Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Браћа Шћеповић у нападу , браћа Марковић на крилима , `ел има Остојић брата ? :D
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Нису ваљда ови наши блесави да доведу Пајовића.

На шта би личио тандем Пајовић - Иванов, два штопера спораћа упарити, не иде то тако.

Мереба од 600к им прескуп. Па неће га продати за џак кромпира.
Оставите Вукића, ту су Нинковић, Илић(за неких 30 мин.) и Јојић.

Дија, срећно.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
sport26.rs

Dijara u Antaliji: Partizan je moja kuća, a Beograd moj grad!

B.Đ., 25.05.2012.

Lamin Dijara je ozvaničio saradnju sa Antalijomspor. Senegalac je sa turskim prvoligašem potpisao ugovor na dve godine, sa mogućnošću da se kasnije produži na još jednu.

- Došao sam u klub sa jasnim ambicijama. Znam da prošle godine nije bilo sve sjajno, ali nadam se da ćemo zajedno uraditi mnogo više. Navikao sam da igram u Evropi, tako da ću sve uraditi da sa Antalijasporom dođem do nekog evro takmičenja. Klub je ozbiljan, grad prelep i meni poznat, takoda jedva čekam da upoznam saigrače - prvo je što je rekao Dijara po potpisivanju za Antalijuspor.

Tamnoputi napadač se potom osvrnuo i na povredu noge.

- Ona je davna prošlost, što su dokazali pregledi. Spreman sam više nego ikad, ali neću da obećavam golove. Neka bude kao u Partizanu, i svi ćemo biti prezadovoljni.

Dijara se na kraju imao šta da kaže i o odlasku iz Partizana.

- Partizan je moja kuća, a Beograd je moj grad. Žao mi je što odlazim, ali moram da tražim novi posao. Idem, ali se sigurno vraćam, odlučio sam da zivim u Srbiji. Tu su mi prijatelji i poslovi, takoda imam milion razloga da se vraćam u Beograd.

Lamin Dijara bi inače uskoro trebalo da dobije i državljanstvo Srbije, za koje je odavno podneo zahtev.

Crno-beli su možda već pronašli zamenu za Dijaru u vidu reprezentativca Srbije.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Муњоз, потомак викинга :D
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Meni se Djurdjic mnogo svidja, evo 3 godine je najbolji strijelac ekipe, zadnje sezone je proglasen za najboljeg napadaca lige, koja je ja mislim bolja od ove nase, tako da bi nam sigurno donio neki kvalitet!
 

Homo Sacer

ex-manceUBJF
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
203
Reaction score
6
Контактирани су врло јаки играчи ових дана, видећемо шта ће се обелоданити у наредним... Намазани трио ради пуном паром!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
http://www.youtube.com/watch?v=WlBosP4KhJY
Evo jednog interesantnog i atipičnog klipa sa Đurđićem.
Prvo idu promašaji, pa asistencije, pa golovi. Interesantno je kako voli da prebacuje golmane :D. Nadam se da priča iz novina nije patka, već da sko zainteresovani za njega.

P.S. Ako je neko već postavljao klip, izvinjavam se unaprijed, jer ovih dana ne pratim baš forum.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Djurdjic je dobro pojacanje. Dakle Markec, Scepakabra, Zabija i Djurdjic. Mladost i kvalitet. Eduardo je povredjen tako da na njega i neracunam. Dobro bi nam dosao i peti napadac jer Markec moze i u vezi da igra. Mudrinski iz Jagodine bi bio ulaganje u buducnost.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ne verujem da cemo kupiti Mudrinskog da bi nam bio 5 napadac, moje misljenje je da bi taj peti napadac trebao da bude Mitrovic iz Teleoptika.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Slazem se sa Nemanjom, treba dati sansu Mitrovicu, bar kao petom napadacu.

Uz njega treba u prvi tim prebaciti i Askovskog i Jojica, moze tu jos po neki igrac da se nadje, ali i ova trojica su dovoljna. Ono sto sam ja ipratio u prvoj ligi, oni su odigrali odlicno.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
A odakle vama ideja da cemo igrati sa dva napadaca u formaciji? :D
Ja verujem da ce Vermez pre da izvuce formaciju sa samo 1 napadacem, a u tom slucaju su sasvim dovoljna 3 napadaca + Markec ako ustreba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top