Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
http://www.mozzartsport.com/vesti/11143/gol-i-soping-mol--prica-o-plati-avrama-granta/

nisam vidio da je ovo bilo na forumu ali se ovde vrte neke ozbiljne pare oko ovog tipa... ako nije djurina podmetacina


Bog te mazo ovo da ti se zavrti u glavu sve neki šoping centri i čuda oko našeg kluba ne bi me čudilo da je miško lično oko ovog "sponzora" završio poso. Nego đura ne da mesto generalnog sponzora za tričavih pola miliona činimi se a sad može i onda će sutra da kaže eto našli smo sponzora naravno ukoliko je ovo ovde što je napisano tačno. Polako ali sigurno đura sam sebi daje autogolove.
Đubre obično!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Zivo me zanima da li ce posle sutrasnje prozivke, neko od igraca dati bilo kakvu izjavu.
 

KiWi

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2012
Порука
35
Reaction score
19
Локација
na stazi.
Ovakvi postovi treba da budu sankcionisani, majke mi mile.
Ovo su postovi koji treba da šire defetizam ovde i da se svi trpaju u isti koš.
Da ne govorim tek koliko mi se gadi poruka "džaba bilo kakvi pokušaji"...
Idi bre čoveče tako depresivan negde drugde i širi tamo taj tvoj "mrak", zaobiđi ovaj forum ovde koji je prepun optimističnih ljudi!
Smuči mi se kad pročitam postove ovakvih pametnjakovića.
Došao čovek i sad će on da objasni svima kako stoje stvari...budi Bog s nama...

pa ja se zbog takvih suzdrzhavam od registracije ovde vec brat bratu tri godine. a ima gotivnih likova, evo dva dana pratim intenzivnije nego ikad.

inache, vec 2.5 sata pokushavam da vam prenesem sve utiske koje nosim sa konferencije, koje ne mozete videti na onom snimku... ali mi ne ide... slogiracu se, a nisam se ni ozenio...

a ratomir ce i dalje jesti i piti na rachun FK-a...
 
Последња измена од уредника:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Да је тако бајно као што се пише и предвиђа зашто онда мутави није дозволио да се Гранту преведе питање око спонзора, тачније колико се сећам није допустио ни да се то питање постави?
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
gledao snimak na zabranjenoj stranici...iz drugog ugla je snimak u odnosu na sportskucentralu i primetio sam nesto sto nisam na onom snimku sa sportske centrale...mutavi je malo malo pa gledao ispod tj ka stolu, kao da je citao tekst :)
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
858
Reaction score
664
Da ipak ne preterujemo u psovkama...

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

KiWi

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2012
Порука
35
Reaction score
19
Локација
na stazi.
mutavi JE CHITAO TEKST. nema priche.
a shto mu se celava PR-ka smejala, jel se to vidi na nekom snimku?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
@grobar032

Zato sto laze ko' pas! Toliko je valjda jasno.
Ai tepsiju bureka je podelio cim takvi nebulozni tekstovi izlaze..

ej pa silna kompanija placa pola plate Avramu samo da ga zaposlimo, cak ce nam biti i gen.sponzor

pa zamislite vi kakav je on onda trener
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.322
Reaction score
34.745
Локација
vaginamandibularia
Ja sam lud. Gubimo titulu, zemlja će se raspasti ako opet budemo šampioni, setite se izjave ministra spoljnjeg, sve je ovo nameštaljka.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
a sto se tice granta i djurica, tu se brate varas mnogo....grant ce nas zakopati u sranje, iz kojeg se necemo dugo izkopati....ali upravu si, posle djure ce nazalost opet neki mafijas doci i tako u krug...

Ne ide ti ovakvo razmisljanje uz ovaj nadimak :wink:
Ukoliko djura i kompanija vide da mogu ovako, bice sve u krug, a ukoliko djura i
kompanija odlete zato sto ovo rade, sledeci ce biti oprezniji jer nece zeleti da odlete i
nece biti sve u krug.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
pa dobro, citao djura...Ali kako samo lepo cita, ko pokojni Petar Kralj.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Zivo me zanima da li ce posle sutrasnje prozivke, neko od igraca dati bilo kakvu izjavu.

Њима ће бити забрењено да бекну о овој теми...
А с' обзиром да се видело да су већина пичкице, и нико не сме јавно да стане на страну Салета и Крлета са којима су до јуче делили и добро и зло, шта онда више очекивати!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
@Enslaved
Pa ja sam to negde čini mi se već spomenuo još pre ove celokupne frke ali je ispalo da je to samo fantazija i "teorija zavere" ali ovo što nam se sada dešava je onako kako samo svaki cigos može da poželi... Da su nam uvalili samog klempavog sopoćanina ne bi ovako odradio posao za ciganšture kako radi ovo naše mutavo govno...
 

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Mišljenja sam da, iz nama praktičnih razloga, ne treba vrijeđati Granta. Naravno, ne treba mu dati ni podršku, ali bi i uvrede bilo kakvog tipa na njegov račun bile kontraproduktivne. Neće Đurić vladati do kraja Svijeta i ne želimo da nam Grant ostane kao negativna poruka za strance (trenere, igrače) koji će uskoro dolaziti u naš bolji Partizan.

Grant je sigurno pametan čovjek i njemu će naša podrška Stanoju biti dovoljna i jasna poruka, a to je da navijači njega ne smatraju za trenera Partizana.

Tako se i on ponaša, pa je na konferenciji nekoliko puta spomenuo Stanoja. Tako moramo i mi u fazonu: "Tebi Avrame svaka čast, ali Stanoje je naš trener".
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Mislim da treba da se smanji malo sa prozivkama Alberta Nadja !!! On je ipak bivsi kapiten,i jedan od retkih legendi kluba koji je javno podrzao Krstajica i Stanojevica !! I jedini je clan upravnog odbora koji je glasao za Krstajica..mislim da nije zasluzio prozivke,a jos manje vredjanja jednog djela foruma .
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Mišljenja sam da, iz nama praktičnih razloga, ne treba vrijeđati Granta. Naravno, ne treba mu dati ni podršku, ali bi i uvrede bilo kakvog tipa na njegov račun bile kontraproduktivne. Neće Đurić vladati do kraja Svijeta i ne želimo da nam Grant ostane kao negativna poruka za strance (trenere, igrače) koji će uskoro dolaziti u naš bolji Partizan.

Grant je sigurno pametan čovjek i njemu će naša podrška Stanoju biti dovoljna i jasna poruka, a to je da navijači njega ne smatraju za trenera Partizana.

Tako se i on ponaša, pa je na konferenciji nekoliko puta spomenuo Stanoja. Tako moramo i mi u fazonu: "Tebi Avrame svaka čast, ali Stanoje je naš trener".

Podrska treneru i lojalnost sportskom sektoru koji je doneo titule, nikako ne moze biti losa slika u svetu!

Mislim da treba da se smanji malo sa prozivkama Alberta Nadja !!! On je ipak bivsi kapiten,i jedan od retkih legendi kluba koji je javno podrzao Krstajica i Stanojevica !! I jedini je clan upravnog odbora koji je glasao za Krstajica..mislim da nije zasluzio prozivke,a jos manje vredjanja jednog djela foruma .

To sto je on bivsi kapiten je jedna prica, a to sto je postao Djurina slihtara i ponizni sluga je nesto sasvim drugo.

Nije on pruzio podrsku, zna se kako se to radi. On je samo nevesto balansirao a onda je odluci da zadrzi svoju poziciju.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
:banghead:prekrsti Nemaм izbora... iako sam batalio vodene bojice pre mnogo godina moraću da kupim nove i da počnem da crtam slike ovde na forumu, jer nekima ništa drugo ne pomaže!

Koji Grant koji bakrači! I da je Sale ostao kao trener to uopšte ne menja sliku i borbu! UKAPIRAJTE ZA SVA VREMENA, BORBA JE PROTIV ĐURIĆA I BAHATE UPRAVE! Grant je samo kolateralna šteta!

O tituli uopšte sada ne treba ni pričati, jer do početka prvenstva ima još dosta vremena. Mnogo je posla ispred nas i treba se fokusirati na to, a ne razvodnjavati temu o nekoj tituli ili ko će da dođe posle šnajdera.

Niko ovde nije toliko blesav da misli da će posle šnajdera da dođe najpošteniji čovek na svetu, ali SHVATITE DA GORE OD OVOGA NE MOŽE. Poneki od nas smo počeli da navijamo za Partizan pre nego što su se mnogi članovi foruma rodili i verujte mi kad kažem da NIKADA NISMO IMALI GORU UPRAVU!!!

Ej bre, pa oni skrše statut kluba i još nam se smeju u facu "... prekršili smo Statut. Pa šta". Ukrali su najmanje 20+ miliona u poslednjih nekoliko godina.

I pre se kraduckalo, to je svima jasno, verovatno će se kraduckati i posle njih, ali jedno je kraduckanje a sasvim drugo "opšta pljačka"!

Zapamtite, BORBA JE PROTIV UPRAVE I SVIH ONIH KOJI JE PODRŽAVAJU.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Mislim da treba da se smanji malo sa prozivkama Alberta Nadja !!! On je ipak bivsi kapiten,i jedan od retkih legendi kluba koji je javno podrzao Krstajica i Stanojevica !! I jedini je clan upravnog odbora koji je glasao za Krstajica..mislim da nije zasluzio prozivke,a jos manje vredjanja jednog djela foruma .

Ne lupetaj! Razmisli malo pre nego što napišeš nešto.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Jebote ovdje sve neki borci za ljudska prava i slobode, ko tetkice neke te nemojte ovog vrijedjati te nemojte onog... kamo srece da ste tako borbeni kada su bitnije stvari u pitanju, to sto vi "zamoljavate" je sviranje kurcu i palamuđenje .... Molim moderaciju da zaustave ove vise molbe za pomilovanja i ostale gluposti da se ne bi udaljavali od glavne teme.

Edit :
Zapamtite, BORBA JE PROTIV UPRAVE I SVIH ONIH KOJI JE PODRŽAVAJU.

Tako je !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top