Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
33
Reaction score
2
@ WebGazda
Uspeh ove uprave je taj sto su obezbedili Partizanu posteno sudjenje, sto nisu dozvolili ciganima da nas pobede van fudbalskog terena. Zasluzni su za titule koje smo osvojili(recices da je SS zasluzan,ali ko je njega postavio za trenera). Uspeh ove uprave je sto konacno imamo prave ljude koji su na kljucnim mestima u klubu, mislim tu na transfer politiku. Uspeh ove uprave je sto se ne dovode vise igraci poput Kamberovica, Zajeba, Wasinktona, Cadikovskog i jos 30 takvih. Ima jos mnogo stvari koje mogu da se navedu. Glavna je tu- REZULTATI!!!!
Naravno da ima i mana ova uprava,kao i svaka druga. Ali moramo biti svesni okruzenja u kom zivimo. Stvara se ambijent da je samo zvezda potrebna drzavi, svi znamo zbog cega su nam obustavili izgradnju stadiona, ko koci dolazak novih sponzora. Naravno da bi bilo bolje da oni ostrije krenu u borbu sa mafijom,ali verovatno oni rade u interesu kluba, ne talasaju, ali zato dominiraju. Da uporedim malo FK i KK,posto svi pricate da fudbal pocinje da lici na kosarku.. Do pre 2 godine nismo imali ni jednog sponzora u KK,tek kada je otisla uprava KK SS,doslo je do pomaka i na tom polju.
P.s vama smeta sto ide Savic i to je katastrofa, uprava je lopovska i svasta nesto. A ko je istog tog Savica doveo i Borce??? Za godinu dana smo zaradili preko 5 miliona evra, i imali smo priliku da gledamo takvog igraca u svetom dresu. Ako biste vi jos da ga gledate, pa pomozite ljudi, kupite sezonske karte,dolazite na utakmice, kupujte dresove. A ne da nas bude po 5000 na utakmicama. SRAMOTA. Mnogo ste negativni bre. Za mene je casa polu puna, za vas ne znam ;)
P.S.S i jos nesto, svi tvrdite da je Djuric pokrao pare, necu da ulazim u to da bi za takve optuzbe trebalo da dobijate banove,ali i gazda je na vasoj strani, pa je pljuvanje dozvoljeno, ali aj da mucnemo glavom malo. Djuric mozda ima govornu manu :), ali nije mutav ni malo. Covek ima kesa da vas sve ovde kupi, i on ce da krade. ahhahah Nije vam palo na pamet da je u poslu kojim se on bavi stvar prestiza da ode na sastanak i da kaze da je on predCednik kluba koji je igrao u LS. Manite se supljih prica ili dajte dokaze da i mi vidimo ko krade nas Partizan
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Савић остаје бар до зиме..

У пролећном жребању ЛШ дође Манчестер Јунајтед у осмини финала. Управа Јунајтеда врши притисак на Сити да одведу Савића или ће они сами да га купе. Долазе по њега, Ђура блокира аеродром. Сити одговара званичним потписивањем уговора да иде тек на лето, ми пролазимо у четвртфинале. :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Cekajte,ako je Roma nudila 8,sto su ga dali Sitiju za 7? Zar nije logicno ako ima vise zainteresovanih klubova,a ima ih, da bude aukcija-utakmica ,pa ko da vise vodi ga. Jedino sto mi pada napamet da bi u romu presao odmah ,a ovako ostaje do nove godine kod nas.
Zato što MC plaća iz cuga, a Roma bi nas kecala na rate!

A Đura i kompanija su ipak rešili da primene onu staru što možeš danas, ne ostavljaj za sutra!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Gazda

Malo je off, ali samo moja pretpostavka gdje bi mogle biti pare. Ratomir Babic je rekao neki dan da je Djura naslijedio 15 miliona eura duga i da je sve vraceno, da smo u plusu.

A ovaj prelazni smo "izletili" ko nikad do sada.
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
15 miliona duga? dinara?

aleksandar87pfc, shomy87bgd ti si? :D
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
@Aleksandar87pfc

Ja ne verujem sta si ti napisao...

Za sudjenje neka dele zasluge sa Toletom i to im priznajem (mada, koga briga sta ja priznajem, a sta ne? :D).

Zasluzni za titule? Jesu jednim malim delom, ali ni blizu koliko bi morali da budu. Da su obezbedili uslove sportskom sektoru i da su dobro odabrali ljude koji ce da ga vode, definitivno jesu, ali to je samo jedan deo njihovih duznosti. Ali sta cemo sa kljucnim ljudima van sportskog sektora?! Gde su oni?! Transfer politika?! Reci mi da se salis... Pa te igrace ne biraju Djura i ovi iz uprave, nego Krle, Nadj i Sale.

Dodjosmo do jedne zanimljive teze - REZULTAT. FK Partizan ima rezultat iza sebe, to niko ne spori. A zamisli kada bi se potrudili, pa radili svoj deo posla, pogurali marketing, nasli sponzore, itd. Sta mislis da li bismo i onda imali rezultat?! Ja ti garantujem da bi mogao da bude samo bolji!

A za okruzenje, guranje komsinice i prljave radnje se slazem. Jedino mi je i dalje cudno ovo oko sponzora, da li je moguce da ne mozemo da nadjemo sponzore van nase zemlje, pa cak i van granica bivse SFRJ?!

I treba da kukamo za Savicem, jer je decko neverovatan potencijal! To da li Djura krade ostavljam kao otvorenu temu. Ja dokaza nemam, ali sumnje imam. Kada bi se u FKP svi malo vise bavili svojim poslom za koji su placeni nama bi mnogo bolje bilo!
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
rasprodavanje ce svake godine biti, i sa tim se moramo pomiriti...srbija je jedina drzava u evropi u kojoj su klubovi jos djelimicno drzavni, a drzava propala vec 90tih...znaci dok nebude privatizacije, sto je u turbo-kapitalistickim vremenima moranje, dotle ce se sve zivo i mrtvo rasprodavati...a ni jaki sponzori tu nemogu pomoci, nego samo privatizacija....dusa me boli svake godine kad nas naj bolji igraci napustaju...ili da se makar donese zakon, da igraci do 25 godina nesmiju vani, ali to neda popisana eu....
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
33
Reaction score
2
@ Nikola
Bravo,ocekivao sam da ce se pojaviti neko pametan,ali nisam znao da ce toliko brzo. Bravo za tebe ;)
@ Dzoni
Ne verujes sta sam napisao, a slazes se sa pola stvari :) a za drugu polovinu nemas odgovor. Bar si rekao posteno da nemas dokaze da uprava krade, aj da vidimo ostale ;)
Mozda ovo nije post za ovu temu, izvinjavam se ako sam pogresio, ali eto..
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Poslednje upozorenje svima koji podvaju temu FK Partizan i Prelazni rok.

Ova tema je prelazni rok i drzite se njega.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Situacija nije nimalo ohrabrujuca.Mi jos ne znamo sta cemo sa stoperskim pozicijama a mecevi su na pragu.

Ako ce Savic igrati protiv Skendije ludost je da bilo koji drugi stoper igra nakon njega u sledecem kolu ako on ode.

Dok smo se zavaravali dolaskom zamena za prodate proverene igrace dosli smo u situaciju da imamo viska stranaca,i da ekipa nije ubrzana uopste.

Necu ni da spominjem da je kvalitet ekipe potpuno nepoznat.

Dakle "prpa" na stoperskoj poziciji jer hocemo da po svaku cenu prodamo Savica,nema brzih igraca vise nego sto ih je bilo a "milion" novajlija.

Da radimo stihijski opet pokazuje cinjenica da smo na nekim mestima deficitarni a na nekima prepunjeni.

Gde je to krilo?Mora biti nas druge opcije otpadaju zbog opravdanih razloga.Osim Radovica pitanje ko bi jos mogao da dodje.

Situacije nimalo nije ruzicasta kako izgleda....neckanje nase uprave i ovoliko izmene nisu normalne.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Nama je najpametnije da Savic ostane...sta ce nam Labrin?...mejutim i pored toga potreban nam je jos jean stoper jer se na Voju Stankovica ne racuna ozbiljno...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ako ce Savic igrati protiv Skendije ludost je da bilo koji drugi stoper igra nakon njega u sledecem kolu ako on ode.

Ako Savic bude igrao protiv Skendije, ja mislim da on onda nema pravo da igra u LS za neki drugi klub...a samim tim ne verujem i da ce ga neko kupiti da sedi na klupi prvi deo sezone, a mozda i drugi deo ( jer gotovo da nema ekipe koja rotira stopere u zavisnosti od takmicenja)...Ako gresim, ispravite me...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Griješiš, pogledaj Medov primjer.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Pa ne traze ga samo ekipe koje igraju LS, Roma ne igra LS...
 

marko1989

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
9
Reaction score
0
Ako bude igrao u 4 kolu(pley ofu), nece moci nigde drugo da igra ligu sampiona, ako bude igrao samo drugo i trece kolo moze da igra za bilo koji tim u ligi sampiona.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ok, nisam znao...zaoboravio sam na Kamaru, a onda je sigurno od 4. kola....
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ako mi udjemo u Ligu Sampiona bilo u kom kolu da je igrao nece imati pravo da igra za na primer Siti u Ligi Sampiona. Slucaj sa Medom nije isti jer su oni ispali da su oni usli mimo nas naravno ne bi ni on imao pravo.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Ako Savic igra protiv Skendije, on nece imati pravo da igra za Siti u Kvalifikacijama za LS, u grupnoj fazi ce moci, isti slucaj kao Medo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top