Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Krstajic cim napravi neki dobar potez u cilju jacanja ekipe uz ostanak njenog kostura naravno (Eduardo,Ivanov...) odmah ga unisti mitsko bice poznatije kao ZEKOBJEK koje jos obitava istina mutirano u nasem voljenom klubu sa prodajom nekog od kljucnih igraca(Savic,Ljuba,pustanje Tejga,Lole,vidim i Meda...).
Dzaba nam i novi igraci kad mi "raskantasmo celu masinu" koja sad treba jovo nanovo da se uigrava.Neozbiljno je to narocito za Evropu(a slusali smo price cak i o iskoraku u Evropi cele godine),nema tu nikakvog plana u prodaji i dovodjenju igraca ni kod Stanoja i Krleta?!Oni imaju dobre namere ali postaju saucesnici politike "sve je na prodaju" i "seci usi krpi dupe" koju demonstriraju Djura i mornari po direktivi Zekobjeka.

Ja sam digao ruke od nerviranja,to nam je sto nam je!Ako dovedu nesto kvalitetno do kraja prelaznog roka cist car.Ako kola kojim slucajem ne daj Boze krenu nizbrdo sve ce svaliti na Stanoja i Krstajica i cepaju dalje(proverena varijanta).Mene samo raduje veliki potencijal ovih nasih bisera Lazara,Brasanca,Ninkovica(ali rasprodace to Djura cim pre jer jelte sve je na prodaju:banghead).
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Najgore je od svega sto nece biti adekvatnih pojacanja.Ko ce bre to da zemeni Savica?Niko...

Lolu,Fejsu,Racu ce da zamene Markovic i Rankovic?Hoce al u kurcu.....

Napadaci ako se napnu skroz mozda dobro odmene Tejga i Ilieva ,kazrem ako se bas napnu....


Ljutio se neko ili ne sad je jasno da smo u Srbiji najbolji jer su drugi jos smesniji i prestanite vise da se zamajavate pricama kako smo mi u Srbiji najorganizovaniji i slicne.

Mi smo u Srbiji samo najmanje neorganizovani i nista vise,ako ove godine uradimo nesto bilo gde to sigurno nece biti zbog znanja i organizacije vec srece kao i prosle godine.

Dakle Snajder ide na to ako ga usere,do sad ga je sralo videcemo sta ce biti dalje,ostaje nam samo da se nadamo da ce ga opet usrati.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
@reisa
Izgleda da mnogo verujes onome sto uprava kaze :D

Rece li Djura da Raca nije prodat a on potpisao i otisao sutradan?
Rekose li da se stvara tim koji ce da igra ozbiljniju ulogu u Evropi, a od tima iz prosle godine ostadose 2 igraca?
Savic ne ide ako se ne nadje adekvatna zamena...Sve se plasim da imaju zamenu vec spremnu...

Nego, posto smo prodali sve sto smo mogli u ovom prelaznom roku(sem stadiona :D), red je da se jos pojacamo ako mislimo bilo sta da uradimo u kvalifikacijama i prvenstvu...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ako smo prodali Savića za 10 miliona, pa otvori se CICIJO, daj pare za desnog beka, za desno krilo, za štopera, i vrati Lolu! Gospodo, da nećete možda u grob sa parama ili da nećete možda oročiti novac?
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
1000 зашто 1000 зато :D

Проста ствар. Они пре сваке сезоне затворе 100% буџета плус њихови интереси од продаје играча.Маркетинг нула тв права :buhaha ... Неће они да се коцкају. На Фејси су изгубили бар 2м еура због повреде. На Раћи су се опекли , а играо је још за репрезентацију па ЛШ ... Не вреди цена му је пала. Мислиш да они рачунају да ће Савић још напредовати. Не , него јел 10м понуда . Јесте, продато !

то је цела прича.




не може бити јасније :D

ma sve je to meni jasno,ali je problem sto oni jednogodisnji budzet zatvaraju po par puta godisnje ... primera radi ... budzet za sezonu 2010/11 je zatvaran (obezbedjivan ) prvo na kraju sezone 2009/10 (prvo je u januaru prodat ljajic za 8m, pa jul 2010 - dijara 1m,lomic 1m,),pa je onda zatvarana u decembru ( stigla lova od LS 9-10m,prodaja nastasica 2.5,kleo 3.5) i sad opet zatvaraju neki buzdeti ( ovaj put verovatno za sezonu 2015/16 :D ) pa se pored ostatka za LS 1-1.5m( tv prava,marketing) moralo prodati i u vrednosti od maltene 20m (savic 10,raca+mj 3.5,fejsa 3 ) ...nemoj zajebavati,ovoliki budzet nema ni celzi :buhahabezmalo 50m za malo vise od godinu dana :pop
a pritom Rukavina je skup jer treba da se plati 1m ...jokic takodje ... iako se slazem da smo do sad platili REKORDNO obestecenje za igrace u jednom prelaznom roku ...sto ne znaci da smo se sad pretrgli vec da u proslosti smo dovodili samo slobodne igrace :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
A 15м еура дуга што је Раша Бабић рекао :D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.559
Локација
U Kinšasi
Pa zatvaraju finansijsku konstrukciju za 2038 godinu, kad planiraju da se povuku sa funkcija i ostave klub na stabilnim nogama.
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
svaki igrac na svetu ima svoju cenu. ako ponudite nekom klubu tu cenu oni ce ga prodati i to je to. Ponudite Realu 200 miliona za Ronalda oni ce ga prodati nece ni da trepnu. realno tesko ce za Savica dobiti vise. mozda da se i ove godine plasiramo u LS pa da on odigra super, ali u nasoj ligi njemu cena nece rasti a to sa LS je kocka. Odavno se izgleda kod nas radi na tom principu, sve je na prodaju za pravu cenu. za sve igrace ovaj prelazni rok su dobili solidno novaca a sad sto mi mislimo da bi isti vredeli vise kroz par godina to je druga prica.
to sto svi mi zelimo da uprava zadrzi kostur tima tri sezone je kod nas neizvodljivo. pa i sad imaju sansu da to zapocnu, posto mi imamo dosta dobre igrace za buducnost: Volkov, Frimpong (ako potpise) 2 Markovica, Brasanac, Ninkovic, pa i Tomic, Scepovic, Jovancic... kad bi se ti igraci forsirali na primer 3 sezone to bi bila super ekipa... ali vec na zimu cim stigne prva prava ponuda odose oni... kod nas je u pitanju sudar struke i biznisa... siguran sam da se Krstajic i SS ne slazu sa ovim potezima (Fejsa, Savic) ali ili cuti i nadji resenje ili kao Tomic i Co caos... glavme konce vuku zna se ko...
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
@djomla

Не бих се расправљао, свако има своје мишљење. Али 'ајде мало реално. Зар си мислио да ћемо да дамо толики новац за Тејга, реално и да су дали ја бих их критиковаo. Просто не вриједи толико. Илијева нисам очекивао, мада сам у једном моменту помислио да ће остати. Мислим да је Ђура рекао једном приликом да одлазе сви који су на позајмици. Ја једино нисам био сигуран за Савића, али постало је јасно да иде чим су почеле да се пишу цифре. Није реално да одбијемо толико новца за одбрамбеног играча који је тако млад, просто то у ситуацији у којој функционишемо није реално. Само бих хтио да кажем да није све црно. У вези кошаркаша смо кукали из године у годину а сада нам је чудно ако неко остане. Пустите да људи раде свој посао, мало ме плаше приче о притисцима да мусави буду први али о свему ћемо дискутовати када видимо резултате. За сада смо, рекло би се, добро покривени и лијепо играмо, видјећемо.:napred Partizan
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
sad ce u ponedeljak osvanuti "fiorentina hoce l. markovica" zivi bili pa vidjeli :)))
pa ce se djura onda prsiti kako cemo ga zadrzati do zime....
samo mi je zao stanojevica, sigurno mu je pozlilo...
tuga tuga tugaaa
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
:D@Dr.Greenthumb
Ja verujem Krstajicu u potpunosti, Djuri ni rodjena majka ne moze da veruje!
Kazes Partizan koji igra ozbiljnu ulogu u Evropi, par zar nas ti igraci za ciju rasprodaju toliko kukate, nisu fascinantno predstavljali u grupnoj fazi LS
Iskreno za Fejsu posle duge pauze niko nije mogao da garantuje da ce dostici stari nivo igre, Raca dobio, u to sam sigurna jedinu pravu ponudu koju je mogao, jeste da svi volimo Racu, ali da se ne zavaravamo igrac koji ne zna da gurne loptu napred nama u Evropi ne treba! Savic i da hoce u njegovim godinama ne bi mogao da bude komandant odbrane...a jos 10 miliona, malo li je!
Kad je rec o Ilievu, 90 % nas je osporavalo njegov dolazak, njegova igra u domacem sampionatu bilia je veoma znacajna, ali u Evropi....tesko!
Tejgo...hvala mu za golove, al da toliko vredi zar se ne bi mnogi grabili oko njega!kada sam ga gledala u Ivanjici, nista vece umece sa loptom nije pokazao od onih ivanjickih maestralnih stranaca!
Ljudi imajte strpljenja, ne prizivajte potop, tek smo poceli!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Zasto je prodaja Savica debilan potez...realno brat bi brata prodao za 10 miliona!:DZa pare koje ce klub da zaradi od njega, mogu se dovesti ekstra pojacanja!a, i setimo se da prodaje Savica nece biti ako nije pronadjena adekvatna zamena!Znaci zamena je pronadjena...i sad cekamo da saznamo ko je u pitanju!
Pre par dana smo dizali Krleta u nebesa, danas predajemo titulu ciganima... :confused
Ja i dalje verujem da cemo biti duplo jaci nego prethodne sezone, i nimalo ne sumnjam u Krleta!

Ako zamjena bude neko tipa Igor Djuric i slicni,mozemo polako da zatvaramo radnju za ovu sezonu.PO HILJADITI PUT:NIJE PROBLEM PRODAJA SAVICA NEGO TAJMING ISTE!Nama sezona pocinje za 12 dana,citave pripreme prosao je SAVIC,a utakmice ce igrati neko drugi!?Gdje je tu logika,pamet,odgovornost,dobre namjere,briga za rezultate kluba? :pop Ljudi su sve gore napisali,ja sad da nesto razvlacim pitu,nema potrebe.
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Reisa

Nije malo za Savica 10 (4 ide BSK) al problem je sto te pare nikada nece stici u kasu Partizana, vec ce u privatne dzepove Djure, Zeke i Bjeke
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
jebiga brate,tako je bilo,tako ce i da ostane...Zao mi je sto ovo kazem,ali koja smo mi smejurija od kluba BRATEEEEE!!! Samo se nadam da ce ova ekipa da se zadrzi bar 3-4 godine,a ako i sledeci prelazni rok rasprodaju pola igraca,ja na JNA vise nikad nogom necu da krocim! Samo se nadam da ce sad kad prodaju Savica da dovedu bar jos 2-3 igraca do kraja prelaznog roka...
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
Poruke tipa, bas tako, potpisujem, slazem se, bez dodatnog obrazlozenja se kaznjavaju poenima.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Ne znam ja u cije ce dzepove da zavrse, ali ne mogu da verujem da bi covek kao Krstajic, prihvatio da ga Djura, Bjeka, Zeka vuku za nos!
Jos plus da mislim o tome da taj isti Krstajic, ne razmislja o Partizanu, na nacin na koji mi navijaci razmisljamo!I da sacekamo da se iz kluba oglase povodom ugovora!
Nemojte pri svakom potezu da uvlacite Bjeku i Zeku, jer za ovaj prelazni rok po meni najvecu odgovornost ce da snose Krle i Stanoje!
Sta ce nama trener koji ce da dozvoli da ga segaju u svakom prelaznom roku...Ako u svakom ovom transferu on nije imao udela, onda mi nista bolje ne poslujemo od romuljage.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Bice pakleno tesko naci zamenu za Savica ,potreban je ubica na stopera ,igrac koji ima iskustva,nije previse star...Za takvog treba iskesirati po mojoj proceni 1,1-5 mil evra,ako planiraju da im igra Labrin na godinu dana ,onda bolje nek daju sansu ABRAHAMU pa kad propadamo bar da ima neke koristi ,a ne da razigravamo igraca Palerma.
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
@ REISA

Pazi, Krstajic do dana danjasnjeg nije potpisao jos uvek ugovor o radu, tj zvanican dokument da je stupio na mesto sportskog direktora. Bila promocija bilo sve, al ugovor nije potpisan koliko ja znam.

Znaci taj isti Krstajic ce odleteti isto kao sto su najurili Tomica, Petrica i Batu.

ps: nisam skrenuo sa teme, jer je prica vezana za transfere, odnosno ugovor sportskog direktora.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako nam ode Savić, odbrana nam ode u kurac. Savić je pred kraj sezone igrao bolje i od Krleta, obojca nam odlaze + nam je i treći štoper Mare otišao. Ne bi me čudilo da onda krene priča o vraćanju Nenada Đorđevića...

Savić odlazi 100% i to brže nego što ste se nadali i mislili! Siti je njegov sledeći klub! Prema tome zaboravite na njega kao igrača Partizana, jer od danas (ok, sledeće nedelje) on to više nije.

Ja iskreno mislim da od Zuke nema nista. Stanojevic je nekoliko puta ponovio da ima dobre igrace na poziciji zadnjeg veznog, a kada su ga pitali o prodaji Petrovica on je rekao da su upravo iz tog razloga angazovali Rankovica.
Tako da, pozdavite se sa Zukom. A ovo je samo bila novinarska patka!

Ne pričaj ako nisi upućen. Žuka je pred vratima Partizana, jer drugih ponuda trenutno nema. Ostaje samo da se dogovore o plati.

Zašto ga dovode, ili bar pokušavaju da dovedu, nije teško zaključiti. Treba smiriti razjarenu masu navijača koji su svakim novim danom, i odlaskom, sve nezadovoljniji.

Ајде какве теорије завера цигани титула ... Па јесмо ми спуцали већ 2.5м еура за ова појачања да би циганима дали титулу.

Upravo tako. Ma koliko ne volili Bjekovića, taj ciganima ne bi dao titulu pa da mu seku desnu nogu... i ruku! Šta je da je, ali je i veliki Partizanovac.

Ja bih samo da podsetim na sva kukanja od letos/jesenas kada su došli isti ti Lola, Babović i ostali zbog kojih se sada ovde gorke suze rone...

Koliko forumaša je pljuvalo po Lolinim "splavarskim" sklonostima? Svega je tu bilo...

A sada se ovde kuka za rasturanjem ekipe koja je i prvo pljuvana (kada su dovedeni), pa onda dizana u nebesa (kada su bežali ciganima 5 bodova), pa onda na kraju razvlačena po blatu kada su istu tu prednost prokockali...

Da ne podsećam na veličanja Krstajića i "jedva čekanja" da postane SD. I šta to sada znači? Da li je on jednostavno idealizovan? Da li možda onda taj Bjeković i nije toliko zlo, ako ga poštuje i sluša jedan Krstajić (ako poretpostavimo da je većina forumaša dobro procenila Krleta)...

Da ne budem pogrešno shvaćena: nisam pristalica prodaje ovolikog broja igrača, ali sam isto tako svesna da niti ćemo znati prave razloge (sportske ili finansijske) niti planove saleta stanojevića.

I baš iz tog razloga bih ja ipak sačekala da počnu takmičarske utakmice i prvenstvo. Za pljuvnje uvek ima vremena.

Devojka objasnila sve i tu više nema šta da se doda. Jedina neplanska prodaja je Savić, ali kad ti neko ponudi 10 miliona Evra (čitaj, verovatno preko 12m) onda se dobro zamisliš. E sada, druga je stvar gde će te pare da završe. Ukoliko ih iskoriste za internat i malo poprave stadion (STAVITE CRNO-BELE STOLICE PIČKA MU MATERINA, sada imate odakle!!!!) oprostiću im Savića.

Sačekajmo utakmice kvalifikacije pa da onda svi zajedno hvalimo ili pljujemo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top