Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Zagor

Guest
Isprale im mozak nevladine organizacije.

Ubuduce molim sve clanove da me ne broje kao Srbina, vec kao stanovnika Srbije. Sterilno, politicki korektno.

Razmislite malo pre nego sto pisete, ne brukajte se!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Pa da odgovorim tvojom retorikom onda... Ja ne bodrim Granta, ja bodrim Partizan. Jebe mi se ko je na klupi , bitno je da Partizan pobedjuje a sve ostalo je nebitno... A ne bih toliko uveren bio da je titula 100 % nasa i sa Grantom i sa bilo kim. Ako pod necijim nagovorom igraci krenu da buse ni 20 bodova nije dovoljno... Idealan scenario je da Djuric sam ode, ali pre ce iz groba ustati mrtvi nego sto ce se to desiti, i kao sto je Pajas rekao svaki vid protesta treba da se pravi , ali ne oni koji ugrozavaju klub....

A to za "jesa" znas i sam da koristis u pogrdnom smislu i to je tvoja stvar (a i nebitno totalno za ovu diskusiju)
 

Dr.Hofmann

Guest
Gledam ovu današnju konferenciju za štampu, i teško mi je pronaći motiva da bilo šta o tome kažem osim teški fijasko i bruka i sramota.

Koji god segment ovog današnjeg fijaska posmatrali, dolazimo do toga da je sve ono danas dno dna, ispod valjda teško da može, ako se pogleda način na koji je sazvana i "najavljena" konferencija za štampu, pa preko "stručnosti" prevodioca , sve do Đurinog trokiranja i cenzure u više navrata mogu samo da kažem, svakim danom boravka u klubu kao što je FK Partizan Đuro srozava ugled Partizana sve više i više.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@ Woodchuck:
Najčešće sam u pogrdnom smislu ovde pisao o Srbima. Ubedljivo najčešće. Dakle o onima kojima i sam pripadam. Znači oladi sa tim prozivkama ko da su ti ih nekakve lihtove ili biserke pisale. I vrati se temi.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja ne znam gde je ovde uvreda. Avram Grant je pripadnik jevrejskog naroda,dakle Jevrejin, Jevrej, Židov. To nije uvreda, to je realno stanje. Kao kada bi rekli da je Predrag Danilović - Srbin, ili Duško Vujošević - Jugoslaven, Jugosloven, kako god...To nije tema- tema je Srbin krojač iz Dervente.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
@ Woodchuck:
Svaki minut koji sadašnja uprava provede u klubu je korak unazad!

Iz dana u dan nas vuku na dno! Pogubili su kompas, krše zakon, statut kluba, o njihovim moralnim načelima da ne govorim...

Partizanu želim sve najbolje, ali se ne mogu naterati da bodrim Djurićevog trenera, pa makar on bio i zvanično trener Partizana!
 

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
Ja ga zovem Izraelac. Najkorektnije. :)

Necu da komentarisem Alberta Nadja i iz kog razloga se pripio uz bagru. Bio mi je jedan od idola 90ih, a sada me trenutno boli ona stvar za njega. Potpuno sam ravnodusan.

Ma ko da sedne na klupu Partizana mislim da ne moze da ugrozi osvajanje titule. Mnogo smo mi igracki ispred zvezde da bi moglo neko cudo da se desi i skinemo sa trona koji nam pripada. Jedino sto se pribojavam derbija, jer znam da Grant ma koliko imao iskustva ne moze da pruzi isti rezultat sa ciganima kao Stanoje.

Iako cu biti na istoku vec prvu utakmicu na JNA i terati iz sveg glasa Upravu i klicati Stanojevicu, kopka me da vidim sta planira Izraelac sa nasim igracima u narednom periodu.

Uzgred, je l se zna nesto oko tog okupljanja sutra kod Zemunela?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
U jbt, preterasmo ga vise. Da li je uvreda Avrama nazvati "jesom" to ostavimo nekom drugom da proceni. Fokusirajmo se na ono sto su sigurno uvrede kao sto je jebanje majke.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
woodchuck

razumijem te potpuno da si protiv, sto se nepise grant nego "jevrej"...ali vidim duze si na ovom forumu, pa valjda si dosad ukapirao, da je ovde naj vise desnicara...i mene licno ovde napadaju, kad pisu "jebemu mater komunjarsku" itd. posto sam i ja ubjedjeni komunista....ali neka udaraju, meni je partizan u srcu i uvjek ce biti, i nece mi to ni neki smrdljivi desnicari promjeniti, vidi se sta su od nakve zemlje uradili....

a sto se tice granta i djurica, tu se brate varas mnogo....grant ce nas zakopati u sranje, iz kojeg se necemo dugo izkopati....ali upravu si, posle djure ce nazalost opet neki mafijas doci i tako u krug...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
@ Woodchuck:
Najčešće sam u pogrdnom smislu ovde pisao o Srbima. Ubedljivo najčešće. Dakle o onima kojima i sam pripadam. Znači oladi sa tim prozivkama ko da su ti ih nekakve lihtove ili biserke pisale. I vrati se temi.

Lihtova i Biserka su sljam :D Elem pravi razlog za teranje Granta je ironicno dao Tosic onom svojom izjavom da frajer gotovo i da ne radi sa timom vec uputi pomocne ukratko i ode u svlacionicu :prekrsti Da li on to prica samo da bi klepetao gubicom ili sto je stvatno istina to vec neko treba da zna (nadam se)
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Osvajanje titule Grant može veoma lako da ugrozi!
Dovoljna su dva kiksa da uđemo u problem. Pa Grant je tri puta vodio ekipe u Engleskoj i dva puta ispao iz lige. Jedino nije ispao sa Čelzijem a to bih i ja uspeo da ostvarim, da sa Čelzijem završim sezonu bez trofeja i izborim opstanak u ligi. Garantovao bih Abramoviču takav uspeh da mi da priliku da treniram Čelzi. Avram je prava konkurencija Doglavniku za najglupljeg trenera srpske lige.
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Nije uvredljivo napisati da je neko jevrej,jesa vec jeste nastranu to sto smo protiv njega on nije dosao zato sto je jevrej.

Zasto sam ja protiv tog nazivanja zato sto ce se sutra naci neka budala ili klinac koji ce pomisliti da to nije dovoljno ostro i okaciti kukasti krst ili da pjeva o Ausvicu ili gasnim komorama.
 

kIDd

Početnik
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
32
Reaction score
0
Локација
Beograd
Pored svih jebanja i sranja, voleo bih bar Stanoja da vidim na twitter-u, (ili bilo kom medijumu), jer mi je za ovih poslednjih nekoliko meseci toliko postao večan da je to teško predstaviti. I naravno da pratim svaki njegov dalji potez, iako je u nemogućnosti da to predstavi na tradicionalni . On je prvi trener za mene, i uvek će tako biti. Kad oteramo ovog klempavog hobita i ovog (ne bih da mu spominjem ime, ne zaslužuje ni da se pomisli), to će biti naša pobeda.
Ova gamad će otići, već vidim da ljudi spominju utorak, mislim da će Stanoje održati ako ne bude mogao na stadionu možda u Media centru, ali možda. Možda nećeš moći da udješ na stadion Stanoje neko vreme, ali znaj da čim smaknemo ovu govnariju TU SI!!!!!

Težak period nas je možda uzdrmao, nikako dezorijentisao, smanjio šta god. ČAK NAPROTIV - još smo jači, još više optimizma u sebi imamo, i vidim da je nas je svaki dan sve više u ovoj borbi. NEMA PREDAJE!!!!!

TI SI PRVI TRENER STANOJE. (Pandure, Vjetroviću, Krstajiću...PODRŠKA).
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Управо је протест (па и против Гранта) један од начина да оде ђура-мутави. Када је све ово почело, како је све изгледало у медијима, у јавности. Мутави је имао ситуацију 95% под својом контролом. Погледај га сада, након оног скупа од јуче, након ове бруке данас (промоција тренера иза закључаних врата), погледај сада какво је расположење у јавности. Иду нови протести, у уторак, па на Макабију, протести уперени против мутавог и управе.

Ко је крив Авраму Гранту, и он ће бити закачен, јер је он само инструмент мутавог. Порука том човеку да иде кући је и порука мутавом да се тера у сто пички материна. Ја не могу никако да подржим некога ко је ту постављен као инструмент мутавог. Никога, како код се звао, одакле год дошао. Ако којим случајем мутави преживи појачани притисак јавности у наредних недељу дана, па чак преживи и Скупштину, прилика за јавни протест је на ЈНА, 10.03.2012. против Слободе. Неко ко је постављен на клупу Партизана као инструмент мутавог, човека који уништава Партизан, кога нико не подржава, не може добити моју подршку. Мени се не јебе ко је на клупи, па на овакав начин, овако тајно и са оваквим обезбеђењем мутави је могао и Милинковића или Роберта Просинечког да постави за тренера.

едит: а, ова прича за ове Плазе из Израела који подижу шопинг-центре, па како они да дођу у Партизан, код ђуре-мутавог, када ђуру-мутавог подржава Делта, која такође подиже шопинг-центре. Нешто се ту не слаже, ово као да би написали спонзори ће бити и Кока-кола и Пепси-кола.
 
Последња измена:

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
A pazite Nadja kako sa mukom, oko 33. sekunde kaze "Direktor Krstajic". Kao, tesko mi je, borim se za Partizan po svaku cenu, pa makar i izgubio svoje prijatelje.

http://www.mondo.rs/s230672/Fudbal/Avram_Grant_predstavljen_u_Zemunelu.html

Pre bih rekao da ovakvim jeftinim, pateticnim potezima cuva "rezervnu opciju", ako lopovi budu isterani iz kluba.
Jedino ako Krstajic posle pobede jasno i glasno ne kaze da je Nadj sve vreme bio nas. Do tada, ostace p**** prodana.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Оно што мене све више радује је све већи број новинара и новина на нашој страни,тако су падале и многе владе а не једна смрдљива уш у ФК.То је оно што нам је било потребно да напокон и обичан народ може да прочита шта се догађа у нашем клубу какви су гмизавци и подгузне муве се ту накотиле.Поред овога горе напокон су се и Забрањени огласили и то може бити само плус овој нашој борби.Дај боже да и остале навијачке групе се прикључе овој борби да оставе своје борбе за неке боље дане а да сада заједно сви станемо у борбене редове против ових мафијаша,лопова и дроља.УПРАВА НАПОЉЕ!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Ако нам нешто не треба у овој ситуацији, то је онда песимизам.
Чему кукање? Зар нам није доста све ово што се дешава па морамо и ми да пишемо црне постове?
Ако је игде међу Гробарима увек постојала црта пркоса и отпора према свему што је лоше у Партизану, то је онда овде, на овом форуму.
Сигуран сам да ће тако ивек бити, упркос појединцима који мраче као Жалосна Сова.

За нешто више од 10-ак дана, успело се од првих плаката доћи до тога да багра крије инфо о представљању новог тренера у паничном страху, срушене су скоро све медијске баријере, по први пут се скупио велики број људи вођен идејом да помогне свом клубу, а од данас су и Забрањени отворено стали на нашу страну.
А и пре тих поменутих 10-ак дана исто је било оних који су писали, "ма чему борба, сви су исти, нећемо ништа постићи".

Тек сада нећемо стати, сада кад све више људи устаје и стаје у фронт за нови, бољи Партизан. Ви што се питате "шта после", зашто мислите да ће све бити исто?
Биће курац исто! Никад више нећемо бити неми посматрачи срозавања нашег клуба!
Зашто Партизан једног дана не би био организован као немачки клубови, где је 50% + 1 одсто власништва клуба у рукама његових чланова?
Е док тако не буде, да имамо прави, нормалан клуб, где ћемо плаћати чланарину и сами бирати управу и све остало, нећемо престати да се боримо.

До неких срећнијих времена, ниједан секунд не смемо узалудно потрошити, већ се морамо на све могуће начине борити против ових идиота који су сада у управи.
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Стварно га претерасте више са јеврејима. Ок, Грант јесте јевреј, али то није разлог да се у свакој другој реченици то наглашава (а неки то комбинују и са фазонима јевреј-новац). Исто као што не потенцирамо да је овај Србин, онај Мађар или нпр покојни Бобек Хрват. Има човек име и презиме, зовите га тако.

Не приличи нам то другари.

Грант је овде само привремена појава. То што је матор, дебео, има подочњаке и јевреј је нема везе. Баш се нешто мислим да смо сви присутни на форуму витки, мишићави Срби православци од 1.85м са савршеном кожом (осим нешто нижих дама, али опет са савршеном кожом и без подочњака :) ).

Оканите се човека и концентришите на оно што је битно...а то је да отерамо мутаво говедо и лоповски политбиро из клуба.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top