na ovo divljenje Vladi Jovanovicu jer nece da kvare slavlje...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A ja se nadam da gomila još ćuti i da će da eksplodira tek posle trećeg trofeja ove sezone...trofeja kojeg ćemo da osvojimo poput furije, žestoko kao nikad ranije, znači kad padne ČIŠĆENJE svih sa parketa, u najbukvalnijem smislu!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Da, to ce biti najveci uspeh...Poput furije samleti u finalu mutu mentola i njegovu grupu gradjana. To ce zaista biti dokaz da je Vlada JEDAN JEDINI, PRAVI i NAJBOLjI trener za Partizan za narednih 40 godina...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nadam se da nas gomila namerno cuti na ovo divljenje Vladi Jovanovicu jer nece da kvare slavlje...

Više ne ćutiš,javio si se.Bezobrazno je u ovom momentu kritikovatri Vladu na bilo kakav način.A ti to radiš na veoma ružan način.

P.S Ne moraš ništa da mi odgovaraš jer ne želim sad da ulazim u raspravu Vladinih kvaliteta.Nije vreme a ni mesto za to.

P.S 2 Čestitke momcima na trofeju,a posebno Vladi!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da, to ce biti najveci uspeh...Poput furije samleti u finalu mutu mentola i njegovu grupu gradjana. To ce zaista biti dokaz da je Vlada JEDAN JEDINI, PRAVI i NAJBOLjI trener za Partizan za narednih 40 godina...
Hej, naš KK nosi isto ono sveto ime kao i naš FK ili bilo koji drugi klub unutar našeg SD-a...hej, to je PARTIZAN čoveče, P-A-R-T-I-Z-A-N, to ti je ono "P" iz tvog nika...samo "B" umesto "F" (ako smo "englezi"), sve ostalo u tvom niku važi i za naš KK...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Slazem se, to jeste PARTIZAN, a udarati znak jednakosti izmedju PARTIZANA i Vlade Jovanovica je tragikomicno.
@to sam ja, da nisi hteo da ti odgovaram, ne bi se ni javljao...Kunem se svime da ne bih pomenuo Vladu da nije ovih sa logikom u fazonu "a kako li nije sramota ove sto su kenjali protiv Vlade na pocetku sezone" itd.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top