Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Prelazni rok je zvanicno poceo od danas.

Zvanično je počeo 20. juna...bar u Srbiji.
Danas počinje širom evrope...

Мене искрено одбрана највише плаши ...

Pa ako se odluče da sad puste Savića i dovedu novog štopera, onda možemo da se slikamo...
Ivanov i Savić su već odigrali tri utakmice, sa ovom sutrašnjom četiri...i još ako se iskoriste utakmice protiv Škendrije, biće to dovoljno da se njih dvojica dosta dobro uigraju!
Savić mora minimum da ostane do kraja kvalifikacija...a najbolje je da ovde bude do zime...

Контактирали смо Жуку ... То је све за сада.

Što reče Maestro, ovo je samo znak koliko se neplanski radi!
Pustiš tri zadnja vezna da ti napuste klub i onda shvatiš da ti ipak tu treba igrač!
Žuka je odličan igrač, ali je igrač u gaodinama kada se potpisuje poslednji ugovor i sigurno neće doći da igra za siću, a i pitanje je kako rešiti pitanje stranaca...
To da Žuka ili Medo u našem prvenstvu sedi na klupi nema šanse...

Nekako svakim danom sve više gubim poverenje u Stanojevića i Krstajića...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
-Остварено подмлађивање и на овим позицијама

Можда није испуњена она претпоставка о изразито искусном централном беку, која се чула више пута на форуму,

Ovo prvo. KOje crno podmladjivanje kad cemo, ukoliko pregrme zimski prelazni rok i ostanu nekim cudom, vec na leto polovina od tim mladjih biti prodata!

Drugo. Nije prioritet dovesti samo iskusnog centralnog beka, ako je tako mozemo onda da uzmemo bilo koga iz nase lige koji je stariji od 26,27 godina. Nama treba kvalitet, pored tog iskustva a nemamo ni to. Bas mene briga dal stoper ima 23 godina a ne 33 ako igra dobro ali je problem u tome sto nit imamo kvalitetnog drugog stopera nit imamo iskusnog stopera. Nadam se da nece da izadju sa pricom kako je Otasevic zadovoljio i kako ce da zadrze...to bi me dotuklo..ne bih odgledao nijendu nasu utakmicu ove sezone!!

I da, kad se setim kako smo se na prolece mucili u nasoj ligi sa onakvom sredinom+sad tome dodam katastrofalnu odbranu, pocinje da me bude strah i za rezultate u nasem sampionatu. Eto doikle smo stigli, da od ubedljivo najbolje i najjace ekipe dodjemo dotle da su nam sve linije tima promenje i lose :banghead
 

Dr.Hofmann

Guest
Ode znači Savić to se moglo očekivati čim su se ove velike cifre oko njega vrtile ,a znamo da su Đuro i mornari osetljivi na visoke iznose hehhe.
Mada 10 miliona je odličan iznos pitanje je šta će sa tim istim Savićem biti za godinu, dve i šta će napraviti od karijere, za defanzivnog igrača je to ogromna lova, pogotovo što odlazi iz Srbije .

Neznam što ste odmah počeli da gurate priču da Kamara odlazi?
Mislim da je što se tiče odlazaka za ovaj prelazni rok priča završena, eventualno još 1 pojačanja i to nam je što nam je sa tim snagama u borbu za trofeje , dali će to biti dovoljno videćemo!

Ništa ne očekivano se ne dešava , tako da ne vidim čemu toliko iščuđivanje , pljuvačina , i kuknjava, vi kao da ste dosad navijali za Real pa se nešto svi isčuđavate ko "Panjković " iz bele lađe.


Shvatite već jednom gde živite u Srbiji, i shvatite kako stvari funkcionišu i funkcionisaće nažalost još dugo na taj način, i kad se sa tim pomirite biće vam mnogo lakše, a i bićete zdraviji heheh...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ништа од зимске опције, како је то екслузивно сазнао драгиша ковачевић?


Немој тако. Драгиша је на лицу места. Тренутно се крије у канти за ђубре у офису Ситија и има увид у преговоре :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
tako je bre,sve na prodaju ... a sto lepo ne kazete da postoji neki cilj ove rasprodaje ??? kazete lepo,pritisak je takav da ne sme da se uzme 5 titula,da je dobro za opste stanje u drzavi da ne budemo opet prvaci nego cete svi zajedno da nas ubedjujete kako je neminovnost da se rasproda CEO TIM,da su dobijaju ponude koje se "ne odbijaju",da se ne zeli " sprecavati da neko resi egzistenciju ",da je bas sad vreme da se podmladi ekipa ( naravno to ne moze da uradi kao sto je normalno uvodjenjem 3-4 mlada igraca nego mora odjednom 15-ak novih igraca ) ...

KOGA BRE VI ZAJEBAVATE !!!???

sram vas bilo,umesto da nadogradite ovu solidnu ekipu,i zamenite samo igrace koji su morali da odu (Krle,Ivica i jedan od tria Raca/Fejsa/Lola ) pojacate sa par PRAVIH POJACANJA - 2 ili 3,uigrate ih sa postojecim i docekate spremno Evropu,nastavite dominaciju ovde,vi ste uraditili STA ? prodali sve koji su imali bilo kakvu ponudu,a doveli "mali milion" novih igraca ... uzas ...

"GOSPODO" IZ UPRAVE,OBRAZ VAM JA KAO DJON OD COKULE !!! :puke:puke:puke
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Nas klub i njegova strategija trenutno se moze najkrace opisati jednom recju- stihija.

Jucu neizmerno volim. Za mene, uz Klea, najdrazi stranac koji je ikada igrao u Partizanu. Ipak, cini mi se da bi njegovo dovodjenje sada bilo pogresno. Nije to onaj Juca koji je dosao 2007. i jeo malu decu...

Sami sebe smo uveli u uzasnu neizvesnost, stavljajuci narocito odbranu i zadnju vezu na potpunu vetrometinu.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ništa ne očekivano se ne dešava , tako da ne vidim čemu toliko iščuđivanje , pljuvačina , i kuknjava, vi kao da ste dosad navijali za Real pa se nešto svi isčuđavate ko "Panjković " iz bele lađe.


Shvatite već jednom gde živite u Srbiji, i shvatite kako stvari funkcionišu i funkcionisaće nažalost još dugo na taj način, i kad se sa tim pomirite biće vam mnogo lakše, a i bićete zdraviji heheh...

Pa Doktore, valjda treba da težimo nečemu boljem...
Po čemu se onda rad Krstajića i Stanojevića, kojima smo se toliko radovali, razlikuje od rada Zeca i Bika!?
Normalno je što su ljiudi razočarani jer ovo je klasična pljačka...
Sve što je moglo da se proda, prodali su! Bruka bre...
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ништа што нисмо очекивали се није ни десило. Знали смо да губимо играче који су на позајмиции којима истичу уговори, знали смо да је Раћа отписан, знали смо да Крстајић и Јовановић неће бити ту а пред крај сезоне сазнали смо да највјероватније неће ни Савић дочекати нову сезону. Једино што нисмо очекивали јесте одлазак Фејсе, али тај потез ми је некако и логичан био. Дакле све смо ово очекивали тако да бих могао рећи и да је све и планирано. Мислим да нећемо имати лошији тим ове сезоне него што је био прошле, само је питање шта ћемо са странцима и шта ћемо са уигравањем.
 

Dr.Hofmann

Guest
Kole
Kako to težimo, pričama i pričicama na forumu, daj ljudi urazumite se...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Станојевић је рекао да је задовољан са тројицом задњих везних-Медом, Ранковићем и Марковићем. То значи да рачуна да му Ранковић неће бити потребан на позицији десног бека. Аксентијевић и Миљковић? Да не спомињем штопере.

Ово је алармантна ситуација. Под хитно нам треба или десни бек, што би по мом мишљењу било најбоље решење, па да Ранковић буде задњи везни, или још један задњи везни.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ako je to onaj žuka kakvog ga pamtimo, mislim da bi s njim na sredini imali rešen posed lopte, čovek je borac kavog sam retko video. skinuo bi pritisak sa saleta i vukića samo tako.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Kole
Kako to težimo, pričama i pričicama na forumu, daj ljudi urazumite se...

Daj Hoff ne zezaj...pa svi su se nadali da će Krstajić i Stanojević ovaj prelazni rok odraditi kako treba...da neće biti rasprodaje...i šta se desilo?!
Niko ne priča o bajkama...svesni smo toga da "mora" da se prodaje...ali ovo je klasična rasprodaja i neplansko poslovanje!!!
Za svakog igrača za kog je stigla ponuda on je prodat...Fejsa, Jovanović, Raća, Savić...i to bez toga da se razmisli da li smo na toj poziciji kvalitetno pokriveni...
Sad će početi da jure kao muve bez glave, kako bi nadoknadili odlaske ovih igrača...a za nekih desetak dana nam kreće takmičarska sezona! Bruka bre...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Možda nema igrački kvalitet kakav je imao, ali fali nam fajter koji će da digne ekipu.. a pogotovo fali u veznom redu..
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Ja iskreno mislim da od Zuke nema nista. Stanojevic je nekoliko puta ponovio da ima dobre igrace na poziciji zadnjeg veznog, a kada su ga pitali o prodaji Petrovica on je rekao da su upravo iz tog razloga angazovali Rankovica.
Tako da, pozdavite se sa Zukom. A ovo je samo bila novinarska patka!

Sto se tice prodaje Savica, budimo realni 10 miliona za stopera iz nase lige je mnogo...Vise nismo mogli da izvucemo, a i ovo verovatno znaci da su se dogovorili sa novim stopreom!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
@Kole
Pa pazi, za jovanovića je koliko znam odavno rečeno da je na prodaju, raća se prodaje već skoro 2 godine. Jedino savić, koji je supertalenat i za njega će se dobiti velike pare( tj menadžeri će dobiti velike pare). Fejsa je bio povredjen godinu dana, to je mnogooo zajebana povreda i iskreno sumnjam da će to biti isti igrač, daj bože da grešim dečku želim sve najbolje u karijeri.

Ne opravdavam rasprodaju, daleko od toga, nisam zaboravio teranje moreire i prodaju klea usred sezone, al meni se i ne čini baš toliko loš ovaj prelazni rok kako ga neki predstavljaju. svakako nije ništa na šta već nismo navikli. Koliko se sećam na proleće smo svi kolektivno ovde kukumavčili za kompletnim remontom tima, evo dobili smo ga. treba sačekati prvu jaču utakmicu pa videti kakav je bio prelazni rok.
 

Dr.Hofmann

Guest
Kole

Ne želim uopšte raspravu, ali očigledno se moje i tvoje razmišljanej razlikuje mnogo, kažeš "pa svi su se nadali" , e pa ja se nisam nadao(možda jesam onako potajno, ali reda radi) jer znam ko kosi a ko vodu nosi, i kako nam klub funkcioniše u poslednjih ooh ho godina od kojih sam ja ispratio onako svesno 15-ak.

Mada je i ovo što se dešava poslednjih par godina neki pomak u odnosu na ono pre, ali premali u srazmeru sa ambisijama navijača...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sta reci ne znam ni sam...Stanojevic se izgleda apsolutno nista ne pita u vezi tima vec u fazonu "evo ti ovaj ovaj i ovaj,prodajemo ovog ovog i ovog pa se ti snalazi"...Krstajic me totalno razocarao ocekivao sam mnogo bolje da radi,nije problem u dolascima mislim da smo doveli kvalitetna pojacanja, nego u nepotrebnim i nejasnim odlascima jednog po jednog
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.191
Reaction score
18.560
Локација
U Kinšasi
Ништа што нисмо очекивали се није ни десило. Знали смо да губимо играче који су на позајмиции којима истичу уговори, знали смо да је Раћа отписан, знали смо да Крстајић и Јовановић неће бити ту а пред крај сезоне сазнали смо да највјероватније неће ни Савић дочекати нову сезону. Једино што нисмо очекивали јесте одлазак Фејсе, али тај потез ми је некако и логичан био. Дакле све смо ово очекивали тако да бих могао рећи и да је све и планирано. Мислим да нећемо имати лошији тим ове сезоне него што је био прошле, само је питање шта ћемо са странцима и шта ћемо са уигравањем.

Ja ne znam kako i kada si ti to sve znao, ali pre 2 meseca je receno da Savic nece biti prodat ove sezone i da je buducnost kluba, takodje da ce Tejgo biti otkupljen ako zadovolji (nije zadovoljio??), ne znam da li si ocekivao da Smiljanic nece biti nas. Ako jesi svaka cast. Iskreno, ja sam mislio da ce i Iliev ostati, s obzirom da je bio nas najbolji igrac ove godine.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Koliko se sećam na proleće smo svi kolektivno ovde kukumavčili za kompletnim remontom tima, evo dobili smo ga. treba sačekati prvu jaču utakmicu pa videti kakav je bio prelazni rok.

Remont tima se radi tako sto sa svake pozicije povuces jednog igraca, eventualno dva, tj prodas a na to mesto ubacis nekog novog, mladjeg. Otarasis se viskova, raznih Bogunovica, Stankovica itd... To je podmladjivanje ekipe i remont a ne da u jednom roku prodas 15 igraca i da ti od prvotimaca ostanu Ilic, Babovic i Stojkovic!!!

Ne kazem da ne treba prodavati i menjati ali mogli smo bar Lolu da zadrzimo i Savica ostavimo barem do zime. Da ima makar neko iz proslogodisnje ekipe ko ce imati autoritet nad novim igracima, ko ce moci da ih uvede i pomogne u uklapanju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top