Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jaramaz prelazi u Bijelu


Dvadesetogodišnji bek Nemanja Jaramaz potpisao je ugovor sa Bijelom.


objavljeno danas u 09:59; autor: Stefan Đorđević
Ključni pojmovi: Jaramaz

, Partizan

, Bijela

, Raznatovic

Dosadašnji član Partizana Nemanja Jaramaz, koji je u drugom delu sezone nastupao za Mega Vizuru kao pozajmljeni igrač, prelazi u italijansku Bijelu.
Ovu informaciju potvrdio je i na Tviteru njegov agent Miodrag Ražnatović.
Jaramaz (20, 201) je u Superligi postizao 14.1 poena i 2.5 asistencije po meču.

Sada bivši bek Partizana bio je član zlatne generacije momaka rođenih 1991. godine koja je u mlađim reprezentativnim kategorijama harala Evropom.

kosarka rs

Zna li neko od upucenijih jel otisao kao slobodan ili je palo neko obestecenje?
 

Zagor

Guest
Оде Јарамаз, оде Влада... Биће досадно на форуму! :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Konačno malo rasterećenja na bekovskoj liniji našeg kluba. Imamo stvarno mnogo igrača i jednostavno ne mogu svi da igraju . Jaramazu treba minutaža a mi tu imamo i Bogdana i Andjušu i Milosavljevica i Keca .
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ode Jaramaz, ode Vlada., ode Bromazepam u kantu za smece...
Dok se ne izrode nove nade...
A njih ne manjka nikada, te cu u apoteku s' pocetkom nove sezone:D.
Nego, stvrano mislim da je za Jaramaza bolje da ode. Nije mnogo pokazao, oslobodice mesto, hvala i dovidjenja.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Žao mi je Jaramaza što nije dobio bolju priliku, ili se nije dovoljno nametnuo, jer smatram da će postati ozbiljan igrač i reprezentativac! Sve najbolje!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ako je istina ovo za Peru Kapitena - alal ti vera care za svaki tren proveden na terenu, podizanje zilion pehara, za to sto si bio dusa ovog tima! :respect

Mnogo mi se dopada taj razvoj situacije, naravno pod uslovom da je tacan, ali ce mi biti izuzetno cudno da ga vise ne vidim u patikama i na terenu. Gde god se borio za boje Partizan, ti si Pero ljudina :clap
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Vidim spominje se i Scepanovic kao clan strucnog staba...

Blic je zabranjeno pominjati u bilo kom obliku!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Најбољи играч којег сам гледао у нашем дресу. Увек је давао максимум, погађао кад је било најбитније, преузимао одговорност у тешким ситуацијама... Ма шта ја серем, једном речју ЛЕГЕНДА!

Браво и Салету за клип!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Svaka cast za klip najezio sam se ! DULE KECMAN LEGENDA !!!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jebote, dodjem na forum, vidim zahvaljujete se Kecmanu i postavljate klipove, reko oprostio se covek :D ... Ne sme on nigde bar jos godinu dana, pretpostavljam da ce naslediti Peru kao kapiten pa kad mu se usladi podizanje trofeja na kraju godine da ostane jos jednu...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kakav spot....no comment.Ko ga napravi alal mu patka.Svaka cast.
Rastuzi me skroz
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
Kip je odlican, jedan je DULE KECMAN ! Koje su sanse da dodje(vrati) Curtis Jerrells? Bio bi odlicno resenje na pleju.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Pera i Kecman ne mogu da se penzionišu u isto vreme, ma ko sve dolazio.

Klip je fenomenalan. Duletu Kecmanu svakog dana moramo da se zahvaljujemo.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Dobre vijesti od ranog jutra, Dule trener, Pera pomocni, kako bi to dobro bilo ! Pozdravljam dovodjenje Milutinova, koliko sam cuo, veliki talenat, ali ne znam nista vise.
Btw. Strasan klip !!! Najezio sam se. Dule LEGENDA !!!:respect :respect :respect
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Како видим све се лијепо развија. Имали см двије године погрешних потеза и прилично лошег развоја, мало смо назадовали али ваљда долазе бољи дани. Питање је само да ли ће све и са Дулетом бити као прије. Пера почиње да се спрема за нову улогу, сјајна вијест само не знам како ћемо се навићи да га нема на паркету. Сигуран сам да Дуле Кецман остаје још бар једну годину, просто не желим да мислим о било чему другом. Влади свака част, и хвала на свему. Показало се јесте да је талентован и добар тренер, али није за нас. Нама треба неко да прави играче и да прави резултате истовремено. Влада је имао срећу да ради у лиги гдје су сви начисто пропали и није имао конкуренцију а просто није знао да унаприједи ниједног играча. Нико није напедовао код њега и то му је велики минус. Нека му је срећно.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top