Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Kempes, Gulit,Maradona, Ziko, Dagliš, Hodl...

Dobro bre ljudi,što ste bukvalisti. :D
Nemojte biti na kraj srca. Rekoh već, nije sve tako crno.

Boli me ovo ispadanje ali priznajem da me je večerašnji poraz jako malo potresao s obzirom kako znam da se osećam. Valjda mi je više pun kurac svega!

ĐURIĆU OSTANI, jer više me zabole!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
@Igor-1
Velikim promenama prethodi veliki haos...Nadam se da ova poslovica vazi i u nasem slucaju! Nemam snage da psujem igrace, a ni zelju, vec jedino zelim da porucim upravi Da Bog da svi pocrkli redom, govna pokvarena, lopine one najgore....
 

Kruger

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
48
Reaction score
0
Локација
Manaus
Izgleda da je mesto desnog beka u Partizanu ukleto, jebote. Dečko je jednostavno zaboravio da se pomeri sa stative i onda posle gola Kiprana stidljivo diže ruku blago savijenu u laktu, kao sramežljivi prvačić u školi...
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
HAPSI BRE CEO UPRAVNI ODBOR.

Jednog su maznuli veceras iz UO, onog Vehba. :D

Nego veceras je bio sudar sa realnoscu.
Mi smo u kanalu.
I to zescem.
Tim za Evropu nemamo.
Za domace livadice, valjda imamo, i valjda mozemo do titule.

Ej bre, da se ne primeti da imamo igraca vise 60-ak minuta??? :banghead
Koju igru mi igramo Vermeze?
Koji tim imamo Tumbakovicu?
Teska vremena idu.

Uprava napolje!
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Ljudi, sto se LS ili LE tice, nema mesta napusavanju niti igraca niti trenera. Odradili su nas profesionalci, i to onako, rutinski. Bolji su u svim segmentima. Posle prve tekme stekao se lazni utisak (moram priznati i ja), da su nas dobili iskljucivo zbog fizike, e pa nije tako. LJudi igraju prema ekipi kakvu poseduju, takticki su potkovani za razliku od nas, da li ce im i koliko to biti dovoljno za Evropu trenutno i nije toliko bitno, ali znam da ovo nase nije dovoljno nizasta drugo sem za Maltezane, Luksemburzane i ostale Sanmarinjane.., ali se plasim da ni ta dominacija nece dugo trajati. Tim nam vredi 30 milki...?, prodaj to i uzimaj tri ovakva sa Kipra....
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Izvinjavam se za off ali branko slazem se u potpunosti sto se tice raspalog Juga ali se ne slazem u tome da su gani bolji ista su oni govna kao i ovi na jugu svi primaju pare i ne pada im napamet da povedu nesto protiv uprave . Sve to treba pocistiti !!!


Ma dobro, malo sam i ja iznerviran mada su i kod nas i njih isti igraci. Prodaju muda za bubrege i jedni i drugi. I kada ne budes prvi ti, kao da smo svi maloumnici. Neka zajebu tu ljubav pod znacima navoda i neka se trgnu jer ovo ne vodi nicemu dobrom. Podeljeni smo, rezultati su smesni iako smo posle 5 godina dominacije trebali daleko ipsred svih da budemo. Da ne pricamo vise o navijanju molim vas ali svi smo svesni situacije.

Sto se tice fudbala kurac smo na bicikli i tonemo sve dublje. Ja sam malo i popio ali je sve onako iz duse. Ne moze vise ovako, boli mnogo. Jebote mi ne mozemo dati gol prosecnoj evropskoj ekipi cak ni sa igracem vise.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Koga bre da hapsimo? Pa mi nismo tim krimosima ni do koljena??? Jeste vi normalni??? Bruka i sramota. Ja se odjavljujem sa fudbalskog dijela foruma, jer ovo stvarno nema nikakvog smisla vise pisati o ovim baletanima... Tuzno i zalosno...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ovo nije klub koji sam zavoleo od malena.

Sve je trulo i bolesno u njemu.

Fudbaleri amateri, navijači profesionalci.

Zašto bagro niste napravili svoj klub, pa da njega uništavate sistematski????

Marš mamu vam jebem svima, da bog svu lovu koju ste pokrali date na lečenje!!!
Potpisujem sve sto si rekao!:clap
Otprilike ovako razmisljam od Januaru, nadam se da od sada vecina navijaca Partizana razmislja ovako!
Koliko igraca treba da imamo vise da bi dali gol?
Hmmm.
Jbg kad je sudija iskljucio igraca koji pokriva pogresnu stranu terena!

Utakmicu ne bih previse komentarisao, jedino samo da pohvalim LJUDINE SASU ILICA I VLADU STOJKOVICA:respect na zalaganju i Zabiji za iskrene emocije na kraju! Ostali...

Inace iskrene cestitke AELu za prolaz dalje. Bili su bolji, agresivniji, zeljniji tim od nas, a imao sam priliku da se uverim da su i mnogo bolje organizovan klub od nas! Svaka ima cast, jos jednom, i nadam se da ce proci u LS!:clap

P.S. Gledam sada potencijalne rivale za LE. Jebote osim ove Slovence i Dudelanz (mada i oni su zajebani:roll:) od sve ostale mi cemo lagano da ispadnemo...:?
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Kakva bre titula ljudi?Ovakve kakva osvajamo godinama? Nemoj bre da se vise lazemo ,cela liga je namestena a vi pricate o titulama.Hocete i ovu blamazu da zaboravite kada nam Djura kupi titulu? Ovo je kataklizma sto se desava sa klubom.Ja ne znam da li se ikada desilo da imamo igraca vise 70 minuta i da ne mozemo jebenim Kipranima gol da uvalimo.Sramota..........Ali sada ce jelen namestena liga da krene a onda krece i grobarska amnezija .
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Koja budala bi dala 15 miliona za CEO nas tim sa sve stadionom?
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
"Nema sta da zameri igracima"? Crni je retardiran, one sulude izjave pre utakmice , sad, sve je jasno!

Bez odlaska ovog otrova komplet(Politbiro, Tumba petarda, Crni Petah Tikva, placenici sa juga) nema sta da razgovaramo, zatvoriti sve teme osim UPRAVA NAPOLJE pa dokad videcemo?!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.116
Локација
Žrnov
15 miliona čega? Kirikija? Teško...

Dajte bre ljudi, šta vam je... pa ovo je skroz očekivano... pri tom, nisu krivi igrači, krivi su Vermezović i TUmbaković i tačka. Punktum. Ende.

Ne bih se ja brinula zbog domaćeg prvenstva... ovi drugi su veći raspadi nego mi... jedino ako ne stigne naredba da nam nije u interesu....

Aleksandre Stanojeviću, uživaj care u Kini, uzmi lovu i boli te uvo.. Ne vraćaj se 'vamo ...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Volkov vice navijaci izvinite, a Vermez kaze kako je babonju izveo zbog navijaca i da je ponosan na igrace :prekrsti O cemu mi vise da pricamo ...
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Stojke, veći si Grobar od djece odrasle u Partizanu. Izvini za sve.

Vermeze, ispali smo zbog tvojih pogresnih procjena, taktike i izbora igraca.
Zašto S.Marković, a ne Brasanac- zbog marka Miskovica,
Zašto Šćepovic, a ne Zabija, ili Mitrovic - zbog Faljija,
Zašto Babinjo, a ne Ninkovic(?), Jojic, Vukic - zbog tate
Zašto nesposobni ciroki Aksent, a ne Miljko - zbog udvaranja navijačima ( tu da napomenem da SS nije imao dileme izmedju njih dvojice, jer Aksent može samo protiv BSK, Radnickog i sl.).
Ajde ti Vermeze u Afriku, pregazilo te vrijeme, pa da dovodimo Vuka Rasovica.
I sto sad Vermeze? Tumbo? Bez obzira sto će nas prosuti u kvalifikacijama za LE, koga god izvukli, Ostoja ima dva žuta Tumbo, a za stopera ti se ne žuri. Bravo!!!
A tek Djurica i Ruzica, nema para a? Nema. Bagro jedna.
Jedino sto je ostalo od Partizana su dresovi, grb, adresa, Istok i ovaj forum.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Veceras je definitivno i pala prica o "nasoj deci", nasoj skoli, Teleoptiku itd. To nikada nece biti fudbaleri za veca dostignuca. Titula u JSL to nije i tacka.

Vadi nas samo 10-ak legionara ko' od brda odvaljenih naravno ako se promijeni glupo pravilo o 4 stranca. Nas su uzdigli Moriera,Zuka,Kleo,Dijara.

Ako izuzmemo Jovetica i donekle Tosica sve sto je napolje otislo je pokazalo da je samo za klupu ili tribine. Ljudi nas procitali pa sada ne mozemo da prodamo ama bas nikoga.
 
Последња измена:

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Без да се неко увреди, ово је укратко описано - срање.

Кад сам се наспомињао фамилије нашим врлим фудбалским звездама тамо око 60.мин после сам био потпуно миран.

Станојевићу, брате, свака теби част шта си успео са куртоном од екипе. Ако сам шта лоше рекао за твој рад, молим те праштај.

- игра не постоји
- одбрана трагикомична
- голу екипе која игра утакмицу са 10 играча (а и иначе је једна осредња солидно увежбана кипарска плаћеничка дружина) не можемо да приђемо
- акције, додавања, продори, центаршут који ће да погоди 16м - 0
- навијање млако
- говна у ложама срећна
- спонзора и даље нема
- стадион у распаду, терен ливада са тракторским траговима
- наши "фудбалери" изгледају смешније него аматерски ФК из Раткова

Јбт шта да, не дај Боже, налетимо на озбиљну екипу...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Нажалост, ништа неочекивано. Свако ко се иоле разуме у фудбал је видео "колико је сати" након прве утакмице. Не може се овако у Европу, са играчима који су на силу постали фудбалери, са управом оваквом каква јесте, са саставом у коме је стартер #25 (никога озбиљног ми у Европи са њим нећемо проћи). Још додати да ти играчи практично нису ни тренирали од децембра до јуна (зимска пауза, па грант-преварант, код кога се ништа није радило на тренинзима).

Шта је било на терену, нећу коментарисати. Једино вредно помена и памћења вечерас је тренутак када је цео стадион грмео "УПРАВА НАПОЉЕ", док се алкз-и нису прибрали и повратили контролу над мегафоном.

Европа није за нас, она је за озбиљне, ми то нисмо. Зато једва чекам суботу и БСК Борчу, то је ривал по мери за наше сплаваре и играче који само могу да дриблају чуњеве на тренингу.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top