Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Citam ovaj forum vec 3 godine. Evo,resih da se registrujem,a kao da sam znao kada treba :). Eh,prelepe veceri. Pozdrav svima sa foruma i NAPRED PARTIZAN!
 

Гпб

Guest
Свака част момци! Ви не само да сте понос Србије и СД Партизан већ сте и локомотива која вуче ватерполо у нашој земљи! Живели јунаци!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Нек' нам је са срећом ова титула браћо Гробари!
АЈМО БРЕЕЕ!!:napred Partizan
Хвала Вам!
 

nidzapa

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
422
Reaction score
33
Локација
Pancevo
Dos'o je i taj dan!
Ostao sam bez teksta,cestitam 7 titulu prvaka EVROPE,i ne verujem jos uvek,kao da tek treba da se odigra...
Hvala vam momci,veliko hvala! Kako drugacije da zahvalim?
Sav se tresem,i placem od srece.:pfc:
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Još sličica iz Rima

F4R_3501.jpg

20110603_final4_Day02_Partizan-7543.jpg

F4R_3541.jpg

F4R_3573.jpg

20110603_final4_Day02_Partizan-7568.jpg
 

Tricohitalo

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
94
Reaction score
10
Локација
Palata "Pionir" - sektor D2
Evo, nakon 3 meseca čekanja na registraciju i čekanja na prvi post, konačno sam i ja ovde sa GROBARSKOM BRAĆOM, U PRAVOM TRENUTKU! ŽIVEO PARTIZAN I MAJKA SRBIJA! BRAVO CRNO -BELI! KIDAJ, GAZI, JEBI GLUPE ŽABARE I SMRDLJIVI LEN!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Шта има да се каже, осим - ШАМПИОНИ ЕВРОПЕ! Само ти момци који су данас подигли пехар и освојили златне медаље знају колико је требало рада, тренинга, одрицања за ово. Кренуло је килаво у оној првој групи, завршило апсолутном доминацијом у полуфиналу и финалу. Па, они жабари су се начисто усрали већ на почетку 4/4.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nisam imao zivaca da pratim finale uzivo, pa sam otisao na fudbal, pa sam celo prvo poluvreme proveo gledajuci u telefonu gde sam pratio rezultat. U trenutcima kada je Makedonija primila gol za 0-2 zavrsilo se finale, ceo stadion tuguje, a ja sa ortacima skacemo u vis kao u trans od radosti... Neprocenjiva situacija, definitivno!:D
NAJUSPESNIJA SEZONA U ISTORIJI SD PARTIZAN ZAVRSAVA SE NA NAJBOLJI MOGUCI NACIN - EVROPSKOM TITULU!!!:D: Ako se ne lazem, ovo je 15 titula u nasem SD!
HVALA MOMCIMA ZA OVAJ TROFEJ, POBEDILI SMO I TAJ ZAJEBANI pro reko U SRED ITALIJE I OSVOJILI DUGOOCEKIVANI TROFEJ EVROPSKOG PRVAKA!:respect:respect

Slavimo Grobari, ovo je nase vece, a sutra se nadam na "adekvatnog" doceka (po mogucnosti ispred skupstine)!




JOS JEDNOM, MOMCI HVALA VAM ZA SVE!!! :bow down
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Ajde braco ako nekoga ne mrzi, da mi izdiktira imena svih igraca sa sve strucnim stabom, iso sam na sajt VKa, al ono nije u refreshu ich, jos je tamo avramovic. KARAAAAAJ BREEEE, TAKO JE BRE CAREVI !!! IGORE LEGENDO !!!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sampioni iz Rima!

1 Slobodan Soro
2 Teodoros Hadžiteodoru
3 Nikola Rađen
4 Miloš Korolija
5 Milan Aleksić
6 Duško Pijetlović
7 Andrija Prlainović
8 Aleksandar Radović
9 Dušan Mandić
10 Stefan Mitrović
11 Vladimir Vujasinović
12 Miloš Ćuk
13 Stefan Živojinović

Trener: Igor Milanović

JOS JEDNOM: HVALA VAM!:bow down
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
ХВАЛА ТИ ЦРНО-БЕЛА ЉУБАВИ!

Хвала вам ватерполисти за ову предивну ноћ! Хвала вам што је наш ПАРТИЗАН по седми пут шампион европе.Поносни смо на све вас.Ово је само почетак доминације у свим спортовима,браћо гробари,УЖИВАЈТЕ ВЕЧЕРАС,ОВО ЈЕ НАША НОЋ,НОЋ ШАМПИОНА...
А сутра ваља дочекати те шампионе како су и заслужили...
Шта рећи,пун сам емоција,предиван тренутак да се региструјем на форум, поздрав свој браћи гробарима са форума...:napred Partizan:ziveli:ziveli
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Cestitke sampionima evrope koji su to postali na moj rodjendan... secacu se ovoga dok sam ziv!!!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Извињавам се што ћу мало да одужим али не дешава се ово тако често.Ватерполо сам некако увек готивио као спорт,ваљда зато што нам је клуб много успешан а и репрезентација,много ми је тешко падало кад је Бечеј доминирао,онда дошла 2003 кад нам се клуб замало угасио,после тога доминација Јадрана али надао сам се да ће једном доћи и овај дан,пре или касније и ево га коначно је дошао,прошле сезоне ми је теже пао пораз од река него ли од олимпијакоса у баскету,ова победа ми је у најмању руку драга као да је остварена у фудбалу(добро можда мало претерујем),јер није битно скиме и у ком спорту игра Партизан битно је само да игра!
Велики Владимир,легенда овог спорта,вратио се кући да узме ту евролигу и успео је,још кад би наредне године освојио злато у Лондону,заслужио је мајстор,какав се једном рађа!
Прлаиновић,Пијетловић,Рађен,Алексић,Митровић,играчи који су ту дужи низ година,они су пројекат клуба,кад тад је то морало да се исплати,Королија на ф4 одиграо утакмице каријере,Соро доказао да је најбољи голман света,Теодору одрадио оно због чега је доведен,Радовић играчина за коју нема места у репрезентацији Ц.Горе?!,Ћук,Мандић,Дедовић,Живојиновић будућност клуба и репрезентације...
Милановић је у прошлости причао све и свашта али ово је и те како и његова заслуга,за ове две године је показао да ће у најмању руку бити подједнако успешан тренер као што је био и играч,не требе заборавити ни његов рад у управи,која је успела уз све проблеме да направи овако моћан колектив,наравно свака част и Шоштару,Маровићу,кон.тренеру Павловићу,хвала вам људи!Неко је поменуо и Влаха Орлића,свакако и да он има огромне заслуге за ово...
Радујмо се овоме успеху,ваљда ће још неки клуб из нашег спортског друштва успети да понови ово у скоријој будућности,господа из власти која су потрчала да упуте честитке нек помогну првацима европе да и наредне године буду конкурентни за европски врх или нек се не јављају!
 

insomnichar

Partizanovo dete
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
183
Reaction score
59
Локација
Tamo gde su Grobari
Ajde braco ako nekoga ne mrzi, da mi izdiktira imena svih igraca sa sve strucnim stabom, iso sam na sajt VKa, al ono nije u refreshu ich, jos je tamo avramovic. KARAAAAAJ BREEEE, TAKO JE BRE CAREVI !!! IGORE LEGENDO !!!

1 Slobodan Soro
2 Teodoros Hadžiteodoru
3 Nikola Rađen
4 Miloš Korolija
5 Milan Aleksić
6 Duško Pijetlović
7 Andrija Prlainović
8 Aleksandar Radović
9 Dušan Mandić
10 Stefan Mitrović
11 Vladimir Vujasinović
12 Miloš Ćuk
13 Stefan Živojinović

Trener: Igor Milanović

:respect
 
Top