Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Gazda je hteo da nas odvuče sa teme "Liga Šampiona" da ne dobijamo poene zbog komentarisanja utakmice.

Sve u svemu, našima je jasno da nam treba startni plej!
Na poziciji crnca će biti stranac, na 5-ici će takoće dođi stranac - to znači da je kvota od 4 stranca ispunjena, otvara se mesto za Novicu na 4-ci.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ako stvarno dodje Novica onda ce centar biti neko ko moze igrati 4 i 5 bar je to moje razmisljanje.Jer ako nam igraju 4 Lucic i Musli mozemo se oprostiti od top 16.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A na poziciji crnca moze da bude domaci igrac?:D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A Bo je u Beogradu vise nego u Sijeni:D Ima i Kompani stan u Beogradu, pa nije dosao kod nas:D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
То је зато што ни Дуле не зна, шта знају наши инсајдери :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tako je :D

Plej je visok 197cm.
Nije maksimalno crn, ali ima boju.
Igrao u NBA
Nadimak... exterminator
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
ma ljudi ove makar znamo da ce sve biti kako treba tako da o kome god da je rech bice dobar za nas, jedino sto je za brigu su finansije...
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Koliko sam ja shvatio, mi bi Fishera (Gaja, ne Dereka nazalost :D), a ako za njega ispusimo onda dolazi Gordic...

Elton je manje/vise gotov 80%, valjda ce se to zavrsiti dobro po nas.
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Ovo mi stavrno nije jasno: "ako ne moze Fisher onda Gordic"... pa valjda ima nesto izmedju, ako nece Fisher ima gomila crnaca koji su mozda losiji od Fishera ali zato mnogo bolji od Gordica, ne moramo sa konja na magarca. :D
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Jebi ga, prica se kako Dule jako ceni Gordica i da ga hoce... I ja se nadam da od toga nece biti nista.

Nekako, navikao sam na crnca na pleju, mnogo sam sigurniji tako, a i bez takvog, nije to to jednostavno :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Fiser nema 197 cm i nije igrao NBA , znaci nije on :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top