Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
B tribina je vec prepuna,parter i terasica takodje.
A i C tribina(ne pamtim kada je poslednji put otvoren c ulaz kroz bilijar klub) jos malo pa pune.
Druga terasica ispraznjena a grobari su stavljeni u 1 sektor blize pomenutoj terasi.
U hali je nepodnosnjivo sto se vlage tice,znoj bukvalno curi sa mene...
Publika se masovno odazvala ideji o crveno-beloj garderobi,zaista lep kolorit!

Gomila znojavih crveno-belih debila:puke

Momci vreme je da pokažete muda
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.121
Reaction score
26.599
Локација
ante portas
Auh koliko vidim bice pakleno ! Znaju i oni sami da je jedini nacin na koji mogu da pobede nas pritisak i prljavost . Veceras ce se pokazati ko ima muda od igraca .Nek' ne igra ko se lomi kom' ne kuca srce celicno crno bele boje brani krvlju slavom zivotom ,snaga bukti, znoj nek lije .....
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Gorak poraz... Necu da pljujem i kritikujem jer mi gore od ovoga ne mozemo, dok oni ne mogu bolje od ovoga, tako da ne sumnjam da sledecu dobijamo. Jednostavno, danas nista nije htelo, bice bolje sigurno, ne sumnjam da ce igraci biti zestoko iskritikovani od strane strucnog staba pa da u sledecoj krenu da igraju od starta...

''Secajte se ove pobede, ko zna kad cete ponovo pobediti'' - Dusko Radovic
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Au ljudi koliko smo mi losi. Ovo je zabrinjavajuce.

Bice ovde mucenja i sve je neizvesno. Necu mnogo o utakmici, jako sam nervozan. Samo cu reci da smo igrali jadno, da nas sut nije hteo i opet smo imali sansu kod 55-58 kad smo sjebali dva napada odnosno promasili trojke.

Ocajni smo, nadam se da gore od ovog ne mozemo i necemo.
 

neko tamo

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
203
Reaction score
0
Strasno! Nas nisu dobili cigani,mi smo sami sebe dobili! Na kraju +12 za njih.Da smo lepo igrali,mogli smo sa -5 na -2,ali smo otisli na -8,i tu se sve zavrsilo.Krivo mi je sto sad oni likuju kao da su osvojili Evroligu!Ali nema veze,ko se zadnji smeje,najsladje se smeje!
A komentator sa RTS-a i njegov pomocnik - nosite se bre u 3PM.Cigani jedni! Samo sto nisu poceli da ga bacaju u nesvest.Strasno!
Dobili su bitku,rat nece nikada ! ! !
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ne treba nama ni linc , ni pritisak, mi imamo na klupi Vladu Jovanovica i obezglavljene Macvana, Jamesa i Raduljicu (koji jeste do jaja igrao, ali nas je ubio na kraju). ovi su bez tomasa go kurac , drugo poluvreme su za 15 minuta dali 14 poena, al ne vredi, kad mi nemamo igraca koji ce da povuce. Kecmane i Pero hvala za sve i cao!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.123
Reaction score
16.062
Локација
Храм фудбала
Само се надам да се са Џејмсом ни под коју цијену неће продуживати уговор па макар тражио да игра без плате.Оно што нам он ради у игри је криминал и то тешки,па да има само једну добру карактеристику рекао би добар је нека га,али он лик не зна па не зна.Иако смо за пораз сами криви ово што су судије вечерас судиле је катастрофа,јебени Пацов је провео више времена на терену него поједини играчи и ни једном не да је санкционисан већ није био ни опоменут.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Šutirali smo za tri poena 3 od 25. Sa takvim šutem nemoguće je dobiti i mnogo slabije ekipe od Dive iz Železnika...Ako Džejms i Milosavljević ne budu igrali sledeću utakmicu, možemo da uđemo u problem.
 

PackyPFC

Banned
Учлањен(а)
30.05.2009
Порука
53
Reaction score
0
Pešić sav okupan, Jovanović samo što pudrijeru nije vadio da izgleda lepo pred kamerama. I čemu posle da se nadaš?
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Zaprepascen sam na sta je nas Partizan spao. Ali zaprepascen. Da tim koji je pre par godina igrao F4 ima ovoliko problema sa igrom, pa to je kriminal. Iako i dalje stojim do toga da je Vlada Jovanovic promasaj na kub, mislim da on nije jedini krivac. Igracki kadar nam nije najbolji, a za to je naravno kriv sam Todoric. Mora doci do drasticnih promena ovog leta, pocevsi prvo od klupe, pa nadalje.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не знам шта је ово вечерас било, али било је катастрофа!!!
Сваки напад када смо требали да спустимо разлику ми смо им поклањали лопте, шутирали бзв!

И бре силујемо ту тројику јбт!! Дај спусти мало лопту, неки улаз нешто... Колко сам се изнервирао не знам ни шта сам хтео да напишем
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Valjda me nece jos jednom ove sezone iznenaditi i dokazati da od goreg uvijek moze gore. Da li moze gore od ovoga veceras?
Ja se bojim da ce se razni faktori ukljuciti sada u igru, nakon ove utakmice.
A mi smo odavno za prst na celo...
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.014
Reaction score
2.138
Локација
BGD
Jad i beda...

Ne možemo trojku da ubodemo jbt, pa ljudi vi trenirate košarku ceo život! Ja da sam šutirao ne bih ništa manje pogodio, nikada mi to neće biti jasno.

Mačvane gde ti je srce?
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Jedino sto je dobro od svega je sto VJ ide iz Partizana i vraca se Vujosevic , 99%
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
A na 58-55 na dva minuta do kraja kad je Ilic izbacio loptu u aut ispred sudije a on je dosudio njima, pa posle toga serija 5-0 ? Danilovic mora da reaguje, igrali su ragbi, i da je sudija svirao svaki faul morao bi celavi Ilic da se skine da zaigra ! Na stranu to sto smo lose odigrali, ali mora da se izvrsi pritisak.. Pa pacovsko govno se preznojilo od kukanja kod sudija, Jovanovic cucnuo i blene kao da je i dalje pomocnik...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ko je dozvolio da nas igrac (u nervozi nisam zapamtio ko), na oko 3:30 do kraja, i +3 za cigojnere pukne onu prokletu trojku? i to kada mi imamo tako "kvalitetan" procenat shuta za tri? ej bre, silujes sut za 3 poena koji te uopste ne ide celu utakmicu u trenutku kad mozes da cepas na 2 poena, mnogo lakse, mozda cak i faul iznudis..protivnik se bre psihicki raspada, da smo tu poentirali, pa makar i 1p bilo bi gotovo..ovako mi promasili, par trenutaka kasnije eto ti +7 za njih..
strasno, unistile nas dve stvari veceras:
-pogubljenost - igrali su kao da je vruc krompir, a ne lopta u pitanju..
-jebeni shut za tri..i silovali su ga do kraja iako su videli da nam prolaze ulazi za 2, ili poeni ili faul svaki put..i umesto da teraju na to sto nas hoce, oni siluju trojku koja ih uopste ne ide.. strasno! Za ovo drugo krivim Vladu, vidis bre da nas ne ide trojka, zabrani im bre da pucaju, osim kad se mora, i kraj! jbt i corav bi to video..
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Jebi ga,idemo dalje,po zakonu verovatnoce morali su jednom da nas dobiju posle 15. nasih pobeda zaredom a 6. u ovoj sezoni.Desetkovani na petici,pa onda ulazimo u velike probleme kada stane sut,a to se upravo desilo.A i pritisak Splintera na sudije o "Raduljicinoj znatno poboljsanoj odbrani u mecu broj 1.'' je urodio plodom.Krivo mi je sto nismo limenke pocistili 3:0 jer ove amatere i komleksima ogrezle garagane smo mogli i veceras da dobijemo i pored slabe igre,upravo je falila jedna trojka u poslednjih pet minuta,da je samo jedna usla dobili bi smo.No dobro,u trecoj utakmici samo jako,da ove smradove sto su usmrdeli Pionir spustimo gde im je i mesto u fekalni kolektor.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Иначе не волим кад испадне да сам био у праву за нешто лоше,али овај пут имам баш такав осећај,рекао сам после прве утакмице да се не дижемо до неба,јер није било све идеално,а сада кад нас ни шут није служио нисмо ни могли боље да прођемо.Сви недостатци од вечерас на страну,највише се осећа да нам плеј фали,Џејмс не може да се састави Пера већ одавно није играч који може да преузме на себе улогу првог плеја и да одигра 25 минута,тако да смо ту имали великих проблема.Једина шанса нам је била на -3,тада смо 3 или 4 напада упропастили и тада сам већ видео да је готово.Што се атмосфере тиче,ја стварно не могу да верујем,притисак на највећем могућем нивоу,Пешић је провео више времена на терену од многих наших играча,добро се неко од играча није зајебао да му баци пас,јер је редовно био сам негде код тројке.Публика-шта рећи,ни минимум безбедности није остварен,набили су бога питај колико цигана,били су на пола метра од терена,жандармерија тек на полувремену се ту појавила,до тад су они смешни редари као стајали,тако да не видим разлог што су нас терали да смањујемо капацитет,кад је очигледно да циганштуре то нису морале да раде.Све у свему нисмо исправили грешке из прве утакмице,а још нас ни шут није служио,то кад се сабере добије се оно од вечерас.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.569
Reaction score
1.093
Шут за три 12%? Неколико потпуно отворених шутева промашено, лопте по обичају продаване. Изгубимо од ФМПа, па Бога питај када смо последњи пут од њих изгубили, колико се сећам пре 3-4 године у Железнику.

Сада је прилика да видимо да ли ће од ових кошаркаша постати и прави играчи, да видимо карактер и мало срца, још ако неко покаже и да зна да погоди потпуно сам - пуна капа.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top