Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Нема ништа горе, него када се враћам са утакмице, а у колима сви ћуте ...
Јако сам депресиван, у последње време ми се дешавају само јако лоше ствари, па и ово испадање ми некако дође на све то.
Пошто сам јако лоше воље, нећу много о утакмици, тактици, овоме-ономе.
Звоне Вукић више није за професионални фудбал.
Неки лик који се вечерас појавио на месту десног бека у Партизану, и стандардно очајни МШ31 нису ни за аматерски фудбал (еј, а још гомила људи МШ31 ће да реши утакмицу, он ће да постигне гол ...)

едит: а овим говнарима из Генка желим судбину Лидса и Фенербахчеа, који су нас избацивали уз перфидан притисак из мафије зване уефа
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Posle zaista nezasluženog ispadanja, trebao bi neko odozgo da nas pogleda u žrebu za LE.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nema puno ozbiljnih kandidata za ispadanje, osim ona 2 gore navedena (Dinamo Bukurešt i Palermo). Jebote još bi kao trebalo da navijamo i za ostale "ujke" (a ne samo Varaždin da izbaci Dinamo Bukurešt), da izbace Stouk ili Fulam...zajebavam se, naravno da nećemo da navijamo za njih, ali...ostanemo li ispod crte - najebali smo.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne znam drumo da li bi dosao neko bolji ,ali mislim da smo u ozbiljnom problemu sad i neko mora trgnuti igrace,a mislim da Stanojevic to ne moze ,a mislim da ni nece covek jer cemo gledati maikona i scepadonu u kvalifikacijama za LE jer STANOJE VERUJE U NJIH!!!!

EDIT Da su poceli markovic i edu utakmicu druga bi se pesma pevala
EDIT 2 Vukicu izvini
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Od kada je lazni Maicon krocio u prvi tim ja sam upozoravao koliko covek ne zna.Jedini i glavni krivac za vecerasnje ispadanje je njegov mentor Stanojevic.Sto neko rece ni najmanje mi nece biti zao kada ga najure iz kluba.Ali tada obavezno neka povede laznog Maicona i neka uzivaju.Necu uopste da komentarisem penal.Toliko da covek ne zna,da primi ,preda ,centrira,to nije vidjeno u poslednjih dvadeset godina.Vazno da je iskritikovao Aksentijevica posle Skendije da je previse poleteo.Sram te bilo Stanojevicu,da te sram bilo sa laznim Maiconom.Toliko mi se ogadila ta veza i guranje laznog Maicona ,da posle dvadeset godina aktivnog pracenja FK Partizana mi dodje da me stadion vise ne vidi dok doticni ne ode iz kluba...Ali ne,Zasto bi zbog laznog Maicona prestao da pratim nesto sto najvise volim?Zato cu od danas svaku utakmicu kada bude bio u ekipi da mu zvizdim.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Ljudi ne zajebavajte nije sudija kriv,ovaj dvomec je resen u Genku....
tu smo izgubili i bitku i rat...ko da smo ukleti jbte..
Bice ovo cupava sezona,cupava...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ako svi koji su na najvulgarniji seljacki nacin psovali ovde nase fufbalere ne budu banovani na po mesec dana, ja cu lepo da se samobanujem na bar toliko. Izlomim se u jebenoj Grckoj da dodjem do neta i udjem na forum da bi mi se ovde zeludac po drugi put okrenuo. Sram vas bilo sve koji ste ovde iznosili bljuvotine i ne pada vam na pamet da se izvinite. SRAM VAS BILO!
@pepsi
Hvala, brate, na dragocenim informacijama.
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
ako nas ni sutra ne pogleda sreca bar malo onda stvarno vise ne znam , u haosu sam ne mogu da se pomirim jos uvek :/ da su nas posteno dobili pa ajde al ovako :( samo igraci neka se psihicki oporave ako budu igrali kao protiv genka mrtvog necemo mi imati problema za LE, a da sto je najgore po nas ispali rendzersi i rozenborg sad su i oni ispred nas jel si racuno to JeNea? :/ na pocetku ove sezone ama bas trunke srece nismo imali, i tema treba da se zove kvalifikacije za LE jer jos uvek nije sigurno da cemo proci ...
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Nismo prviispod crte za ligu evrope. Veceras su ispali Rozenborg i Rendzers tako da su i oni sad ispred nas.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Marko Scepovic je danas odigrao odlicno pljuvaci jedni ,decko je imao par odlicnih driblinga ,dobrih pokusaja i proigravanja ,pritom se trudio i trcao .RECITE JEDNU GRESKU ? Stavite ruku na srce i recite jednu gresku ,budite ljudi !
 

Гпб

Guest
Желим људима из уефе да добију рак костију, пизда вам материна смрдљива! Јелбала вас шкендија, јебо вас генк са два пенала, јебо вам свински матер у пичку!

Свака част тренеру показао је да је отац напрам свог портивника, одлично смо играли, али ето Миљковић је омогућио смрдљивцима да нас покраду. Шћепоивћ би требало сам да з атражи исписницу ако неће да му неко јебе матер, публика више нема стрпљења за њега.

Шта рећи народе, смшено је ово што нам раде. Да смо испали због грешке одбране или лоше игре па да кажемо да смо сами криви али немогуће је борити се са ветрењачама. Од смешног пенала у Белгији, до још смешнијег суђења у Београду. Станојевић је доказао да уме да спреми екипу, сада има дивовски посао испред себе али имам поверења у њега. Стуснути зубе, збити редове и гурати даље. ПОраз боли али Боже мој није ни први ни последњи. Игра даје наду. Ако имало интелекта посе3дују господа из управе појачаће овај тим са Мангом и Смиљанићем без обзира шро настављамо европску одисеју у ЛЕ јер имамо шансе да направимо добар резултат.
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Danas je gotovo ceo tim sem pojedinaca (znamo koji su) igrao odlicno, ne daj Boze ali kako mi se cini ladja ce posle ove tekme krenuti da tone, ove godine nemamo ljude koji mogu da eksplodiraju uvek citaj Kleo, Tejgo.. Nemamo majstore u odbrani, sad se vidi koliko nam fale Smiljanic i Petrovic koji je imao neprimetnu a vrlo bitnu ulogu u timu. Druga stvar mi vec drugu sezonu pobedjujemo nekim cudom, igra je konstantno katastrofalna sem eventualno par utakmica na kojima smo pruzili iznad ocekivanja.
Ne bi me cudilo da kroz mesec dva ako kojim slucajem ne udjemo u ligu evrope i ne napravimo tamo barem neki uspeh bude u klubu alarmantno stanje da nemamo para itd, itd. Postaje smesno kako smo svake godine na "pozitivnoj nuli" iako smo prodavali igrace po vrlo dobrim cenama i imali prihode od osvajanja trofeja. Bandu iz uprave treba pod hitno rasterati, ali da li ima poente uopste to treba da se zapitamo. Verovatno da ce i posle njih doci neki takvi isti sumnjivi tipovi..
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Zar nisu Rozenborg i Rendzers ispred nas?
Greska, sad sam video, brisite post
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dal ste vi ludi normalni pa toliko krivite stanojevica...ovo je po meni najbolja utakmica koju je partizan odigrao pod Stanojem...miljkovic je gresku napravio ali ako cemo pravo u genku oba gola su preko rankovica bila data i miljkovic je sasvim solidno odigrao...sad to sto je scepakadabra bio u timu uredu je jer ko umesto njega,prvo poluvreme je ok odigrao i kad je krenuo da mrsi muda zamenjen je tako da mi nije jasno zasto toliko krivite S.S kad je takticki potpuno pojeo ove belgijance a sad sto UEFA gura njih a ne nas to je druga prica...Malo razmislite pre negoli nesto napisete
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Auuu...sad gledam i sve dobri ili bas jaki protivnici mogu da nam zapadnu. Strasno. Nadam se da ce Palermo ispasti, inace cemo verovatno Euro sezonu zavrsiti vec na leto.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Đuriću, hoćeš li i večeras još jednom da naglasiš koliko si para potrošio u prelaznom roku na kupovinu igrača? Sram te bilo da te sram bude...dobro smo se i nosili i igrali protiv šampiona Belgije sa jednim skroz istumbanim timom, sa više ne znam ni ja koliko promenjenih igrača u odnosu na tim koji je osvojio duplu krunu... Ovaj tim večeras (koji je i ovako na brzinu sklepan bio bolji od Belgijanaca), sa makar 2 igrača koja su igrala proletos a nisu više ovde, bi BEZ PROBLEMA izbacio Genk. Bez i najmanjih problema. Đurić je ubedljivo najveći krivac za eliminaciju. Ubedljivo.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Što je najgore, postoji i gomila nepovlašćenih ekipa koje mogu, ako se preselimo u povlašćene sutra, da nas bukvalno unerede...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Nema puno ozbiljnih kandidata za ispadanje, osim ona 2 gore navedena (Dinamo Bukurešt i Palermo). Jebote još bi kao trebalo da navijamo i za ostale "ujke" (a ne samo Varaždin da izbaci Dinamo Bukurešt), da izbace Stouk ili Fulam...zajebavam se, naravno da nećemo da navijamo za njih, ali...ostanemo li ispod crte - najebali smo.

Dovoljno dugo te citam na ovom forumu i siguran sam da ces navijati za ujke ako nista drugo ne preostane. Bas kao i ja. Da sad ne pricam za koga bih sve navijao samo da ostanemo u Evropi bar do kraja godine.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Marko Scepovic je danas odigrao odlicno pljuvaci jedni ,decko je imao par odlicnih driblinga ,dobrih pokusaja i proigravanja ,pritom se trudio i trcao .RECITE JEDNU GRESKU ? Stavite ruku na srce i recite jednu gresku ,budite ljudi !


Alal vera za post....malo je onih koji ce da priznaju da je danas odigrao odlicno, i meni je tesko to da izgovorim, ali bio je i vise nego koristan, borio se....

Uopste cela ekipa zajedno sa trenerom je za igru i borbu zasluzila :respect

E sad sto su sreca i sudijE bili kurve, to je druga prica!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top