Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
On kad bi ostao ne bi bio picka vec zdravorazuman covek koji je shvatio da se ovo moze otegnuti u nedogled i da samo moze da skodi ekipi :wink
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ajde ovako da svima đuture odgovorim.Ako Sale nešto kaže i iza toga stoji,ako kaže ovim drtinama iz uprave da su govna a Krstajić ga poziva da ostane u klubu da bi govni rušili iznutra da li vi stvarno mislite da je posle svega ovoga moguća saradnja između Saleta i Mutavog?Ne mislim da oni blisko sarađuju nego da uopšte rade unutar iste firme,društva,kluba kako god.Da li mislite da bi njemu bio dozvoljen NEOMETAN rad u klubu nakon svih onih izjava?Da li mislite da Mutavi i ostali članovi UO ne znaju da bi ih on rušio iznutra?Mislite da bi mu oni to dozvolili?Ne radi se ovde o tome da li će on pogaziti svoju reč već o tome da više nema nazad.Ili će otići za Krstajićem ili će ostati i prikloniti se Mutavom(u šta ne verujem niti želim da verujem!).
Naravno postoji i treća opcija,da ostane u klubu sa namerom da bagru ruši iznutra ali će u tom slučaju najviše on najebati jer ni govna neće sedeti skrštenih ruku.


Neće oni sarađivati u narednih 5 godina zajedno. Mora ostati do skupštine. Zašto? Misliš da će ga Đurić rušiti?

Do skupštine NEĆE biti takmičarskih utakmica, prema tome Đurić ga ne može rušiti na osnovu rezultata. Do skupštine su pripreme i Stanoje je taj koji mora spremiti ekipu. Stanoje je taj koji mora do skupštine znati šta se dešava u klubu, makar svi krili sve od njega, on će ipak "pokupiti" dosta toga.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nemojte vise da pisete picka i Stanojevic u istom kontestu , uzasno smeta. Covjek ima SRCE JUNACKO vec je 100 puta pokazao.

@Sacayak sve si rekao.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Мудар потез у прави час .... До Скупштине а онда метла !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ajde Sale i Vuce iskoristite ovaj trenutak koji vam je Krstajic omogucio pa krenite u jedan skolski kontra-napad na Djurica i njegovo udruzenje lopova pa da onda svi zajedno krenemo u totalnu ofanzivu i da ih slomimo ko grancice !
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
a ovaj...vidim da niko ne predvidja sledeci scenario:

stanoje ostaje u partizanu, i nekoliko dana nakon odluke da izjavu novinama gde napushava mutavog i bagru. sta se desava? lopovi mu uruce otkaz zbog "mesanja u stvari koje nisu pod njegovom ingerencijom". stanoje odlazi u ilegalu, gde zajedno sa krletom nastavlja borbu za zdraviji partizan. jedino ako ga, ne daj Boze neki seik ne okiti parama u medjuvremenu.

kako god, zna se da je sale mudrica i lik koji zna odigrati na rezultat.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Onaj ko misli da je Krstajic ovaj intervju dao bez da se nije prethodno dogovorio sa Stanojom je vrlo naivan.

Ovim intervjuom Krstajic je dao Saletu osnovu (moralnu i svaku drugu) da ostane na klupi,gde je trenutno jako vazan...ne toliko zbog utakmica vec zbog toga sto je u klubu i ova bagra ne mzoe da se cupa dovodjenjem raznih kezmana,kumana i ostalih...

A recenica Krstajica da ce nastaviti da se bori za Partizan i da skupstina ima zavrsnu rec, meni je jaaako bitna, i govori da se vodi velika borba za klub.

Ako Krle uspe u tome sto planira, a pritom posle toga ne prihvati ni jednu f-ju, bice sigurno jedna od pozitivnijih licnosti u istoriji naseg kluba...
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Mnogo mi je lakse posle ove Krstajiceve izjave. Krstajic i Stanojevic ne bi trebalo da reaguju
emotivno i afektu, jer tada ne bi postupili u interesu Partizana, odnosno ukoliko Stanojevic sada
ode to ne bi bilo u interesu Partizana!

Samo polako Stanoje, znas ti to, iskusno, strpljivo, na cekalicu i onda dve kontre i gotovo!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
SS, ako rešiš da ostaneš (čemu se svi nadamo, pogotovo posle ovog današnjeg Krletovog nastupa), znaš i sam da će najčešće pitanje od strane novinara da bude: "A zašto i kako ste se predomislili, pa rekli ste..."

Majstore, samo jedan i jedini odgovor, pa makar ga ponavljao svakom novinaru ponaosob:

"Predomislio sam se jer su me tako savetovali prethodnih dana svi ljudi koji su mi bliski i kojima bezgranično verujem!"

Ništa više SS, ne pominji ni Krleta, ni navijače, nikoga konkretno...sem toga, ne provociraj direktno lopove, doći će i oni na red...samo izgovori ovo gore (to ti je moj savet kao bratu najrođenijem!) i ubićeš ih sve u pojam! Pa neka se misle lopovi ko su ti ljudi koji su te savetovali "svi kao jedan", koliko ih je i iz kakvih miljea dolaze...

Ti si lepo rekao posle bombardovanja u rupčagi, na pitanje da li si se uplašio - NE, JA SAM DETE OVOG GRADA.

... WebCrew edit

I ne reaguj nikako na pitanja-provokacije tipa "a šta i kako posle skupštine, u zavisnosti šta će se tamo desiti"...iskuliraj, reci samo: "Rekao sam sve što sam imao na temu svog statusa, sad mislim samo na to da ekipu što bolje pripremim za odbranu duple krune!"

EDIT:
Vuče, sve ovo gore što sam napisao važi i za tebe! Postupi bukvalno identično kao SS, jedino što ti ne braniš duplu krunu. :)
 
Последња измена од уредника:

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ja sam za to da Stanoje ne podnosi ostavku, lepo dodje sa odmora izvrsi prozivku sto kaze Je-Ne-A ako ova govna od novinara potenciraju a rekli ste, a kurac, a palac samo im odgovori ovo ovako ili nesto slicno nebitno, sta njih boli patka dal ce on da se predomislja ili ne!

Kakva kurac ostavka, kakvi bakraci da mi dovode Milka cigana ili ovu masnu ispicuturu, ne mogu ocima da ih gledam a kamo li da budu treneri svetinje, mrs govna ciganska!

Sale vrati se i nastavi svoj posao da radis, ovo ce biti dug rat zilava je to bagra sekretarijatsko-politbirovska videcemo na Skupstini kako stoji odnos snaga a do tad ima ihi hi, treba spremati ekipu.

Mladjo je posten ko Sunce ali malo je i prenaglio na "prvu loptu", ne kazem da to nije suva istina ali mora mudrije protiv olosa da klub ne trpi,evo ovim pozivom Vuku i Saletu je i on ustvari uvideo da je bolje tako! Znaci sto se mene tice Stanoje nikakva ostavka niposto i nije picka ako ne da ostavku naprotiv!
 
Последња измена:

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Stanoje da ti ne padne na pamet da podneseš ostavku!!!
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Stanoje i Vuče, mudro, strpljivo, znate šta vam je činiti. Nikakve ostavke, nikakve izjave, ne nasedajte na provokacije, samo KULIRANJE i NASTAVAK RADA!!! Do pobede koja je blizu!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Maximilian72,O kojim ti bivsim igracima pricas? Pitaj Mijatovica,Jokanovica i druge igrace da li se rado secaju njih i da li dolaze na kafu.Pripisujes Zecevicu gradnju teleoptika?To je smesna prica i ne pada mi napamet da se objasnjavam,ali svi znamo koje "Zasluzan" za izgradnju.
Zoranmne-Kazes da je normalno sto su imali sitnih i krupnih gresaka,ali su grobari do koske.

Oni nikada nisu bili niti ce biti grobari do koske.Jer grobar do koske nikada ali NIKADA ne bi KRAO ,NAMESTAO I PRODAVAO UTAKMICE SVOG KLUBA.
O kojim vi vremenima pricate?
Najveca sramota,ponizavanja i blamiranja,pljacki se desilo za vreme njihove vladavine.
Jel su ta divna vremena Roma i prodata utakmica?
Jel su ta divna vremena i DINAMO ZAGREB?
Jel su ta divna vremena Nacional?
Jel su ta divna vremena Bsk Batajnica?
Jel su ta divna vremena Slavija?
Jel su ta divna vremena Rapid?
Jel su ta divna vremena Makabi tikva i sramna prodaja utakmice?
Jel su ta divna vremena kada 18 godina nisi pobedio Zvezdu na Marakani?
Jel su ta divna vremena kada nisi pobedio Zvezdu na JNA 8 godina.
Jel su ta divna vremena uvodjenje i stvaranje placenih navijaca?
Jel su t divna vremena prazan stadion i prazan jug na derbiju?
Jel su ta divna vremena pljacka i kradja od kluba godinama i ostavljanje dugova?
O njima su knjige pisane,o njihovim malverzacijama,pljackama,namestenim utakmicama,iznosenju para iz zemlje....
Nema sta,divna vremena i grobari do koske.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Puna i bezrezervna podrška Stanojeviću i Rašoviću! Dosadašnjim radom, rezultatima (po stoti put, Šamrok ide na "dušu" pre svega uprave!), odnosom i predanošću su nas osvojili dovoljno da sada jasno i glasno pružimo im podršku! Rezultat dosadašnjeg "rata" je taj da su maske pale, zna se ko je na čijoj strani, ko su negativci a ko heroji u ovoj priči! Imam običaj da navijam za negativce (ili anti-heroje) ali ovde to ni u kom slučaju nije.......slučaj. :D Sale, samo napred! Ti se pitaš za rezultate na terenu i znamo kakav si borac i koliko ti je stalo do ovog kluba! Makar ti obezbedili da igraš JSL sa omladincima ne sumnjam(o) da ćeš dati sve od sebe! Vodi se bitka na terenu i van njega! Ti samo gledaj da ona na terenu prođe povoljno po nas pa da zbog rata za fotelje naš voljeni klub ne ispašta na terenu! A ako nastave da sabotiraju, ti lepo pred novinare i opleti. A pre toga im diplomatski objasni da ćeš u tom slučaju to učiniti! Ostaješ trener Partizana zbog svih nas koji volimo klub! Jer mi to tražimo, jer znamo da si najbolje rešenje i cenimo tvoj odnos prema poslu koji si do sada obavljao. Ko radi taj i greši ali je NAJBITNIJE DA MU JE SRCE NA MESTU! Neka se u boldovima prepoznaju oni pravi, iskreni Partizanovci. Da se stvari postave na svoje mesto i idemo dalje.


Inače u ovom kontekstu:
"'Bilo bi lepo da navijačio čuju predsednika. Ali, ne verujem da će ih usrećiti i saopštiti da odlazi. Ponovo će poturiti nekog od svojih poslušnika da se oglasi umesto njega'', zaključio je Krstajić"
Kako ja pun pozitivne nade čitam, kao da Krstajić kaže da će Đura poturiti nekoga da se oglasi i objavi njegovu ostavku. :D Eh...bilo bi divno. Stanoje ostaje, Đura odlazi. Krstajić ispada Beli Vitez koji se žrtvuje za pobedu.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Bravo Krle, prava izjava. Nadam se da ce te Sale i Vuk poslusati! Mutavi je gotov, on i njegove lopuze nece jos dugo.

To je maltene rešena stvar. Ja bih bio zaista iznenađen ako oni odu posle ovog apela.

Po hiljaditi put.Nenad Bjekovic je jedan od najvecih govnara koji su postojali u FK PARTIZAN,i prestanite da ga amnestirate i svrsavate na njega i pozivate da on"'Pomogne ''u ovoj borbi za teranje Djurica i kompanije.Necu da prljam forum sa dosijeom Nenad Bjekovic,ali ako se nastavi njegovo velicanje moracu da iznesem radove doticnog govneta.U ovoj borbi nema mesta za zlotvore iz proslosti.Samo cisti ljudi mogu i moraju da ucestvuju u teranju lopova.

Dečko, kakav je bio bio je, ali ako on uspe da otera ova govna iz Partizana, a onda se časno povuče za sva vremena, meni će ostati u najlepšem sećanju. Sigurno ću mu oprostiti njegovu "ružnu prošlost".

Ako Stanojević ne podnese ostavku onda je za mene **** Ako je nešto rekao,i ponovio više puta onda to treba i da uradi.

Ne znam koliko ti je godina, ali da se ja nešto pitam danas bi te uhvatio za uvce i pravo u vojnu akademiju, da bar malo naučis strategiju ratovanja. Ne idi nigde na ratište, poginućeš prvog dana :D


SS, ako rešiš da ostaneš (čemu se svi nadamo, pogotovo posle ovog današnjeg Krletovog nastupa), znaš i sam da će najčešće pitanje od strane novinara da bude: "A zašto i kako ste se predomislili, pa rekli ste..."

Majstore, samo jedan i jedini odgovor, pa makar ga ponavljao svakom novinaru ponaosob:

"Predomislio sam se jer su me tako savetovali prethodnih dana svi ljudi koji su mi bliski i kojima bezgranično verujem!"

Ništa više SS, ne pominji ni Krleta, ni navijače, nikoga konkretno...sem toga, ne provociraj direktno lopove, doći će i oni na red...samo izgovori ovo gore (to ti je moj savet kao bratu najrođenijem!) i ubićeš ih sve u pojam! Pa neka se misle lopovi ko su ti ljudi koji su te savetovali "svi kao jedan", koliko ih je i iz kakvih miljea dolaze...

Ti si lepo rekao posle bombardovanja u rupčagi, na pitanje da li si se uplašio - NE, JA SAM DETE OVOG GRADA.

... WebCrew edit

I ne reaguj nikako na pitanja-provokacije tipa "a šta i kako posle skupštine, u zavisnosti šta će se tamo desiti"...iskuliraj, reci samo: "Rekao sam sve što sam imao na temu svog statusa, sad mislim samo na to da ekipu što bolje pripremim za odbranu duple krune!"

EDIT:
Vuče, sve ovo gore što sam napisao važi i za tebe! Postupi bukvalno identično kao SS, jedino što ti ne braniš duplu krunu. :)


Evo vidi se ko je matorac i ko je prošao kroz sito i rešeto. Možda mu je čak Kadijević predavao na akademiji. :D

Ovo boldovano je upravo ono što Sale treba da kaže, jer to je u suštini i istina.
 

Dr.Hofmann

Guest
Sve sve gazda ali đe nađe Kadijevića (jebem mu i seme i pleme):D, verujem da je ovaj smešak na kraju bio dokaz ironije...

Nego ako sam dobro shvatio, od trenutka zakazivanja skupštine mora da prođe 30 dana( ili nemora), ovoj bandi još ne pada na pamet da je zakažu, još uvek ćute.
Znači možemo je očekivati negde oko 10.02.2012...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.192
Локација
Žrnov
@DUSAN80,
pa hajde onda da ne teramo mutavog kad sad imamo tako odlične sportske rezultate. A da li možda to znači da nam u to vreme sportski sektor nije bio kako treba? ili smo možda prodali ovo šamroku ove godine....

ne sporim uopšte da su imali kardinalnih grešaka, ali isto tako dozvoljavam da su uradili i dobre stvari i da mogu sada da pomognu klubu.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Problem je što u svakom zdravijem klubu sportski rezultati uopšte ne treba da se dovode u vezu sa radom uprave kao što ni finansije ne bi trebale baš tako velikih 80% da zavise od sportskog dela. I šta onda kog vraga "Krstajić dobija otkaz jer pita gde su pare" i "Đura ostaje jer klub ima rezultate". Totalno nelogičnoe rečenice! Da ima pravde i da nismo bolesni u mozak bilo bi "Đura odlazi jer nema para" i "Krstajić i Stanoje ostaju jer klub ima rezultate"
A što je najgore, uprava čak i efikasno šteti rezultatima. Što im definitivno oduzima prave da se njima kite!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top