Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
I treba da ostanu i nadam se nakon ovoga da ce i ostati. Krle, cekamo te da titulu proslavis sa Saletom i Vukom (u klubu, naravno)!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Po hiljaditi put.Nenad Bjekovic je jedan od najvecih govnara koji su postojali u FK PARTIZAN,i prestanite da ga amnestirate i svrsavate na njega i pozivate da on"'Pomogne ''u ovoj borbi za teranje Djurica i kompanije.Necu da prljam forum sa dosijeom Nenad Bjekovic,ali ako se nastavi njegovo velicanje moracu da iznesem radove doticnog govneta.U ovoj borbi nema mesta za zlotvore iz proslosti.Samo cisti ljudi mogu i moraju da ucestvuju u teranju lopova.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
"Ponavljam da je bitno da Sale i Vuk ostanu, a ja ću nastaviti borbu za istinu i za Partizan a mislim i da će skupština imati šta da kaže!"

:respect :respect :respect

Hvala ti Krle, hvala ti što postojiš, hvala ti što imaš muda, hvala ti što voliš Partizan svim srcem i hvala ti što se boriš!

"Nažalost, predsednik i uprava su još tu. Znam da bi oni bili najsrećniji da vide leđa i Saletu i Vuku sada... To je istina, jer oni ne žele dobro klubu. Žele da oteraju svu decu Partizana!"

"Predsednik i uprava samo dokazuju koliko ne vole klub! Nisu još ni Skupštinu zakazali... A pripreme ekipe počinju za par dana. To je dokaz njihove lažne ljubavi prema Partizanu! Smeju se svim vernim navijačima u lice i hvale time što su grubo prekršili statut - kao da to nije dovoljno da se sami povuku"

Jebi Krle gadove iz uprave. Jebi ih dok mogu izdržati, a onda i posle toga ih karaj! Karaj ih, zaslužili su to, zaslužili su to i predužili su se.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Pametno od Krleta. Ovim daje prostor igračkom i stručnom kadru do skupštine. Mislim da su točna sad u još većem strahu.
Možda se i djuric-Miskovic obrati javnosti, naravno putem video bima
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ako Stanojević ne podnese ostavku onda je za mene pička!Ako je nešto rekao,i ponovio više puta onda to treba i da uradi.Da se razumemo,ja uopšte ne sumnjam da će on podneti ostavku ali mi smešno deluju želje da on ostane u klubu.Niti je on pička,niti su trutovi u upravi toliko glupi da ne klupi drže nekoga ko će da ih ruši iznutra.Mislite li da bi mu ovi egoisti oprostili ove izjave,da mu ne bi čekali neki novi "Šamrok", da se ne bi koristili svime i svačim da ga saseku?Dajte bre,ako smo ušli u rat onda idemo do kraja!

I da,Bjekoviću odjebi od Partizana.Nemoj da nas spašavaš molim te,jednom je bilo dovoljno!

Само без оваквих израза!!!
 
Последња измена од уредника:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.093
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
"Ponavljam da je bitno da
Sale i Vuk ostanu, a ja ću nastaviti
borbu za istinu i za Partizan a
mislim i da će skupština imati šta
da kaže", poručio je Krstajić"

Ово је оно што ми поново даје велику дозу оптимизма да ћемо отјерати ова говна смрдљива.Много је битно да ово није било коначно збогом Партизану и да се борба наставља.А сада сам увјерен и у још једну ствар да ми Гробари имамо свога кандидата за председника ФК Партизан а то је МЛАДЕН КРСТАЈИЋ.КРСТАЈИЋ ЗА ПРЕДСЕДНИКА!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ако је Крле позвао да остану, не видим зашто би Сале испао пичка! Такође види се из издвојених делова интервјуа које је цитирао Sacayak да се нешто ваља иза брда! Сигурно да Крле зна шта ради, и сигурно има аргументе и оправдања зашто је позвао Вука и Салета да се врате на своје позиције!
Крле свака ти част на овоме Скупштина ће имати шта да каже!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ако је Крле позвао да остану, не видим зашто би Сале испао пичка!

Zato što je Sale čovek od 37,38 godina koji ima svoje mišljenje,svoj stav i svoju REČ!Ako nešto tvrdi onda mora da stoji iza toga a ne da mu Krle,Bikčina,Mutavi ili bilo ko drugi određuje šta će i kako će!Rekao si-poštuj to!Ako kažeš da ne možeš da budeš u istom klubu sa takvim ološima onda treba da odeš i da radiš na tome da ih oteraš iz svetinje,pa se onda vratiš.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@dusan 80

Imam jedno pitanje za tebe. Zasto svi bivsi igraci u najboljem tonu govore o Bjekovicu i Zacevicu, svi se rado sjecaju vremena kada su oni bili na celu kluba i kada dodju u Beograd prvo idu sa njima na kafu u Humskoj.

Ti nasi igraci su meni jedino mjerilo kako je ko upravljao klubom.

Jos nesto, Zecevic je sagradio Zemunelo koji je kostao tada 30 miliona maraka, pocetak devedesetih. Znaci ako uzmemo inflaciju i sve ostalo u obzir to je kao da sada mutavi ulozi 50 miliona eura u Partizanovu infrastrukturu.

Moze li neko na ovom forumu da zamisli da djuric i ovaj UO uloze 50-ak miliona eura u Partizan. Pa to nije vise ni domen naucne fantastike.

Jos nesto jako vazno, oni koji su tada rusili Zecevica sada podrzavaju djuru i nece ni jedan plakat da zalijepe a o demonstracijana na ulici da nepricamo. Kupljena bagra.

Meni sve jasno.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ne treba ispasti, ne pička, ne mudonja. Već MUDAR i STRPLJIV !!! Ovde se ne ruši samo mutavi, nego SISTEM iz 45, koji je nadživio i tita i slobu. Ovde se danas, ovih dana ,zabijaju TEMELJI, nečeg što će se zvati - PROFESSIONAL FOOTBALL CLUB PARTIZAN u pravom značenju tih reći.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
С обзиром да Сале чита форум, ево порука за њега: САЛЕ ОСТАНИ!!! Нико нормалан не може да каже да би испао пичка ако би сада остао, баш супротно! Сада кад је можда и најпотребнији Партизану, да руши багру изнутра!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Zato što je Sale čovek od 37,38 godina koji ima svoje mišljenje,svoj stav i svoju REČ!Ako nešto tvrdi onda mora da stoji iza toga a ne da mu Krle,Bikčina,Mutavi ili bilo ko drugi određuje šta će i kako će!Rekao si-poštuj to!Ako kažeš da ne možeš da budeš u istom klubu sa takvim ološima onda treba da odeš i da radiš na tome da ih oteraš iz svetinje,pa se onda vratiš.

Човек је рекао да ради у интересу Партизана, и сигуран сам да ће то и да уради, макар по нечијем мишљењу и испао ПИЧКА! Можда је баш његов останак пут до успеха?
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Paki, postujem tvoj stav ali mislim da po ovom pitanju gresis. Mislim da ni jedna odrasla zrela osoba ne moze da razmislja uvek na taj nacin. Vrlo dobro svi znamo zasto je Stanojevic dao rec koju je dao. Kao i Vuk. Stali su na stranu postenog coveka, LJUDINE, u momentu kada nikog drugog nije bilo da to uradi.

Ali ne mozes uvek razmisljati da kad das neku rec nema nazad. Okolnosti se vremenom menjaju i samo glup covek ostaje tvrdoglav samo zarad toga da bi ''odrzao rec''. Mislim da Stanojevic ne treba nikome od nas koji volimo Partizan da dokazuje da misli ono sto kaze i da je posten i da drzi rec. Tu cemo se valjda sloziti?

Shodno tome drzanje reci u ovom slucaju samo zarad tog samog cina samo po sebi nikome ne znaci nista. Ocigledno da se iza kulisa desava mnogo toga sto dosta ljudi ovde ne zna pa treba biti malo strpljiv (unapred znam da trazim nemoguce).

Za kraj Mladene Krstajicu veliko hvala za sve sto radis za nas Partizan! Stanoje ostani! Vuce ostani!
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Interes Partizana je da Sale ostane trener Partizana.
Borba ide dalje. A ako Sale ostane trener odahnuce mn navijaca, jer iskreno ja se plasim sta bi bilo kad bi u ovom momentu doveli novog trenera.
Sale treba da radi ono sto zna najbolje, kako bi Partizanu bilo bolje. A on najbolje trenira tim. Za nobvu upravu nek se bore Mladen i Adi, on neka se usmeri na oblikovanje tima za ligu sampiona.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
"Ponavljam da je bitno da Sale i Vuk ostanu, a ja ću nastaviti borbu za istinu i za Partizan a mislim i da će skupština imati šta da kaže!"
Rekoh vec da sam optimista, pa ovo citam kao - ne bacajte pare na Milka, Kumana, Milinkovica i ostale jer ce da lete vrlo brzo, Stanoje ostani, Vuce ostani a ti djuro kupi se posle Skupstine zajedno sa parazitima iz UO :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Треба читати између редова и гледати унапред. А онда се могу наћи разлози који су за остајање и Салета и Вука у клубу. Мени је овај позив Крстајића улио додатни оптимизам.

Па неће ни мутави смрад 1000 година да влада, треба мислити и на период кад буде шутнуто говедо из светиње, а до тада онај витални део клуба - спортски, не треба да буде обезглављен и руиниран довођењем некаквих шнајдерових подгузних мува.

ЕДИТ

У међувремену човек пре мене рекао суштину.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Ako Stanojević ne podnese ostavku onda je za mene pička!Ako je nešto rekao,i ponovio više puta onda to treba i da uradi.Da se razumemo,ja uopšte ne sumnjam da će on podneti ostavku ali mi smešno deluju želje da on ostane u klubu.Niti je on pička,niti su trutovi u upravi toliko glupi da ne klupi drže nekoga ko će da ih ruši iznutra.Mislite li da bi mu ovi egoisti oprostili ove izjave,da mu ne bi čekali neki novi "Šamrok", da se ne bi koristili svime i svačim da ga saseku?Dajte bre,ako smo ušli u rat onda idemo do kraja!

I da,Bjekoviću odjebi od Partizana.Nemoj da nas spašavaš molim te,jednom je bilo dovoljno!

Kao da citam post deteta od 10 godina. Daj bre ne zezaj stvarno bre. Trenutno je mnogo važanije da ostanu u klubu nego da odu i otvore sva vrata govnarima. Ovde nije stvar reči već stvarnog interesa kluba. Sale i Vuk moraju da ostanu ako imaju i malo mozga.

Edit: mnogi su pre mene već pogodili u sustinu.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Izgleda da samo meni ovo govori da će Đura brzo da nađe zamenu koju u slučaju pobede Krstajić neće moći da smeni bez ozbiljne odštete i tumbanja, pa bolje da zadrži u klubu ono što valja..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top