Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Можда се мисли на године :D

Претече ме Firestarter.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Мене живо интересује како се говна из Управе нису сетила Гранта, онда кад су сменили Плавог, а јок, тада им је било потребно жртвено јагње у лику СС, јер на -5 и 5 кола до краја сезона је требала само мирно да се приведе крају! Али наш СС их је све прејебао и јебе још, неће да сјаше! Е маму вам свима јебем лоповску говна једна!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=13&nav_id=573651

Izdvojeno:
Navijači Partizana, koji su prethodnih nedelja jasno isticali da podržavaju Stanojevića i smenjenog sportskog direktora Mladena Krstajića, na pojedinim navijačkim sajtovima su pozvali sve ljubitelje Partizana da dođu u subotu na plato ispod severne tribine stadiona i podrže Stanojevića.

Partizanovci, Grobari, navijači i simpatizeri!

Odmetnuta uprava FK Partizan koja vlada preko nelegalnog i nekompletnog upravnog odbora, koja nikome ne polaže račune, koja bahato i godinama smenjuje naše najbolje trenere i legende i uništava klub, rešila je da sprovede svoj sumanuti pohod do kraja.

Ne dajmo im da unište FK Partizan! Partizan je klub ove države, ovog grada, klub svih Partizanovih asova i nas navijača, a ne privatni klub Dragana Đurića i njegovih kompanjona!

Podržimo sutra, na spontan, bučan i nenasilan način našeg jedinog i legitimnog trenera Aleksandra Stanojevića i njegove saradnike u borbi za zdrav Partizan, protiv onih koji nam uništavaju klub!

Do pobede!”

Sličan poziv poslao je i novoosnovani klub navijača "107+" koji se već oglašavao povodom dešavanja u Partizanu.
Nama jebote 2 najuspešnija trenera u novijoj istoriji (Jokan i SS) nisu izdržali ni 2 godine na klupi...obojica stigla da sastave tek po 20-ak meseci...SASTAVIŠE ZAJEDNO TEK NEŠTO VIŠE OD 3 GODINE...a uzeše zajedno 4 titule, 3 kupa i izborismo sa njima 2 x Ligu Evrope (pri čemu je Jokanu i bukvalno ukradena jedna Liga šampiona) i 1 x Ligu šampiona...pa vi vidite sa kakvom stokom u upravi mi imamo posla...
 
Последња измена:

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Odlicno napisano,samo nije navedeno vrijeme odrzavanja protesta.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
GROBARSKA DIJASPORO !!!
Postoji način da pomognemo sutrašnji skup iako smo kilometrima daleko! Pretpostaviti je da većina nas u inostranstvu ima koju paricu više nego naši ljudi u Srbiji, CG, Bosni, Makedoniji... I pretpostavljam da ima ljudi izvan BG koji bi došli sutra ali nemaju ni za gorivo. E tu mi ulećemo! Ja se nudim da pomognem finansiski dolazak jedne posade navijača (Partizanovaca, Grobara, simpatizera, forumaša, kako god se opredjeljuju) na sutrašnji skup. Pare bih poslao u toku dana preko Western Uniona. Da li se novac može podići na nekoj Western Union lokaciji sutra (subota)? Imam samo nekoliko uslova, a to su: 1)da me ne ispalite i uzmete lovu i ne odete na skup, 2) da ne pijete u toku vožnje i na skupu (da vas ne bih nosio na duši, nedobog), 3) da se uzdžite od bilo kakvog nasilja prije, u toku i poslije skupa i 4) da mi pošaljete koju sličicu na email.
Pošaljite poruku na PM.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
vise od ovog ne mogu da ucinim. pismo stanojevicu:

sale, brate nas, diko nasa!


nemoj da odustanes od borbe! mi pravi partizanovci(namerno kazem partizanovci, jer grobara vise nema), smo uz tebe, krleta, vuka i ostale koji su, siguran sam , uz vas. istrajte u borbi zbog onih ljudi koji ce sutra doci da te pozdrave i podrze. ucini to i zbog nas koji zivimo daleko od otadzbine, a srce nam kuca samo za partizan!
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Jebem ti 2000 kilometara! Ajmo Grobari sutra da pokazemo o masovno o cemu se ovde radi! Bez nasilja, spremni da ne odgovaramo na provokacije, glasni, bez antisemitskih poruka, mudro i pametno DO POBEDE!!! Poslacu zenu umesto mene!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
GROBARI sutra pokazite pokazite pravo lice isterajmo gamad iz naseg PARTIZANA!!!!
(mirno i dostojanstveno):D
LOPOVI LOPOVI SEDE NAM U UPRAVI!!!!
http://youtu.be/Wn71w_Ujqw0
BORBA BREEEE!!!!!!!
ps:
to sa fantomkama su neki momci sa ovog foruma zar ne JE-NE-A!!!:wink:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Šta je sa maximilianovim postom? Je li on nekog citira?
Meni se učinilo da je vidio ovu poruku, pa je postavio na forum.
Ali ako je nije tako onda ne znam šta da kažem...

Sasvim nebitno. Da li citira ili su to njegove reči tome na ovom forumu nema mesta. Zabranjeni su "naši" a mi "njihovi".

GROBARI sutra pokazite pokazite pravo lice isterajmo gamad iz naseg PARTIZANA!!!!
(mirno i dostojanstveno):D
LOPOVI LOPOVI SEDE NAM U UPRAVI!!!!
http://youtu.be/Wn71w_Ujqw0
BORBA BREEEE!!!!!!!

Ne treba mi sutra nikoga da teramo, a to i nije naš posao. To će da uradi Skupština. Naš posao sutra je da damo podršku "legitimnom" treneru FK Partizan, Aleksandru Stanojeviću.
 

VUČKO_88

Početnik
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
27
Reaction score
0
Joj, hvala ti Boze sto ima Grbara sa konkretnim delanjem, ne samo internet filozofa i huligana... Svaka Vam cast, podrzavam Vasu borbu protiv Djure i Metuzalema i sve bih dao da odu iz kluba.

Ali jos ne mogu da dam apsolutnu podrsku Stanoju i Krstajicu, koje izuzetno cenim i postujem, jer su to ljudi koji su puno dali Partizanu. Gresili jesu ali to ne umanjuje njihov doprinos klubu. Podrsku ne mogu da dam, jer ako je iza njih neko koga sam pre par godina terao, neko protiv koga sam se borio, sve sa zeljom da prestane da namesta meceve, gura klub dublje u blato... Znam kakvi su, znam da ce traziti kontrauslugu... Daleko im lepa kuca. Stanoje, Krle, Vuce... Svaka Vam cast, pokazali ste da niste picketine i poltroni, volim Vas, i isto tako molim, sa djavolom ne pravite pakt.

Ne znam, nisam pametan sto se tice toga, sacekacu da vidim ko je sa njima, i koliko, ali sto se tice Djure, tu nemam dilemu, mora da napusti klub. Pokusacu sutra da dodjem ali imam u 12 obaveze na aerodromu, nadam se da se nece oduziti sve kao danas.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
E moj Rublev, pa izdvoj ono najbitnije iz teksta:
Pored Stanojevića, na stadionu u Humskoj se očekuju i navijači Partizana, koji su minulih dana javno davali podršku smenjenom sportskom direktoru Mladenu Krstajiću, kao i Stanojeviću. Pristalice crno-belih će se, prema tim najavama, okupiti u subotu na platou ispred severne tribine Partizanovog stadiona.
:clap za BLIC...i za B92 (odnosno za Šarana lično) pre toga...
Da vidimo ko će još da objavi, svaka objava je zlatna vredna...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Ali jos ne mogu da dam apsolutnu podrsku Stanoju i Krstajicu, koje izuzetno cenim i postujem, jer su to ljudi koji su puno dali Partizanu. Gresili jesu ali to ne umanjuje njihov doprinos klubu. Podrsku ne mogu da dam, jer ako je iza njih neko koga sam pre par godina terao, neko protiv koga sam se borio, sve sa zeljom da prestane da namesta meceve, gura klub dublje u blato... Znam kakvi su, znam da ce traziti kontrauslugu... Daleko im lepa kuca. Stanoje, Krle, Vuce... Svaka Vam cast, pokazali ste da niste picketine i poltroni, volim Vas, i isto tako molim, sa djavolom ne pravite pakt.

Ne znam, nisam pametan sto se tice toga, sacekacu da vidim ko je sa njima, i koliko, ali sto se tice Djure, tu nemam dilemu, mora da napusti klub. Pokusacu sutra da dodjem ali imam u 12 obaveze na aerodromu, nadam se da se nece oduziti sve kao danas.

E, moj sine... pa je l' ovo pliće blato od onoga iz koga si se koprcao?!

Samo ti sačekaj, nemoj žuriti, vidi ... možda taj Grant i nije tako loš, a?! Priča se da će i Lamparda da dovede....
 

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
GROBARSKA DIJASPORO !!!
Postoji način da pomognemo sutrašnji skup iako smo kilometrima daleko! Pretpostaviti je da većina nas u inostranstvu ima koju paricu više nego naši ljudi u Srbiji, CG, Bosni, Makedoniji... I pretpostavljam da ima ljudi izvan BG koji bi došli sutra ali nemaju ni za gorivo. E tu mi ulećemo! Ja se nudim da pomognem finansiski dolazak jedne posade navijača (Partizanovaca, Grobara, simpatizera, forumaša, kako god se opredjeljuju) na sutrašnji skup. Pare bih poslao u toku dana preko Western Uniona. Da li se novac može podići na nekoj Western Union lokaciji sutra (subota)? Imam samo nekoliko uslova, a to su: 1)da me ne ispalite i uzmete lovu i ne odete na skup, 2) da ne pijete u toku vožnje i na skupu (da vas ne bih nosio na duši, nedobog), 3) da se uzdžite od bilo kakvog nasilja prije, u toku i poslije skupa i 4) da mi pošaljete koju sličicu na email.
Pošaljite poruku na PM.

Bravo! Svaka cast!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Дошао је и тај дан када ћемо показати да ли смо људи или говна која мутави болесник може да јебе и гази како му се дигне.
Ја знам да ми нисмо говна, и да ћемо сутра показати мутавом смраду и јебеној управи шта мислимо о њима, и да ћемо подржати нашег тренера Станоја онако како и треба у овом тренутку: масовно и бучно.
Кажем нашег тренера, јер Александар Станојевић је још увек наш тренер и биће то још дуго, дуго. Могу ови мајмуни да потписују уговоре сваки дан са 5 тренера, све је то ништавно и због тога ће одговарати врло брзо.

Сутра Браћо Гробари, сви дођите у нашу кућу, у Хумску 1, у Храм Фудбала, да загрмимо да се тресу темељи стадиона, да покажемо Станоју да смо уз њега не сто, већ милион посто.
Свако нека зове све који су наши, да нас буде толико да се мишевима из управе смрзне срце издајничко када буду видели колико нас је било.

КО ЈЕ ГРОБАР И ОД РОДА ГРОБАРСКОГ, СУТРА ПРАВАЦ ХРАМ ФУДБАЛА.

Доста више са кукањем, цмиздрењем, и падањем у очај. Борба бре људи!!!
Идемо храбро, борбено, идемо да им бре јебемо матер!!!
Наш први задатак је да сутра скупимо што више људи, да све организујемо како треба, сву енергију сада усмеримо на те ствари.

...кад изгубила се нада, у понор воља кад је пала, тад у ИМЕ ПАРТИЗАНА БРАЋА
ЗАЈЕДНО СУ СТАЛА...

...и сад више нема назад, наша борба је све јача, МИРА БИТИ НЕЋЕ ДОК НЕ ИСТЕРА СЕ БАГРА...



И да поновим стихове од јуче, на мелодију 1000 порука...


ПИЧКЕТИНО МУТАВА,
И ОСТАЛА БАГРО ЛОПОВСКА,
УМЕСТО ДОЛАРА,
СВЕ ВАС ЧЕКА МОТКА ГОВЊИВА!!!



Људи борба бре, сви сутра у ХУМСКУ 1!!!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
U Humskoj tiho, Stanojević u subotu pred novinarima
| mozzartsport.com
Rukovodioci crno-belih umešno eskivirali 'sedmu silu' i sastanak na kojem su smenili Stanojevića i postavili Granta održali u tajnosti


Upravni odbor Partizana je u rano pre podne zasedao u Zemunelu, očekivano smenio trenera Aleksandra Stanojevića i na njegovo mesto postavio Izraelca Avrama Granta. Sve je obavljeno u 'tajnosti', od novinara se krilo vreme početka i mesto sastanka. Očigledno je to bio dobro smišljen 'manevar' rukovodilaca Partizana.

Članovi UO su se posle sastanka brzo razišli, nije bilo 'sedme sile' da ih priupita oko najnovijih odluka. Sigurno bi bilo puno pitanja, ali ona do daljeg ostaju bez odgovora.

Nešto kasnije na stadionu Partizana od rukovodilaca prisutan je bio samo generalni sekretar Darko Grubor. Predsednik Dragan Đurić u poslednje vreme retko svraća u Humsku, zbog obaveza u svojoj kompaniji 'Zekstra'.

Grubor je kratko saopštio:
"Nemam ovlašćenja da dajem bilo kakve izjave, to je stav kluba i dogovor sa Upravnog odbora. Svi ste dobili saopštenje".

U saopštenju nema odgovora na brojna pitanja?
"Dobićete odgovore kada bude vreme".

Kada dolazi gospodin Avram Grant?
"Bićete obavešteni, ali verovatno u nedelju".

Zašto je sednica Upravnog odbora održana praktično u tajnosti?
"Ko to kaže? To nije bio tajni sastanak".

Trajao je kratko. Da li je saopštenje već bilo spremno?
"Zar vi mislite da se saopštenja prave tokom UO?", zaključio je Grubor.

Zanimljivo, na stadionu su bili Nenad Bjeković i Mladen Krstajić, nedavno smenjeni savetnik predsednika Đurića i bivši sportski direktor, a od članova Upravnog odbora samo Ratomir Babić.


Smenjeni trener Aleksandar Stanojević oglasiće se u subotu od 14 časova na konferenciji za medije na stadionu. Za razliku od rukovodilaca Partizana on će sigurno imati šta da kaže.

Da li će to i reći, ostaje da se vidi...

KOVAČEVIĆ: ŠTETA ZA STANOJEVIĆA, RADIO JE JAKO DOBRO



Legenda Partizana Vladica Kovačević svratio je u petak na stadion u Humskoj. Čovek koji je 1966. u crno-belom dresu igrao finale Kupa evropskih šampiona protiv Reala, a potom godinama vodio omladinsku školu srpskog šampiona, prati burna dešavanja u klubu.

"Sinoć sam video na televiziji da će Stanojević biti smenjen, a Grant postavljen na njegovo mesto. Pominje se i plata od 900 hiljada evra, što je za moje pojmove neverovatna cifra, imajući u vidu mogućnosti kluba i situaciju u kojoj se nalazi Srbija. Ja inače tako saznajem stvari koje se dešavaju u klubu, jer ljudi koji ovde rade ih takođe ne znaju ili neće da kažu. A možda bi kao neko ko je mnogo vremena proveo u Partizanu, i nešto mu dao, imam pravo da budem obavešten".

Kako komentarišete smenu Stanojevića? - upitan je Kovačević.
"Šteta za jednog tako mladog, ambicioznog i dobrog trenera. Šteta što ne može da završi započeti posao, a radio ga je jako dobro".


Da li vam se čini kao mnogima da Partizan 'troši' svoje bivše igrače?
"Da, i to nije dobro.
Cenim trenerske kvalitete Stanojevića i Rašovića, kao i malog Vanje Radinovića. Partizan i u omladinskoj školi ima sjajnih trenera, zašto recimo šansu ne dati Zvonku Popoviću, čoveku koji je doveo Lazara Markovića i Nikolu Ninkovića i radio sa njima, a momci su biseri srpskog fudbala. Ako već dolazi taj Grant možda bi trebalo Popovića priključiti stručnom štabu, da bi nastavio da radi sa mladima, ali mene niko ništa ne pita. Niti mi traže savet".

Da li se klub urušava?
"Rezultatski sigurno ne, jer dominiramo godinama. Imamo dobre rezultate, dobre igrače i to traje već dugo. Možda se urušavamo u odnosu na međunarodni fudbal. Čitam da je klub i finansijski stabilan, ali ne znam šta je istina i da li zaista dobro finansijski stoji".

Vladica Kovačević je bio u društvu Branka Rašovića koji je istakao da 'potpisuje' sve što je Kovačević rekao.

(FOTO: MN press)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top