Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Golja Avramovic, jeste tacno je, Avram Goljic. Ovi su ga zapetljali gore nego Jaric T. Zivadin kod sudije...

Svejedno, lagano prolazimo prvi krug. Ako bi Buducnost u nasoj ligi, po mom misljenju, bila izmedju 5. i 10. mesta, ovi bi bili u opasnoj zoni, jer su realno nivo Borca iz Cacka. Samo odigrati maksimalno i rezultat ne bi smeo da izostane...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Znas li ti sta je Borac iz Cacka za ove amatere?
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Pogledajte na Transfermarktu, evo vam i linkovi, kod ovih iz Andore igra gomila nekih Portugalaca, Španaca itd. dok su domaći igrači u manjini, a kod ovih sa Malte igraju neki Žabari, pa čak i jedan Englez.

FC Lusitans:
http://www.transfermarkt.de/en/fc-lusitans/startseite/verein_28958.html

Valletta FC:
http://www.transfermarkt.de/en/valletta-fc/startseite/verein_6335.html

P.S. Ja sam stvarno prezadovoljan žrebom, baš mi je drago što smo izvukli protivnika koji ne bi trebao i ne bi smeo da nam pravi probleme, da sam mogao da biram njih bi izabrao... Prolazimo ih bez problema 1/1!
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Odlicno! Dobili smo ja mislim najslabijeg protivnika od svih mogucih u zrebu.

Koja sreca u odnosu na Dinamo Zagreb npr.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ma prolaz lagano sa gol razlikom 17-0 (1), nema ovo veze sa Samrokom, drugi mentalitet skroz, ovo su totalni amateri, iz potpuno nefudbalskih zemalja, mislim da cak i nemaju tv prenose fudbala :D samo se bojim da zbog ovoga ne bude neki dosta tezi protivnik u sledecoj rundi, kao neka kontrasreca :)
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Bas me briga koga cemo dobiti u prvom kolu (jaci smo od svih), ali mi je zao sto si se zakopao sa ovom recenicom! :D :buhaha


Šta reći? Ovako nešto definitivno nisam zamišljao. :buhahaKada sam video da su napisali da nam je Budućnost, odmah se setih one svoje prognoze. Dobro me zajebaše.:D No, ajde...nije mi žao. Bolji je ovaj scenario. Nego, seća li se neko Santa Kolome?

Ali zvanični sajt izdominirao!
--------------------------------
- Ludogorec (Bugarska)
- Budućnost Podgorica
- Nefči (Azerbejdžan)
- Šahtjor Karagandi (Kazahstan)
- Ulisses (Jermenija)
- Pobednik 1 para iz prvog kola (Lingfild Severna Irska – Tre Fiori San Marino)


Ko nas jebe kada je Bosanska TV ozbiljnija od naše....
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
A pre neki dan sam gledao malteskog orla... -Sokola...

Dobro je da nismo tute dobili. Valjda ce se ispetljati nesto ove sezone uz, daj boze, promene u klubu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Glupi naši novinari, pratili OBN čuli voditelja da je rekao da će se pričati sa predstavnicima Partizana i Budućnosti i odmah povezali da je to par koji je izvučen.

Ono u fazonu bitno je biti prvi, nema veze što smo objavili glupost :D

Tacno.A ovi iz OBN-a ni jednom nisu objavili par Partizan-Buducnost.Nijednom.Samo su ljudi zeleli da porazgovaraju sa svim pretstavnicima iz ex-YU.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Само да нису по струци увек неугодни конобари и посластичари.
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
ahahhaha,koja sprdacina od zreba :D prolazimo laganini
 

Dr.Hofmann

Guest
Nakon što je Đuro(mornar), saznao imena 6 potencijalnih protivnika(koji su bili ispisani na našem zvaničnom sajtu), nezadovoljan tim podatkom, brže bolje zove Mišela i sređuje da se žrebanje odvije u potpunom medijskom mraku, bez ikakve vrste prenosa, čak su na Đurino insistiranje oduzimali telefone novinarima koji su bili prisutni u Nionu, (ili im barem ometali signal):D, i kao epilog mi imamo Maltežane i Andorce za protivnika, pa vi sad recite da bi Bogićević bolje odradio:D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Samrok ne moze da se poredi sa maltom ili andorom. Sprdnja od fudbala.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Što se tiče OBN, trebao je prenos da bude, ali je iz tehničkih razloga, nekog nevremena moralo da ide iz studija telefonskim putem.

Ti Bugari ne verujem da će biti ozbiljan protivnik bilo kome, dinamo to lagano prolazi. Malo su prenaduvani ovde, realno.

I ja se nadam da ne bude kontra-sreća kao Apoel one godine ili Genk prošle, jer bismo tu pali opasno, plus što mislim da u plej ofu za LE ove godine nema šanse da budemo nosioci!

Dakle moramo proći 3. kolo LŠ kako znamo i umemo ili nema ništa od Evrope ni ove godine. Ne sviđa mi se protivnik u drugom kolu, jer nam trebaju ozbiljnije utakmice, a ovi su totalni amateri.

ps. Seća li se neko 2001. kad smo izgubili od nekih Maltežana 2-1 u gostima? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top