Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Шта фали ако је фан Борца из Чачка? Праштаћемо ружну прошлост...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Imamo 2 klasična pleja i nema potrebe za žurbom.Bitno je da se fino odabare pa ako treba i da se čeka do septembra nije problem.Više me brine pozicija 4.Ako je tačno da će Novica kod nas na rehabilitaciju ali da neće biti spreman pre decembra-jaunuara
 
Последња измена од уредника:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Zagore sto je pa bitno :D

Ozbiljno, ko god da dodje a bice neko dobar jer nasi pazljivo biraju i razmotre mogucnosti i ostatka ekipe i tog igraca, bice bolje resenje nego sadasnja.
MI smo prakticno bez startne cetvorke. Lucic ako bude na 4 to je cisto krpljenje. Musli na 4 je potencijalna mina za nas i sansa za protivnike. Vrlo verovatno ispadanje u odbrani i stalni "missmatch"-evi sto ce sve evroligaske azdaje sa brzim i pokreljivim igracem na kecu da itekako koriste. Zbog te brzine bice problem da isprati vecinu cetvorki koje vole da se izvlace spolja i pucaju. Nisam ni siguran kako bi uspeo da svoju sporu kretnju iskoristi za dobro gradjenje reketa sto bi moglo da znaci nesto slabiji skok. On covek nema brzinu za cetvorku i to je cinjenica, tezak je centar sa takodje ne bas zavidnim povratnim loptama.

Tako da, j vise prizeljkujem bombu na 4 nego na 1.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Nisam od onih koji kukaju za propustenim prilikama, ali u novonastaloj situaciji, kada kvalitetna mlada cetvorka ne postoji ni u najavi, velika je steta sto nismo gepekovali Dubljevica.

Profil igraca koji se savrseno uklapa u ratnicku i fizicki dominantnu cetvorku kakve je Partizan negovao godinama.

Sa Valensijom je potpisao ugovor na 3 sezone, i jedino neki tezak rusvaj u glavi moze da ga spreci da napravi dobru karijeru i krene stepenik vise.
Mada, uvek postoji sansa da se ne snadje (Musli/Dasic/Raduljica) i da onda mi nastupimo kao rehabilitacioni centar i odskocna daska.

Za malo Mirotica da odvojimo na tu foru pre dve godine, a onda su u Realu odlucili da mu ipak daju jos jednu sansu...

C'est la vie

Samo bih naglasio da nije u pitanju samo licna zelja, mi jesmo bili zainteresovani za Dubljevica :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Priželjkuj ti šta hoćeš, ali mi bez ozbiljnog pojačanja na "1" bukvalno nemamo šta da tražimo u Evroligi, čak ni u relativno dobroj grupi koju "ubodosmo". A i u ABA-ligi ćemo teško biti među prva dva.

Miljenović "nema" ni 10 minuta u Evroligi ovakav kakav je. A Vesterman je takođe "balav" za Evroligu. Bez jakog i iskusnijeg pleja - piši propalo. Ali znaju naši to, apsolutno su toga svesni i ne bojim se nimalo. Dovešćemo kvalitetnog prvog pleja.

Pa i to stoji, nisam ni rekao da nam ne treba dobra jedinica ali trenutno kazem, imamo dva pleja koji su kakvi takvi, mladi i veoma talentovani i svakako ce imati neku ulogu i sa tog aspekta mozemo da cekamo jos do dovodjenja crnje na 1. Ali na 4 nemamo nikoga. Znaci nemamo startnu cetvorku, a ni rezervnu. Muceni Lucic ce ponovo da krpi tu jer mora a Muslija ne racunam uopste u 4 i nadam se da se neko zajebava kad kaze da je on back up 4.

Zato sam konstatovao da bih vise voleo da mnogo pre stigne neka jaka 4 nego plej jer za njega realno ima jos bar 2 meseca.

Sto se tice MIljenovica, sumnjam da ce imati i tih 10 minuta u EL. Fizikalije su mu ocaj zivi cak i za njegov uzrast! Daj Boze da dobije po par minuta a da u aba ima znacajniju minutazu od barem 12-15.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Vise gori da se nadje resenjepod obrucem na cetvorci nego na pleju,samo sto je pleja nekog stranca lakse sad u ovom momentu naci nego neku 4-5 poziciju crnca jer slabo slobodnih a dobrih visokih igraca ima na trzistu ...
lucic ako bude igrao cetvorku to ce direkt biti udar i sputavanje njegovoooo...on ne moze nikako biti cetvorkaaa ,moze samo da pokrije i zakrpi nekoliko minuta prinudnoooo...
logicno je dovesti jednu cetvorku dobru i poceti koliko toliko od priprema uigravati tim jer imamo koliko toliko trojicu igraca koji mogu da obave na pocetku priprema organizaciju igre - lea,miljenovica(koji me je malo razocarao pre svega sutem ovo prvenstvo i fizikalijama,ne napreduje onako kako se ocekuje od njega ) ,i andjusu koji je come back 1-2

treba plej jedan dobar ali cetvorku nema ko da pokrijee jer nema ni jedneee priirodnee cetvorke u timuuuuuuu
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.045
Reaction score
26.218
Локација
ante portas
Гледао сам листу "free agents " играча на сајту Еуробаскет и листа крилних центара који су слободни је баш дугачка и има много занимљивих играча тако да не верујем да ће нам бити фрка на тој позицији .
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nisam od onih koji kukaju za propustenim prilikama, ali u novonastaloj situaciji, kada kvalitetna mlada cetvorka ne postoji ni u najavi, velika je steta sto nismo gepekovali Dubljevica.

Dubljević nije čista četvorka, a ni čista petica.

Sto se tice MIljenovica, sumnjam da ce imati i tih 10 minuta u EL. Fizikalije su mu ocaj zivi cak i za njegov uzrast! Daj Boze da dobije po par minuta a da u aba ima znacajniju minutazu od barem 12-15.

Miljenović se naigrao u Megi i po reprezentacijama i neću mu ništa faliti da igra po 5-6 minuta u nekim utakmicama.On ima još mnogo toga da popravi ali sa njim se mora polako raditi.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
dubljevic je prvi pik duletov bio i mnogoo razgovora je ulozeno da se on dovedeeee...
nazalost,odabrao je Valenciju,iako je momak skoroo bio prihvatio Duletov poziv...
on nije klasicna cetvorka kao primera Novica ili Roberts ...a nije ni klasicna petica Pekovic,Maric..decko tu poziciju koju ce dule pokusati da isforsira i ubrza igru nasu 4-5..ima sut spolja i pokretan je veoma za svoju visinu...
mnogo mi je zao sto nije dosaooo kod nas...

Miljenovic po meni debelo zaostaje u ovom momentu za vestermanom..ako dodje crnac plej ,ne znam kako ce on dobiti sansu ove godine jer ce crnac plej biiti prva opcija,leo ce ualziti sa klupeee ,menjace se,a Miljenovicevu sansu vidim jedino ako bude kao 12 na klupi bio da udje koji minut da odigra malo presing na pleju protivnika ili ako se bude vodiloo sa vecom razlikom ,a to ove godine po ovom rasporedu i jacini utakmica sumnjam da ce biti :(

Miljenovic iako mi je miljenik,iako sve nade polazem u nejga da ce izrasti u jednog od najboljih plejeva evrope,ne vidim njegovu sansu ove godine u minutazi :(
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad čujete ko nam je novi plej ima da svršite ko kuče uz drvenu nogu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top