Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Je-Ne-a, kad dobijemo novog trenera tu počinje i nova sezona, pa onda slobodno otvori novu temu. Odlazak Jovanovića prestavlja kraj ove sezone.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Koliko vam imponuje što ste u oba finala savladali večitog rivala Crvenu zvezdu?

- Ništa više nego da smo pobedili recimo Hemofarm, Radnički, ili nekog drugog rivala. Najvažnije da smo mi osvojili titulu, a o protivniku ne razmišljamo.
:respect

Најбољи могући одговор који треба што чешће практиковати у свим спортовима. Кога заболе за Звезду, Диву, Вет, Јавор, Раднички, Војводину... нама мерило мора да буде Европа, јер смо изнад домаће бУраније.

Или што би рекао Милан Галић: „Партизан је сигурно шампион, а остали нек се поређају како им воља''.
 

Zagor

Guest
Коликим буџетом располаже нови Владин клуб? Да ли постоји шанса да нам се "нађе" и испазари неког од ових релативно искуснијих играча?

Да ли је то та финансијска шема која је помињана на форуму? :D
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Veliko hvala i srećno Vlado!

1070.jpg


Košarkaški klub Partizan će u narednj sezoni imati novog trenera. Dosadašnji šef stručnog štaba Vladimir Jovanović u narednoj sezoni neće voditi crno-bele.

Jovanović je sa KK Partizan potpisao ugovor na jednu plus jednu godinu koji je na kraju ove sezone istekao. Klub je izuzetno ponosan na mladog stratega koji je izrastao u pravog stručnjaka. Tokom dve sezone Jovanović je u trofejnu salu u Humskoj doneo ukupuno pet trofeja i pored velikih pritisaka i ogromnog tereta koji je nosio, i tako potvrdio pravi izbor našeg kluba. Nastavio je šampionski niz prvaka države, Kupa "Radivoja Koraća", Jadranske lige i vodio je crno-bele u najelitnijem evropskom takmičenju. Jovanović je sa pet osvojenih trofeja, kao šef stručnog štaba, na drugom mestu u istoriji našeg kluba. Kao trener mlađih kategorija i kao pomoćni trener prvog tima ostavio je dubok trag tokom 16 godina rada u našem klubu. Košarkaški klub Partizan se zahvaljuje Vladi na svemu što je pokazao, na uloženom trudu, energiji i posvećenosti. Želimo mu mnogo uspeha u nastavku trenerske karijere koja zaslužuje da ide samo uzlaznom putanjom. Jednom crno-beli uvek crno-beli - Jovanović će uvek biti deo Partizanove familije. Srećno!
КК Партизан
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Колико сам видео човек је рекао да не зна ништа о ситуацији, да није у земљи и да не може да коментарише. Да ће кад дође решити то са са савезом ако нешто уопште има нешто да се решава, мислим да је културно напушио бљуц! Човек ниједног тренутка није ништа лоше чак ни поменуо а ја сам текст сконтао у фазону да одјебу ови из блица.
Е сад што говна каче по ко зна који пут сензациналистички наслов то је друга ствар!
Не би ја тек тако лако опљунуо по таквој легенди, и превише смо се залетали у задње време.
 

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
Već par meseci nakon dolaska na klupu se videlo da Jovanović nema harizmu potrebnu da igrače motiviše da daju svoj maksimum niti da ga bespogovorno slušaju. Kasnije se pokazalo da nije imao ni hrabrosti da forsira klince u EL koji bi mu u završnici ove sezone to višestruko vratili.

Nisam hteo to previše da potenciram jer smatram da svakom treneru Partizana je potrebna podrška dokle god smo u borbi za trofeje. Kada sam to spomenuo ovde na forumu pojedinci su se navrzli kao osice pominjući titule koje je Vlada osvojio. Kada ćete svi ovde na forumu da shvatite da za procenu kvaliteta trenera u bilo kom sportu manje važno šta je sve osvojio jer to najviše zavisi od snage tima i snage konkurencije, već je bitno videti koliko organizovano tim igra, da li se igrači zalažu i da li mladi igrači napreduju! Todorić i Danilović su ovih dana lepo dokazali moju tvrdnju.
A Vladi Jovanoviću koji je pravi gospodin veliki Partizanovac od srca želim sve najbolje gde god da ga put nanese.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
LJudi, ajde da budemo malo iskreni i prema sebi, a i prema drugima. Zar nisu svi potajno, javno, ili kako vec zeleli da se Dule vrati. Sad kad je to relativno zavrsen posao, vecina nesto prica protiv. Sto se podrske mutavog tice, manje vise je jasno sto je Dule ,,morao" to da uradi. Cak i to je bilo u funkciji KKP-a. Ajmo sad, dobra selekcija ekipe, mlade snage pomesane sa iskustvom i da se radi :) A mi da se vracamo na tribine i da se ujedinjujemo
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Samo da Vladi pozelim srecu u narednom klubu i da se zahvalim na svemu sto je ucinio za Partizan. Bice on sa godinama veliki strucnjak.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Vujošević opet na klupi Partizana

Izvor: SOS kanal // Objavio: Branislav Popović // vreme: 21 jun, 2012, 10:21 // 6 Komentara
dule-dule-61986.jpg

Kako SOS kanal saznaje, novi-stari trener Partizana će biti Duško Vujošević, dok bi Vladimir Jovanović trebao da preuzme ekipu Donjecka, nakon odlaska Saše Obradovića u Albu.
Trofejni trio crno-belih će se tako ponovo naći na okupu, s obzirom da Predrag Danilović neće napustiti klub, pa će zajedno sa Vujoševićem i direktorom Todorićem pokušati da napravi respektabilan tim za narednu sezonu.
Obično kad SOS nešto objavi vezano za KK Partizan to je amin.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Sad nešto razmišljam, al bi bio "ujeb" da ne dodje Dule već , neko "drugi" ili "treći" recimo neko ko je do sada bio u Grčkoj, e baš me zanima,šta bi se onda desilo, pošto cigani kako već vidim pizde i pljuju u napred, a kada bi došao "treći" jooj pa mislim da bi to tek bio show, izdao njiovu braću, samo neko razmišljanje moje, možda ovo nema nidje veze, nema veze sa temom al jade da ima, od sva 3 moja kandidata, najskrenije voleo bih da vidim onog pod redim brojem 2.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Da sam na tvom mestu ipak bih sačekao da vidim ko će biti trener, a pogotovo kraj sledeće sezone pre nego što počneš da slaviš.

Nije ništa kao što je nekad bilo pa ni Duško Vujošević. Da, nisam rekao "Dule" jer on je za mene prestao da bude to onog momenta kad je stao uz onu bandu iz FK. Možda će on i biti trener Partizana, možda i neće, ali jedno je sigurno "ništa nije kao što je nekad bilo"!

Ceo SD Partizan je u ozbiljnim finansijskim problemima, a jedina uteha nam je da su mandiovi s druge strane brda u tri puta većim govnima.
Ne vidim u čemu je problem što je KK Partizan u finansijskim problemima. To su za Duleta normalni uslovi rada, seti se recimo sezone 2004/05 kada smo bili pred gasenjem (prva Perina sezona u klubu)...
Paradoksalno, ali najbolje smo finansijski stajali ove dve sezone kada nas Dule nije vodio...
Nemam ni najmanju sumnju da će sve biti kao pre što se tiče Duleta. On ima sitnijih zdravstvenih problema, ali ga to neće sprečiti da se posveti Partizanu kao i ranije...
A što se tiče njegovog sukoba sa Mikojem, za mene to nije problem. I onako mnogo više pratim košarku i ta epizoda iz fudbalskog kluba ne može da utiče na moj stav o Duletu. Potpuno je normalno da ljudi kojima je smena uprave FK Partizan glavno i najvaznije pitanje u SD Partizan drugacije razmisljaju. Meni je glavno da se Dule vraća, što znači nove titule pobede a možda i neku EVroligu, dok Bogdan Bogdanović i Miljenović još malo stasaju.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Dominus,
Pola njih se već sad popelo na most, kad su čuli da Dule dolazi.
Zamisli da dođe neko od dve legende iz Grčke... :D

Vladi sve najbolje u nastavku karijere. Ovo je bio njegov prvi mandat. Ima zamerki, ali sve u svemu 5 trofeja za 2 godine u nenormalnim uslovima je za veliku pohvalu!

Novi (stari) trener?
Pa, da se prvo konsoliduje klub, pa ćemo se u međuvremenu izmiriti. Nadam se.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Дај људи, неозбиљно је очекивати да неко од ова наша 2 Грка дође на клупу, Дуда је прилично матор, мислим да он одустаје полако од клубске кошарке, ту је његово још мало репка и то је то! Жељка чекају турски милиони, па ко је луд да одбије које милионче, без обзира колико био материјално обезбеђен!

Дуле је сигурно најбоље решење, као и најреалније, и сам је рекао да код нас најбоље функционише, е сад следи ново доказивање, борба против свих, па и својих успеха у годинама уназад!

Идемо заједно по нове супер резултате!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Budimo objektivni,GENERAL(DV) nam je potreban,bio sam u nevjerici kada je otisao,a sad pola vas ovdje pirca kao : 'On za mene nece biti onaj stari '...Dajte ljudi molim vas,donio nam je toliko uspjeha,srece,radosti...Idol nam je bio, a sad druga prica..Ostavite iza sebe price o njegovom odnosu sa Djuricem i ostalom bagrom.Njegov dolazak moze samo da donese bolje klubu i nama,nista drugo.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Иначе биће изузетно занимљиво(што није уопште немогуће) ако нас у наредним недељама спс односно дачић буде делимично извукао из финансијских гована.

To ne da "nije uopšte nemoguće" nego će se sigurno desiti, samo je pitanje koliko novca će biti u pitanju jer ga u ovom trenutku praktično nema nigdje. Ali ćemo (po ko zna koji put) dobiti nešto, koliko bude izvodljivo.

Što se tiče reakcije KSS na finale - Agroživ Super Liga nema dodirnih tačaka sa Košarkaškim savezom, tako da KSS nema ništa ni da reaguje po pitanju finala, jer bi to bilo miješanje u tuđa posla. Meni je lično drago što ni Tomašević ni Bodiroga nisu rekli "A" po tom pitanju, jer bi ih odmah napali da su to uradili zbog klupske obojenosti.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Dobro je sto su misljenja podeljena oko Duleta, najmanje nam, pred ovakvu sezonu, treba euforija i unapred osvojeni trofeji. Necemo imati ni Marica, ni Veselog, ni Mekejleba, imamo samo jednog ili 2 igraca koji su radili sa Duletom, sto znaci da ce i on opet krenuti od nule. Sistem je sistem ali nije uopste isto kao pre 2 godine...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
To ne da "nije uopšte nemoguće" nego će se sigurno desiti, samo je pitanje koliko novca će biti u pitanju jer ga u ovom trenutku praktično nema nigdje. Ali ćemo (po ko zna koji put) dobiti nešto, koliko bude izvodljivo.

Pa to bi onda značilo da će mutavi da nam KK vadi iz bule, jer odakle SPSu pare nego iz FKa ... malo mi je neverovatno da će NIS ili neka "njihova" firma da nam da keš...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мислио сам на неки кеш у виду спонзора по страначкој линији јер је дачић(на страну наше мишљење о њему) један од ретких који се исцимао за ККП, али сам сигуран и да ће мутави пљунути неки кеш, радио је то већ :wink:
Можемо ми да се грозимо на порекло новца, али паре су паре и ККПу требају к'о леба, за Фкп се не бринем.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top