Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Alo bre vi sto psujete Vukica, covek se slomio trcecu oduzimajuci, i naravno predobro centrirajuci. Jbg covek je pao ko pokosen vise nije mogao od bola, a i iskreno bio je kraj utakmice. Jbg sreca, jevrejsko govno od sudije nam je presudilo.

Nije tacno , nije tacno, NIJE TACNO !
jeste bio je 92 minut ali lopta prolazi sama kroz peterac metar od lezeceg, nigdje nikoga a cica Vukic lezi na travi zbog grca.... ne kazem da trebamo pretjerivati sa vrijedjanjem ali bar iznesimo stvari kako jesu !
A sad odoh da se izduvam negdje i napijem se jer u ovom trenutku sam sposoban za izreci mnogo teze rijeci zato sledeci post napisacu tek sutra kad mi se glava ohladi !
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
I ja ne razumem pljuvanje Vukica...pretrcao je dosta, dobro je centrirao i borio se kao lav...coveka grc uhvatio...zar mislite da je on to prizeljkivao?
Mnooogo nam znaci ovaj zreb za LE...ako ispadnemo, kao sto neko rece,cao Partizane za duze vreme...ali ako udjemo u LE,siguran sam da ovaj tim moze daleko da dogura..
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Braco grobari, predlazem samaranje.......na decu za lekove trosili svi vi koji ste ukrali dinar od Partizana, mamicu vam u picku svima jebem krvavu
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Bravo "celom" timu

Tomicu, odigrao si fantasticno, lepi driblinzi, dobri centarsutevi, gol
Edu, standardno vrlo dobar.
Sale Ilic, niko ne ume da deli lopte kao ti, dobra borba sa loptu, bravo majstore.
Volkov, sta si im radio na toj levoj strani, jeb* si im mater samo tako, u ofanzivi kao i u defanzivi.
Ivanov-Rnic, bravo, veoma solidno.
Stojkovic, danas si bio nesto slab, umes ti to bolje
Medo, veoma dobar u defanzivi, ponekad los pas ka napred, inace vrlo vrlo dobar.
Lazar Markovic, solidno, za malo da si dao gol.
Dejan Babic, Dobri driblinzi, veliki talenat.


Vukicu, napolje, idi... molim te, idi.
Miljkovicu, nisi ti za partizan.
Scepovicu, barem si pokusao, ali ni ti, kao miljkovic, niste za partizan.


Totalno smo ih ubili, u prvoj utakmici smo imali kontrolu, u ovoj drugoj smo ih silovali. Totalno ne zasluseno su prosli dalje, zelim im da izgube svako utakmicu u evropi zbog penala.

...idemo dalje...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Bravo momci, bravo Stanoje, jako dobra utakmica u kojoj smo nažalost izgubili. :cry:

Vukića sam najviše kritikovao u sve 3 utakmice dosad, ali danas je bio jedan od najboljih u ekipi.

Dobri ili vrlo dobri su bili Volkov, Ivanov, Rnić, Tomić, Eduardo.

Ilić i Miljković KATASTROFA! Ilić je odigrao toliko lošu utakmicu, jedino dobro što je on uradio jeste pred izlazak jedan pas u prostor prema Eduu. Miljkoviću jebala te ruka i tvoje izigravanje Vidića. Mislim da od danas Aksent treba zauzeti mjesto desnog beka.

Babić se prvo prepao, pa onda je i pokazao nešto.

Šćepović i nije bio toliko loš koliko ga pljujete.

Lazar pokazuje da MORA IGRATI ! ! !

Ninković malo je igrao, i on se prvo prepao, ali dobro ima on još vremena.

Stanoja sam kritikovao u prošloj utakmici, ali danas je odlično postavio utakmicu, ali jbg nismo imali sreće.

LJUDI MORATE SHVATITI DA SMO BILI BOLJI 100 PUTA I DA NIJE KRIV STANOJE, VEĆ SUDIJA I SPORTSKA (NE)SREĆA ! ! !

P.S. Sudija je od 40. minuta počeo kenjati sa nepostojećim faulovima da bi nas nedugo poslije potpuno osakatio, unakazio i uništio, tako da mu ono kulturno jebem mamu. Eto...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
PRESTANITE DA PLJUJETE I PSUJETE DA NE BI RADILA SEKIRA!
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
PS zanimljivo da niko ne govori da Genk nije trazio penal vec je De Brujin pruzio ruku za korner i vec krenuo da ga izvede a on je bio najblizi Ustrojljkovicu i onaj kreten portugalski svira penal,iznenadili se i jedni i drugi,ajme umrecu jebem ti fudbal i ko me nagovori da pratim ikakav sport.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Oporavio se miljković...nažalost...
STANOJEVIĆU jebo te miljković da te jebo. Taj dečko jednostavno nema talenat, nema muda, nema ništa. Pa ljudi da li je moguće da to svi vide samo naš trener ne. Dajte mu ispisnicu odmah pa čovek je jednu loptu oduzeo za celu utakmicu, jedno dodavanje nije imao, jedan centaršut je bio dobar samo je problem što je pet naših igrača promašio a poslao loptu tamo gde nema nikoga...
A onaj dečko sa srcem kao LAV ni na klupi (ako sam dobro video)
Kasnije uvođenje NINKOVIĆA i MARKOVIĆA je samo pranje da mu ne prigovore da nema muda zbog AKSENTIJEVIĆA.
Vukić bi se meni grčio negde drugde. Mi umiremo a on leži kao krava. Marš iz PARTIZANA...
REZIME: RAZBILI SMO IH U DVE UTAKMICE, MNOGO, MNOGO SMO BOLJI ALI I MNOGO, MNOGO GLUPLJI. Falila nam je i sreća, puno šansi smo propustili, oporavio se miljković, stative, prečke, oporavio se miljković, penali, sudije, oporavio se miljković, babović, kleo, oporavio se miljković, oporavio se miljković, oporavio se miljković,oporavio se miljković...
Na žalost braćo GROBARI sa tim sve počinje i završava...
Dečko idi sam koštao si nas puno nemoj više MOLIM TE idi pa da slavimo...
NUSKNVP
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
PA NISMO CIGANI DA SAMARAMO..
 

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Jos uvek ne verujem da nismo prosli.
Nije bilo namernog igranja rukom, veze nema sa zivotom...
Miljkovicu i Scepovicu jebem li vam sve zivo za nonsalatnu igru, poslao bi ih na livadu da se jure po medjumesnim ligama!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ajd sad fenseri voljno....dogodine LS.....
Ima tu istine u tome sta pises :D,ali meni je na pamet pala druga crna misao.
Mislim da smo mi zavrsili sa evropom sto se tice ove godine jer tesko ce se klub oporaviti od ovoga,jako tesko,a mislim da cemo da se zestoko namucimo i u JSL
Nisu krivi Vukic i Miljkovic, jedini krivac za ovaj poraz je Stanojevic i nece mi biti uopste krivo ako dobije pedalu.
Ima nas vise sad :D
Gde vam je sada Babovic da ga pljujete,da,on se sada preziva Miljkovic ,a ko je toliko tvrdoglav da drzi odredjene igrace u timu pa makar sekire padale na njega.Toliko sam gotivio tog Stanoja,ali on ako ne podnese ostavku veceras onda smo najebali.Covek je pokazao svoje pravo lice,toliku nadmenost ,tvrdoglavost,bahatost nisam skoro video.Cak mu se i lice nadulo od gordosti i samoljublja.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Dosta vise sa pljuvanjem, to nicemu ne vodi, da su odigrali dobro JESU, da su se trudili JESU, da su dvojica malo retardirana jedan u nogu jedan u glavu JESU ali nije sada resenje da se pljuje i vredja, pa NASI SU!!!
Po meni je bolje da igramo LE, mozda imamo neke sanse, ali ozbiljne sanse uz jos neko pojacanje, a i da vidimo da li vredimo i da li mozemo uci tamo. Ovako i da prodjemo, pa zasto? Da ne uzmemo bod? Da uzmemo 10000000 koje je samo Djuric video? Da se dokazujemo politicarima, drzavi, ciganima? Ma boli nas kurac za sve, dajte da igramo par godina LE i to bi bilo sjajno, pa polako da predjemo i na LS.
SAMO OPUSTENO, OVAJ COVEK NA KLUPI IMA VELIKU BUDUCNOST SAMO MU TREBA DATI MALO VREMENA I PROSTORA.
ZA DRUGE SE NAVIJA, PARTIZAN SE VOLI!!!
 

nidzapa

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
422
Reaction score
33
Локација
Pancevo
@ Amansio
Pa nista nece biti,od novih pojacanja nema ni p,slozice pricu da nas je sudija pokrao,i boli ih qrac. A sudiji zelim rak na svim mogucim mestima,kopile jedno. A i Miljkovicu iako je bio nepostojeci penal sta mases,ne igras odbojku!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ja nisam vredjao Stanojevica i Vukica, niti bih. Trener je postavio odlicnu taktiku ali se zajebao ubacivanjem Miljkovica, taj decko nezna da centrira, nema veze ni sto je skrivio penal. Volkov je za njega Bog licno. Vukic je bio dobar, trudio se na kraju ni on nije mogao vise. Potpisujem ove gore konstatacije da nam fali gol igrac. Eduardo nemoze sve sam ali i on igra vise za ekipu znaci asistira. Tejgo da je ostao bila bi to druga prica. Dovoljno je reci da Genk ima 4 napadaca koja mogu da daju gol Fosen, Ovudzimi, Kenedi i Barda,a mi samo Eduarda jbg mnogo smo tu u deficitu. Mozda je i bolje ovako jer vece sanse za bodove imamo u LE nego u LS. Mada i u Ligi Evrope bice ekipe kao ovaj folirantski Genk pa i teze. Cigani koji se sada slade nasim neuspehom neka mi se napasu muda ko zeka kelerabe!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Necu komentarisati utakmicu jer nemam zivaca. Samo bih molio da neko od upucenijih napise sta ovo znaci po pitanju finansija, podrske treneru, pojacanja, atmosfere u klubu itd? Da li ce se ovo drasticno odraziti na klub?
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
doslo mi je da se ubijem ! ali sada malo i svi serete sto je stanojevic kriv ? jbte igrali smo duplo bolje u obe tekme oni osim tog penala nisu ni imali priliku za gol nismo imali ama bas nimali srece sta da se radi ne treba zaliti jer su momci pokazali koliko mogu i trudili su se maksimalno to je najbitnije sta da radimo sad :( ali se slazam da miljkovic nije trebao igrati tek je krenuo normalno da trenira i odmah igra u ovako vaznoj utakmici mislim da je to bila greska , rekao sam markovica odma umesto scepovica lepo ali jbg sta da se radi sad svim snagama za LE ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top