Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.671
Reaction score
5.622
Samo me zanima,napravili su pauzu kao da su zasedali dva dana ,a ne dva sata.I onda se vratili i za pet-deset minuta zavrsili sve. Na koju foru?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја сам искрено се потајно надао да Младена не смеју да дирају! А сада ми се јављају само нови страхови... Шта ако и та Скупштина прода Гробаре и Младена, шта ако наше акције и да их буде не резултирају одласком, сетите се само колико се зака терао... Шта ћемо онда! Да трпимо ђурића до лета, када му ваљда истиче мандат? Нема шансе... Шта ако стварно сада када оде Крстајић, Станојевић и екипа да оставке? Па неће они чекати 6 месеци без аганжмана да би се нешто десило!
Дефинитивно багра на све могуће начине урушава клуб!!! Ко ће сада у овом прелазном року да доводи играча, под чијом палицом? Не знам, и ја бих волео да идемо до краја, али ово ми смрди на претходни протест, где су највише испаштали резултати клуба и ми навијачи!

ЂУРИЋУ МАТЕР ТИ ЈЕБЕМ, У ПАКЛУ ЋЕШ ГОРЕТИ, А ЈА ЋУ ОНДА ДА ПРИЂЕМ И ДА ДОЛИЈЕМ БЕНЗИНА!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
PA na foru što je Dule otišao jer je shvatio da nema svrhe više tamo da boravi...
 

middle finger

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
69
Reaction score
15
Ljudi mnogo smo naivni. Zašto bi neko od njih dao ostavku? da li neko vrši pritisak na njih? Ne!
Lako je pronaći dva trenera ako Sale i Vuk odu, naš fudbal je pun uvlakača i dupelizaca.
Montira se novi semafor, keširaće se ( ili samo obećati ) za neko zvučno ime i to je to.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Шта рећи, може им се... Искористили су тренутни раскол међу Гробарима, и знају да се сигурно нећемо ујединити у борби протиб њих! Много зајебана ситуација...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Prvi se novinarima obratio Ratomir Babić, predsednik FS Beograda i član UO Partizana:

- Teška odluka, ali šta da se radi, takav je život - dobacio je Babić, seo u auto i napustio "Zemunelo".

HA HA ,Pa covek neunistiv.Dok je njega i takvih kao sto je on nema nama boljitka.

Apsolutno. Sve ovo da se ne desava Partizanu bi mi bilo smesno, ovako je tragicno. A mi smo ovcice, dragi moji Grobari...

Ali, OK, sada je bar otvoren front, ako se na ovome zavrsi, mi definitivno zasluzujemo sudbinu drolje od prekoputa. Samo nemojte misliti da ce nama ruku spasa pruzati drzava, ministri i njihovi sponzori.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
NN G012
Pa ako je Zabranjenima i Alkatrazima stalo do Partizana, mogu da zakopaju ratne sekire na nekoliko nedelja...Sad ce se lepo videti kome je Partizan "iznad" svega..
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ma kakav februar sazvati vandrednu skupstinu odmah!!!!
treba da od 75 clana skupstine bude 38 potpisa sa sazivanje iste!!!!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Nemogu opisati kako sam razocaran...ne zbog rezultata UO (bio je i ocekivan) vec zbog "Grobara" iz BG...pa majku mu zar niste u stanju da okupite bar 500 ljudi???
Ovo je za Partizan vaznije i od prvenstva!!!
Svaka cast onim ljudima koji su ipak bili...

Bravo Grobari-BG...a sad lepo opet po tastaturi Djuricu sve po spisku...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Djuricu mater ti jebem mutavu! Lepo je Bata rekao kad je odlazio da ce ta debilcina upropastiti partizan , i onda ce reci "ja zurim ,a ti se jebi Partizane".
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Sve ovo sto se radi je za buducnost naseg kluba !!!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Jasno vam je da ovo znaci rat!

Mozda su sad uspeli u nameri, ali ovo sigurno nije kraj!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Niko od ovih koji je glasao za Krletovu smjenu, nikada više ne može biti ni u jednom organu kluba, niti više ikada ući u Hram bez plaćene ulaznice.

Ovo je sustina, treba saznati da li je bilo jednoglasno ili je neko bio i na strani PARTIZANA. Svi koji su glasali za smenu nesmeju vise nikada imati mesta u klubu, ne samo bez placene ulaznice nego ni sa placenom ulaznicom.
 

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
Vi sto pljujete po navijacima iz Beograda prekinite vise da serete. Sirite se: te ja da zivim u bg, ja bih sigurno otisao... Obzirom na celu situaciju, da se nije znalo gde ce biti sednica, da je radni dan, da je mraz, da je kolaps u saobracaju, nije mogla veca masa da se skupi. Ispada ko da smo mi zajebali sve.
Sta i da nas je doslo 2000? Gledali bi sa 100 metara u zgradu Zemunela i ne bi nista mogli da uradimo. Oni bi uradili to sto su uradili i otisli bi sa policijskom pratnjom.
Dobro znaju kakvo je raspolozenje navijaca i da su im dani odbrojani, a to ce se videti u narednom periodu. Bolje i ovako nego da se prolongiralo sa nerezonskim primirjem.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Тешка одлука , можда на кратко гледамо сви као да смо уздрмани. Али на крају ће се видети чија је победа.

Мутави и олош око њега практично 3 сата су молили Крлета да се помире и да направе примирје. Читаво поподне је Дуле изигравао медијатора између њих али Крле није попусти за педаљ. И добро је што није.

После 2 сата безуспешног тражења излаза нису више имали куд. А главна реченица им је била како их Крле УВРЕДИО.
Значи ништа професионално , него лично ...

Већ ту се види да су у паници и да једноставно су погубили компасе. Идемо на Скупштину па да видимо бројно стање.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
771
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
Trebali smo se mi iz dijaspore i unutrasnjosti sakupiti ispred Zemunela,bilo bi nas bar 200,300 sto je sasvim dovoljno.Stvarno bruka i sramota...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top