Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ma da,najbolje da ih propitamo kako se usudjuju da prave ove grupe!
Treba u dupe da ih ljubimo zbog sistema koji su uveli pre koju godinu.I neka nas ubuduce stave u grupu sa pacerima,da možemo samo jake da dobijemo,jer ti jaki su ustvari ½jaki½.Kad se samo setim ekipa koje smo priželjkivali do pre par godina.Za ove Belgijance bismo svi tad dali dupe!
Na ovaj duel treba gledati kao na poslednju prepreku do Lige Evrope!Ako njih ne možemo da prođemo,fokusirajmo se na Jelenko ligu jer za bolje nismo.
Oni jesu najteži protivnik od mogućih iz žreba ali mi smo Partizan i neće tako neki Genk zaustaviti naš pohod ka Evropi!
Neka se oni nas plaše,neka nas skautiraju,neka rade šta hoće!Na nama je da konačno kompletiramo tim jer samo to može da nas sjebe na putu do cilja!
Ne potpisujem poraz od 2:1 tamo što Je-Ne-A reče.

NE SME SE IZGUBITI!
Poraz ću prihvatiti samo u grupnoj fazi Lige Šampiona!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
@laki:
malo je reci odvratni. kad se setim onih matorih njuski iz svecane loze na van der stoku. sve gebels do geringa:puke.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma da,najbolje da ih propitamo kako se usudjuju da prave ove grupe!
Treba u dupe da ih ljubimo zbog sistema koji su uveli pre koju godinu...
Jedno (podgrupe) sa drugim (sistem kvalifikacija) nema ama baš ništa zajedničko.

Ovo prvo (podgrupe) bode oči jer je to jedina stvar oko žreba (i uopšte čitavog takmičenja) koja nije jasna, koja nije definisana čak ni u zvaničnim propozicijama takmičenja ("Regulations"). A u propozicijama imaš pritom objašnjene do tančina čak i najveće bizarnosti, mnogo manje bitne od ovih podgrupa. I još UEFA sama iritira jer koristi pojam "geografije" a tog pojma se onda ne drži striktno, pravi čak "vratolomije" koje totalno odudaraju od geografije! A još pojam geografije par puta ranije, u neslužbenim izjavama njenih členika, "opravdaše" kao uštedom troškova za ekipe...cinizam brale samo takav!

Ovo drugo (nov sistem kvalifikacija za LŠ od sezone 09/10) je jedna genijalnost Platinija kojom jeste nama (i onima sličnim nama, znači klubovima čiji je klupski rejting jači od nacionalnog rejtinga matičnog saveza) učinjeno, ali ne samo nama i onima sličnim nama! Ne zaboravi da sad prve 3 zemlje na listi imaju čak 3 direktna mesta u grupama LŠ! A imali su ranije samo 2 mesta...Znači ako ih ljubimo u dupe - onda da to činimo samo zajedno sa Englezima, Špancima i Italijanima (odnosno Nemcima, mislim da su oni 3. od naredne sezone).
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ma naravno,ali ako ću da biram podgrupe ili stari sistem kvalifikacija biram ovo današnje,ma koliko glupo bilo.
I mene je sve to iznerviralo ali opet je to smejurija u odnosu na ranije.

p.s.
Neću da ih ljubim u dupe,ko im bre klacka koske! :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Ja mislim da je ceo ovaj sistem Platinijev kissing the ass malih saveza koji ce zauzvrat glasati za njega :D
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
kratko i jasno.. oni daju lovu, oni odredjuju sistem takmicenja..

ne znam kakav je genk, ali nekako su mnogo manje atraktivni od anderlehta.. deluje mi da su sanse bar 50:50, ako ne i koji procenat vise u nasu korist.. jer MI SMO PARTIZAN..
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Ja se ne plašim njih već nas!
Nas u upravi i nas na sredini terena!

Računam da će štoper ipak doći na vreme jedno desetak dana pred meč da se uigra(ironija)!
Такође, никада се и нисам плашио њих, већ наше спремности с обзиром на то који нам противник долази.

Ono zbog čega ja zapravo najviše pizdim nije to što se desilo danas (glavni žreb), nego ono što se desilo juče popodne (te 2 podgrupe koje su napravljene tako kako su napravljene). Ništa mi nije jasno majke mi mile. I krajnje je vreme da se neko u ime kluba raspita zvanično kod UEFA na koju foru oni prave takve podgrupe? To su kao neke "geografske podgrupe"? To nema blage veze sa geografijom! Oni jebote stave nas i "zapadnjake" (nosioce) poput Rendžersa (dobio Malme za rivala) ili recimo Šturma (dobio gruzijski Zestafoni za rivala) zajedno u istu podgrupu, a Dinamo Zagreb (koji je "zapadniji" od nas!) stave u drugu podgrupu!?!?! Živo me interesuje na koju foru ta UEFA radi takve stvari...To jebote kao da njih par mudonja sednu za sto i onda slažu "puzle" kako im se digne ona stvar...Zaista smatram da bi trebalo da se postavi pitanje njima tamo u Nionu i da bi bio red da UEFA na takvo jedno opravdano pitanje odgovori...Ovakvo pravljenje podgrupa nema nikakvog smisla i ostavlja puno prostora za razmišljanja u fazonu da se tu puno toga mulja...Polako ali sigurno UEFA po količini muljanja oko ovakvih i sličnih stvari sve više liči na košarkašku Evroligu...
И ја се питам! Мислим, пре свега тога, једно велико "ЧЕМУ ТО"? Због чега су то урадили? Зар није лакше и нама и њима да нас је 10 на 10, па ко коме западне!? "Географске групе", по чему гледају, надморској висини града из којег је клуб?
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd

Spasev MKD

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
OK... izvukli smo Genk, pa sta......i Anderleht je bio jak i Njukasl...pa jel se musema tresla na Sejm Dzejms Parku ili na JNA, jel se himna LS slusala u Briselu ili u Beogradu? Ajmo Grobari da cujem ono nase: JA VERUJEM!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...
И ја се питам! Мислим, пре свега тога, једно велико "ЧЕМУ ТО"? Због чега су то урадили? Зар није лакше и нама и њима да нас је 10 на 10, па ко коме западне!? "Географске групе", по чему гледају, надморској висини града из којег је клуб?
Tako je, sve si lepo rekao, tj. pitao - ČEMU TO? Jebem im ja mater...imaju 20 klubova, znači 10 parova i oni tu prave neke podgrupe, smanjuju nam procenat verovatnoće da ubodemo lakšeg, povećavaju procenat da ubodemo težeg...užas...do prošle sezone su to sa podgrupama radili samo u "2. ligi" zvanoj Liga Evrope (Liga UEFA / Kup UEFA), tu su se i držali te njihove geografije, a onda uvedoše i u kvalifikacijama za LŠ i to bez ikakve logične geografije...nema jednostavno odgovora na to "ČEMU TO?"...nema osim onog odgovora kojeg nikako neće dati jer je takav odgovor kvaran do bola.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Jedino dobro u ovom žrebu je da smo izbegli Čehe.

Ako dobro otvorimo prvu utakmicu možemo da se nadamo prolazu, i izgleda mi da će biti dosta golova u Genku.Gledao sam izvlačenje i nekako nam se ne da, prošle godine ostanemo kao poslednje loptice mi i Anderleht, a sad u prvoj ruci nam dođe Genk, šteta, moglo je biti mnogo lakše.Genk i Gent su mi uvek ličile na divljačke ekipe koje mogu u gostima da pobede sa 3,4 razlike, ali i da izgube kod kuće...

Šta da se radi, moraće da se dobro oznoje da bi nas izbacili, očekujem neizvesnost do kraja, i naravno sreću na našoj strani. U drugoj utakmici napraviti ludilo na stadionu pa šta nam bog da.

Kad će se znati ko će suditi?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Interno će sudije biti određene već u četvrtak. Kad kažem "interno", mislim na kontakt UEFA i sudija. Partizan će saznati najkasnije do nedelje, verovatno već u subotu. Javnosti će biti obelodanjeno 48 sati pre utakmice. Znači ili u nedelju (ako se igra u utorak), ili u ponedeljak (ako se igra u sredu).
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
U ovom zrijebu je najbolje sto ako prodjemo znacemo jasno ko smo,sto smo i koliki nam je domet.
Bez fortune,busenja trave itd...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
ovaj zreb danas je bio kao kad u vreci punoj pi.. izvuces jedan ku..
eto tako otprilike
ako stanojevic prodje protiv belgijanaca a da mu u timu budu u isto vreme ilic,vukic i babovic onda je stanojevic veci madjionicar od dejvida koperfilda
belgijanci trce i biju ko zveri i pocepace nas na sredini ako mi ne budemo imali zveri u veznom redu
ja ne vidim zveri u nasem veznom redu
pomozi boze
 

markoni_kg

Početnik
Учлањен(а)
12.08.2010
Порука
43
Reaction score
8
Ma kakvi kurac, Belgijanci i prosle godine sam ih psovao... najvise mrzim te zemlje i narode koji ni ne znaju sta su, dal' su Flamanci, Valonci, Nemci Francuzi, zabari, kurci....
a pogotovo u Genku, tu se tek ne zna ko je odakle i ko, zapravo, za njih navija.
Ono sto me brine je to da je Genk jako razvijen ali, cini mi se, mali grad (mrzi me da googlam)pa me zanima koliko im realno vredi tim, dal' su ulagali kesh u zadnje vreme i slicno.

JEdino dobro moze biti to, sto smo dobili najozbiljnijeg protivnika za ovu fazu takmicenja, pa MOZDA ali samo MOZDA ovi nasi malo pozure sa dovodjenjem dobrog stopera i zadnjeg veznjaka, ne bi li se malo uigrali...
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Dobro, sta je tu je. O nekim stvarima se moglo misliti ranije, sada je Genk realnost i nista to ne moze da promeni. Prosle godine nas je u trecem kolu ukenjao Helsinki, sad je zreb zajeban, sve u svemu nema potrebe za ispoljavanjem nase sklonosti ka teorijama zavere.
Bio sam relativno ravnodusan pred danasnji zreb, pre svega zbog blize istorije naseg FK-a.
Njukastl - Artmedija, Anderleht - Kozojebs :D Nikozija, nas FK uvek igra kontra svim pravilima i logikama, pa nek tako bude i sada.

Nasa prednost je sigurno velicina kluba, jer su ovo ipak seljoberi koji su malo Evrope videli. Njihova prednost je sigurno jacina lige i to sto verovtano u veznom redu imaju neke camuge ili pajsere druge vrste, sa kojima nas svileni vezni red nece lako moci da izadje na kraj, pre svega trkacki. Ako se tu ne pojacamo ocekujem slican scenario kakav smo gledali u Evropi poslednjih godina, gde nam je najveci problem bio taj da ekipa nije mogla u duzem periodu utakmice da izvrsi kvalitetan presing na poslednje linije protivnika.
Sumnjam da ce bilo kakav rezultat kod ovih seljaka odluciti pobednika i da ce se sve resavati u Beogradu, sto s obzirom na neku blizu proslost i ne daje mnogo prostora za optimizam.
Sve u svemu, uz adekvatna pojacanja itekako imamo sanse, ali vremena za tako nesto je sve manje.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Е сад сам још сигурнији да идемо на Динамо у плеј офу :)))
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Deset dana do utakmice nama Ranković i dalje jedina opcija kao desni štoper !Ovakav nam treba --> :drumos

Pozitivne stvari su da nam odgovara način igre Genka i što nemaju evropskog iskustva.Mislim da bi nam teži rival bio Plzen,jer takve ekipe nam nikako ne leže.Ovakav tip ekipa kao Genk ne znaju da igraju na rezultat.
Što se evropskog iskustva tiče mislim da smo tu u velikoj prednosti.Genk je prošle sezone odigrao 2 kola,predprošle 1 kolo a pre tri godine nije ni igrao.
 
Последња измена:

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Jedina pozitivna stvar sto smo izvukli Genk je da ce se nasa uprava mozda, ali samo mozda, malo opametiti i dovesti stopera i jednog kvalitetnog igraca sredine terena. Verujem da su se oni nadali da cemo dobiti lakog protivnika, pa onda u poslednjem kolu, ako nas usere usere, a ako ne tu su grupe Liga Evrope. I osim stopera, ne bi doveli nikoga vise.

E ,sada, ako ne daj Boze ispadnemo od Genka mi bi morali da odigramo jos jedno kolo za ulaz u LE, a tu nece biti tako laki protivnici. Nadam se da nece rizikovati sezonu u Evropi zbog svog cicijasenja, uzdanja u srecu itd. Treba nam brz i kvalitetan igrac na sredini terena!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top