Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
A odakle vama ideja da cemo igrati sa dva napadaca u formaciji? :D
Ja verujem da ce Vermez pre da izvuce formaciju sa samo 1 napadacem, a u tom slucaju su sasvim dovoljna 3 napadaca + Markec ako ustreba.

Може Вермезињо и без иједног нападача у формацији! :D
Мислим, ја јесам Боју рачунао као нападача, већина на форуму није га сматрала чак ни играчем, а зашта га је сматрао Вермезињо, е...то не знам? :wink:

Stvarno dobar ovaj Đurđić...Evo i snimka sa naših oranica,ako do sad neko već nije postavio
Можда је Ђурђић добар...али, ко би га знао, можда бих и ја на снимку изгледао као добар...:D
Једино што ће вредети је то, да га видимо на терену...само, ако не буде ваљао, онда ће бити касно...
Хм, питам се како су у клиповима, прошле године изгледали Јованча Радовац-Кореанац, и Малерозни Еду (уморан од Бразилског шампионата)...Претпостављам сјајно.

Видим ови наши, опет се понашају као да имају гују у џепу...
Једном нам се посрећило са Радишом који брани погледом, па бисмо сад опет да на сличан начин уђемо у ЛШ...

Како се то на Српском књижевном језику каже, оћемо и да стиснемо и да прднемо! А то се већ коси са основним законима физике...

Људи, ако нам се тим за Европу осетно не појача - најебали смо га...
Ја скоро ништа од наше снаге и могућности нисам видео пролетос! Мжда смо о.к. за неке трећеразредне Еуро тимове, али већ са другоразредним бисмо тешко изашли на крај...

Вукић, чак и ако је у форми, уопште не игра у оба правца, Илић је можда употребљив 15-20 минута, Нинковић једва да је саставио 90 минута у првом тиму - а то су нам највећи зналци у тиму и наша једина нада да се нешто направи у свакој утакмици...

Има ли наде да се неко ,,испрси,, и ,,пљуне лову,, за куповину? Ђура Фризура :confused, Морнари :cry:, Боги :roll:...
Ди су новци?
Е, 25. мај, Дан Младости, штафета, омладинке, Друже Тито, нешто би те пито...
Дииии суууу новцииииии???

:pfc:
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Da ne ulazim u preveliku analizu po pozicijama u timu, onako na brzinu, nama u sustini za neku nadu u evropi fali:
2 stopera
jos jedan ali najbolji napadac
i kompletan ali KOMPLETAN vezni red-realno sem Ninkovica i donekle S Markovica nemamo neke oslonce trenutno u timu (uzimajuci u obzir i planirane odlaske).
Tako da od neke kvalitetne igre sam se na pocetku oprostio, i po prvi put ne gajim neku nadu da cu nakon priprema gledati dobar fudbal.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Samo da prokomentarisem u vezi Zabije.
U toj ligi gde on igra ostala su jos 2 kola do kraja, i sve to se zavrsava do 2.juna.
I njegov tim igra neki kup imaju jos 1, makismalo 2 utakmice(ako prodju u finale).
Znaci on nam dolazi, ja cenim bas na pocetak priprema 11.juna.
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
@pfcdejan

Sad i ja citam i ne mogu da verujem... Daj Boze :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Vermezović: Šćepović je na listi naših želja
M. Bl. | 25. maj 2012. 20:42 | Komentara: 0

Potreban nam je iskusan štoper za Evropu. Želim da na svakom mestu u timu imamo dva kvalitetna rešenja. I Stefan je zanimljiv igrač, kaže trener Partizana


Stefan Šćepović
Srodne vesti
Partizanova defanziva na remontu
Tumbaković neće Tejga i Oumarua
Pauljević prvo pojačanje Partizana
Đurđić meta Partizana
Vermezović: Hoću šestu titulu
Srodne teme
Partizan u LŠ
RED posla, red čestitki. Radni dan novog trenera Partizana Vladimira Vermezovića i dalje predstavlja kombinaciju lepog i korisnog, pa se tako u petak zahvaljivao Danku Lazoviću na lepim željama, a sa Aleksandrom Rogićem je dogovarao saradnju u stručnom štabu crno-belih.



Bilo je vremena i za razgovore sa najbližim saradnikom, sportskim direktorom Ljubišom Tumbakovićem oko filtriranja igračkog kadra za novu sezonu. Ponuda za igrače Partizana, bar onih zvaničnih, još nema, ali ih zato ima iz ”drugog smera”.




- Ima igrača koji su na našem radaru, neke su mediji već spominjali, a ima i onih koje pominju agenti. Istina je da ima mnogo igrača koji žele da dođu u Partizan, a na nama je da sve izmerimo i završimo 90 odsto planiranog posla do početka priprema 11.juna.


ROGIĆ POMOĆNIK
STRUČNI štab Vladimira Vermezovića dobio je novog člana. Posle trenera golmana Darka Belojevića i kondicionog trenera Miše Filipovića, kooptiran je i Aleksandar Rogić, doskorašnji pomoćnik Gorana Stevanovića u reprezentaciji Gane i svojevremeno saradnik Radomira Antića u nacionalnom timu.




Od imena koja su se poslednjih dana pominjala u medijima Vermezović je potvrdio samo želju da u crno-belom dresu vidi i brata Marka Šćepovića Stefana, dok je za Nikolu Đurđića rekao da mu je bio veoma interesantan pre pet godina.



- Šćepović je vrlo zanimljiv igrač, jedan od onih koji se nalaze na našem spisku želja. Ne znam kakva je situacija sa njegovim statusom u klubu, tek ću pričati s njim...



Sa mladim napadačem je završena konkretna priča o imenima, ali ne i o poziciji koja traži korekcije u predstojećem prelaznom roku.



- Potreban nam je iskusan štoper za Evropu. Želim da na svakom mestu u timu imamo dva kvalitetna rešenja.



Lamin Dijara je prvi napustio Humsku, a prema rečima Partizanovog trenera, oni koji planiraju da krenu njegovim stopama, moraće to da urade pre evropskih obaveza.



- Svestan sam da te prve evropske utakmice predstavljaju svojevrsnu pijacu, ali i mi moramo da štitimo svoje interese. Želimo da ranije završimo prelazni rok i ukoliko prodajemo igrače da to radimo po ceni koja može da zadovolji Partizan - zaključio je Vermezović

novosti
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Зар нам није Миша Филиповић и био кондициони тренер?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
A Vanja ostaje ili ide?
Nadao sam se da ce novi kondicioni da dodje, ovaj se i nije pokazao (posle koliko vremena nas cigani nadtrcali i nisu bili inferiorniji u duelu).
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Bice rizicno uci u Kvalifikacije sa igracima u spicu :
MArkovic - vuce neku povredu, pise se da ce kasnije poceti pripreme, a i premlad je za Evropu.
M.Scepovic- Povredjen , ko zna i kad se oporavi , kakve ce partije pruzati, dugo pauzira.
Eduardo- Povredjen
Zabya - On je macka u dzaku, prvi put dolazi u Evropu i trebace mu dosta vremena da se uklopi na evropski fudbal.

Trebao bi nam jedan bas dobar spic , golgeter, nzm koliko bi Stefan Scepovic pomogao u Evropi , trebao bi nam tu kvalitetniji igrac.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Pa on nije menadzer , on je vlasnik

tj. sportski direktor. Ako stvarno njega sklone, onda im svaka cast.

Meni je zanimljiva ova recenica: "U Partizanu ističu da više neće biti favorizovanja nijednog igrača koji su pod zaštitom menadžera." Ovo je javno priznanje da je do sada bilo favorizovanja nekih igraca zbog menadzera.

Slucajnost ili ne, ali i Stefan Scepovic je u vlasnistvu ramadanija. Njegov dolazak bi povecao koncetraciju ramadanita (Zagor tm) :D Statistika iz mlade reprezentacije mu nije losa (12-7) Evo nekih njegovih golova http://www.youtube.com/watch?v=PI7HvVr1fkQ
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Ma kak'i jedan, treba nam jos 2 spica, jer je otisao i UBICA. Apsurdno je igrati kvalifikacije sa jednim neproverenim igracem (Zabija), sa igracem koji je veoma mlad i nije klasican spic (Markovic) i samo jos jednim napadacem.

Medjutim, s obzirom na to da je Vermezovic ranije imao dosta uspeha u Evropi bez nekog dobrog spica, nije iskljucena mogucnost da Djura racuna na to i da nam dodje jos samo jedan napadac! :D
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
@NN G012
U sredu su igrali.
Tumba da gleda napadace, Vermez odbranu :D

zanimljiva slika
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hpho...8364571_147043288644650_1011387_7241739_n.jpg
iako je ovo verovatno lupanje za ovog

Ne mora da znači da je lupanje to za Vasilića.
Svaki ozbiljan trener u glavi ima fizionomiju tima, sistem igre kojem teži...i shodno tome postoji odredjeni profili igrača koje preferira.

Poznajući Vermeza, mi ćemo najverovatnije u Evropi igrati sa jednim napadačem.

Taj Vasilić je baš tip igrača za tu formaciju. Klasičan target-man...191 cm, 85 kg...izuzetno jak (odskakao je visinom i snagom i u mladjim kategorijama), odlično se gradi, ume zadržati loptu dok ne pristignu igrači iz drugog plana...

Vrlo moguće da je Čika Crnom zapao za oko zbog tih karakteristika.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Nadam se da će ostati Vanja on je jedini koji zna nešto od tih pomoćnika, a ovaj Miša Filipović ja ne vidim čime je to zaslužio da ostane. Mi jesmo uvek bili fizički očajno pripremljeni ali ove godine od kada je on kondicioni trener nikad gore. Drago mi je da je Pandurović konačno oteran, svakog golmana je unazadio.

Da se ja pitam Šćepovića bi odmah potpisao, Đurđić je skup bolje te pare da potrošimo na nekog iskusnog kvalitetnog štopera a trebaće nam i dobar zadnji vezni kad Medo ode, na te dve pozicije ne smemo da se zajebemo.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Možda Radinović hoće da bude prvi trener negde?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top