Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Nije to pesimizam,to je više nezadovoljstvo što smo izvukli najtežeg(najveći koeficijent) protivnika od 5 mogućih.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Dajte bre ljudi,kakav Genk,o čemu pričamo? Anderleht i Standard bi bili daleko opasniji rivali,ali ako treba od jednog Genka da strepimo,najbolje da istupimo iz kvalifikacija
 
Последња измена:

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
e moj ludi srbine..
A sto dosta vas pod obavezno naglasava da mora da se igra sa dva zadnja vezna?Jesu to obavezne reference modernog fudbala?
ne,to su obavezne reference samo da izbegnes petardu u genku
Ako je istina da Bik i dalje vlada...
ma jok,nije to istina,otkud ti to,to su nebuloze:D
on samo dodje ujutro na kaficu na stadion i odmah ode
navijac kao ti ili ja :D
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Dajte bre ljudi,kakav Genk,o čemu pričamo? Anderleht i Standard bi bili daleko opasniji rivali,ali ako treba od jednog Genka da strepimo,najbolje da istupimo iz kvalifikacija

Pa sto onda Standard i Andrleht nisu osvojili titulu ?! Mi smo usli u takmicarsku sezonu bez stopera,ako ispadnemo najveci krivac ce biti uprava jer su prodali Savica koji je ove godine trebao da bude nosilac igre,svakog dana bez stopera nama sanse da prodjemo sve vise opadaju bojim se da ako dodje na 10 dana pred utakmicu necemo ni imati neke sanse (ako uopste dodje).Ovo je sramota sta se radi na jednoj strani imamo FENOMENALAN rad struke ,koji je napravio odlicnu igru ,afirmisao mlade igrace ,a sa druge KATASTROFALAN rad uprava koja prodaje DEVETNESTOGODISNJEG stopera koji je pod UGOVOROM posle samo jedne sezone u klubu i stavljaju Saletu vruc krompir u ruke ,da se bori protiv Belgijskog prvaka koji je duplo skuplji od nas ,koji ima neuporedivo bolje uslove i koji ima stabilan tim . Sa druge strane ne mogu da nadju sponzora uprkos odlicnim rezultatima struke,marketing je obicna nula ,a o fosilima koji sede tamo da i ne pricam pogotovo o izjavama da struka ima "najbolje uslove u evropi" ovo dovoljno govori .
Ako kojim slucajem ispadnemo popljuvacu upravu onako socno pa makar dobio dozivotni ban ,a svako ko je na strani ovih nesposobnih cini kontra uslugu Partizanu i daje legitimitet ,Bjeki fosilima i ostalima protiv kojih smo se svi navodno "borili" .
Imamo najbolju struku blizoj istoriji i najgoru upravu .
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Противници попут Генка су најопаснији... Ни мало звучно име, а сасвим солидан тим имају! Али ипак, очекујем да уз мало муке пролазимо даље!
У сваком случају, више они нас треба да се плаше него ми њих...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja se uopšte ne bi začudio da nam već u ponedeljak jave iz smrdljive UEFA da je redosled gostovanja zamenjen!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Не видим разлог зашто би то урадили?!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zato što je Genk već rekao da se plaši revanša u Beogradu!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Da, ali mi smo kurčina od ekipe kad jurimo rezultat u Bg tako bih ja voleo kada bi nam zamenili domaćinstvo...ali to se nažalost neće desiti.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ako kojim slucajem ispadnemo popljuvacu upravu onako socno pa makar dobio dozivotni ban ,a svako ko je na strani ovih nesposobnih cini kontra uslugu Partizanu i daje legitimitet ,Bjeki fosilima i ostalima protiv kojih smo se svi navodno "borili" .

Rad i ponasanje uprave je katastrofa nad katastrofama i "elementarna nepogoda" koja preti da unisti sve sto sportski deo kluba s mukom stvara i svako ko to brani ili ima ozbiljan problem ili je clan iste.
Ako ispadnemo ne daj Boze od Genka, a "igramo se vatrom" bez stopera i bilo kakvih naznaka da cemo dovesti nekog kvalitetnog i spremnog da odmah pomogne u Evropi svojim iskustvom i znanjem(ove probe i zajebavanja na nedelju dana od "utakmica sezone" su sprdanje sa jednim velikim klubom kakav je Partizan) to ce biti samo i iskljucivo njihova krivica​


Mene najvise plasi pored stopera koga nemamo Saletova vizija o Vukicu-Ilicu i Babovicu u manevru a "ledja" im cuva samo Medo.To je "horor film" u najavi a ako ocemo sa dva zadnja vezna nemamo "kera" parnjaka Medu ko sto je bio Lola( Rankovic je cista "lutrija" i nemam pojma sta od njega da ocekujem) i plus onda igramo sa jednim spicem i ovom "sporom" trojkom u manevru.Transformacija u kontru go k***c i moze da se pretvori u ono mucenje koje ni najvecem dusmaninu ne bih pozeleo u revansu kupa sa ciganima?!Jos smo tad imali brze igrace(Tejgo,Adija) a nismo centar presli jer dok ova ekipa(Ilic,Babovic...) prenese i da upotrebljivu loptu treba im vecnost a protivnik se postavio i "prodje voz''!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Mislim da tu nebi trebalo da bude problema oko toga pod uslovom da nebude par lokalnih grobara u skoplju i da tamo ne ispadne neko sranje...inace bi u buduce svaki nas protivnik mogao da kaze plasi se Beograda i zameni domacinstvo...nisu valjda tolki kreteni u UEFA...

Nego bas citam njihova dva napadaca su oboje u A-Reprezentaciji Belgije...tesko nama ako ne smisle nesto za stopera...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Dobro, u tom slučaju bi bilo okej.
Uglavnom, već smo dosta puta pokazali kako su češće naši igrači ti koji podlegnu pritisku na JNA.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ko kaže da ćemo juriti rezultat! Ja sam prilično siguran da ćemo iz Genka otići sa nerešenim... ako ne i bolje!
ajde pogledaj danas od 16:15 prijateljsku genka protiv liona pa onda daj prognozu,jel moze?
cisto da vidis o kakvoj se ekipi radi jer ti njih uopste nisi gledao cim si takav optimista
oni su fizički,trkacki jedno 10 puta jaci od nas
ja se bojim poraza tamo i to ubedljivog
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
@Macak ako je to stvarno tako kao sto kazes(ne kazem da nije, nisam ih gledao) onda ne vidim kako bi nam dovodjenje stopera pomoglo, ili recimo da ilic ili vukic odu na klupu...

mislim ako su bas toliko bolji
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
161065_FK_Partizan_Beograd.jpg


kod njih se treba malo zatvoriti, zato mislim da bi ovo bilo idealno...
naravno uz novog stopera i mozda je jos jedna dilema aksa ili miljkovic?!?
miljkovic bolji u defanzivi, a aksa u ofanzivi hmm....medo i rankovic su pravi ratnicii i tu nece biti problema...volkov treba igrati na krilu, posto je tu mnogo opasniji, u sherifu je dao dosta golova...ilic u sredini mnogo opasniji...edu je brz i ima dobru tehniku, zato nece biti problema da igra sam...
a u beogradu treba dosta ofanzivnije igrati....ali i to zavisi od rezultata..
 
Последња измена:

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
@Macak ako je to stvarno tako kao sto kazes(ne kazem da nije, nisam ih gledao) onda ne vidim kako bi nam dovodjenje stopera pomoglo, ili recimo da ilic ili vukic odu na klupu...

mislim ako su bas toliko bolji
nisu oni bolji u tom smislu,i ilic i vukic umeju sa loptom vise nego bilo ko od njih,problem je samo sto nece stici,nece imati vremena i prostora da pokazu sta znaju
ovakva postavka kao sto je che nacrtao jedina ima sanse da nam donese dobar rezultat tamo
jedino kad bi 'stoper' jos imao ime,prezime i kvalitet
gledajte danas utakmicu ko god moze,imacete sta da vidite
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nemojte Lazevskog protiv Belgijanaca molim vas :D
Sjetite se kod prvog gola Anderlehta u Beogradu da je sa loptom i Lazevski unešen u gol. A pritom nije ni jednu utakmicu na pripremama počinjao, Volkov nema šanse da igra krilo (to je mjesto zagarantovano za Ilića) tako da od toga nema ništa.

Trebali bi počinjati kao protiv Škendje, međutim postoji mogućnost dolaska pojačanja (štoper između ostalog).

Ipak, ima još dosta, 10-11 dana do Genka, a ja jedva čekam utakmicu protiv Škendije jer volim kad igra Partizan protiv bilo koga.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad

Potpisujem ovu Che-ovu formaciju za gostovanje u Genku s tim sto ne znam kakva je situacija sa Lazevskim(oce li biti spreman za tu odsudnu bitku posle povrede) jer nam onda formacija gubi vaznu kariku Volkova kao levo krilo i opet "Jovo nanovo" sa Vukicem,Ilicem i Babovicem!Ovo sa Miljkom ili Aksom i nije toliko krucijalno.Mada po meni bolje Aksa jer ce Babovic onda cesce u sredinu i ostaje prostor za ubacivanje i centriranje(ledja nek im cuva drugi "ker"(aka Je-Ne-A:D) za razliku od levog boka gde Laza samo cuva ledja Volkovu koji sparta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top