Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

JužniKrst

Početnik
Учлањен(а)
18.05.2007
Порука
87
Reaction score
1
У принципу немам ништа против Вермеза, али никако не могу да му заборавим ону одлуку да БОЈА, који пре тога не да није годину и по дао гол, него је из петерца машио гол, шутира онај кобни пенал против Артмедије. Ваљда ће се опаметити овог пута.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Vermezović ili neko drugi manje više je nebitno, sve opcije koje se pominju su prihvatljive. Samo neka se promeni uprava, neka ne rade protiv struke, neka nam ne uništavaju ekipu na polugodišnjem nivou, a rezultati će doći.

Mi smo, objektivno, dosta iznad konkurencije kad je naša liga u pitanju. Neka se iznese plan rada za 2,3 godine makar, i neka se ispoštuje, bićemo prezadovoljni.
Ne znači ništa pobeda u derbiju ako se te sezone naprave potezi koji će ozbiljno oštetiti klub dugoročno gledano.

Ja ove godine želim da vidim normalnog trenera, normalnu ekipu, na normalnim pripremama. Bez klinova u točkove, neka se radi, pa ako bude Evropa bude, ako ne, biće dogodine, titula je svakako prioritet, samo neka se radi za dobro kluba, mi u suštini ništa drugo nismo ni tražili sve ove godine.

Čekajući Dan mladosti... nestrpljiv sam ko pravi Titov pionir :)
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
У принципу немам ништа против Вермеза, али никако не могу да му заборавим ону одлуку да БОЈА, који пре тога не да није годину и по дао гол, него је из петерца машио гол, шутира онај кобни пенал против Артмедије. Ваљда ће се опаметити овог пута.

Kao prvo, Boya se sam javio da puca penal.

Kao drugo, tih godinu i po je nagurao tek u toj sezoni, tj. do proleća kad je trener bio Reber, pa je voždovcu dao 2 gola...

Boya je dao Laziu u Rimu 2 komada, pa se povredio, pa se vratio na teren protiv CSKA u Beogradu, pa se opet povredio (odmah na toj utakmici zamenjen) i nije igrao do kraja sezone. Tek na pripremama se vratio.

Eto čisto da se iznesu tačni podaci.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Prioritet je da ode govnava uprava, sto je nadam se blizu, a sto se trenera tice ko god od trojice pomenutih bilo bi dobro resenje, moj glas naravno ide Tumbi koji mi je omiljeniji od Vermeza, tj sistem igre mi je omiljeniji, mada ne bi imao nista protiv ni da Rasovic dobije sansu.
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
Znaci da se priprema rakija za 25. maj,a ? Mister Vukadinovic se povlaci,a za njim ce i ostala gamad iz kluba ! Lepo, lepo da lepse ne moze biti :D Vermez je ok trener, stvarno se treba pripremati za Ligu sampiona :)
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Svi pričaju o Boji, a protiv te nesretne Artmedije je i Batica Mirković pogodio stativu, ili promašio penal, kako vam je već lakše da prihvatite tu informaciju. Vermez ništa nije kriv, promašili smo milion zicera, meni je recimo u sećanju onaj što je promašio Pavle Grubješić, prazan gol sa dva metra!
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Pustite da vidimo sta ce da se desi? Covek sto je najvaznije je grobar, a i ima sa partizanom evro prolece. Prvo da vidimo da li ce da dodje ako dodje pustite ga da uradi nesto pa ga kritikujte ili hvalite. Ja sam 100% siguran da je bilo koji trener bolji od ove nakaze. Nerviram se i ziv nisam da se samo ne predomisli. Ako ode procice vremena da sudimo o sledecem treneru. Ovde se raspravlja da li je u ovoj ili onoj utakmici pustio onog ili ovog igraca . Kad mu pominjete tikvu pomenite i zeca i bika. Oni su vise uticali na to nego Vermez. Ljudi ako dodje za trnera treba da budemo srecni jer ako nista drugo (moje misljenje da ima i tog drugog) je jedan od nas - dokazan grobar.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Pamtimo samo stvari koje nam odgovaraju i koje nam se svidjaju.

Pun pogodak :ziveli
Welcome to Serbia and Partizan!

Vermeza smo oterali kao ciganina.
Bio je jedno vreme bez posla, a onda juzna afrika......:roll:
Mislim trener je zesci od kisele :prekrsti

Sada je dobrodosao?
Igrali smo mnogo ruzan fudbal u njegovo vreme i ne ocekujem nista pozitivno iz ovoga, to jest nadam se da nije istina.
Komsinicu nismo ni jednom dobili?

Bolje Vuk Rasovic!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ma sta mislili onako individualno o Vermezu cinjenica je da smo sa Vermezom u Evropi dobro stajali na terenu i da nas niko nije mogao nakantati.

Nismo nikad strahovali da cemo puci,opet sve na kraju zavisi od promene uprave,sto kako se ovde prica ide u dobrom pravcu.
 

JužniKrst

Početnik
Учлањен(а)
18.05.2007
Порука
87
Reaction score
1
Svi pričaju o Boji, a protiv te nesretne Artmedije je i Batica Mirković pogodio stativu, ili promašio penal, kako vam je već lakše da prihvatite tu informaciju. Vermez ništa nije kriv, promašili smo milion zicera, meni je recimo u sećanju onaj što je promašio Pavle Grubješić, prazan gol sa dva metra!
Поента је у томе да НИКАКВЕ логике није било да се у том конкретном тренутку Боји допусти да шутира одлучујући пенал, а то је било на тренеру да одлучи, и нико ме не може уверити у супротно. Само се надам да је нешто научио из својих грешака. Његово гробарство уопште не доводим у питање.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Vermez je u međuvremenu bio trener i u Slovačkoj. U Kinu je mogao da ode kad god je hteo, ali nije.

Ružan fudbal? Da. Rezultati? Jbg, to ide zajedno.

Hoćete Apoel koji će da daje po 7 golova domaćim ekipama? Ne može. Apoel igra bunkerčinu koja mora negde i da se uvežbava.

Imali smo Tumbu koji je ovde punio koga je stigao, kome defanzivci koje je imao nikad nisu bili dovoljno ofanzivni, pa je tako napadače vraćao na štopere, krila na bekove.. Stojanoski, Nuhi, Peković.. Uzimao je štopere koji su u mlađim kategorijama igrali napred i sve to obilato koristio u domaćim takmičenjima. A onda dođe Evropa, i sem par izuzetaka, kad treba da igramo odbranu pogubimo se ko bubamara u dva ektara. Davali smo golove, ali smo ih lagano i primali. Najbolji primer je sezona u kojoj smo izbacili sasvim ozbiljan Sporting, dobili Slaviju ovde, igrali lep fudbal ali se tresli svaki put kad nas napadnu, stativa nas izvuče u produžetke protiv Sportinga, a Slavija nam u produžetku naplati sve promašaje.

Vermez je sve vreme igrao tvrdu igru, kažu vezivao igrače u odbrani jednog za drugog da nauče da se kreću u liniji, i postigao treći najbolji evropski rezultat u istoriji kluba. Ne u poslednjih 20 godina, nego u istoriji. Kukali smo na njega samo tako, kukao i ja, nerviralo me često 1:0 i čuvanje rezultata, ali trebalo mi je nekoliko godina da shvatim da kad svi igraju bunker protiv tebe postoji samo jedan način da učiš da se braniš i igraš tvrdu igru - da to radiš što je moguće češće.

Dobrodošao, i želim ti da odradiš tako dobar posao da se više niko ne seti za početak Rome..

Edit: Što se tiče Bojinog penala, pola tima je već šutiralo pre njega, a ni ostali koji su mogli da šutiraju se nisu pretrgli od hrabrosti i kvaliteta pri izvođenju penala.

Mateus nije mogao ni da gleda penale, Ćirković izvodi penal za prolaz, ali eto, koga hoće i bik mu se teli..
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Treba imati u vidu, kad se već porede sezone, da je tadašnji Partizan bio dosta jači. Trener koji je igrao evropsko proleće nije pretplaćen na to proleće. Kao, uostalom, što je Grant igrao finale lš.
Čisto da Vermeza dočekamo kao trenera a ne kao Merlina. (mislim na čarobnjaka)

ali eto, koga hoće i bik mu se teli..
:clap
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Svi pričaju o Boji, a protiv te nesretne Artmedije je i Batica Mirković pogodio stativu, ili promašio penal, kako vam je već lakše da prihvatite tu informaciju. Vermez ništa nije kriv, promašili smo milion zicera, meni je recimo u sećanju onaj što je promašio Pavle Grubješić, prazan gol sa dva metra!
Na Boji i Vermezu su se kola slomila. Da je dao gol bio bi ko Milivoje Ćirković.
Mala ispravka - Pavle je otac Nikole Grubješića, koji je igrao protiv Artmedije.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Treba imati u vidu i da je i domaće prvenstvo i protivnička ekipa bila dosta jača..

Vermez nije čarobnjak, ali je najbolji trener Partizana od Osima naovamo. Kud ćeš bolju preporuku od te..
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
To sam i hteo da kažem, nego se ovo moje nije odnosilo na tvoj post-roman. :D
Uleteo si nepranirano.

A slažem se s tim stavom, jebeš lepršavost, pobede se pamte. U startu me i kod Stanoja nerviralo kad u prvenstvu uvede drugog zadnjeg veznog da sačuva rezultat, a kad pogledaš, da su nam kidali bodove, ko bi pamtio izmene, pljuvali bi ga najgore moguće. Čvrsta igra, titula, evropa.. to oćemo ubuduće.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Пошто се пишу бајке о Вермезу, јесте презимио у Европи и свака част на томе, али треба бити реалан па рећи да је и са тако "чврстом" игром и "акцентом на одбрани" успео да прими 3 гола у Мидлзброу и 2 гола кући од Дњепра. Даље смо прошли са једном победом кући против слабашног Егалеа као трећи у групи, тако да није то била баш нека рапсодија од европске сезоне. Против Виљареала 90 минута без шансе на ЈНА, дадосмо га са пенала.

Вермез нема херца ни да ризикује а нарочито нема херца да се супротстави клупским челницима већ слепо клима главом на све што му приреде. Тренер који нема контролу над тимом јер му, по његовим речима, "више од пола играча не личи на тим" у утакмици против Петах Тикве. Па кад већ помињете европско пролеће, онда помените и то расуло и највећу европску срамоту, 2-5 код куће, а 5 голова кући нам нико није дао.

Ако је аргумент да није крив јер је утакмица намештена ван његовог знања, тим горе, јер да је имао мало морала отишао би после те утакмице сам, а не да га чекамо 4 дана, док он прича "знам шта ми је чинити". Одрадили га као задњег клошара, наместили текму а он нема петљу да пресече и каже "е, ово нећу да трпим".

И на крају, ко се задњи смеје... :D
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Pa dobro, kome da pružimo podršku onda, nećemo valjda i njega napušavati sada... :confused
 

Sale87

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
97
Reaction score
11
Bravo Crno-Beli, ispljuj coveka jos malo. Ma i za Samrok Rovers je kriv!
Ne bi bilo lose da imamo iste arsine kada su SVI treneri u pitanju.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Имам право на свој став, шта није истина од овога што сам рекао? Очигледно да памтимо селективно и то само оне ствари које нам одговарају. Па кад се већ пише о "европском пролећу" онда нека се напише и која о Тикви и Вермезовом вазалном односу према тадашњој управи.

Хајде, нећу да вам кварим ову "промоцију", само не знам да сам видео да је потписао и постао тренер Партизана по други пут...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@PFC manija
Izvinjavam se, lapsus je bio slučajan. Naravno,mislio sam na Nikolu Grubješića.
Ako komentarišemo Vermeza, za mene mnogo je bolji trener od Plavog i Ješića. Mnogo bolji od Đukića i Rebera. Mnogo bolji od Mateusa. Mnogo bolji od izraelske ispičuture- od njega nema gori. Vermez je negde u rangu Jokana i mnogo lošiji od Saleta Stanojevića. Sve u svemu- sasvim prihvatljivo rešenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top